Перейти до вмісту

"Судді"

Повідомлень в темі: 123

#41 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.10.2007 – 22:54

Яка в пень недоторканість? Недоторканість може бути лише стосовно рішень суддів. А у всьому іншому - вони прості смертні користувачі, не більше!
Хоча з іншої сторони посада судді сама по собі вимагає дотримання суддею усіх без виключення правил. Адже якщо Закон творитимуть злочинці - то яке це тоді правосуддя? Та незважаючи на це судді - люди, і їм властиво помилятися. Нема нічого поганого аби суддям ліпили попердження і тд.
  • 0

#42 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.10.2007 – 23:34

Звертався за консультацією до MrGALLа.
От його відповідь на запитання :
Чи можуть модери модерувати повідомлення суддів та карати їх ?

якщо це пости не в темі Судді то вони модеруються як звичайні

Цитата

Судді підзвітні лише адміністраторам

відповідь -
підзвітні в своїх діях щодо суддівства.все інше таке саме

Тобто нічим суддя він користувача і модера не відрізняється.

отже

ТАК ЩО 10 % СУДДЯМ і МОДЕРУВАННЯ ПОСТІВ СУДДІВ НІЧИМ НЕ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ТАКИХ ЖЕ ДІЙ ЩОДО КОРИСТУВАЧІВ ТА МОДЕРАТОРІВ

• 0

#43 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.10.2007 – 09:38

то шо судді вже по 10% мають ? :blink:
  • 0

#44 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 09:42

Перегляд дописуDema V (13.10.2007 09:38) писав:

то шо судді вже по 10% мають ? :blink:
ггггг . при чому тут це. Ніхто їх карати не збирається :blink: Просто уточнено дії модераторів щодо суддів, як корситувачів.
  • 0

#45 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 09:50

Marcos
Цікаво виходить. Судді - це прості користувачі, з не простими обов'язками.

а потім смішно буде виходити, коли суддя буде оскаржувати попередження, яке одержить від модера. :blink:
  • 0

#46 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 09:50

Перегляд дописуDema V (13.10.2007 09:47) писав:

Marcos
Цікаво виходить. Судді - це прості користувачі, з не простими обов'язками.
ну і що ....у модераторів теж не прості обов"язки, їх чомусь штрафувати можна, а суддів ні ? Суддя пости пише ? пише.отже він теж користувач.
  • 0

#47 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.10.2007 – 10:03

Маркосе, в тебе є проблеми? Тобі нічим зайнятись? Можу дати лінк на одну цікаву, якраз по тому тему
  • 0

#48 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 10:07

Перегляд дописуЛастiвочка (13.10.2007 10:03) писав:

Маркосе, в тебе є проблеми? Тобі нічим зайнятись? Можу дати лінк на одну цікаву, якраз по тому тему
в мене проблем немає :blink: Судді недоторканості немають, що і треба було довести . Питання закрито.
А грубити не треба, а нервуватись тим більше, судді це не личить.
  • 0

#49 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 10:09

може варта залишити суддів в спокої нехай працюють, а не докопуватися і прискіпуватися. Вони теж люди і їх потрібно поважати.
  • 0

#50 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 10:31

В черговий раз піднімається тема суддів одними і тими ж людьми. Поясніть мені причину? Конфліктів на форумі нема, модерська команда хороша, якщо скарги невеликі і є, то вони вирішуються приватно. Дописів суддів на форумі майже нема, тим більше порушень в тих дописах. То чому посада судді так не дає комусь спокійно спати? Якщо будуть якісь порушення то тоді можна було б обговорити, чи порадити…а так? Навіщо той скавуляж?. Тепер пишу від себе особисто. Довго мовчала на всілякі завуальовані нападки, бо негоже опускатись до чийогось рівня, але хочу сказати наступне, що я завжди виступала і буду виступати проти несправедливості – буду я суддею чи ні, подобається то комусь чи ні – такий вже характер. І ще одне – чомусь ті судді мозолять очі лише одним і тим самим користувачам, решті – по барабану. На прохання в ПП спробувати співіснувати мирно – ноль реакції. Тому, не шановані мною, Зав і Маркос – ваша тема не в цьому розділі. Відписувати не потрібно – продовження не буде. Я все сказала
  • 0

#51 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.10.2007 – 11:47

Ластiвочка
ну тему попереджень як я бачу підняли не Маркос із Завом як раз...почав Фобос, підхопив Стафф, Сварус теж щось писав про недоторканність. Так що будьте об.єктивною)))

Перегляд дописуDema V (13.10.2007 11:09) писав:

може варта залишити суддів в спокої нехай працюють, а не докопуватися і прискіпуватися. Вони теж люди і їх потрібно поважати.
а давайте і до модераторів не прискіпуватись, вони теж люди і їх потрібно поважати.
і тим більше...давайте адмінів у спокої залишимо, бо для того ж суддів і вводили, щоб адмінів не смикати з нагоди найменшоко "аскарблєнія")))
і головне - давайте правила поважати, тоді нікого взагалі чіпати не тре буде)))

але очевидно такого не буде ніколи, тому створіть собі тему в смітнику чи іграх...щось на кшталт пісочниці і сваріться там скільки завгодно з ким бажаєте)))
  • 0

#52 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 12:00

Перегляд дописуЗимова Дівчина (13.10.2007 12:47) писав:

а давайте і до модераторів не прискіпуватись, вони теж люди і їх потрібно поважати.
я і не прискіпуюся, просто це вже набрид той конфлікт на рахунок суддів :blink:
  • 0

#53 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 15:15

Перегляд дописуDema V (13.10.2007 12:00) писав:

я і не прискіпуюся, просто це вже набрид той конфлікт на рахунок суддів :blink:
так не чітай, якщо набрид. Виникла ситуація і ми її вирішили, а саме ти зараз штучно створюєш конфлікт словами " не чіпайте суддів, що ви до них пристали". Було запитання, що штрафів суддів..........суддя дав відповідь........я звернувся до адміна з цим питанням.........адмін дав відповідь. Що ще ? де тут конфлікт ? Те що ви тут реагуєте так болісно на це, то це ваша справа, я конфлікти не створюю і нікого тут неображаю.
  • 0

#54 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.10.2007 – 16:40

Перегляд дописуЛастiвочка (13.10.2007 11:31) писав:

В черговий раз піднімається тема суддів одними і тими ж людьми. Поясніть мені причину? Конфліктів на форумі нема, модерська команда хороша, якщо скарги невеликі і є, то вони вирішуються приватно. Дописів суддів на форумі майже нема, тим більше порушень в тих дописах. То чому посада судді так не дає комусь спокійно спати?
...І ще одне – чомусь ті судді мозолять очі лише одним і тим самим користувачам, решті – по барабану. На прохання в ПП спробувати співіснувати мирно – ноль реакції. Тому, не шановані мною, Зав і Маркос – ваша тема не в цьому розділі. Відписувати не потрібно – продовження не буде. Я все сказала
...Довго мовчала на всілякі завуальовані нападки, бо негоже опускатись до чийогось рівня, але хочу сказати наступне, що я завжди виступала і буду виступати проти несправедливості – буду я суддею чи ні, подобається то комусь чи ні – такий вже характер.
2Ластівочка
1. Ви згадайте як раніше т.зв. опозиції(одним і тим же користувачам) мозолила очі дійсна тоді модерська команда. Як прийшли до влади - ніхто нікому не мозолить. Висновки?
2. Те, що не було порушень здійснених суддями раніше, не означає що їх не буде взагалі. А модери мають знати як діяти в кожній ситуації наперід.
3. Кажете негоже опускатись до чийогось рівня? А посилати(як мінімум трьох) людей на три букви - гоже? Не треба з себе :prapor3: ставити, самовисування не вітається(с) Якщо ніяких порушень нема і апріорі бути у Вас не може, то чому такий великий страх викликає той факт, що модери можуть ставити попередження?
  • 0

#55 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 18:06

Ні, я на три букви не посилаю, в мене то інакше називається, але зауваж - посилається в межах правил, ну або в тему Мастурбація - так шо вчіться поки цьотка жива :prapor3:
  • 0

#56 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Місто:мами

Відправлено 23.10.2007 – 18:37

мене б вже забанили сто пудів")
  • 0

#57 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 23.10.2007 – 19:05

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (23.10.2007 19:37) писав:

мене б вже забанили сто пудів")
Якесь свавілля :)
А мені попередження ліплять ще за те що не змістовно відповідаю на тему... Де справедливість??? ;) :)
  • 0

#58 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 19:27

Народ, припиняйте. Скарга надійшла нині, ми мусимо втрьох зібратись, її розглянути і рішення винести. Ми ж не сидимо увесь час на форумі.
  • 0

#59 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 13:09

http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=203595
Осмілюсь нагадати суддям, що користувач має права згідно пп. 3.1, 3.2, але в межах, визначених розділом 4 правил форуму /зокрема п. 4.3./. Підназва - не є назвою тему, тому користувачем Weber'ом правила були порушені. Окремо наголошую, що назва теми важлива для пошуку її у форумі.
Щодо зауважень медіятору bamik'у про неприпустимість перейменування теми без відома автора, то нагадую суддям, що нічого подібного в обов'язках медіяторів нема, тому закид про це - явна "політична" розправа.
ГАНЬБА!

Повідомлення відредагував zav: 30.11.2007 – 13:10

• 0

#60 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 14:12

Оскільки в модераторах часто опиняються особи, які явно не відповідають посаді, підозрюю, що адмін є зговірливою і неконфліктною людиною, яка не відмовляє якщо хтось із знайомих звертається з проханням "дай порулить".
При правильному підборі й контролі модераторів з боку адміна судді не потрібні.
Але на теревенях демократичніша обстановка. Тому, судді є способом зняти навантаження з адміна.
Правильно, нехай люди самі собою керують.
Ідею з суддівством підтримую обома руками.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних