Перейти до вмісту

Побажання і пропозиції Теревеням

Повідомлень в темі: 990

#761 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.02.2011 – 22:47

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 22:43) писав:

тому вина- клони. а не ті,хто просто помінявся аками. різниця більш ніж відчутна.
Тому вина, що забанені заходять під чужими акаунтами. Забанений - будь добрий чесно відсидіти в бані до кінця сроку. Повчись в Сергій-ка.

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 22:43) писав:

взагалі-то я коли писала "топер" то мала на увазі не нік. до тебе не дійшло, буває)
мені пофіг, що ти мала на увазі. Тільки ж ти перша почнеш кричати, коли я напишу твого з маленької букви.
  • 0

#762 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2011 – 22:53

Перегляд дописуОлеська (18.02.2011 23:47) писав:

Тому вина, що забанені заходять під чужими акаунтами. Забанений - будь добрий чесно відсидіти в бані до кінця сроку. Повчись в Сергій-ка.
ти забанила мене перед моъм днем народження. нагадаю, що та вітальна тема, в якій я дописувала з акаунту сестри своєї Павлини, стала темою року.
от не памятаю чи тоді(і перевіряти мені щас лінь), але коли ти мене за параною забанила, навіть нолекс вирішив, шо ти протупила і потім зняв з мене те покарання. але зняв,коли я вже відсиділа. нормально,да?

тобі по фіг,бо ти сарказму не зрозуміла :rolleyes:
але забудемо про це. бгг

Повідомлення відредагував Sensssorika: 18.02.2011 – 22:57

• 0

#763 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 23:01

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 22:53) писав:

ти забанила мене перед моъм днем народження. нагадаю, що та вітальна тема, в якій я дописувала з акаунту сестри своєї Павлини, стала темою року.
от не памятаю чи тоді(і перевіряти мені щас лінь), але коли ти мене за параною забанила, навіть нолекс вирішив, шо ти протупила і потім зняв з мене те покарання. але зняв,коли я вже відсиділа. нормально,да?

тобі по фіг,бо ти сарказму не зрозуміла :rolleyes:
але забудемо про це. бгг
Нє-нє, з тебе зняли попередження за "йопта" і на моє прохання. Так що нєнада.
А ти своїм днем народженням не прикривайся. В правилах немає винятку для іменинників.

А до твого сарказму мені таки пофіг - коли чогось забагато, воно перестає сприйматись.
  • 0

#764 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2011 – 23:05

Перегляд дописуОлеська (19.02.2011 00:01) писав:

Нє-нє, з тебе зняли попередження за "йопта" і на моє прохання. Так що нєнада.
А ти своїм днем народженням не прикривайся. В правилах немає винятку для іменинників.
ололо.
я тебе лише попросила навести наявний приклад балагану. конкретну тему. конкретні дописи. щоб з обмінами аків. ну? а ти здулася.
натомість я навела контраргумент, що обмін аків навпаки може вносити шось веселе, приємне. я ж не кажу, що всім підряд. але всі у тій темі подобалось. а всім іншим нічо поганого від того не було.
  • 0

#765 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.02.2011 – 23:12

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 23:05) писав:

ололо.
я тебе лише попросила навести наявний приклад балагану. конкретну тему. конкретні дописи. щоб з обмінами аків. ну? а ти здулася.
натомість я навела контраргумент, що обмін аків навпаки може вносити шось веселе, приємне. я ж не кажу, що всім підряд. але всі у тій темі подобалось. а всім іншим нічо поганого від того не було.
ось що під скору руку найшла..підтвердження ще можна пошукати в темі обмін аками (чи якось так)

саме цікаво, що всім якби байдуже, бо не обмінюються акаунтами і не серуть з-під інших ніків і не нишпорять по модерських...а скавуляж підняли саме ті, в кого шапка горить?

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  _____.jpg   11.9К   24 Кількість завантажень:

• 0

#766 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2011 – 23:12

Перегляд дописуЛастiвочка (19.02.2011 00:11) писав:

ось що під скору руку найшла..підтвердження ще можна пошукати в темі обмін аками (чи якось так)
то я писала :rolleyes:
чи ти не віриш, шо я могла таке написати?
  • 0

#767 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 23:13

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 23:05) писав:

ололо.
Щас, розбіглась ваші срачі розбирати.
Балаган є і з цим треба щось робити.
  • 0

#768 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.02.2011 – 23:15

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 22:20) писав:

... в мене інколи не буває доступу не те шо до до теревенів
Зображення
а навіть до нету. чи компу.
ахаха! пля. :rolleyes: "запрещен родительскім контролєм". :) хтось ще не в захваті від сенцоричиних сторіз на теревенях.

Пропозиція давати за порушення по 5%. :yes:

ЗІ. пляяяя. ;)
  • 0

#769 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2011 – 23:15

Перегляд дописуОлеська (19.02.2011 00:13) писав:

Щас, розбіглась ваші срачі розбирати.
Балаган є і з цим треба щось робити.
не треба розгрібати. ти кажеш шо останнім часом забагато срачу. то можна зробити висновок, що ти легко знайдеш хоч 1 приклад.
інакше ж просто балаган з аками ми бачимо лише в твоїй уяві.
факти,факти!
я спокійно підписуюсь під кожним словом з мого аку. всі мої, всі рідні. за жоден не соромно.
  • 0

#770 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 23:25

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 23:12) писав:

то я писала :rolleyes:
чи ти не віриш, шо я могла таке написати?
я не буду вичитувати форум, щоб знайти докази бо нічого не збираюсь доказувати - це факт! ви ж навіть не помічаєте як палитесь. Якщо ви нічого гидотного не робите, то чого стільки крику? які проблеми?
взяти знову ж таки приклад з гетьмановими акція час від часу. Іване, я не хочу тебе образити, жодним словом, тому наперед перепрошую якщо щось не так..Те, що акаунти зареєстровані на різних людей і різні мила(не проблема це зробити і одній людина), але припустимо, що так, але він сам неодноразово говорив,що заходив на ті аки і дописував з них...це нормально? видавати свої дописи за інших людей? Наступне, що ви там все за Ющенка говорите? що про його аки? він з вами спілкується вашими ж методами. Хто перший почав цей срач?
  • 0

#771 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2011 – 23:32

Перегляд дописуЛастiвочка (19.02.2011 00:25) писав:

я не буду вичитувати форум, щоб знайти докази бо нічого не збираюсь доказувати - це факт! ви ж навіть не помічаєте як палитесь. Якщо ви нічого гидотного не робите, то чого стільки крику? які проблеми?
взяти знову ж таки приклад з гетьмановими акція час від часу. Іване, я не хочу тебе образити, жодним словом, тому наперед перепрошую якщо щось не так..Те, що акаунти зареєстровані на різних людей і різні мила(не проблема це зробити і одній людина), але припустимо, що так, але він сам неодноразово говорив,що заходив на ті аки і дописував з них...це нормально? видавати свої дописи за інших людей? Наступне, що ви там все за Ющенка говорите? що про його аки? він з вами спілкується вашими ж методами. Хто перший почав цей срач?
шо факт? я можу написати, шо я - макс кавалєра. вивчила українську і пишу на цьому форумі. і шо? я щас можу сказати, шо я - Неорландіна. Чи м"язень Вареник. і шо? насправді ти не можеш перевірити ХТО пише. лише звідки. а от це "звідки" на особу ніяк не впливає.
ми не палимся. Олеська сама казала, шо Демоман - клон Павлини. а нам з Павлиною казала, шо абсолютно однакові і нічим одна від одної не відрізняємося. такі дивні,чесслово.

ющ- то інше.він хтів забанитися. віддав свій нік,аби не заходити. а тепер "іноді" дописує з жінчиного. собсна, окрім Амарока це нікого не гребе, інші просто не розуміють, нашо було собі жінку видумувати реєструвати.
  • 0

#772 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 23:39

Sensssorika
я тобі поставила чітке питання вже утретє, якщо тобі пофіг то чого стільки вереску?якщо твоя совість чиста то чого стільки вереску? в мене теж змінна ай-пішка, ну і що? я ж не заходжу з різних аків.
Зрештою чого марно воду у ступі товкти, якщо кожен лишається при своєму?
Я - за таке введення! все.
  • 0

#773 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 23:39

та хвате цього базаря. просто скасуйте обмеження на мультиакаунти. на обмін ними і інше, шо не можна 100%-во довести. буде реально прояв здорового глузду.
  • 0

#774 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 18.02.2011 – 23:41

Перегляд дописуЛастiвочка (18.02.2011 22:25) писав:

Хто перший почав цей срач?
Якраз саме ющ.
До речі, не зрозуміло - чого у виконанні Гетьмана "видавати свої дописи за інших людей" ненормально, а ющ тільки "спілкується вашими ж методами"?
Будь послідовною.
  • 0

#775 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 18.02.2011 – 23:47

Бачу на цю тему вже розвелися балачки на пів форуму.

Щодо мультиакаунтів — вони будуть банитися і надалі (змінний ІР не перепона, тим більше вони визначитися не лише за ІР).

Щодо обміну акаунтами — в правилах з’явиться заборона використовувати/надавати свій акаунт іншим користувачам з відповідними покараннями.
За поточні обміни можуть бути покарані лише модератори, що надавали доступ до своїх акаунтів іншим користувачам.
  • 0

#776 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2011 – 23:52

проти. бо воно суперечить здоровому глузду. Павлина розжувала чому. нема сенсу повторювати.

нє, мені не по фік. бо надумаю я в Україні на теревені зайти, а мене забанять на добу, бо айпі інше. ну ладно. зайду наступного дня. але ж айпі знову інше. опять бан.
друге. мені інколи зручно, щоб хтось зайшов з мого аку. на моє ж прохання. якшо я сама зайти не можу,наприклад. приклад з конкурсом номада. я не могла проголосувати, але попросила щоб проголосували з мого аку. кому від цього гірше? мій акаунт. хочу- нік міняю. хочу- пости пишу. хочу- даю пароль іншому користувачу. між іншим останнє на багатьох інших сайтах ні разу не заборонено. але попереджають, шо акаунт таким чином можуть украсти. я добровільна дала пароль кільком користувачам. з особистих причин. інших це не має хвилювати.

Перегляд дописуMrGALL (19.02.2011 00:47) писав:

скажи, будь ласка, чого чорно-білу зняли з модерства?
вона комусь давала пароль від аку?
  • 0

#777 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 18.02.2011 – 23:53

Перегляд дописуNеmesis (18.02.2011 21:37) писав:

Чим паскудний?
Так для прикладу, банити Сенсоріку та Демомана за клонування, коли їх бачили форумчани на сходинах абсурдний.
Сенсссоріка та Демоман - це віртуальні акаунти. Далеко ж забігла технологія. Ви бачились на міжнародній виставці технологічних новинок?
  • 0

#778 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 23:54

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 23:52) писав:

скажи, будь ласка, чого чорно-білу зняли з модерства?
вона комусь давала пароль від аку?
а не хочеш про це у приват написати? ну скільки можна? тема про побажання і пропозиції :rolleyes:
  • 0

#779 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 23:55

Перегляд дописуMrGALL (18.02.2011 23:47) писав:

Щодо мультиакаунтів — вони будуть банитися і надалі (змінний ІР не перепона, тим більше вони визначитися не лише за ІР).

Щодо обміну акаунтами — в правилах з’явиться заборона використовувати/надавати свій акаунт іншим користувачам з відповідними покараннями.
За поточні обміни можуть бути покарані лише модератори, що надавали доступ до своїх акаунтів іншим користувачам.
вопшім, - переміг "здоровий ґлузд". Еґен! Нюню.

Цитата

Розкрийте таємницю, як це "не перепона"? Як уникнути забанення невинних? І які це ще якісь критерії, ну ті шо "не лише за IP"? Ну якшо це не таємниця.
  • 0

#780 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 18.02.2011 – 23:56

Перегляд дописуNеmesis (18.02.2011 22:41) писав:

Якраз саме ющ.
До речі, не зрозуміло - чого у виконанні Гетьмана "видавати свої дописи за інших людей" ненормально, а ющ тільки "спілкується вашими ж методами"?
Будь послідовною.
По-перше Гетьман - прізвище реальної людини, а "ющ" скоріш за все назва акаунту. І судячи з профілю він загинув. Заборонити мертвим дописувати?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних