Перейти до вмісту

Бійцівський клуб

Повідомлень в темі: 72

#41 koma

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:www...

Відправлено 05.05.2007 – 23:35

А дивилась фільма, потім читала паланика, потім з більшою цікавістю дивилась фільма. А тепер з"явився новий улюблений письменник, і ноовий улюблений фільм :)
  • 0

#42 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 05.05.2007 – 23:42

вот тільки шо пробив цей фільм буду сьодні дивитися)
  • 0

#43 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.06.2007 – 11:42

взагалі досягнення новго духовного стану через самодеструкцію, це завжди цікаво, це якось навіть по грайндкоровському
  • 0

#44 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 01:54

Перегляд дописуNechupara (5.03.2007 03:53) писав:

А мені от кінець не сподобався. Ну яка людина буде про кохання говорити і тд з простріляним горлом?

Він прострілив собі не горло, а щоку.

По темі.
БК - культове кіно, такі фільми є логотипами епохи. Він і досі входить до п’ятірки стічок, які показують на психотрейнінгах. Особисто для мене - перше місце мого топу. Бачив його 42 рази, знаю весь на пам’ять. Не подумайте що я притрушений, просто усім своїм друзям показував його, от і сам дивився під шумок. Фінчер - ГЕНІЙ!!! Спробуйте знайти хоч одну дірку в сюжеті, хоч одну помилку в сценарії, хоч якусь не прораховану невідповідність!!! Хто знайде і розповість мені про неї - з мене пиво і бублик!!! )))

І на останок. Девід Фінчер("Игра", "Семь") зараз відзняв нове кіно - "Зодіак" (його презентував на цьогорічному Канському Кінофорумі), має бути смачно. Фільм засновано на реальних подіях, про серійного вбивцю, який і досі на волі. Чекаю з нетерпінням у нашому прокаті.

Повідомлення відредагував Рольник: 28.06.2007 – 02:06

• 0

#45 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 11.07.2007 – 21:16

Хороший фільм. Правда, акцент на стиль посунув саму ідею...
  • 0

#46 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 12.07.2007 – 15:03

Перегляд дописуҐвинтик (11.07.2007 22:16) писав:

Хороший фільм. Правда, акцент на стиль посунув саму ідею...

ще б допетрати що ти мав на увазі...
  • 0

#47 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • 524 повідомлень

Відправлено 23.09.2007 – 19:06

Фільм сподобався :rolleyes: тепер треба прочитати книжку :cool2:
  • 0

#48 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 23.09.2007 – 21:16

Фільм хороший...Цікава головна ідея...Але ніякого бажання не маю його дивитись ще раз(...
  • 0

#49 cartman4000

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 12:59

Взагалі фільм хороший, але я не все зрозумів.
  • 0

#50 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 11.01.2008 – 13:46

Мені довго рекламували цей фільм. Типу фільм,який змінив життя багатьох, вплинув на світогляд...Подивилась. Відразу кажу, нічого він в мені не змінив, ні на грам. Ідея і подача ідеї справді офігенні, я такого ніде не бачила. Це заслуга Паланіка. Зміст же...Особисто в мене,коли я спостерігала за розвитком подій, відразу виникла думка про те,що Бред Піт і Нортон це одна людина, ну мало не з самого початку, навіть не знаю чого, а ще виникла стійка відраза до думок, до змісту фільму. Я дискутувала з цього приводу з любителем цього фільму, але нічого конкретного на мої доводи не було висунуто. Я розумію, що Бк -це адреналін, це можливість бути кимось для тих, хто в реальному житті займав найнижчі сходинки, мені казали,що це ніби втеча від системи,яка всіх уніфікує. Так, це втеча, але в іншу систему. Дерден зробив свою систему, свою гру, в якій вони знову ж були пішками, без імені, в чорному однаковому одязі і без права запитань. І з цим я не можу погодитись, не можу прийняти цю ідею. Фільм вражає, але враження не завжди ж мають бути зі знаком +, от так і тут для мене. Фільм безперечно ні на що не схожий, цікавий, але ще раз я його дивитись не хочу і не буду.
  • 0

#51 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 13:51

Перегляд дописуrainy (11.01.2008 13:46) писав:

мені казали,що це ніби втеча від системи,яка всіх уніфікує. Так, це втеча, але в іншу систему.

Вам казали дурницю :happy1: Той, хто казав, вочевидь книжки або не читав, або не зрозумів. Не було ніякої втечі. Була побудова іншої системи для руйнування основної - клин клином. І вже потім, коли самознищаться обидві - тоді повинна була настати свобода для усіх.
Простіше кажучи - БК є біблією розумного анархіста, котрий знає, що анархією систему не побореш, її можна побороти виключно іншою системою :D
  • 0

#52 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 14:08

Перегляд допису-=VJ=- (11.01.2008 14:51) писав:

Вам казали дурницю :happy1: Той, хто казав, вочевидь книжки або не читав, або не зрозумів. Не було ніякої втечі. Була побудова іншої системи для руйнування основної - клин клином. І вже потім, коли самознищаться обидві - тоді повинна була настати свобода для усіх.
Простіше кажучи - БК є біблією розумного анархіста, котрий знає, що анархією систему не побореш, її можна побороти виключно іншою системою :D
Ваша відповідь мені здається досить переконливою. Але все одно-свобода для усіх,крім тих, хто покладе своє життя за неї. А як на мене, свідомо на це з рядів БК йшли одиниці, для інших це була саме втеча і прикольна гра. І ними тупо жертвували за ідею одного психічно хворого.
  • 0

#53 Posejdon

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:БЦ

Відправлено 11.01.2008 – 14:15

Вражень від фільму багато, усі їх одразу не описати і не виявити.

Проте скажу, що фільм дійсно не "абиякий" із доволі таки нестандартним сюжетом.

Скажу, що у фільмі є врізки 25 кадру (поки знаю тільки дві: якась людина, певно режисер на початку та чоловічий інтимний орган в кінці фільму).

"Мы встретились пожалуй в самый необычный период моей жизни"
  • 0

#54 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 14:19

Перегляд дописуrainy (11.01.2008 14:08) писав:

свобода для усіх,крім тих, хто покладе своє життя за неї. А як на мене, свідомо на це з рядів БК йшли одиниці

Та ні, свідомо йшли усі - у них було три дні подумати про це на холоді голодному під дверима.
Перечитайте книжку - зрозумієте. Тим паче,що вона всього кілька місяців тому вийшла у "Фоліо" в українському перекладі авторства Іллі Стронговського, тому дістати її не проблема.
  • 0

#55 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.01.2008 – 14:29

Перегляд допису-=VJ=- (11.01.2008 14:19) писав:

Та ні, свідомо йшли усі - у них було три дні подумати про це на холоді голодному під дверима.
хех, чомусь не дивує, що саме ти це написав, вони, стоячи під дверми, стояли саме за втечу від сурогатної свободи в реальну і неприховану несвободу
  • 0

#56 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 14:37

Перегляд допису-=VJ=- (11.01.2008 15:19) писав:

Перечитайте книжку - зрозумієте. Тим паче,що вона всього кілька місяців тому вийшла у "Фоліо" в українському перекладі авторства Іллі Стронговського, тому дістати її не проблема.
Та дістати мабуть дійсно не проблема, проблема, чи маю я бажання її читати :happy1: Боюсь, що це буде ніби повторний перегляд фільму, на який я зовсім не налаштована) А на рахунок подумати...Знали б вони, що помруть, багато хто б не пішов. Тут вже до мене писали, БК- це перш за все адреналін, за ним вони і йшли, за ним вони і стояли три дні на холоді, за нього вони врешті решт і розплачувались життям. Боб хотів піти, Нортон пояснив йому,що треба залишитись і простояти,щоб його взяли до клубу. Він залишився, бо взнав частину правил ( що треба простояти) і помер, бо не знав інших. До того ж, друге "я", чи перше, ну словом герой Нортона був теж проти таких безглуздих смертей, він був проти ідей Дердена, і не тому навіть,що він був рабом речей, а тому,що він знав, що насправді за цим скриється. Ідея Піта, його гра, яка може і приведе до чого, але він сам не був в тому впевнений навіть на 10 %,і Нортон це знав, відчував.

Перегляд дописуSergiy_K (11.01.2008 15:29) писав:

хех, чомусь не дивує, що саме ти це написав, вони, стоячи під дверми, стояли саме за втечу від сурогатної свободи в реальну і неприховану несвободу
Так, єдина різниця була в тому, шо в цю несвободу вони йшли свідомо, бо їм її гарно романтично змалювали) Це ж давно відомо, що якщо хочеш примусити когось щось зробити, переконай йог ов тому, що йому це самому необхідно, ба навіть життєво необхідно. Толпи зазомбованих з власної волі людей. Вони самі зрештою винні...
  • 0

#57 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 15:36

Перегляд дописуrainy (11.01.2008 14:37) писав:

Боюсь, що це буде ніби повторний перегляд фільму, на який я зовсім не налаштована)

Таке враження, що для вас факт того, що фільми завжди досить сильно відрізняються від книжок - відкриття.

Перегляд дописуrainy (11.01.2008 14:37) писав:

Тут вже до мене писали, БК- це перш за все адреналін, за ним вони і йшли, за ним вони і стояли три дні на холоді, за нього вони врешті решт і розплачувались життям. Боб хотів піти, Нортон пояснив йому,що треба залишитись і простояти,щоб його взяли до клубу. Він залишився, бо взнав частину правил ( що треба простояти) і помер, бо не знав інших. До того ж, друге "я", чи перше, ну словом герой Нортона був теж проти таких безглуздих смертей, він був проти ідей Дердена, і не тому навіть,що він був рабом речей, а тому,що він знав, що насправді за цим скриється.

Я не пам"ятаю вже добре фільма - дивився лише раз і то давно, але запевняю, що в книжці подібних безглуздих дурниць не було і близько. На жаль не маю під рукою українського видання:

Ти дивишся на хлопця, котрий працює в копіювальному центрі, місяць тому ти бачив цього хлопця, який не може запам'ятати послідовність підшивання документів в теку або того, що між листами треба прокладати багатоколірну копірку, але цей хлопець був богом ті десять хвилин, коли ти бачив, як він рубає повітря в сутичці з представником бухгалтерії удвічі більшим за нього, коли він приземлився на нього і примусив його шкутильгати, поки хлопець не був змушений зупинитися. Це третє правило бійцівського клубу: коли хто-небудь говорить "Досить!", або починає шкутильгати, навіть якщо він тільки симулює, бій закінчений. І при будь-якій зустрічі з цим хлопцем ти не можеш сказати йому, як чудово він бився.
"Тільки два хлопці на один бій". "Один бій в одну зустріч". "Бій без сорочок і взуття". "Бій продовжується стільки, скільки потрібно". Це решта правил бійцівського клубу.
Ті, ким хлопці є в бійцівському клубі, це не ті, хто вони в реальному світі. Навіть якщо ти скажеш хлопцеві в копіювальному центрі, що він добре бився, ти просто не розмовлятимеш з тією ж людиною.
Той, хто я в бійцівському клубі, це не та людина, яку знає мій шеф.
Після ночі в бійцівському клубі все в реальному світі проходить на пониженій гучності. Ніщо не може вибити тебе з колії. Твоє слово - закон, і навіть якщо люди порушують закони, або ставлять тобі питання, це не може вибити тебе з колії.
В реальному світі я координатор компанії в сорочці і краватці, сиджу в темноті з ротом, повним крові, і змінюю слайди, поки мій шеф розповідає "Майкрософту", як він вибрав конкретний відтінок волошково-тьмяного блакитного кольору для зображення.
Перший бійцівський клуб - це тільки я і Тайлер, які гамселили одне одного.
Мені завжди вистачало, коли я повертався додому злий і добре усвідомлював, що моє життя не дотягує до п'ятирічного плану, що я можу прибрати у себе в квартирі або полагодити машину. Коли-небудь я помер би без єдиного шраму, і залишив би дійсно хорошу квартиру і машину. Дійсно, по-справжньому хорошу, поки за неї не взявся б пил або новий власник. Ніщо не вічне. Навіть Мона Ліза потихеньку руйнується. З того часу, як відкрився бійцівський клуб, я можу розхитати язиком половину зубів в роті.
Може відповідь не в самовдосконаленні.
Тайлер так і не бачив свого батька.
Може відповідь в саморуйнації.

Фільм - це фільм. Це голлівудський бойовик з цікавою основою, і не більше.
А книжка - це філософія, це плач серця і стогін душі, це скрегіт зубів і той самий повний рот крові у клерка - самця, якого загнали в костюм і принижують все життя, а він не має навіть на кому зірватися, і шукає, куди вилити своє невдоволення світом - а натомість купує непотрібні речі по каталогу і обставляє ними квартиру - бо його приборкали, посадили на ланцюг і заборонили виказувати емоції.
А Ви кажете...

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 11.01.2008 – 15:55

• 0

#58 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.01.2008 – 16:00

О, дуже сподобався фільм. Дуже дивно було в кінці :happy1:
Один з найкращих фільмів які мені доводилося дивитися
  • 0

#59 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.01.2008 – 16:08

Перегляд допису-=VJ=- (11.01.2008 15:36) писав:

Таке враження, що для вас факт того, що фільми завжди досить сильно відрізняються від книжок - відкриття.
Фільм - це фільм. Це голлівудський бойовик з цікавою основою, і не більше.
фільм досить добре передає зміст та дух книги, так що не треба опускати тих, хто її не читав, теж мені вершина філософії :happy1:
  • 0

#60 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 21:27

Перегляд дописуSergiy_K (11.01.2008 17:08) писав:

фільм досить добре передає зміст та дух книги, так що не треба опускати тих, хто її не читав, теж мені вершина філософії :happy1:
А шо тоді для тебе вершина? Я не відмовляюсь від того,що це філософія. Мене навіть сьогодні переконали в тому, що це справді не просто клуб, де отримують адреналін. Дякую.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних