Перейти до вмісту

ФК "Динамо" Київ

Повідомлень в темі: 193

#81 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 20.09.2007 – 23:08

Перегляд дописуЙа) (20.09.2007 23:34) писав:

у гравців нема бажання грати. їм платять достатньо великі гроші за те що вони ходять як моделі по полю <_<
розпустити основу і легіонерів. дати грати нашій молоді, і тоді динамо буде норм. може не одразу, а через рік/два але ж вони ще молоді і йм мона помилятися. а те що зараз в динамо навіть футболом назвати важко :angry2:
Ну молодь теж різна буває. От тобі яскравий приклад: гламурний клаббєр Мілєвскій і тупорилий Алієв. Я таку молодь в дупі бачила. Тут собака глибоко зарита. Менталітет, ех... Доводилась спілкуватись з юнаком який за "Динамо 2" бігав (потім у "Таврію" перейшов, де зараз не знаю). Хоч він мене на рік старший але уявлення про світ якесь скалічене. У мене таке мабуть у класі 7 було. Ну короче кажучи футбол взяв своє. Проблема освіти. Тому і зоряна хвороба з"являється. Не розумію нащо тоді взагалі ДЮШ якщо з них ні футболісти нормальні ні люди не виходять?
  • 0

#82 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 20.09.2007 – 23:30

з'єднав теми
  • 0

#83 under21

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Lemberg, Galicia

Відправлено 20.09.2007 – 23:30

Перегляд дописуЙа) (21.09.2007 00:11) писав:

мілевський і алієв нуби <_<
от шахтар виростов і викормив Гладкого, і подивись як він грає. ось таку молодь треба шукати.
шацького гнати так далеко як тільки можна

Шахтар Гладкого виростив, мда.....
Найкращим бомбардиром чемпіонату України Гладкий ніби в ФК Харькові ставав...
  • 0

#84 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.09.2007 – 09:03

Жодного сенсу в такій заміні тренера не бачу.
Цим нічого досягти не можна.
А в міжсезоння не замінили - бо ніким.
Варті уваги іноземці до нас не підуть, а варті уваги свої всі при клубах.
  • 0

#85 Alex LM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 21.09.2007 – 19:25

Перегляд дописуavanturist (21.09.2007 13:19) писав:

Я считаю что тренеров на переправе не меняют, а тем более на Сабо
Сабо, доречі, кризисний менеджер... Не раз витягав з дупи.
Дк прикупили менеджера з Мілана на минулому тижні, нарешті зняли Демяна... Тенденція радує.
Рещультат? Можливо, хоча Сабо не чарівник... На Динамо дивитись не хотілось, шось там бігали. Рома на голову вища.
  • 0

#86 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 21.09.2007 – 19:41

Sebastian
avanturist
Ваші дописи видалив.
Читайте правила!

• 0

#87 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.09.2007 – 20:29

Сабо?! Угу, знаємо чим він керується, виставляючи склад і запрошуючи футболістів. Одна з людей, яка дуже серйозно асоціюється з футбольною корупцією в Україні.... По-моєму Суркіс перемудрував. Думаю, Сабо тільки до зими....
  • 0

#88 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 09.10.2007 – 02:00

Зображення
"Динамо" знову змінює головного тренера

У понеділок, 8 жовтня, до Києва прибудуть екс-наставник "Мілана" Альберто Дзаккероні і консультант "Парми", тренер з фізпідготовки Вінченцо Пінколіні.

Передбачається, що італійські фахівці обговорять з керівництвом "Динамо" деталі особистих контрактів. Ще до приїзду Дзаккероні, прес-служба київського "Динамо" спростувала інформацію про те, що клуб запропонував пост головного тренера італійському фахівцеві, а також запросило Пінколіні на посаду тренера з фізичної підготовки. За їхніми словами, у клуб дійсно приїхав іноземний фахівець, але не Дзаккероні і Пінколіні, а Франко Феррарі.

Упродовж декількох днів на заміській базі динамівця він проводитиме теоретичні і практичні заняття з усіма динамівськими тренерами - від дитячих до головного, повідомляє офіційний сайт команди.

Проте, вже за пару днів інформація про те, що до Києва їде Альберто Дзаккероні все-таки підтвердилася. Чутки про його можливе призначення на пост головного тренера київського "Динамо" він коментує так: "Я чув, що зараз мене сватають у київське "Динамо". Проте особисто я б вважав за краще залишитися в Італії, і очолити якийсь італійський клуб, якщо тільки не йшлося про дуже хорошу з усіх точок зору пропозицію для мене", - сказав Альберто Дзаккероні.

Цілком можливо, що керівництво "Динамо" така пропозиція італійському фахівцеві все-таки зробило і італієць прибув в Конча-Заспу, щоб трохи краще вивчити інфраструктуру клубу.

У достовірності інформації сумніватися не доводиться, адже цю інформацію першим дав сайт найпотужнішої італійської телекомпанії Mediaset, яка належить Сильвіо Берлусоні.

Це не перший італійський наставник, на якого звертає свій погляд Чемпіон України, - до цього був ще і Фабіо Капелло. Але якщо сіньйор Капелло відмовився прийняти киян після того, як він завоював золото наприклад, з "Реалом", то у Альберто Дзаккероні кар'єра останнім часом складається далеко не найкращим чином. Після звільнення з "Торіно" пропозицій у нього - хоч греблю гати.

Нагадаємо, що екс-наставника "Мілана" керівництву клубу порадив новий генеральний директор киян Резо Чохонелідзе (колишній менеджер "Мілана" по країнах Східної Європи), який з'явився в команді відносно недавно, але вже щосили зайнявся реорганізацією клубу. У недавньому інтерв'ю він заявив: "У тренерському штабі "Динамо" з'являться нові люди. Вони знаходитимуться на полі і працюватимуть з групами гравців, розділених за амплуа. Йдеться про групу захисників, про групу півзахисників і про групу нападаючих. До кожної з цих груп буде прикріплений свій тренер, який займатиметься з ними функціональною підготовкою (індивідуально або колективно) за спеціальною програмою. А ось згадану спеціальну програму для цих тренерів розроблятиме науково-комплексна група "Динамо", яку перед цим ми відправимо на стажування в наукову лабораторію "Мілана". Домовленість про це з італійським клубом вже досягнуто".

Чохонелідзе також вважає, що в українському футболі, а зокрема в "Динамо", необхідно викоренити всі шкідливі звички.

"Є ще один важливий аспект: я хочу, щоб іменини один одного гравці святкували без спиртного. День народження Шевченка, наприклад, Гаттузо, Мальдіні, Пірло в "Мілані" відзначали з соком в руках. І представте, вони танцювали, веселилися і співали пісні. Я уявляю, як би тут відзначили іменини Шеви... Хочу, щоб гравці забули про спиртне взагалі", - відзначив гендиректор київського клубу.

За матеріалами www.korrespondent.net
  • 0

#89 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.11.2007 – 13:16

Після того як на останній пресусі Лужний сказав, що не бачить потреби брати в команду іноземців, хіба що тільки дуже високого класу, а краще готувати свою молодь, я - за те щоб його залишити головним тренером. А ще раніше він казав, що зимою вигонить півкоманди, тих, хто не хоче грати. Обома руками за!!! Колись Лужний був моїм улюбленим українським футболістом, він - сильна та принципова людина - саме те чого давно не вистачає "Динамо".
  • 0

#90 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 28.11.2007 – 19:26

просто жах... Динамо навіть нормально програвати не вміє, як не 3 то 4 забьють...та що ж це коїться з командою?! Таке враження що вони не то що не можуть боротись, а що їм впадло і на поле виходити B)
  • 0

#91 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.11.2007 – 21:23

Останнім часо динамо взагалі не грає. Просто на фоні команд світового класу це навіть грою важко назвати, а ще хочуть нашу вищу лігу зробити премєр лігою)
  • 0

#92 Alex LM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 08:26

А що хотіти від футболістів в Лізі?...
В них класс простонижчий... А сомовіддача була в останніх іграх,бігали, намагалися...

По мені, хай би був Лужний... Читав декілька інтервью, те щ отреба. Якщо це не просто слова.
+ пресуху дивився, українською балакав. був трохи здивований...
B)
  • 0

#93 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 09:38

Перегляд дописуAlex LM (30.11.2007 08:26) писав:

А що хотіти від футболістів в Лізі?...
В них класс простонижчий... А сомовіддача була в останніх іграх,бігали, намагалися...

По мені, хай би був Лужний... Читав декілька інтервью, те щ отреба. Якщо це не просто слова.
+ пресуху дивився, українською балакав. був трохи здивований...
B)

Чим здивований? Українською львів*янина Лужного? Як на мене, тренер ніякий, хоч людина непогана...
  • 0

#94 Alex LM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 11:30

Так, здивований українською львівянина Лужного...
В Києві делеко не всі хто з заходу країни приїхав балакають українською. Вдома - не питання. На роботі - не завжди...
  • 0

#95 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 13:51

Перегляд дописуAlex LM (30.11.2007 11:30) писав:

Так, здивований українською львівянина Лужного...
В Києві делеко не всі хто з заходу країни приїхав балакають українською. Вдома - не питання. На роботі - не завжди...

Так він російською і говорити нормально не вміє...
  • 0

#96 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.11.2007 – 14:59

Перегляд дописуpinguiarium (30.11.2007 13:51) писав:

Так він російською і говорити нормально не вміє...
цікаво якою він в Литві (чи Латвії?), де він тренував балакав. А взагалі чого тут дивуватись, він коли був гравцем завжди українською давав інтерв"ю
  • 0

#97 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2007 – 16:09

Ну і які тепер думки про головногго тренера? Чи зможе тренер який за всю карєру лише з одним клубом прославився, а надалі просто нічого?
  • 0

#98 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 16:45

Перегляд дописуAngelus (20.12.2007 16:09) писав:

Ну і які тепер думки про головногго тренера? Чи зможе тренер який за всю карєру лише з одним клубом прославився, а надалі просто нічого?

поки Сурки будуть в Динамо-доти в Динамо не буде нормального тренера...імхо
Сємін- тренер середнього класу, може хоч в ЧУКрі Динамо перестане програвати Охтирці, але в Європі нам все одно в найближчі роки нічого не світить...ох і веселим видався цей футбольний рік :cool1:
  • 0

#99 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2007 – 16:55

Перегляд дописуDr Zlo (20.12.2007 17:45) писав:

поки Сурки будуть в Динамо-доти в Динамо не буде нормального тренера...імхо
Сємін- тренер середнього класу, може хоч в ЧУКрі Динамо перестане програвати Охтирці, але в Європі нам все одно в найближчі роки нічого не світить...ох і веселим видався цей футбольний рік :cool1:
пора вже нарешті зрозуміти, що Динамо Київ власність Суркіс, вони клуб піднял, вони і є його влансиками. Нікуди вони не підуть.
  • 0

#100 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.12.2007 – 11:35

І взагалі, Сьомін в Динамо Київ опинився з одніє банальної причини - жоден дійсно нормальний європейський тренер до нас не пішов. Тре’ хоча б трішки дотягти клуб до якогось "європейського" рівня, щоб хороший тренер бачив для себе перспективу, варту того, щоб в Україну їхати.
Їм же, собакам, не поясниш, що вся їхня європа однієї України не варта! :yes: Не пощастило їм народитися українцями... :cool1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних