Перейти до вмісту

Побажання і пропозиції Теревеням

Повідомлень в темі: 990

#901 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 28.06.2011 – 19:01

Бажаю Форуму душевної рівноваги (я взагалі всім цього бажаю).
  • 0

#902 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.06.2011 – 19:04

Перегляд дописуNeorlandina (28.06.2011 13:04) писав:

ну от, я вчора поставила мінус ласті.
і нічого такого гидотного їй не писала. не знаю шо вона там прочитала, але мені хотілося дати людині щиру пораду, бо мені її шкода, серйозно.
а вона мене назвала уродіною та сказала що у мене критичні дні.
(доречі вишивати і в.язати я вмію, дякую)
от тепер хочу перечитати шо ж там такого я понаписувала, шо ж викликало таку бурхливу реакцію.

поверніть репутацію! хоча б на півгодини, мені цікаво.
Була ось така тема: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...%ED%F2%E0%F0%B3 . Якщо така аж сверблячка, то можу відкрити. Десь, до речі, була і моя нова тему репутаційних коментарів, та хтось тихенько стер і мовчить.

Перегляд дописуNeorlandina (28.06.2011 13:04) писав:

хотіла б я подивитися як ви це робитимете - екстрасенсорна поліція на службі у людства. привіт Оруелл.

мені от цікаво. кого конкретно ви вважаєте "розжирілими форумськими тролями", і не тому що десь там я відчуваю що я серед них, а тому, що у кожного свій власний список ненависті. то якщо думку більшості взяти до уваги - від форуму взагалі нічого не лишиться. тільки олеська зі змійолесем. привіт вільнийстеп.
тому дуже прошу - дайте список "ворогів народу". якомога конкретніший.

і ще побажання до форуму - дайте олесьці замість звання "супермодератор" звання "фюрер" та автомат. так буде органічніше.
Не лести собі, неорландіно, ти якщо і тролиш, то ну дуже якось худо.
Я "за", щоби вбити найжирнішого троля форуму, який по суті форум і вбив, а натомість виростити кілька таких Рембо.
Ой, ну щодо фюрера, то від тебе це звучить як комплімент, їй-бо.)
  • 0

#903 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.06.2011 – 19:10

Перегляд дописуNolex (28.06.2011 19:34) писав:

Поки ваша репутація залишається прихованою для інших користувачів. Коли придумаємо щось краще, то обов'язково введемо.
ну то тоді і введете. якось раніше без цього жили ж.
а так як теми про репутацію обидві закриті — поясни, будь ласка, тут в чому сенс прихованої репутації? яка її функція? циферки демонструвати? чи гадити одне одному потайки від інших має додавати пікантності у стосунки форумчан?
в такому вигляді вона є нерентабельною та нелогічною. отже, такою, що втрачає сенс існування.

Повідомлення відредагував Nolex: 28.06.2011 – 19:37

• 0

#904 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.06.2011 – 19:24

Перегляд дописуSensssorika (2.01.2011 21:25) писав:

чому б тоді не ввести догану за "перевищення службових обов"язків"? і карати тих модерів, в яких "здоровий глузд" і "загальноприйняті норми моралі" дещо суб"єктивно "налаштовані".
а коли набереться три таких "перевищення", то знімати з модерства.
це було б набагато корисніше за закриття репутації.

і ше колись пропопонувала, нє. навіть просила. шоб у голосуваннях враховувалась загальна кількість тих, хто проголосував. це важко зробити?
  • 0

#905 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 28.06.2011 – 19:37

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.06.2011 20:10) писав:

ну то тоді і введете. якось раніше без цього жили ж.
а так як теми про репутацію обидві закриті — поясни, будь ласка, тут в чому сенс прихованої репутації? яка її функція? циферки демонструвати? чи гадити одне одному потайки від інших має додавати пікантності у стосунки форумчан?
в такому вигляді вона є нерентабельною та нелогічною. отже, такою, що втрачає сенс існування.
Ти занадто перебільшуєш, на багатьох форумах ці коментарі приховані. Коментарі свої репутації читати можна? - Можна, хіба цього мало? Взагалі я не розумію позицію - ходити по профілям користувачів і вичитувати, що про них пишуть. А головне в репутації - це бали, які ніхто не чіпав, тому не треба роздувати тут бучу. :rolleyes:

Взагалі ми думаємо над альтернативним рішенням цієї проблем, а ваші крики аж ніяк не допомагать.. :D Тому попрошу обговорювати репутацію десь в іншій темі.
  • 0

#906 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.06.2011 – 19:43

Перегляд дописуNolex (28.06.2011 20:37) писав:

Тому попрошу обговорювати репутацію десь в іншій темі.
якшо я зараз створю таку тему - мене не забанять?

і побажання. буде конкурс Т-2011. минулорічні організатори,м.яко кажучи, не дуже справилися. прохання шоб цьогоріч були інші організатори (якшо,звісно,знайдуться такі бажаючі, силувати ж ніхто не буде).
  • 0

#907 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 28.06.2011 – 19:46

Перегляд дописуSensssorika (28.06.2011 20:43) писав:

якшо я зараз створю таку тему - мене не забанять?

і побажання. буде конкурс Т-2011. минулорічні організатори,м.яко кажучи, не дуже справилися. прохання шоб цьогоріч були інші організатори (якшо,звісно,знайдуться такі бажаючі, силувати ж ніхто не буде).
Ок. відкриваю тему ту, що пропонувала Олеся - http://www.tereveni....showtopic=10198
  • 0

#908 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.06.2011 – 19:49

Ти занадто перебільшуєш, на багатьох форумах ці коментарі приховані. Коментарі свої репутації читати можна? - Можна, хіба цього мало? Взагалі я не розумію позицію - ходити по профілям користувачів і вичитувати, що про них пишуть. А головне в репутації - це бали, які ніхто не чіпав, тому не треба роздувати тут бучу. :D
та свої не цікаво ж. репутація, саме слово вже говорить про те, що треба знати репутацію інших. про свою я то знаю і так)))
і це не буча, буча була з інших приводів. тут просто є цукерка в коробці за склом. її видно, а їсти нізя.
бали самі про себе нічого не кажуть. головне за що вони стоять. навіть не відомо ж за які дописи ті бали. невідомо чи були лише плюси, а чи були мінуси. забагато невідомої інформації. якщо є коментарі, то який сенс в тому, що їх баить лише одна людина? приберіть коментарі тоді.

Тому попрошу обговорювати репутацію десь в іншій темі.
було дві теми. обидві закриті — одна тобою, інша мргаллом. можу третю відкрити, але чи варто?
  • 0

#909 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 28.06.2011 – 19:55

ладно. відкриття теми не принесе нічого хорошого. згадаймо, чому її закрили: бо срач у репі (да, саме у репі, яка не модерується) перенісся на форум. а тепер, коли ви закрили репу, відкриваєте тему про коментарі, що само в собі є прямою дорогою до нових срачів з дороги репа -> форум.
давайте вже краще:

Перегляд дописуNеmesis (28.06.2011 19:40) писав:

а не простіше відкрити репу назад і увести у правила, що обговорення репутації на форумі (і тут полетять всякі теми типу "репутаційні коментарі", "ставлення до жителів, що поставили вам -", "бан шівера", "чому немесіс мені мінуса поставила????(((") забороняється?

або скасувати репу у такому вигляді як зараз (бо це справді не має сенсу), влаштувати оцінку дописів як на в коментах на ютубі. теж непоганий варіант.
  • 0

#910 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 28.06.2011 – 19:56

Перегляд дописуSensssorika (28.06.2011 20:43) писав:

Побажання і пропозиція для Теревенів. Наступний конкурс Т-2011 (як і попередні) щоб проводив модератор Ярий. Як організатор він справляється пречудово.
  • 0

#911 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 28.06.2011 – 21:22

Перегляд дописуNеmesis (28.06.2011 12:55) писав:

або скасувати репу у такому вигляді як зараз (бо це справді не має сенсу), влаштувати оцінку дописів як на в коментах на ютубі. теж непоганий варіант.

О! Справді зробити просто оцінку "подобається" як на Фейсбуці. =)
  • 0

#912 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.06.2011 – 21:57

можна просто не реагувати на матюки, і не писати їх у відповідь, тоді і конфлікти на цьому грунті заглохнуть, доросліж люди)
Ідея з оцінюванням дописів сподобалася)
  • 0

#913 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 28.06.2011 – 22:19

а мені цікаво, чому взагалі виникла така ідея, як закриття репутації.
мабуть хтось жалівся. а чому жалівся? капітан очевидність підказує, що тому що не хоче, щоб бачили його репутацію, або ж те, що він сам пише іншим в репутацію. а чому не хоче? - бо соромно. а чому соромно? бо розуміє, що пишуть йому правду і хтось з цим погодиться. (інакшої причини я якось не бачу) чому не хоче щоб хтось бачив, що сам пише в репутації комусь? - бо хоче здаватись святим та божим, але не може стриматись, щоб не "відповісти на образи")

ще є такий ньюанс, як болісна реакція на мінуси. тому як варіант, відкрийте репутацію і заберіть з неї червону кнопку. хай все йде у плюси. бо як на мене, головне не цифра, а сам коментар. якщо забрати мінуси, то може менше ображатись будуть. бо я ось помітила, що коли ставиш плюс з негативним коментарем, то реакція відрізняється. якщо на мінус одразу йде мінус з істериками, на плюс відповідають в профілі, або ж в приваті менш істерично. деколи взагалі не відповідають. плюс все ж таки. :D

до користувачів, які переживають за те, хто що бачив: я постійно дивуюсь, як ви взагалі живете на цьому світі. я вже неодноразово це казала, знаю, але не можу не повторитись. що ж ви такі зашугані-то?
  • 0

#914 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.06.2011 – 22:29

Перегляд дописуОлеська (28.06.2011 20:04) писав:

Була ось така тема: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...%ED%F2%E0%F0%B3 . Якщо така аж сверблячка, то можу відкрити. Десь, до речі, була і моя нова тему репутаційних коментарів, та хтось тихенько стер і мовчить.

Не лести собі, неорландіно, ти якщо і тролиш, то ну дуже якось худо.
Я "за", щоби вбити найжирнішого троля форуму, який по суті форум і вбив, а натомість виростити кілька таких Рембо.
Ой, ну щодо фюрера, то від тебе це звучить як комплімент, їй-бо.)

імя, сєстра! (с)
ви всі вихляєте, посилаючись на якогось уявного "найжирнішого троля", жодним чином не враховуючи своєї причетності. тобто навіть не припускаючи такої можливості. не вдавайте, що ви самі взагалі ні при чому, у вас не вийде себе обманути.
то скажіть, кого треба забанити, щоби почалося життя як у казці.

і такі да, враховуючи ситуацію на форумі пропоную перейменувати модераторів на штурмбанфюрерів а супермодерів на рейхсфюрерів відповідно.
колоритно ж, йопта.

і дійсно - слушна думка відкрити репутацію знову але з можливістю ставити виключно плюси.
підтримую.
  • 0

#915 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 28.06.2011 – 22:41

Зображення
А чому тут в кінці ніхто не підписується? Я не знаю, на кого мені ображатись, а за кого ставити свічку за спасіння гріховної душі раба/раби Божої.
  • 0

#916 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 00:13

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.06.2011 20:49) писав:

бали самі про себе нічого не кажуть. головне за що вони стоять. навіть не відомо ж за які дописи ті бали. невідомо чи були лише плюси, а чи були мінуси. забагато невідомої інформації. якщо є коментарі, то який сенс в тому, що їх баить лише одна людина? приберіть коментарі тоді.
Насправді, тут зазначена саме кількість мінусів і плюсів - це достовірні відомості. Може й буде з цього певний зиск, якщо я замість ставити плюс, пишучи у відгуку різноманітну гидоту, ставитиму порожній мінус, ги.

Повідомлення відредагував zav: 29.06.2011 – 00:17

• 0

#917 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 09:17

Перегляд дописуDynkan 113 (28.06.2011 22:57) писав:

можна просто не реагувати на матюки, і не писати їх у відповідь, тоді і конфлікти на цьому грунті заглохнуть, доросліж люди)
Ідея з оцінюванням дописів сподобалася)
Я цю ідею подала вже давно, тільки чомусь всі прикидались шлангами, доки не закрили перегляд чужої репутації.

Перегляд дописуNeorlandina (28.06.2011 23:29) писав:

імя, сєстра! (с)
ви всі вихляєте, посилаючись на якогось уявного "найжирнішого троля", жодним чином не враховуючи своєї причетності. тобто навіть не припускаючи такої можливості. не вдавайте, що ви самі взагалі ні при чому, у вас не вийде себе обманути.
то скажіть, кого треба забанити, щоби почалося життя як у казці.
вб"ємо цього троля, тоді зрозумієш. І не як в казці, а просто - як раніше, до приходу цього троля.

Перегляд дописуNeorlandina (28.06.2011 23:29) писав:

і такі да, враховуючи ситуацію на форумі пропоную перейменувати модераторів на штурмбанфюрерів а супермодерів на рейхсфюрерів відповідно.
колоритно ж, йопта.
А давайте, а чьо?) Тільки-от флудерів як тоді назвати?

Перегляд дописуІ Цвях (28.06.2011 23:41) писав:

Зображення
А чому тут в кінці ніхто не підписується? Я не знаю, на кого мені ображатись, а за кого ставити свічку за спасіння гріховної душі раба/раби Божої.
Під кожним редагованим підписом є "Цей допис відредагував...".
  • 0

#918 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 14:01

Перегляд дописуОлеська (29.06.2011 10:17) писав:

вб"ємо цього троля, тоді зрозумієш. І не як в казці, а просто - як раніше, до приходу цього троля.

А давайте, а чьо?) Тільки-от флудерів як тоді назвати?

печаль, але посилання не працює (те, що в репутації). і такі да - я ніколи особливо не читала твоїх постів, тому не зовсім знаю про кого йдеться. вірніше у мене є щонайменше два варіанти.
тому, якщо це не проста тріпотня - напиши будь-ласка тут хто є ця найжирніша тролиха яку треба вбити. наберися мужності, якщо не складно.
я от можу напрямку написати без кого на мою думку форум стане кращим - ти, ярий, маківка, ласта, нолекс, наші веселі клони (юст, шпіц, ющекатя). причому не обов.язково всіх разом. можна хоча б половину і вже стане краще.
чекаю відвертості навзаєм.

щодо флудерів то такої категорії користувачів на форумі формально нема. є звичайні користувачі. їх можна назвати плебеями. або вже просто бидлом чи планктоном. чого там викобенюватися.
  • 0

#919 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 14:06

Перегляд дописуNeorlandina (29.06.2011 15:01) писав:

печаль, але посилання не працює (те, що в репутації). і такі да - я ніколи особливо не читала твоїх постів, тому не зовсім знаю про кого йдеться. вірніше у мене є щонайменше два варіанти.
тому, якщо це не проста тріпотня - напиши будь-ласка тут хто є ця найжирніша тролиха яку треба вбити. наберися мужності, якщо не складно.
я от можу напрямку написати без кого на мою думку форум стане кращим - ти, ярий, маківка, ласта, нолекс, наші веселі клони (юст, шпіц, ющекатя). причому не обов.язково всіх разом. можна хоча б половину і вже стане краще.
чекаю відвертості навзаєм.

щодо флудерів то такої категорії користувачів на форумі формально нема. є звичайні користувачі. їх можна назвати плебеями. або вже просто бидлом чи планктоном. чого там викобенюватися.
Це була пропозиція чи побажання? Бо мріють троха в іншому місці.

.
  • 0

#920 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 14:17

Перегляд дописуОлеська (29.06.2011 15:06) писав:

Це була пропозиція чи побажання? Бо мріють троха в іншому місці.

.

пропозиція. я ж на повному серйозі зараз кажу.
ввімкніть свої екстрасенсорні здібності врешті решт.

(імені я так і не дочекаюся, очевидно)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних