Перейти до вмісту

5 книга Володаря перстнів

Повідомлень в темі: 27

#21 Sancraz

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.04.2008 – 09:48

Незабаром вийде "Сильмариліон" українською. А також друга за популярністю книга минулого року в Англії "Діти Гуріна" (Narn i Hin Hurin), видана сином Толкіна за записами батька. У Сильмариліоні ця оповідь є, але дещо в іншому вигляді. "Діти Гуріна" повинні з'явитися вже влітку, а "Сильмариліон" трохи пізніше. Якщо цікавить українською - чекайте, шукайте.
P.S. Короткі оповідання незабаром також з'являться. Весь Толкін буде перекладений українською
  • 0

#22 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2008 – 12:27

Клас :) :cool1:
А я англійською ВП зараз читаю і не шкодую, що віддав за одну книжку 73 грн.
Хоч у мене й українською є і коли вийде "Сильмариліон"(чи як воно українською) обіцяюсь купити.

Повідомлення відредагував Olmor: 03.04.2008 – 12:29

• 0

#23 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 03.04.2008 – 15:14

Вже недочекаюсь українського перекладу!
Завжди хотів почитати ВП в рідному перекладі!
  • 0

#24 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 03.04.2008 – 18:25

ЩО справді буде Сильмаріліон українською мовою.. йой я вже хочу... прекрасна книга .. просто , ця книжка заново збурила моє давнє захоплення міфологією))
  • 0

#25 Sancraz

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 04.04.2008 – 13:31

ВП українською вже є. Причому перший переклад був спрощений (дитячий), другий паскудненько перемавпований з російської, а останній (наразі) - ліцензований і досить непоганий з точки зору укр. мови та відповідності оригіналу (більше Толкіна). Видавництво "Астролябія" має всі права на переклад творів Толкіна, і незабаром з'являться "Діти Гуріна" та "Сильмариліон" (можливо, ще до літа, але найімовірніше в книгарнях можна буде знайти влітку, а восени на форумі видавців гарантовано знайдете ці книжки).
  • 0

#26 Гість_Helge_*

• Гості

Відправлено 19.04.2008 – 00:19

Перегляд дописуSancraz (3.04.2008 10:48) писав:

Незабаром вийде "Сильмариліон" українською. А також друга за популярністю книга минулого року в Англії "Діти Гуріна" (Narn i Hin Hurin), видана сином Толкіна за записами батька. У Сильмариліоні ця оповідь є, але дещо в іншому вигляді. "Діти Гуріна" повинні з'явитися вже влітку, а "Сильмариліон" трохи пізніше. Якщо цікавить українською - чекайте, шукайте.
P.S. Короткі оповідання незабаром також з'являться. Весь Толкін буде перекладений українською
Трохи застаріла інфа у Sancraz: днями купив у Львові і Гобіта і Дітей Гуріна українською - класні видання. Чекаю на Сільмаріліон. До речі - Діти Гуріна шикарно ілюстровані.
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.04.2008 – 00:51

Флуд видалено
  • 0

#28 Sancraz

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 12:40

[quote name='Helge' date='19.04.2008 01:19' post='271801']
Трохи застаріла інфа у Sancraz: днями купив у Львові і Гобіта і Дітей Гуріна українською - класні видання. Чекаю на Сільмаріліон. До речі - Діти Гуріна шикарно ілюстровані.
Привіт. Гобіт, звісно ж, вийшов трохи раніше, а от Діти Гуріна саме 19.04 з'явились в книгарні НТШ. Знайомий з перекладачем особисто і заявляю із першоджерела, що Сильмариліон раніше літа не вийде. Незабаром має бути офіційна презентація обох свіжовиданих книжок. Чекайте на продовження. А з огляду на дату мого повідомлення моя інформація зовсім не стара :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua