Перейти до вмісту

"Судді"

Повідомлень в темі: 123

#61 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.12.2007 – 02:59

Мене би на місті суддів вже почало тіпати....або цей Суд треба закрити взагалі, або розіслат всім користувачам ЯКИМ ЧИНОМ офромлюються Скарги! Чи на головній причіпити! Судді ж люди а не роботи, вони мають знати КОНКРЕТНО в якій темі порушення, ЯКИЙ модератор непрвильно вчинив, ЧОМУ Ви так вважаєте і тд ;) Отже:
Тема: Матріархат чи патріархат
Модератор: Cassandra
Дія: видалення повідомлень
Аргументація:
  • 0

#62 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.12.2007 – 08:11

Перегляд дописуСварус (10.12.2007 01:59) писав:

Мене би на місті суддів вже почало тіпати....або цей Суд треба закрити взагалі, або розіслат всім користувачам ЯКИМ ЧИНОМ офромлюються Скарги! Чи на головній причіпити! Судді ж люди а не роботи, вони мають знати КОНКРЕТНО в якій темі порушення, ЯКИЙ модератор непрвильно вчинив, ЧОМУ Ви так вважаєте і тд ;) Отже:
Тема: Матріархат чи патріархат
Модератор: Cassandra
Дія: видалення повідомлень
Аргументація:
Все це так пане Сварус, але коли людину задіває до глибини душі...
ПЕС. Зверну увагу, що я прогнозував проблеми з м-кою Ка...
  • 0

#63 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.12.2007 – 13:24

Перегляд дописуWeber (10.12.2007 08:11) писав:

Все це так пане Сварус, але коли людину задіває до глибини душі...
ПЕС. Зверну увагу, що я прогнозував проблеми з м-кою Ка...
Тисячу раз говорила - ну не тре вже так цензуру застосовувати, як царська охраннка, їй-Богу...Чи ж схоче мудра, цілком сформована особистість лишатись в пісочниці? Та ні...Є допис, є обговорення...не знаю...і де тепер можна переглянути, що саме видалила кася? як оприділити чи то флуд був чи особиста несимпатія?
  • 0

#64 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.12.2007 – 13:38

Перегляд дописуЛастiвочка (10.12.2007 13:24) писав:

Тисячу раз говорила - ну не тре вже так цензуру застосовувати, як царська охраннка, їй-Богу...Чи ж схоче мудра, цілком сформована особистість лишатись в пісочниці? Та ні...Є допис, є обговорення...не знаю...і де тепер можна переглянути, що саме видалила кася? як оприділити чи то флуд був чи особиста несимпатія?
Я теж неодноразово пропонував змінювати правила, а не лаятися...
  • 0

#65 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.12.2007 – 13:52

Кожен з нас стикався з тим: пишеш допис, обмірковуєш як викласти думки, приходиш - а його нема...схочеться після того писати? Навряд чи...Наприклад тему он Тости було перекинуто в ігри лише тому, що манера написання була жартівлива, а хто має право диктувати в якій манері писати? Якщо соплі-сльози - то нормально, якщо жарти - флуд...Не можна так! Багато нарікань чую від дорослих, цілком сформованих людей про надто суворе модерування. І шо? Підуть на інші форуми. Хтось може заперечити, що не біда, але таки біда, бо мені набагато цікавіше читати мудрі пости, аніж хто скільки важить, чи хто що слухає зараз, чи чим займається.
  • 0

#66 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.12.2007 – 14:06

Перегляд дописуЛастiвочка (10.12.2007 13:52) писав:

Наприклад тему он Тости було перекинуто в ігри лише тому, що манера написання була жартівлива, а хто має право диктувати в якій манері писати? Якщо соплі-сльози - то нормально, якщо жарти - флуд...Не можна так!
Я з Вами згоден! Так не можна!! Розділ Кохання давно вже треба видалити нах!!!
Щодо решти, то нагадую вельмишановній судді, що саме медіятори мають безпосереднє право диктувати в якій манері писати, спираючись на тлумачення правил. Тому Вам, як судді, варто:
- виправити правила хворуму;
- дати тлумачення пунктам правил форуму для запобігання непорозумінь.

Перегляд дописуЛастiвочка (10.12.2007 13:52) писав:

Підуть на інші форуми. Хтось може заперечити, що не біда, але таки біда, бо мені набагато цікавіше читати мудрі пости, аніж хто скільки важить, чи хто що слухає зараз, чи чим займається.
Жоден медіятор Теревенів не видалить "мудрого"© допису, не перебільшуйте.
  • 0

#67 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.12.2007 – 14:17

Та видаляють і ти видаляв, так що не тре...А на рах "мудрості", то в кожного своє поняття мудрості. А що варто робити суддям - ми врахуємо Ваші побажання, і обстоювати інтереси користувачів теж будемо, а якщо трапляються якісь непорозуміння - то це нормально: розібратись в ситуації.
  • 0

#68 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 10.12.2007 – 14:38

Перегляд дописуЛастiвочка (10.12.2007 14:17) писав:

Та видаляють і ти видаляв, так що не тре...А на рах "мудрості", то в кожного своє поняття мудрості. А що варто робити суддям - ми врахуємо Ваші побажання, і обстоювати інтереси користувачів теж будемо, а якщо трапляються якісь непорозуміння - то це нормально: розібратись в ситуації.
По Вашому наступні повідомлення, видалені пані Кассандрою, є дуже мудрими:

Цитата

Щось я одразу про те не подумала. А ще можна додати?

Цитата

Шановні модери, створіть, будь ласка, голосування - я чомусь не подумала одразу.

Цитата

Цитата

В майбутньому будуть безстатеві кіборги і буде нанорхат.
Ти ще скажи, що будуть лише комахи (як у фільмах жахів). Вони вже по-трохи підбираються до теревень. От одна вже й до тебе залізла... на сторінку :angry12:

Цитата

Цитата

мабуть в основному матріархат, але це стосується тільки сімейних стосунків, чоловіки заробляють гроші щоб забезпечити сімю, але куди ці гроші потратити потратити то це в основному вирішують жінки, жінки тихенько шепчуть чоловікам на вушко "любий а тобі нездається що тре зробити ремонт; купити нові меблі; поїхати відпочити; і тд. і тп."
Це типу: чоловік - то голова, а жінка - шия. Шия крутить головою...

Цитата

Цитата

...цікавий такий патріархат = коли чоловіки керувати хочуть, а вирішити щось - не можуть

Стопудово! happy1.gif ggggg.gif
???
Вони займають пів теми а мудрого з того - ніц! Тільки коментування і прохання.

І хотів би додати що там було і моє одне флудове повідомлення - його видалили і нічого страшного. Якби я нафлудив на кілька повідомлень підряд- було б +10% і мені за систематичне порушення.
  • 0

#69 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.12.2007 – 14:55

Це модераторам видно, що вона видалила - в нас такої можливості нема переглядати видалене, так що не тре виривати і цитувати мої дописи як вам хочеться. Є скарга і ми її будемо розглядати. Все.
  • 0

#70 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 10.12.2007 – 15:23

Ластiвочка, ці повідомлення видно в СМІТНИКУ навіть НЕзареєстрованим користувачам! Ви, як поважний Суддя, мали би це знати, якщо хочете вирішувати такі "суддівські питання".
  • 0

#71 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 10.12.2007 – 16:20

Заве, ну шо ви пристали до того Кохання - воно вам муляє десь, чи шо? :angry12:
  • 0

#72 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.12.2007 – 18:21

Враження майже стороннього.
1. Судді потрібні.
2. До їх роботи претензій не маю.
3. Як і прогнозував проблеми виникають лише через Стуффа та Ка.
ПЕС. Але все одно добро, що найбільш одіозні зникли.
:angry12:
ПЕС2. Конфліктологію нам треба вивчати... :prapor3:
  • 0

#73 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 10:39

Weber, якщо й виникають проблеми - то тілько ті, шо ви самі створюєте!Замість того щоб когось безпідставно звинувачувати, краще б надали конкретні факти, хто в чому коли як і де винен!

Олеська, опитування можна створити не тільки модером, для того створюєш таку саму тему і в ній робиш то опитування, яке потрібно, а потім попросити модератора ті теми об"єднати - виходить одна тема з опитуванням :angry12:
  • 0

#74 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 12:37

Перегляд дописуОлеська (11.12.2007 03:15) писав:

До того ж, цікаве ставлення модераторів до прохання автора теми. Я попросила створити голосування. Я не створювала ще тут жодного голосування, тому відповідно й не знаю, як. То замість того, щоб принаймні відповісти (я ж зверталась до модераторів), - то сприйняли за флуд?! Тобто прохання - то теж флуд?!
треба було звернутись в приват до модератора або до супермодераторів.
  • 0

#75 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 14:29

От власне для того й існує приват і репутація, аби не флудити подяками та запитаннями в темі. Чоиу користувачі мають заходити в тему, думаючи що там є якась нова відповідь - а насправді там просто подяка чи ще щось що по суті не стосується теми.

Цитата

Пане Сварусе, ви вважаєте себе настільки мудрим, що маєте право розсуджувати в мудрості чужі дописи? Чи ви можете переконати мене в тому, що на форумі спілкуються виключно мудрі люди? ...чи повинні спілкуватись виключно мудрі?
Ні, Ви самі себе в цьому переконуєте:

Цитата

Хіба що маєте за мету залишити себе(модерів)-найрозумніших...
А щоб побачити оффтоп - не обов`язково бути сивим мудрецем. І Судді в даному випадку і вирішуватимуть чи були Ваші повідомлення мудрими чи ні. Ви їх теж будете флеймити що "вони вважають себе настільки мудрим, що мають право розсуджувати в мудрості чужі дописи"?
  • 0

#76 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 15:23

Прізвища й адреси, себто ніки і ip-адреси тих, хто погано ставиться до новоприбулих?
  • 0

#77 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 15:25

Помітила одну цікаву річ: коли б людина, що звернулась у суд спочатку звернулась просто приватно до модера, просто щоб пояснив свої дії, то більшої частини скарг могло й не бути
  • 0

#78 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 15:47

Перегляд дописуЛастiвочка (11.12.2007 15:25) писав:

Помітила одну цікаву річ: коли б людина, що звернулась у суд спочатку звернулась просто приватно до модера, просто щоб пояснив свої дії, то більшої частини скарг могло й не бути
та ну, так же не цікаво :angry12:
  • 0

#79 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 16:17

І не кажи. Я теми смітника майже напамять знаю))))
  • 0

#80 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.12.2007 – 18:10

Перегляд дописуЛастiвочка (11.12.2007 15:25) писав:

повністю згідна!був конфлікт з користувачкою Малинка щодо підпису..нормально в приват написала: зміни підпис.Дівчина відписала чому?.Я відповіла за таким-то правилом і т.д.Малинка змінила підпис - конфлікт вичерпався.
Від користувачки Олеськи я в приваті нічого не отримувала.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних