Перейти до вмісту

Банки

Повідомлень в темі: 107

#61 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.03.2009 – 13:10

Перегляд дописуD1m{@} (29.03.2009 13:03) писав:

Хочу взяти в кредит і поки здавати квартиру комусь

Ціни на оренду впали майже удвічі. З моїх знайомих з інших міст вже десь половина повернулися назад до рідних міст, бо в Києві роботи нема, а якщо і є, то прибутки від неї не компенсують вартість проживання. На ринку оренди зараз задоволено попитом лише 15% пропозиції. Цікаво буде побачити, кому пан здасть своє придбання.
  • 0

#62 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.03.2009 – 13:15

Перегляд допису-=VJ=- (29.03.2009 14:10) писав:

Ціни на оренду впали майже удвічі. З моїх знайомих з інших міст вже десь половина повернулися назад до рідних міст, бо в Києві роботи нема, а якщо і є, то прибутки від неї не компенсують вартість проживання. На ринку оренди зараз задоволено попитом лише 15% пропозиції. Цікаво буде побачити, кому пан здасть своє придбання.

Пан VJ наскільки пригадую, платив із останнім підвищенням 500 у.о.за оренду квартири. Що, на вашому досвіді ціни впали удвічі? Та чи не вигідніше сплачувати цю суму щомісячними платежами за кредит на житло? Звісно, скільки коштує житло в Києві, аж язик не повертається вимовити ))
  • 0

#63 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 29.03.2009 – 13:19

Споживчий кредит - що насцяти в штани на морозі. Спершу тепло і приємно, але згодом починаються проблеми...
  • 0

#64 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 29.03.2009 – 13:22

Я мав на увазі здавати квартири для життя простим людям, а не приватним підприємцям для бізнесу. Вибачаюсь, якщо с початку не правильно висловився.
  • 0

#65 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.03.2009 – 14:07

Допис не по темі! Усне попередження!

Повідомлення відредагував bamik: 29.03.2009 – 14:09

• 0

#66 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.03.2009 – 14:18

Перегляд дописуbamik (29.03.2009 14:15) писав:

Пан VJ наскільки пригадую, платив із останнім підвищенням 500 у.о.за оренду квартири. Що, на вашому досвіді ціни впали удвічі?

500 доларів нині - це 4150.
Я зараз плачу 2500 і збираюся через місяць ще знижувати. Рахуйте далі самі.

Та чи не вигідніше сплачувати цю суму щомісячними платежами за кредит на житло?

Ні, поки що не вигідніше, якщо брати за житло квартиру в Києві. Коли ціни на них впадуть до 15 000 - тоді можна буде ще подумати над цим питанням.

Звісно, скільки коштує житло в Києві, аж язик не повертається вимовити

Найдешевша пропозиція - 30 000. Це удвічі більше, аніж вона варта. Для порівняння - будинки в Київській області в 30-40 кілометрах від центру Києва вже починаються від 3000-4000. Оце реальні ціни. Про екологію, місце для стоянки авто та відсутність сусідів, які святкують щоночі до ранку я вже промовчу.

Перегляд дописуD1m{@} (29.03.2009 14:22) писав:

Я мав на увазі здавати квартири для життя простим людям

А я, по Вашому, кого мав на увазі?
  • 0

#67 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 11:02

Перегляд дописуЕгор.економист (19.02.2009 22:21) писав:

Ми в загалі не впливаєм на курс, ми не виходим на валютну біржу. Валюту продають без нас банки з нас тільки письмова згода на продажу валюти і все. Жити за щось треба коли на внутрішньому ринку ніхто ніщо не купує. І взагалі в експортерів на рахунках валюта не затримується!!!! та й зараховується валюта по офіційному курсу НБУ, а не по біржовому. Вивчайте тему різносторонньо , а потім робіть висновки!

Лукавите. Банки беруть згоду на продаж по конкретному курсу, який ви вказуєте самі. Такі правила встановив Нацбанк декілька місяців тому. Сам сиджу в дилінговому залі, постійно чую капризи експортерів :rolleyes: Причому вплив експортерів на курс набагато більший, ніж імпортерів, так було завжди. Вони і є основними маркетмейкерами. До-речі останніми місяцями валюти аж завались, експортери таки притримують виручку. Це видно і по залишках на рахунках експортерів і по ставках міжбанківських кредитів в іноземній валюті (зараз вони дуже низькі, валюти завались).
У банків же завжди активи в одній валюті рівні зобов'язанням в тій самій валюті, себто спекулювати немає як і немає сенсу. У разі порушення цього співвідношення у банків виникає валютна позиція, розмір котрої обмежений. Банки практично не спекулюють через високий ризик таких операцій, причому ні в Україні ні ніде в світі. Це проста річ яку мало хто розуміє.
  • 0

#68 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 05.04.2009 – 16:27

Перегляд дописуD1m{@} (29.03.2009 14:22) писав:

Я мав на увазі здавати квартири для життя простим людям, а не приватним підприємцям для бізнесу. Вибачаюсь, якщо с початку не правильно висловився.
просто приведу приклад по рідному місту: 1-кімнатна квартира (не новобудова, бо остання дешевше) коштує 35-38 тис. у.о., якщо береш в кредит половину 17000 у.о., при оформленні кредиту та оформленні права власності на неї треба викласти десь близько 1000 у.о., на сьогоднішній день якщо б банки давали кредит - то в у.о. - 15 %, в грн. - близько -20 % (приблизні дані), кредит на 300 місяців, то приблизна сума яку треба тратити на кредит - від 270 у.о., якщо брати до уваги найм - від 150 у.о., тобі прийдеться платити кожен місяць за квартиру до 120 у.о. (і ГОЛОВНЕ! НЕ ЖИТИ В ОСТАННІЙ І НЕ КОРИСТУВАТИСЬ НЕЮ довгий час). Думаю це не вихід.........

Повідомлення відредагував Legum: 05.04.2009 – 16:29

• 0

#69 kipo

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 01:56

Перегляд допису-=VJ=- (29.03.2009 14:10) писав:

ціна зараз на житло впали капітально. а кредит виплачувати як? в мене в самого доларовий кредит, який висить, а з незрозумілим курсом взагалі складно. я выдкрив навыть депозит в Ерстебанк, щоб бакси купувати по нормальній ціні(валютні торги). взагалі задоволен, якщо і ризикну брати знову кредит, то піду в Ерсте, а не в Приват, як зробив колись
  • 0

#70 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 08:46

Перегляд дописуkipo (10.04.2009 02:56) писав:

ціна зараз на житло впали капітально. а кредит виплачувати як? в мене в самого доларовий кредит, який висить, а з незрозумілим курсом взагалі складно. я выдкрив навыть депозит в Ерстебанк, щоб бакси купувати по нормальній ціні(валютні торги). взагалі задоволен, якщо і ризикну брати знову кредит, то піду в Ерсте, а не в Приват, як зробив колись
А навіщо ви брали доларовий кредит, якщо не в доларах ваш дохід? Позарилися на різницю в 10% річних? ну що ж... ризикнули але не підфортило :)
  • 0

#71 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 20:04

А які в людей можуть сформуватись очікування після 7 років фіксованого курсу до долара? Хоча покумекати трохи все ж варто було. Проте це більше питання до банкірів, вони як ніхто повинні були розуміти ризик таких кредитів. Все-таки ставлять під загрозу не тільки позичальника, але й банк. Але система бонусів надто сильний стимул :yes:

Повідомлення відредагував Maryan: 10.04.2009 – 20:04

• 0

#72 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.04.2009 – 12:25

Зараз э банки, що видають споживчы кредити, наприклад, "Платінум". А взагалі, жили раніше без кредитів якось, чтому зараз таке невдоволення? Люди, хіба вам поббається бути винними комусь гроші? Я ніколи не брала кредитів, адже відсотки такі, що в результаті сплачуєшь подвійну ціну
  • 0

#73 ur4olka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 12.04.2009 – 19:03

Перегляд дописуПанночка (11.04.2009 13:25) писав:

Зараз э банки, що видають споживчы кредити, наприклад, "Платінум". А взагалі, жили раніше без кредитів якось, чтому зараз таке невдоволення? Люди, хіба вам поббається бути винними комусь гроші? Я ніколи не брала кредитів, адже відсотки такі, що в результаті сплачуєшь подвійну ціну
в останьому номері "Деньги" розказували хто які кредити дає. раніше жили без кредитів, бо квартири в черзі отримати можна було, а зараз...
я теж не по кредитам, але дуже розімію, чого люди їх беруть, не від кращої долі. я по депозитам. в мене в Ерсте депозит і в Приваті. в Приваті заберу і закрию, а в Ерсте подовжу.
  • 0

#74 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 13:02

Перегляд дописуПанночка (11.04.2009 13:25) писав:

головна проблема в тому, що тепер ті що купували не купують... зменшується обіг грошей що ще більш обмежує їх рух... і т.д... коллапс одним словом...
Те що люди перестали в кредит мобілки з тєлєками брати - не так страшно... А от те що тепер отримати кредит в бізнесі стало важко і дорожче - оце вже проблема...
  • 0

#75 kipo

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 19:42

Перегляд дописуZuzik (10.04.2009 09:46) писав:

А навіщо ви брали доларовий кредит, якщо не в доларах ваш дохід? Позарилися на різницю в 10% річних? ну що ж... ризикнули але не підфортило <_<
є таке, добре, що знайшов вже вихід, хоть голова не болить
  • 0

#76 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 11:33

Перегляд дописуZuzik (13.04.2009 14:02) писав:

головна проблема в тому, що тепер ті що купували не купують... зменшується обіг грошей що ще більш обмежує їх рух... і т.д... коллапс одним словом...
Те що люди перестали в кредит мобілки з тєлєками брати - не так страшно... А от те що тепер отримати кредит в бізнесі стало важко і дорожче - оце вже проблема...
Цілком погоджуюсь, для бізнесу це несприятлива ситуація, але проте виживе найсильніший
  • 0

#77 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 11:39

Перегляд дописуПанночка (14.04.2009 12:33) писав:

Цілком погоджуюсь, для бізнесу це несприятлива ситуація, але проте виживе найсильніший
Виживуть ті, хто має найбільше бабла і зв"язків. Вірніше капітал сконцентрується в одних руках (чи декількох). Банки пишуть про проблеми, хоча з нового року надходження в податкову від них значно зросли. Але суть не в тому, от вчора прочитала на сайті Економічної правди статтю про банківські міфи. Ото мої здогади підтвердилися...
  • 0

#78 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.08.2010 – 03:34

Оце провтикав, коли це банки встигли знизити % по депозитним вкладам і то суттєво? Я перевіряючи стан по депозиту просто прозрів. Хотів йти з договором своє я вставляти, але, прикиньте, собаки передбачили, я навіть на нього не звернув увагу

При продовженні терміну вкладу розрахунок процентів на кожен термін вкладу здійснюється по процентній ставці, що діє в БАНКУ для продовжуваних депозитних вкладів даного найменування і т ерміну на день закінчення посереднього терміну вкладу, без укладання додаткових угод до даного договору. Проценти за черговий термін вкладу нараховуються на суму вкладу. Наступне продовження терміну вкладу здійснюється за тим же порядком

Тобто як в мене пакет Динамічний, депозит на 1 місяць і щомісяця пролонгується (продовжується ще на 1 термін), я навіть не знав коли змінили умови. А вже 7 місяців пройшло зі дня вкладу
  • 0

#79 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.08.2010 – 08:27

Перегляд дописуbamik (19.08.2010 04:34) писав:

Оце провтикав, коли це банки встигли знизити % по депозитним вкладам і то суттєво? Я перевіряючи стан по депозиту просто прозрів. Хотів йти з договором своє я вставляти, але, прикиньте, собаки передбачили, я навіть на нього не звернув увагу

При продовженні терміну вкладу розрахунок процентів на кожен термін вкладу здійснюється по процентній ставці, що діє в БАНКУ для продовжуваних депозитних вкладів даного найменування і т ерміну на день закінчення посереднього терміну вкладу, без укладання додаткових угод до даного договору. Проценти за черговий термін вкладу нараховуються на суму вкладу. Наступне продовження терміну вкладу здійснюється за тим же порядком

Тобто як в мене пакет Динамічний, депозит на 1 місяць і щомісяця пролонгується (продовжується ще на 1 термін), я навіть не знав коли змінили умови. Торба!! А вже 7 місяців пройшло зі дня вкладу
А чьо, цілком логічна умова з боку банку. Я би сам так у договорі написав на місці банку, ги.
Пильнуйте!
  • 0

#80 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 22.08.2010 – 07:04

Йдемо до європейських ставок за депозитами. 5% річних долар, 3-4% євро, 8-10% гривня.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних