Перейти до вмісту

Банки

Повідомлень в темі: 107

#21 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 28.01.2008 – 13:27

То посилання довго вантажиться, бо файл троха величенький :prapor3:

А сенсу з того списку я не бачу ніякого,томущо насправді інформація про те, що банк належить якійсь певній родині чи людині тільки на папері може так належати,справжні власники чи то пак володільці в тому списку не хочуть світитись :yes:Ну хібащо декілька осіб..
  • 0

#22 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.01.2008 – 13:52

Чи варто давати таке посилання, що не відкривається, що тре скачувати, а в результаті воно сто років мені не тре :prapor3: . Йду поставлю краще Веберу мінуса.
Про банки. Вони тепер множаться як гриби після дощу, навіть не встигаєш запамятовувати назви і само собою такі новостворені банки чогось довіри не викликають. Родина давно співпрацює з Промінвестбанком, одним із старих і стабільних, ще знаю що один із стабільних Нацбанк. Якщо брати кредит то важливо знати під що. Якщо на житло то добре Фінанси і кредит. А взагалі якщо хочете повісити собі довтострокове ярмо на шию з виплатою кредиту, відсотків і всього решту то на такий крок варто добре все взнати, проконсультуватись з незацікавленими, але спеціалістами! По відгукам знаючих людей чула, що найгірший банк Приватбанк
  • 0

#23 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 28.01.2008 – 14:05

Перегляд дописуСобака (12.09.2007 09:24) писав:

Скажіть, хтось мав справу с Правекс-Банком? Вони там всі такі тупі чи лише у кіровоградському відділенні? :prapor3:
В мене один з зарплатних проектів саме по правексу весить. В принципі, що стосується перерахування коштів та швиткості оформлення рахунків - то нарікань немає. Але якось довелося переоформлювати "загублену" (мається на увазі вкрадену) картку, + розблоковавати знайдену...................поспілкувався з персоналом 3х вітділень (Печерському, Повітрофлотському та Позняківському) - таких припарків ще пошукати треба. А от в Дарницькому сподобалось спілкуватись з персоналом - все зробили швидко і чемно. Так, що раз на раз не приходиться. Якось ще у Львові залишився майже без грошей, знайшов банкомат (непрацюючий), вітділення - але гроші зняти так і не зміг (паспорту не було з собою). Пояснюю ситуацію, кажу - зарплатний проект всієї нашої установи саме в вашому банку, ось службове посвідчення, що я є я. ГЛУХО.

Перегляд дописуSiGrey (1.11.2007 23:28) писав:

Я почну - хто що розкаже цікавого про Дельта Банк? Хто що чув - хто мав справу - кому як - подобається - ні?
Оформив кредитну картку саме через цей банк. Зауважень поки що не маю. Все доволі зручно, прозоро і доступно.
  • 0

#24 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 28.01.2008 – 23:31

Стикалась з ПриватБанком... більше не хочу... завдяки тому, що в них відділень, як грибів в лісі після дощу, вони втратили контроль за кадрами.. В результаті сидить там ото чучило (вибачте за грубість, ну та обрізана рижа гривка і той несмак просто жахали!) дивиться на нас вилупленими баньками і ніц не розуміло...
Зараз веду справи з OTP банком, наразі задоволена.. були якісь глюки незначні, тим не менше відчуваю компетентність і ввічливість (для мене це дуже важливо)...
  • 0

#25 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.01.2008 – 23:56

Я раз в Правексі була, прийшла лиш за одною довідкою, а мене потащили по шести різних відділеннях!!!! В одних було зайнято, а інші ще й каву попивали. Та ноги моєї більше там не буде!!!!!!
  • 0

#26 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 15.10.2008 – 12:23

Тримав невеликі заощадження в промінвестбанку, забрав, цікаво наскільки реальна загроза банкрутсва банків в Україні, хто як думає?
  • 0

#27 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень

Відправлено 15.10.2008 – 12:33

Перегляд дописуDynkan 113 (15.10.2008 13:23) писав:

Тримав невеликі заощадження в промінвестбанку, забрав, цікаво наскільки реальна загроза банкрутсва банків в Україні, хто як думає?

а як це тобі вдалося? закінчився депозит? бо за останньою постановою НБУ рекомендується заборонити дострокове зняття грошей із депозитів!
за останьою інформацією на межі банкрутства окрім промінвестбанку, ще й банк надра!
  • 0

#28 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 15.10.2008 – 12:43

Перегляд дописуryvol (15.10.2008 13:33) писав:

а як це тобі вдалося? закінчився депозит? бо за останньою постановою НБУ рекомендується заборонити дострокове зняття грошей із депозитів!
за останьою інформацією на межі банкрутства окрім промінвестбанку, ще й банк надра!
та ні, я трішки нетак пояснив, депозит я невідкривав, мені зарплату перераховували на карточку промінвестбанку, а я її незнімав, от і набігло трішки.
  • 0

#29 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 15.10.2008 – 14:34

Тепер взагалі з банками паніка суцільна розпочалася. Мабуть комусь вигідно пускати чутки про банкрутство банків в народ з метою їх дійсного доведення до банкрутства, адже якщо з банку заберуть з 10 депозитів, то він дійсно опиниться на межі закриття. От хтось і хоче прикупити собі декілька банків)) НБУ гарантує повернення вкладів до 50 000 грн, тому сильно панікувати непотрібно мабуть...хіба, що у вас там дуже велка сума)))
Єдина проблему яку я бачу - це те, що фірми залишилися без грошей. Банки заморозили рахунки. Гроші, що переказувалися діловим партнерам "зависли в повітрі" і тепер їх немає ні на рахунку фірм, ні на рахунках контрагенів. Ситуація, як на мене, катастрофічна, хоч і не знаю справжніх масштабів такого явища.
  • 0

#30 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 15.10.2008 – 20:02

Перегляд дописуDynkan 113 (15.10.2008 13:23) писав:

Що таке банк? Це установа яка створена власником або кількома власниками статутний капітал досить великий, але запозичених коштів набагато більше. Запозичені кошти це в основному депозити.Крім цього банк заробляє кошти на видачі кредитівякі він видає з власних і запозичених коштів . Основа діяльності це приход коштів у банк повинен бути більший чим витрати. Витрати це видача коштів вкладникам як коштів які вони вкладали так і відсотків по депозитам. .Надлишкові кошти банк вкладає у різні цінні папери на чому заробляє вже для себе відсотки.Коли видача коштів починає збільшуватися і наближатися до приходу коштів в банк получається ситуація як У ПІБі . Вільних коштів немає на продажу цінних паперів немає часу, ажиотаж і надалі збільшує видатки і банк лопнув, якщо не вмішається держава, або нові інвестори які перекуплять банк. Дуже схоже на ситуацію з МММ. В ситуації з ПІБом держава свою роль виконала!

Amili Ситуація дійсно катастрофічна в організацій в яких кошти находяться в різних банках ще все більш менш які були приверженцями одного двух банків то це велика проблема.Податки та інші кошти до бюджета перераховуються на слідуючий день після отримання платіжки. По тому самому банку теж нормально кошти просто переходять з одної філії до іншої ,а от до інших банків це проблема.Буквально сьогодні Приват закрив видачу короткострокових кредитів юридичним особам до рішення правління яке повинно відбутися 18.10.2008 як для підприємства де працюю я це проблема тому ,що пенсійний треба оплатити до 20.10.2008 в районі 300 тис грн хотіли брати короткостроковий кредит а тапер.... Одне хорошо в нас рахунки в 5 різних банках може викрутимся. Такі то справи

А про Правекс Черновецкий і все говорить само за себе.

Повідомлення відредагував Егор.економист: 15.10.2008 – 20:04

• 0

#31 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень

Відправлено 15.10.2008 – 21:13

на рахунок банків є ось такий цікавенький документальний фільм "Гроші - піраміда боргів (Money As Debt by Paul Grignon)"

Звідки беруться гроші?
Як банки створюють гроші з нічого?
Що стане із грошима, якщо виплатити усі борги?
Чому неможливо виплатити борг із відсотками?
Хто реально управляє економікою?
На що йдуть енергетичні ресурси?
Чому неминучий крах боргової піраміди?

Цей невеликий анімований фільм руйнує звичні стереотипи відносно грошей і в наочній формі пояснює як склалися й діють два принципи сучасного банкінга: частковий резерв і позичковий відсоток і чому вони фактично є узаконеною формою шахрайства.

рекомендую переглянути :ggggg:
  • 0

#32 Sergik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Leopolis

Відправлено 15.10.2008 – 21:28

блін, думав тема з розділу медицини))) потім подумав що щось заготівля на зиму продуктів))) але тутка гроші крутяться))
Ну що я можу сказати, наразі з банками нестикався, от скоро мають вже давати зарплату на карточку, незнаю чому але почуваюся спокійно, і чомусь небентежить наразі ситуація з банками. :ggggg:
  • 0

#33 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 16.10.2008 – 16:58

Перегляд дописуSergik (15.10.2008 22:28) писав:

блін, думав тема з розділу медицини))) потім подумав що щось заготівля на зиму продуктів))) але тутка гроші крутяться))
Ну що я можу сказати, наразі з банками нестикався, от скоро мають вже давати зарплату на карточку, незнаю чому але почуваюся спокійно, і чомусь небентежить наразі ситуація з банками. :alakh:

А повинна Кошти на зарплатних карточках в ПІБі у знайомих невидавали 3 дні , а жити за щось нада було позичали . а НА КАРТЦІ ГРОШІ ЛИЖАЛИ ОТ ТАК ТО
  • 0

#34 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 17.10.2008 – 20:48

Перегляд дописуryvol (15.10.2008 22:13) писав:

на рахунок банків є ось такий цікавенький документальний фільм "Гроші - піраміда боргів (Money As Debt by Paul Grignon)"

Звідки беруться гроші?
Як банки створюють гроші з нічого?
Що стане із грошима, якщо виплатити усі борги?
Чому неможливо виплатити борг із відсотками?
Хто реально управляє економікою?
На що йдуть енергетичні ресурси?
Чому неминучий крах боргової піраміди?

Цей невеликий анімований фільм руйнує звичні стереотипи відносно грошей і в наочній формі пояснює як склалися й діють два принципи сучасного банкінга: частковий резерв і позичковий відсоток і чому вони фактично є узаконеною формою шахрайства.

рекомендую переглянути :alakh:

Ага, дивилася я раніше. Фільм вводить мене в переддепресивний стан))) Адже виходячи з нього, світ чекає великомасштабна криза, гроші зникнуть ітд....поживемо-побачимо.
Як мені здається банки потрошки відходять від шоку. І нам сьогодні дали зарплату, нарешті. Проте деякі підприємства всерівно збанкрутують((((
  • 0

#35 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.10.2008 – 21:13

Та ж ситуація що і в Єгора економіста. :alakh:
Податки потрібно проплатити до 20 а платежі просто не пропускають. Мало того, є валютний рахунок (в євро) там гроші запропонували зняти в гривнях...бардак, який дратує
  • 0

#36 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 31.10.2008 – 20:40

Стабілізація долара не за горами я думаю ,що це перва ластівка
[url="http://http://ua.korrespondent.net/business/632669"]а після стабілізації далі буде видно. . Фах дозволяє мені ствержувати , що кризовий удар можливо втримати. Все залежить від "них"

Повідомлення відредагував Егор.економист: 31.10.2008 – 20:42

• 0

#37 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 02.11.2008 – 14:00

Щоб не допустити зняття грошей з депозитів, причому навіть тих, у яких вже закінчився термін, багато банків йдуть на обман. Детальніше читати статтю Банки вводять нову "послугу" - продовження депозиту без відома клієнта
  • 0

#38 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.11.2008 – 15:00

я чув що з банками сперми такі самі проблеми, вони банкрутують, один за одним, і інвеститори забирають свої інвестиції "натурою"
  • 0

#39 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 14:07

От сьогодні була шокована. Замісник голови НБУ пропонує прийняти законопроект про виключення валютних депозитів із системи гарантування вкладів.
Виходить гроші тепер буде безпечно зберігати лише в гривнях..але чи вигідно за даної ситуації?
хтось "вмиває" руки тут

Це не поширюватиметься на старі вклади, але чи небуде знову прогалини в законодавстві, яка дозволить застосовувати це положення і до тих депозитів, які були покладені в банк пізніше.
Кажуть, що грошей в цьому фонді гарантування вкладів, не вистачить навіть на повернення грошей вкладникам одного великого банку.
  • 0

#40 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2009 – 14:42

Перегляд дописуAmili (17.02.2009 14:07) писав:

Кажуть, що грошей в цьому фонді гарантування вкладів, не вистачить навіть на повернення грошей вкладникам одного великого банку.
2,9 млрд. грн в фонді, у проблемну Родовіді депозитів близько 4 млрд. грн
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних