Перейти до вмісту

"Судді"

Повідомлень в темі: 123

#81 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.12.2007 – 18:16

Перегляд дописуCassandra (11.12.2007 18:10) писав:

повністю згідна!був конфлікт з користувачкою Малинка щодо підпису..нормально в приват написала: зміни підпис.Дівчина відписала чому?.Я відповіла за таким-то правилом і т.д.Малинка змінила підпис - конфлікт вичерпався.
Від користувачки Олеськи я в приваті нічого не отримувала.
Ваша скарга непроста, тому ми ще не готові опублікувати рішення по ній. Але ми просили б вас обох спробувати мирно врегулювати ваш конфлікт(приватно). Хоча скаргу залишаємо відкритою поки що
  • 0

#82 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.12.2007 – 18:52

Перегляд дописуCassandra (11.12.2007 18:10) писав:

повністю згідна!був конфлікт з користувачкою Малинка щодо підпису..нормально в приват написала: зміни підпис.Дівчина відписала чому?.Я відповіла за таким-то правилом і т.д.Малинка змінила підпис - конфлікт вичерпався.
Хочу уточнити, що у нас конфлікт був не на темі мого підпису, Я писала про те, чому було стерто два дописа: мого, і ще одного користувача??
  • 0

#83 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.12.2007 – 18:54

Малинка
ну і це теж.
  • 0

#84 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.12.2007 – 01:21

Перегляд дописуЛастiвочка (11.12.2007 18:16) писав:

Ваша скарга непроста, тому ми ще не готові опублікувати рішення по ній. Але ми просили б вас обох спробувати мирно врегулювати ваш конфлікт(приватно). Хоча скаргу залишаємо відкритою поки що

Невже ви не розумієте?! Проблема не в тих нещасних 10-ти проц.! Мені начхати на ті покарання (ніби в житті немає нічого важливішого!..)! Проблема в іншому. Вірніше її аж дві.
По-перше. Потрібно удосконалити правила форуму, де би чітко зазначався розмір покарання і за що саме він дається дописувачу (до речі, в якійсь мірі полегшить розумову роботу модерів над одвічною проблемою "Казнить нельзя помиловать"). І якщо у вас в правилах форуму є певні обмеження користувачам, які дістали 50 і більше проц. покарання, то просто необхідними є конкретні обмеження в спілкуванні та в роботі модераторів.
По-друге. Не знаю добре юриспруденції, але в журналістиці поважається об"єктивність. Те ж поважаю і в людях. Тож, дуже прошу шановних модераторів та суддів не керуватись власними емоціями. То так, на майбутнє...

і П.С. Відхиляю свою скаргу. Вже потреби в тому немає.
  • 0

#85 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 12.12.2007 – 02:00

Перегляд дописуОлеська (12.12.2007 01:21) писав:

Потрібно удосконалити правила форуму, де би чітко зазначався розмір покарання і за що саме він дається дописувачу
Це правильно. І зокрема зробити прозорою систему бану. Щоб десь було видно 1)кому, 2)хто, 3)за що і 4)на скільки часу (з посиланням на відповідні пункти правил) забанений.

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 12.12.2007 – 02:11

• 0

#86 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 08:17

А взагалі-то адекватний модер втручається лише у крайньому випадку - ну ось почали матюкатися чи ображати інших. А інакше він просто знайшов у форумі місце для реалізації своїх не зовсім здорових амбіцій. Але то вже справа адміна провадити добрий менеджмент форуму у тому числі за допомогою кадрової політики.
  • 0

#87 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 12.12.2007 – 09:23

Перегляд дописуSergiy_K (12.12.2007 02:00) писав:

Це правильно. І зокрема зробити прозорою систему бану. Щоб десь було видно 1)кому, 2)хто, 3)за що і 4)на скільки часу (з посиланням на відповідні пункти правил) забанений.
Таке враження що забанених на форумі сотні - та їх може не більше 7-9(наскільки мені відомо) ..
  • 0

#88 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 10:11

Слухайте, а не пішли б ви всі обговорювати дії модерів у їх розділ? Тема суддів стосується лише роботи суддів і все!

Sergiy_K

Цитата

зробити прозорою систему бану. Щоб десь було видно ...
Це судді мають робити? Хлопче, я така ж людина як і ти, чи будь-хто. Так само хтось працює, вчиться, має сім"ю і так далі. от ти чого приходиш в нет? Приємно провести час, розслабитись, поспілкуватись, то чому ти хочеш відпочити, а іншим того не можна? Ну буває що в житті і в віртуалі стається не так як того хотілось би, але ж то не найгірше зло. Прикро, але не страшно. В житті можна махнути на якусь дрібницю рукою і по-всьому, а в неті чогось хочеться воювати, сваритись, виливати свій негатив чи неприязнь на інших (я не про тебе, то в загальному). Тому тре просто сприймати нет як те, за чим ти в нього прийшов. І все.
Тепер до Олеськи. Хочеш - ображайся, а хочеш - ні, але я таки скажу. Ти звернулась зі скаргою, можливо з обуренням, можливо то було настроєве - не знаю, але ми всі троє(судді) два дні тупо вивчали тему Матріархату (яка нікому з нас не була цікавою з різних причин), я, майже, напам"ять вивчила всі видалені дописи в смітнику, два дні пішло на працю, а це призвело до втрати особистого часу і відсунення на задній план роботи в кожного з нас. Винесли рішення, яке виявляється нікому не було потрібним з самого початку. І як то назвати? Це такий вид розваги?
І просто так до всіх: Я нічого не хочу сказати, лише одне - тре просто поважати людей хоча б за те, що є люди, які ні в чому перед тобою не завинили, ми готові врегульовувати будь-які конфлікти, але пишучи скаргу, чи збираючись її написати, просто подумайте: а чи дійсно то для вас так важливо (принципово)?

Даруйте за різкість
  • 0

#89 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.12.2007 – 10:25

Перегляд дописуSergiy_K (12.12.2007 02:00) писав:

Я вам наперед скажу, що це є недоліки двигунця формуму, котрі ви самі можете виправити, написавши відповідні програмні модулі або й весь двигунець. Це ж так просто!

Перегляд дописуWeber (12.12.2007 08:17) писав:

Але то вже справа адміна провадити добрий менеджмент форуму у тому числі за допомогою кадрової політики.
Правильно! То дідька Ви всюди лізите з порадами щодо призначення/усунення медіяторів?

Повідомлення відредагував zav: 12.12.2007 – 10:27

• 0

#90 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 10:31

Перегляд дописуzav (12.12.2007 09:25) писав:

Правильно! То дідька Ви всюди лізите з порадами щодо призначення/усунення медіяторів?
Мій повний текст виглядав так

Цитата

А взагалі-то адекватний модер втручається лише у крайньому випадку - ну ось почали матюкатися чи ображати інших. А інакше він просто знайшов у форумі місце для реалізації своїх не зовсім здорових амбіцій. Але то вже справа адміна провадити добрий менеджмент форуму у тому числі за допомогою кадрової політики.
А коли менеджменту бракує, то виникають конфлікти. Сильний крок адмінів запровадження Суддів. Відомо ж, що кадри вирішують все. Для того, шоб зникли конфліктотворчі начальствуючі кадри, які гроблять форум, потрібен тиск громадськості. ;)
  • 0

#91 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 10:43

Перегляд дописуWeber (12.12.2007 10:31) писав:

А коли менеджменту бракує, то виникають конфлікти. Сильний крок адмінів запровадження Суддів. Відомо ж, що кадри вирішують все. Для того, шоб зникли конфліктотворчі начальствуючі кадри, які гроблять форум, потрібен тиск громадськості. ;)
Тиск громадськості ЗАВЖДИ призводить до руйнування, ЗАВЖДИ! Це якщо Ви не знали.
Сильний крок адмінів - це централізація влади й усунення зайвих бюрократичних установ - так-так, усунення судійства.
Недоліки менеджменту легко вирішуються призначенням заступників - читайте супермегамедіяторів.
  • 0

#92 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 10:45

Перегляд дописуЛастiвочка (12.12.2007 10:11) писав:

Слухайте, а не пішли б ви всі обговорювати дії модерів у їх розділ? Тема суддів стосується лише роботи суддів і все!

Sergiy_K
Це судді мають робити? Хлопче, я така ж людина як і ти, чи будь-хто. Так само хтось працює, вчиться, має сім"ю і так далі. от ти чого приходиш в нет? Приємно провести час, розслабитись, поспілкуватись, то чому ти хочеш відпочити, а іншим того не можна? Ну буває що в житті і в віртуалі стається не так як того хотілось би, але ж то не найгірше зло. Прикро, але не страшно. В житті можна махнути на якусь дрібницю рукою і по-всьому, а в неті чогось хочеться воювати, сваритись, виливати свій негатив чи неприязнь на інших (я не про тебе, то в загальному). Тому тре просто сприймати нет як те, за чим ти в нього прийшов. І все.
Тепер до Олеськи. Хочеш - ображайся, а хочеш - ні, але я таки скажу. Ти звернулась зі скаргою, можливо з обуренням, можливо то було настроєве - не знаю, але ми всі троє(судді) два дні тупо вивчали тему Матріархату (яка нікому з нас не була цікавою з різних причин), я, майже, напам"ять вивчила всі видалені дописи в смітнику, два дні пішло на працю, а це призвело до втрати особистого часу і відсунення на задній план роботи в кожного з нас. Винесли рішення, яке виявляється нікому не було потрібним з самого початку. І як то назвати? Це такий вид розваги?
І просто так до всіх: Я нічого не хочу сказати, лише одне - тре просто поважати людей хоча б за те, що є люди, які ні в чому перед тобою не завинили, ми готові врегульовувати будь-які конфлікти, але пишучи скаргу, чи збираючись її написати, просто подумайте: а чи дійсно то для вас так важливо (принципово)?

Даруйте за різкість

Мені дійсно було дуже важливим Ваше рішення. І дуже хотілося почути Ваш вердикт. Проте ще важливішим особисто для мене було редагування та доповнення правил теревень. Чомусь саме це залишилось нерозгляненим... А в майбутньому, повірте, у вас - і у суддів, тим більше у модераторів - будуть подібні проблеми.

І ще одне. На відміну від багатьох зокрема старожил, навіть якщо людина мені не подобається, я її все одно поважаю і ніколи незнайому мені людину не ризикну образити.
  • 0

#93 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 11:03

Перегляд дописуzav (12.12.2007 09:43) писав:

Тиск громадськості ЗАВЖДИ призводить до руйнування, ЗАВЖДИ! Це якщо Ви не знали.
Сильний крок адмінів - це централізація влади й усунення зайвих бюрократичних установ - так-так, усунення судійства.
Недоліки менеджменту легко вирішуються призначенням заступників - читайте супермегамедіяторів.
Так Судді і є фактично заступниками!!! ;)
  • 0

#94 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 11:06

Перегляд дописуzav (12.12.2007 10:43) писав:

усунення судійства.
Я не зрозуміла, а що за каменюки в наш город? Тоді чого ти висував себе у судді? Хлопці, харе флудити
  • 0

#95 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 12.12.2007 – 11:22

Значицця так, щоб уникнути суперечок на тему Керівництво форуму пропоную внести зміни у Правила, за якими б заклики до змін існуючого ладу і їєрархії на Теревенях карались баном на тиждень і більше..от ;)
Суддям(як експертам у знанні правил) пропоную проаналізувати дану пропозицію, чи не суперечить вона існуючим правилам Теревень ;)
  • 0

#96 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 11:58

значить так.

1. Пан Weber. Не треба тут боготворити інститут " суддівства " на Теревенях, попри його існування, ви самі виношуєте вердикт окремим модераторам. І я вас попереджую, ЯКЩО ВИ НАДАЛІ БУДЕТ ПРОВОКУВАТИ КОНФЛІКТ З МОДЕРАТОРАМИ, Я ВАС БУДУ КАРАТИ, ОСОБЛИВО за прізвисько " СТУХ". Якщо у вас є притензії, ви можете звернутись до суддів, до адмінів.
2.Sergiy_K. Система бану правильна, якщо ви не розумієте за що вам поставили, зверністься до модератора за поясненням. І взагалі ви бачите в якій темі ви все це пишете ?. Тут модераторам та їхнім діями і не пахне.

НАДАЛІ. ПАМ"ЯТКА ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ .
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...=65&st=1160 - ТУТ МОЖНА ВИСУВАТИ СВОЇ ІДЕЇ, ПРОПОЗИЦІ І ПОБАЖАННЯ,
http://www.tereveni....?showtopic=4871 - ФАН-КЛУБ МОДЕРАТОРІВ ТА ЇХ НЕНАВИСНИКІВ.
Все ! Не треба робити з теми базар.
  • 0

#97 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 14:55

Перегляд дописуMarcos (12.12.2007 10:58) писав:

1. Пан Weber. Не треба тут боготворити інститут " суддівства " на Теревенях, попри його існування, ви самі виношуєте вердикт окремим модераторам.
Але як без інституту суддівства на демократичному з Конституцією (тобто правилами) форумі. Мені здається, що це нормальна практика. І до того ж я за те, що суддів ніхто з модерів карати не може. Адмін так.
ПЕС. Вердиктів я виголошувати не можу, бо жодного з насильницьких важелів впливу не маю. Я як посполитий користувач можу висловлювати лише СВОЄ судження. Опінію тобто. І все.

Повідомлення відредагував Weber: 12.12.2007 – 14:56

• 0

#98 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 15:07

Перегляд дописуStuff (12.12.2007 11:22) писав:

Значицця так, щоб уникнути суперечок на тему Керівництво форуму пропоную внести зміни у Правила, за якими б заклики до змін існуючого ладу і їєрархії на Теревенях карались баном на тиждень і більше..от ;)
Суддям(як експертам у знанні правил) пропоную проаналізувати дану пропозицію, чи не суперечить вона існуючим правилам Теревень ;)

Ну, нарешті! Хоч хтось мене почув! ЩОСЬ тут, на форумі, просто необхідно змінити. Не мені вирішувати, що саме. Тут багато людей і у кожного є свої думки. Ми, як користувачі, можемо лише підказати. Тим більше, що ми тут спілкуємося і для багатьох форум став як рідний.
Я лише висловилась щодо того, що, як на мене, є недосконалим (я про правила - бо це мене особисто зачепило). І так, як не побачила руху у розгляді цієї справи, вирішила звідси піти. Може і на певний час (маю надію на покращення умов для спілкування на форумі). Мабуть і поспішила закрити скаргу - хотілося зняти той дурний розгляд з голови суддів. Ну вже що є, те є...
  • 0

#99 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.12.2007 – 16:08

2Ластівочка ,не треба все так особисто сприймати, просто тут зачепили деякі питання і почалось обговорення. А в тему "Пропозиції", як я переконався, писати нема сенсу.

Перегляд дописуzav (12.12.2007 10:25) писав:

Я вам наперед скажу, що це є недоліки двигунця формуму, котрі ви самі можете виправити, написавши відповідні програмні модулі або й весь двигунець.
нащо? в моєму випадку досить було рядка в темі "Штрафи" ;) лєнь матушка і неповага до користувачів з боку адмінів
  • 0

#100 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 16:38

Будь-які правила можна обійти, а дискусію непомітно звести до флуду і прихованих образ. Таке воно спілкування, бо навіть в житті, в спілкуванні виникають часті конфлікти і як їх уникнути, та хто винен, важко дійти компромісу. Качати права - це завжди круто(і просто), а слабо взяти і змінити пару пунктів правил, що не влаштовують? Заборони ж на це нема, навпаки вітається будь-яка допомога
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних