Перейти до вмісту

Чому ми живемо так,ніби ніколи не помрем,а помираєм так,ніби ніколи не жили?

Повідомлень в темі: 56

#41 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.07.2008 – 09:18

Цитата

Іноді невпевненість в собі виявляється не тільки шляхом "сидю-боюся". Наприклад, щоб компенсувати своє (надумане) відчуття неповноцінності, можна просто доводити, що неповноцінні всі інші (або не всі, а через одного). Власне, в такому випадку людина навідь не усвідомлює повністю, чим в собі вона не задоволена.
Я так думаю, що впевнена в собі людина не відчуває потреби щось доводити.
так чого ви це доводите? Це ж абсурд. Коли людина щось доводить, то вона автоматично потрапляє в розряд закомплексованих?
  • 0

#42 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 09:20

А от комунізм обіцяє нам до 2000 року рай на землі, тому комуністи, помираючи, не шкодують
  • 0

#43 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 29.07.2008 – 09:26

Перегляд дописуNAU (29.07.2008 10:18) писав:

так чого ви це доводите? Це ж абсурд. Коли людина щось доводить, то вона автоматично потрапляє в розряд закомплексованих?
Я власне, теревені правлю (хоча - за моєю ж логікою - цілком можу виявитися закомплексованим хтозначим)
Доводити, погодься, по-різному можна. Можна обговорювати, а можна...
А взагалі психологи/психіатри твердять, що кожна людина хоч якийсь комплекс, а має... :blink:
  • 0

#44 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 09:27

Ця теорія доводить, шо натовп правий і виключає можливість, шо ВСІ дійсно можуть бути неправі.
  • 0

#45 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 29.07.2008 – 09:32

Перегляд дописуNerevar (29.07.2008 10:24) писав:

Людина яка знає що вона права немає потриби щось доказувати.
Людина думає, що вона права, а це поняття відносне, може вона не права насправді? Правильність чи не правильність чогось залежить лише від кута зору, а істини нам осягнути не дано і взагалі невідомо чи вона існує. В процесі суперечки опоненти збагачують один одного інформацією під різними кутами зору, якщо звичайно суперечка змістовна, а не зводиться до "махання кулаками".
  • 0

#46 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.07.2008 – 09:34

Перегляд дописуNerevar (29.07.2008 10:24) писав:

адекватна людина висловила свою думку і їй пофіг чи з нею погоджуються чи ні. То вже їхнє діло чи погоджуватись з чимось. Людина яка є невдахою буде пінитись і верещати "Ви тупі, ви ніфіга не розумієте!" Буде застосовувати будьякі методи щоб опонент погодився з якоюсь тезою лиш би від нього відчепились. Тоді ця людина отримує ілюзію своєї правоти.
і їй пофіг хто що думає, аби ці думки не виражались
  • 0

#47 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 29.07.2008 – 11:47

Перегляд дописуМій_Травень (29.07.2008 00:54) писав:

"Знаєш, ось живемо ми, бігаємо, клопотаємося, як мурашки, переживаємо за себе, за батьків, за рідних, але уяви, що в будь-яку мить тебе може не стати: тебе зіб"є машина чи ще шось там, і що далі? До чого всі ці мороки? Що? Кому? Навіщо? Тебе немає!"
Та й йОжику зрозуміло що те все було для минулого, і для людей з минулого, і для себе минулого. А те, що в майбутньому вже не буде можливості цього робити - то вже інший аспект. Не можна через минуле відмовлятись від майбутнього.
  • 0

#48 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.08.2008 – 19:13

Ця фраза просто звучить гарно, насправді всім зрозуміло що ми не вічні і чим далі тим це усім зрозуміліше, автор сего афоризму мабуть не чув про "кризу середнього віку", усього звичайно не встигнеш, тому завжди знайдуться нитіки
  • 0

#49 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 04.03.2015 – 20:22

Перегляд дописудомовик (06.08.2008 – 19:13) писав:

... ми не вічні і чим далі тим це усім зрозуміліше...
...декілька годин тому померла моя мама. Я ніколи не забуду її останнього прощального погляду. Важко писати ці рядки. Та пишу цей пост для того
щоб той хто думає що молодість вічна а час безмежний зрозумів... кожен прожитий рік, день, година, хвилина - Дар Божий. Через те що нічого не платимо за нього то більшість бездумно вбиває час свого життя кожен день наближаючись до кінця земного життя. Для мене смерть матері початок життя круглого сироти, батько помер понад 11-ть років тому. Як я буду жити далі я ще не знаю. На душі неймовірний холод...

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  мама.jpg   82.01К   19 Кількість завантажень:

• 4

#50 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 889 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 05.03.2015 – 07:09

Дорогий Водію, прийміть мої глибокі співчуття з приводу Вашої втрати! Тримайтеся, друже!
  • 3

#51 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 05.03.2015 – 08:24

Перегляд дописуAquarius-ka (05.03.2015 – 07:09) писав:

Дорогий Водію, прийміть мої глибокі співчуття з приводу Вашої втрати! Тримайтеся, друже!
Щиро вдячний далека землячко Aquarius-ka. Перша ніч в новому статусі позаду. Життя триває!
  • 3

#52 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 05.03.2015 – 09:48

Водію, прийміть і мої щирі співчуття. Впевнена,це була чудова людина, Ваша мама.
  • 3

#53 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 05.03.2015 – 12:23

Перегляд дописуtaraBooka (05.03.2015 – 09:48) писав:

Водію, прийміть і мої щирі співчуття. Впевнена,це була чудова людина, Ваша мама.
Дякую. Не просте життя було у моєї матері. У молодості боролась за незалежність, виростила 5 синів.
Сторінка з книги Івана Губки "Дорогою боротьби" - "Не бійся"

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Водій: 05.03.2015 – 12:34

• 4

#54 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 05.03.2015 – 13:48

Водію, прийміть співчуття.

Хочу написати кілька слів на підтримку.
Як висловився Віктор Терен, “Життя не кінчається смертю, якщо залишається сад.” Ваша мати залишила після себе чудовий сад.
А ще вона себе залишила у Вас. І житиме вона з Вами у всіх добрих речах, які після себе залишила, бо у них вона вклала свою душу, про яку про треба подбати, як і про пам’ять про матір. А це допоможе як зберегти пам’ять про людину, що відійшла, так і особливим чином відчувати її присутність біля себе.
Це життя.
  • 3

#55 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 889 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 05.03.2015 – 18:06

Також ще моїх пару слів. Ця гарна молода усміхнена дівчина на знимці - це Ваша мама, Водію, і це вже щастя, що вона разом з батьком подарували життя Вам і Вашим братам. Щастя, що у Вас були батьки, яких Ви знали і мали, думаю, добрі відносини. Скільки є сиріт з дитинства, або і з іншими сімейними проблемами, так що у порівнянні Ви мали великий подарунок долі (це я так потішаю :) але воно так справді)! Також відчувається, що Ви були добрим і дбайливим сином! Розумію, як воно тяжко, особливо перші дні і місяці, але і воно поступово перейде. Ви тут не самі, а з групою підтримки :)
  • 2

#56 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 06.03.2015 – 14:30

Перегляд дописуAquarius-ka (05.03.2015 – 18:06) писав:

Також ще моїх пару слів. Ця гарна молода усміхнена дівчина на знимці - це Ваша мама, Водію, і це вже щастя, що вона разом з батьком подарували життя Вам і Вашим братам. Щастя, що у Вас були батьки, яких Ви знали і мали, думаю, добрі відносини. Скільки є сиріт з дитинства, або і з іншими сімейними проблемами, так що у порівнянні Ви мали великий подарунок долі (це я так потішаю :) але воно так справді)! Також відчувається, що Ви були добрим і дбайливим сином! Розумію, як воно тяжко, особливо перші дні і місяці, але і воно поступово перейде. Ви тут не самі, а з групою підтримки :)
Дякую Aquarius-ka і групі підтримки. Ви дійсно мені допомогли у такий важкий для мне час.
  • 3

#57 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.03.2015 – 17:05

Співчуваю, що ж зробиш це неминуче
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1