Перейти до вмісту

ТОЛ

Повідомлень в темі: 243

#201 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 01.06.2007 – 21:52

от, млять, жлоби :) ....+ було впадлу поставити, а, vov41k? :D
  • 0

#202 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ПНД

Відправлено 08.06.2007 – 22:29

Інтерв'ю трохи древнє, але все ж послужить темою для обговорення

Цитата

Найближчими днями в Україні стартують відбірні тури до міжнародного фестивалю “The Global Battle Of The Bands”, переможець якого отримає 100 тисяч доларів і звання “Найкращої нової групи світу”. Минулого року український гурт “ТОЛ” посів на ньому 4-місце. Що ж це за фестиваль і як змінилося життя гурту після участі у ньому розповів нам у ексклюзивному інтерв’ю фронтмен рою Василь Прозоров.
- Загалом, що це за такий фестиваль і як вам вдалося потрапити на нього?
- Ну, ми просто подали заявку, заплатили гроші, які потрібно за реєстрацію, нормально відіграли і так потрапили (сміється). Загалом, цей фестиваль організовується для визначення найкращого міжнародного колективу, що грає в “важкому” і “не форматному” стилі. Кожна країна, попередньо провівши відбірні тури, презентує один такий свій гурт.

- Конкуренція була сильна?
- Так, досить сильна, але таке є завжди. Щоправда, я більше не хочу брати участь у таких заходах, тому, що музика не спорт.

- Окрім 4-го місця і визнання чи отримали ви ще щось?
- Хіба, що задоволення.

- На твій погляд, наскільки є адекватним такий фестиваль на сьогоднішній час?
- Адекватність, у моєму визначенні, слово багатогранне. Та, загалом, цей фестиваль виправдовує себе, адже дає можливість відкрити і відкритися багатьом гуртам, як на міжнародному, так і на регіональному рівні. Хороший фестиваль.

- Місце, яке ви посіли на “The Global Battle Of The Bands” стало для вас якимось показником?
- Так, у багатьох після цього появилась до нас заздрість. Хоча, радше, я б не назвав це показником, а ще одним етапом нашої творчої співпраці.

- “ТОЛ” грає музику важкого напрямку. Наскільки складно такій групі “розкрутитися” в Україні?
- Скажемо, що з кожним роком це стає значно легше, але все одно порівняно дуже важко. Найголовніша важкість полягає у “не форматності” нашої музики, як нам кажуть багато телеканалів. Так, кліпи показує лише один український музичний телеканал - Enter-Music. Із радіо ситуація також не краща. Лише декілька радіостанцій на Сході “крутять” наші пісні, та й то “найлегші”. Таким групам, як ми, складно розвиватися в Україні, але ми не збираємось виїжджати за кордон. Потрібно спочатку добитися чогось тут, а вже потім підкорювати інші країни.

- Ти виконуєш пісні як українською, так і російською мовами. Чи не виникало через це якихось суперечностей із фанами?
- Звичайно, дехто пише мені, щоб я виконував і писав пісні лише українською мовою. Та для мене це не має значення. Я буду писати і співати тією мовою, якою мені найкраще в певний час виразити свої почуття. В цьому не має жодного політичного підтексту.

- Зараз за кордоном зникає межа між альтернативною і популярною музикою. Наскільки це добре і чи відбудеться таке в Україні?
- Такий процес не є надто страшним ні для альтернативної музики, ні для популярної. Навпаки, більшість людей буде пізнавати для себе нові музичні напрямки. А чи відбудеться таке в Україні? Не знаю. Принаймні, “ТОЛ” буде підтримувати такий процес.

- Тексти, як і музика, у вас перенасичені депресивністю. Чому? Невже у вас зажди такий стан?

- Ну, не завжди. Але в такому стані найкраще виразити усі свої почуття і емоції.

- Багато світових експертів вважають, що нью-метал є комерційною музикою...
- Так, багато гуртів які грають в такому напрямку дійсно пішли в комерцію. Спочатку вони грали дійсно якісну музику, а потім... Але усе це пояснюється. Просто у них були чи є певні обов’язки перед їхніми продюсерами. От вони і повинні виконувати їх. Сподіваюсь, у нас така ситуація не виникне, бо ми не маємо ні перед ким жодних обов’язків.

- На що б ти “забив”?

- Практично на все. Окрім музики. І їжі. Я дуже люблю попоїсти (сміється).

Павло Паламарчук
(www.uaformat.com)

• 0

#203 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 10.06.2007 – 11:22

Весело, а хто на The Global Battle Of The Bands зайняв 1 місце?
  • 0

#204 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 17:57

Не знаю хто зайняв тоді перше місце, знаю що АННА цього року на всеукраїнському фіналі має друге
  • 0

#205 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 12.06.2007 – 21:17

Перегляд дописуPhoenix (11.06.2007 17:57) писав:

Не знаю хто зайняв тоді перше місце, знаю що АННА цього року на всеукраїнському фіналі має друге
А перше - ТОЛ?
  • 0

#206 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 18:23

Перегляд дописуІржавий Цвях (12.06.2007 22:17) писав:

А перше - ТОЛ?
ТОЛ здається цього року участі не брав.
  • 0

#207 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 14.06.2007 – 15:03

Перегляд дописуPhoenix (13.06.2007 18:23) писав:

ТОЛ здається цього року участі не брав.
А хто перше зайняв?
  • 0

#208 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 14.06.2007 – 15:14

GBOB в Україні проводився втретє.
ETWAS UNDERS - визнані найкращими року 2006
ТОЛ - 2005
ОРКЕСТР ЯНКИ КОЗИР - 2004

Результати 2006:

1. Etwas Unders (перемога) 196
2. АННА 195
3. Мерва 191
4. АтмАсфера 187
5. Tango Tempo 180
6. Бес Головы 166
7. Широко Закриті Очі 165
8. Андерсон 160
9. OT VINTA 157
10. .H.E.T. 155
11. Абздольц 144
12. S.S.S.R. 132
13. Дороги Меняют Цвет 129
14. Hellion 114
  • 0

#209 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 16:37

А ви чули Етвас Андерс? Мені якось не дуже... А у солістки Етвас є спілний проет з муз. продюсером та гітраристом ТОЛа КНОБОм... жирно...
  • 0

#210 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 10:41

Перегляд дописуDimon (15.06.2007 16:37) писав:

А ви чули Етвас Андерс? Мені якось не дуже... А у солістки Етвас є спілний проет з муз. продюсером та гітраристом ТОЛа КНОБОм... жирно...
Я з того списку чув дві групи АННА і От вінта, а про Etwas Unders зовсім вперше чую...
  • 0

#211 inshamuzyka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 23:28

ТОЛ неожиданно выступили на Red Alert Open Air 2007

Третий день фестиваля Red Alert Open Air 2007 (комплекс «Солнышко», Евпатория, Крым) оказался на грани срыва из-за неприезда хэдлайнеров из Германии группы Caliban по причине травмы одного из музыкантов коллектива, полученной накануне фестиваля.
Организаторы обратились за помощью к команде ТОЛ, признанным лидерам альтернативной сцены Украины, за сутки до выступления. ТОЛ, несмотря на некоторые прежние разногласия с оргкомитетом фестиваля, согласились помочь и срочно выехали в Крым.
Зал развлекательного комплекса «Солнышко» новость о выступлении ТОЛ принял с восторгом, и группа оправдала своим сетом все надежды публики и скрасила горечь обиды от отсутствия Caliban.
За свое более чем часовое выступление, состоявшее из новых и старых «боевиков» группы, ТОЛ просто «подорвал» разгоряченный за три дня экстремальной музыки комплекс «Солнышко». Публика постоянно скандировала название группы, аплодировала и подпевала хиты команды. Во время исполнения песни «Осень» над головами зрителей взлетели несколько больших бумажных самолетов, сделанных кем-то из поклонников. Точно таких самолетов, какие были сняты в клипе на эту композицию.
Выступление ТОЛ закрывало альтернативную часть фестиваля. По заявлению организаторов альтернативная сцена Red Alert Open Air 2007 собрала более 1 500 зрителей.
  • 0

#212 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 23:30

Ого, круто, так і треба! ТОЛ - найкращі!
  • 0

#213 ZyZik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 09.08.2007 – 06:45

ви слухали альбом "Утопія"?? Якщо ні, послухайте. Мені дуже сподобався. ;) Пісні хоча й російською але дуже непогані!

Повідомлення відредагував ZyZik: 09.08.2007 – 06:48

• 0

#214 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 09.08.2007 – 11:12

Його вже всі давно послухали. І обговорювали. ДИвись раніше.
  • 0

#215 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.08.2007 – 20:56

Класна група. Проосто суперська. Але це на любітєля. Останній альбом мені сподобався...але....
  • 0

#216 Svarog

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 17:06

Чув я той ТОЛ! нічого хорошого, оскільки вся музика "здерта" переважно з гуртів KORN i Deftones!
і слухати пародію більше бажання в мене нема!
  • 0

#217 inshamuzyka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 22:42

Перегляд дописуSvarog (11.08.2007 18:06) писав:

Чув я той ТОЛ! ... вся музика "здерта" переважно з гуртів KORN i Deftones!

Докажи :angry12:
  • 0

#218 Svarog

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 23:05

Перегляд дописуinshamuzyka (11.08.2007 23:42) писав:

Докажи :angry12:
як я тобі то докажу? ти просто послухай KORN, Deftones, а потім включи ТОЛ і ти сам всьо зрозумієш..
  • 0

#219 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 12.08.2007 – 16:58

Перегляд дописуSvarog (12.08.2007 00:05) писав:

як я тобі то докажу? ти просто послухай KORN, Deftones, а потім включи ТОЛ і ти сам всьо зрозумієш..
Ну тий вася! Яка пародія! Українська музика прогрессує, а ти... пародія блін...
  • 0

#220 Svarog

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 12.08.2007 – 20:48

Перегляд дописуDimon (12.08.2007 17:58) писав:

Ну тий вася! Яка пародія! Українська музика прогрессує, а ти... пародія блін...
ну ладно, хай прогресує! тільки хай не деруть чужої музики... там цілі соляки є тупо здерті... я звичайно ж тільки за те щоб наші прогресували...!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних