Перейти до вмісту

"Судді"

Повідомлень в темі: 123

#21 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 17.09.2007 – 14:16

Перегляд дописуStuff (17.09.2007 14:32) писав:

Вибачте, шо нагло порушую останнє речення, але де саме в Іграх знаходиться той "флуд" звідси?
Потім видалю сей допис..
Судді
Взагалі для такого є приват, наступного разу отримаєш +10% попередження
  • 0

#22 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 17.09.2007 – 14:44

Перегляд дописуMrGALL (17.09.2007 15:16) писав:

Судді
Взагалі для такого є приват, наступного разу отримаєш +10% попередження
Але я так і не отримав відповіді, де в Іграх той флуд, бо я його не знайшов?
  • 0

#23 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.09.2007 – 14:52

Перегляд дописуStuff (17.09.2007 15:44) писав:

Але я так і не отримав відповіді, де в Іграх той флуд, бо я його не знайшов?
відповідь в пп
  • 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 19:35

Перегляд дописуzav (24.09.2007 12:06) писав:

p.s. Згодом подам відповідну скаргу до суддів.
Пане Зав, я розумію, що ви знайшли собі нову розвагу в розділі Скарги, але....
1. Але в даному випадку це не є конфліктом між користувачем і модератором
2. По даному питанню раджу Вам звернутись до адміністраторів (вирішення ТАКИХ питань не є компетенцією суддів).
  • 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.09.2007 – 13:03

Узагалі-то, це позатематика, але я відповім.
[hide]

Перегляд дописуЛастiвочка (24.09.2007 20:35) писав:

Пане Зав, я розумію, що ви знайшли собі нову розвагу в розділі Скарги, але....
1. Але в даному випадку це не є конфліктом між користувачем і модератором
2. По даному питанню раджу Вам звернутись до адміністраторів (вирішення ТАКИХ питань не є компетенцією суддів).
По-перше, обіцянка була такою:

Перегляд дописуL.R. (15.08.2007 15:50) писав:

пс. взагалі правила треба ТОТАЛЬНО редагувати і розширювати, бо вони явно не охоплюють всіх випадків, що трапляються, і в результаті виникають несправедливі дії модерів, яким нема чим керуватись.
ппс. а ще пропоную в вересні затвердити групу з трьох людей, які будуть відслідковувати такі прецеденти і за згодою адміністраторів, вносити зміни в правила щоразу, коли щось подібне трапляється.
По-друге, адміністрація сказала так:

Перегляд дописуMrGALL (16.09.2007 13:00) писав:

Судді діють за таким принципом:
- Користувач подає скаргу на дії або бездіяльність модератора в порядку, описаному в темі Скарги.
- Судді вивчають справу і виносять рішення більшістю голосів.
- Їх рішення по скарзі є обов'язковим для виконання (супер)модераторами і користувачами.
- Якщо судді винесли рішення по випадку, що не описаний в правилах, то він стає прецендентом і модератори в подальшій роботі мають діяти аналогічно без звернення до суддів.
[/hide]
  • 0

#26 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.09.2007 – 18:07

яка *№№?:! обіцянка?! це була моя пропозиція, яка потім була відкоригована! я тоді навіть не думав, що буду суддею - це раз, бо друге нікому нікого й не збирався обіцяти.

це

Цитата

пс. взагалі правила треба ТОТАЛЬНО редагувати і розширювати, бо вони явно не охоплюють всіх випадків, що трапляються, і в результаті виникають несправедливі дії модерів, яким нема чим керуватись.
ппс. а ще пропоную в вересні затвердити групу з трьох людей, які будуть відслідковувати такі прецеденти і за згодою адміністраторів, вносити зміни в правила щоразу, коли щось подібне трапляється.

була сира ідея . зауважте, написана постскриптумами.
згоди на редагування правил ми(судді) не отримували. крапка. натомість адміністрація запровадила таке поняття як прецедент, що є своєрідним доповненням до правил. в чому проблема? які обіцянки? що не виконано?

я все розумію, але не провокуйте конфлікти на форумі. по-моєму, всім добре, окрім Вас. а може й Вам добре, але Ви вирішили порозважатись. Розважайтесь, але в міру. Бо наклепи на мене стосовно якихось "невиконаних обіцянок" я сприймаю нелюб'язно. зовсім.
  • 0

#27 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 26.09.2007 – 18:28

Якщо вже така справа з прецендентами, то я гадаю їх варто десь фіксувати, щоб модератори мали змогу звертатись та посилатись на них у разі потреби, тому що у голові усе не втримаєш, наприклад у розділі "Правила" створити підрозділ "Преценденти".
  • 0

#28 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 08.10.2007 – 09:01

По аналогії із звичайним судом виношу таку пропозицію по суддівству:
1. Сторона що виграла суд отримує моральне задоволення і повне підтвердження своїх дії (якщо модератором було надано попередження, воно залишається; якщо видалений допис користувача, він відновлюється і т.п.);
2. Сторона що програла суд, тобто визнана неправою у конфлікті, отримує +10% попередження від судді (також бере на себе фінансове забезпечення судового процесу ;) ).
  • 0

#29 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.10.2007 – 00:17

Перегляд дописуphobos (8.10.2007 10:01) писав:

1. Сторона що виграла суд отримує моральне задоволення і повне підтвердження своїх дії (якщо модератором було надано попередження, воно залишається; якщо видалений допис користувача, він відновлюється і т.п.);
2. Сторона що програла суд, тобто визнана неправою у конфлікті, отримує +10% попередження від судді (також бере на себе фінансове забезпечення судового процесу ;) ).
Мені здається, +10% має бути лише в разі явно необґрунтованих дій з боку модератора чи необґрунтованої скарги з боку користувача. Якщо ж випадок сумнівний, і в позиції обох сторін простежується логіка, то судді, віддаючи перевагу одній зі сторін, не вживають санкцій щодо іншої (якщо модератором було надано попередження, воно залишається, але користувач не отримує додатково +10%; якщо видалений допис користувача, він відновлюється, але модератор не отримує +10% і т.п.). Це дозволить провести межу між явно безпідставними діями/скаргами, і "виправданими" помилками.
  • 0

#30 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.10.2007 – 06:56

Дякуємо всім за пропозиції, вони нам згодяться в роботі. Одне, що засмучує - багато речей можна залагодити простою розмовою з модератором чи користувачем, не звертаючись в суд. А деякі звертання в суд (особисто я) розцінюю як просто намагання звернути увагу на свою персону чи чи як просте зводження (як воно там правильно укр?) рахунків
  • 0

#31 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 13:08

Ластiвочка
От якраз для таких звернень і слугує моя пропозиція. :D
  • 0

#32 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 13:33

Перегляд дописуphobos (8.10.2007 09:01) писав:

Сторона що програла суд, тобто визнана неправою у конфлікті, отримує +10% попередження від судді (також бере на себе фінансове забезпечення судового процесу :D ).
о-па. Проводжу аналогію з реальним життям.
Є суд, суди виніс вирок на позбавлення волі . ну наприклад 3 роки ( в нашому випадку це модератор- 10 %). покарений звертається в апеляціний суд ( наш форум- СУДДЯ ). Апеляція прийнята, рішення суду скасовується . ТО виходить що суддю мають посадити на три роки ? Фобос ти де така бачив в реальному житті ?
ВИходить що за виконання обов"язків своїх ( а кому сподобається + 10 %, або пости в смітник?, 80 % не визнають справедливості дій модераторів. ), модератор може отримати 10 % ! Видно що ти ще недосвідчений супермодератор, досвіду мало .....азбука супермодератор для тебе прийдеться робити :D
  • 0

#33 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 14:47

Marcos
Буду дуже радий хоча б одному абзацу в азбуці модератора написаному тобою.

Щодо реального життя в наших умовах (в Україні) то всі судді безкарні, але це не означає що на форумі теж необхідно запроваджувати таку практику.

Можливо я не повністю висловив свою думку, під суддями я мав на увазі саме суддів форуму а не модераторів.
  • 0

#34 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 15:13

Перегляд дописуphobos (11.10.2007 14:47) писав:

Marcos
Буду дуже радий хоча б одному абзацу в азбуці модератора написаному тобою.

Щодо реального життя в наших умовах (в Україні) то всі судді безкарні, але це не означає що на форумі теж необхідно запроваджувати таку практику.

Можливо я не повністю висловив свою думку, під суддями я мав на увазі саме суддів форуму а не модераторів.
модератор слідкує за порядком, а ти пропонуєш йому ставити за йце 10 %, дуже гарно.
  • 0

#35 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 11.10.2007 – 15:15

Гм, а суддям можна давати попередження?
  • 0

#36 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 15:19

Перегляд дописуStuff (11.10.2007 15:15) писав:

Гм, а суддям можна давати попередження?
а чому б і ні.......вони ж користувачі. Недорканості на форумі немає.
  • 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 17:06

Роз"яснення для супермодераторів і модераторів: Судді підзвітні лише адміністраторам! Покарання суддям можуть дати лише адміністратори.! Як поводити себе суддям в тій чи іншій ситуації - інструкції і розпорядження отримали від Галла та Нолекса.

Стаффе, кому ти там зібрався давати попередження? Ти зовсім страх втратив? :D
  • 0

#38 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 21:29

Як що суддя порушив правила я маю права його покарати, кому ви там звітуєтесь то ваша справа, ви нічим від інших користувачів і модераторів зокрема не краще.
  • 0

#39 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 21:46

Перегляд дописуMarcos (11.10.2007 22:29) писав:

Як що суддя порушив правила я маю права його покарати, кому ви там звітуєтесь то ваша справа, ви нічим від інших користувачів і модераторів зокрема не краще.
Якщо (наголошую - ЯКЩО) то каратиме адміністратор!
Народ, наразі на форумі все тихо і спокійно, то якого милого шось шукаєте? І модерська команда чудово працює, так ні...тре колотити воду
  • 0

#40 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 22:19

Карити правао маю і я ! У вас недорканості немає , так само як і в мене. Ніхто колотнечу не здіймає. Не треба ставити себе вище всіх користувачів на форумі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних