Перейти до вмісту

Хокей

Повідомлень в темі: 45

#41 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 09.02.2009 – 23:50

Перегляд дописуДядько Панас (9.02.2009 14:13) писав:

Яка фылософія? Рівня гри ніякого немає... Вповзти на олімпіаду, а там всім по 8-0?
Яка філософія? філософія тих, хто визнає поразку, не спробувавши нічого зробити.
Краще було програти на олімпіаді, ніж вдома сидіти.
  • 0

#42 Дядько Панас

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 09:57

Перегляд дописуbulbashka_aero (9.02.2009 23:50) писав:

Яка філософія? філософія тих, хто визнає поразку, не спробувавши нічого зробити.
Краще було програти на олімпіаді, ніж вдома сидіти.
Для кого краще?
1)Щоб поїхати на олімпіаду потрібно витратити купу грошей, які краще вкласти у розвиток нашого хокею.
2)Програти з великим рахунком - це честь? Спочатку треба хоча б білорусів обігрувати (а до их і їхати не далеко). А вже потім - зазіхати і на олімпіаду.
  • 0

#43 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 15:10

Перегляд дописуДядько Панас (11.02.2009 10:57) писав:

Для кого краще?
1)Щоб поїхати на олімпіаду потрібно витратити купу грошей, які краще вкласти у розвиток нашого хокею.
2)Програти з великим рахунком - це честь? Спочатку треба хоча б білорусів обігрувати (а до их і їхати не далеко). А вже потім - зазіхати і на олімпіаду.
1)Поки чиновникам голосно не нагадають, що у нас є хокей - ніякі гроші туди не вкладатимуть. А щоб голосно нагадати - треба вилізти десь грати повище, ніж з білорусами.
2)Наша з вами розмова навколо того і точиться: ви думаєте, що поки не вивчив всю іноземну граматику - ліпше рота і не відкривай. А я вважаю, що не відкривати рота - шлях в нікуди. Ліпше погано грати з хорошими суперниками, ніж не грати. Та й за гроші дарма турбуєтеся - якщо їх не "викидати" на всілякі змагаття, вони осідають в кишенях чиновників.
  • 0

#44 Дядько Панас

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 15:29

Перегляд дописуbulbashka_aero (11.02.2009 15:10) писав:

1)Поки чиновникам голосно не нагадають, що у нас є хокей - ніякі гроші туди не вкладатимуть. А щоб голосно нагадати - треба вилізти десь грати повище, ніж з білорусами.
2)Наша з вами розмова навколо того і точиться: ви думаєте, що поки не вивчив всю іноземну граматику - ліпше рота і не відкривай. А я вважаю, що не відкривати рота - шлях в нікуди. Ліпше погано грати з хорошими суперниками, ніж не грати. Та й за гроші дарма турбуєтеся - якщо їх не "викидати" на всілякі змагаття, вони осідають в кишенях чиновників.
1)Білоруси входять у топ 8 команд світу. Вони не гідний суперник? Можна з РФ домовитись, я думаю вони із задоволенням нам шайб 10-15 закинуть.
2)Для того щоб спілкуватись іноземною з іноземцями треба хоч якось її знати, інакше вас не зрозуміють і не будт ьз вами спілкуватись взагалі. Яка вигода тій самій Канаді грати з Україною? Користі їм від цього нуль.
  • 0

#45 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 12.02.2009 – 01:19

Перегляд дописуДядько Панас (11.02.2009 15:29) писав:

1)Білоруси входять у топ 8 команд світу. Вони не гідний суперник? Можна з РФ домовитись, я думаю вони із задоволенням нам шайб 10-15 закинуть.
2)Для того щоб спілкуватись іноземною з іноземцями треба хоч якось її знати, інакше вас не зрозуміють і не будт ьз вами спілкуватись взагалі. Яка вигода тій самій Канаді грати з Україною? Користі їм від цього нуль.
:rolleyes: змініть нік на дід Панас і довіку не вилазьте з хати...

А якщо хтось, крім росіян і білорусів, закинув би нам десяток шайб - ми б навряд від цього померли.
  • 0

#46 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 09.03.2009 – 18:15

З українських команд знаю тільки Сокіл
І те що він грає в російській лізі
Ніби непогано виступає