Перейти до вмісту

Побажання і пропозиції Теревеням

Повідомлень в темі: 990

#741 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2011 – 19:08

Перегляд дописуЛастiвочка (18.02.2011 20:03) писав:

якби не ця причина і не ваші розваги, то цих нововведень не було б..ви просто запарили вже . так, я за таке нововведення, але трішки підправити редакцію
от звідки ти знаєш те,чого не знаю я? якийсь з модерів пробовкався? то яка різниця, шо модер так розкаже, а шо хтось з його аку прочитає?

пс. хто твій інформатор балтлівий? :rolleyes:

Перегляд дописуNeorlandina (18.02.2011 20:06) писав:

щодо читати модерську - та ж фігня, не обов.язково для цього заходити на модерський акаунт.
теж вірно.

хоча пропозицію серафіма я підтримую.
  • 0

#742 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.02.2011 – 19:09

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 19:08) писав:

от звідки ти знаєш те,чого не знаю я? якийсь з модерів пробовкався? то яка різниця, шо модер так розкаже, а шо хтось з його аку прочитає?

пс. хто твій інформатор балтлівий? :rolleyes:

теж вірно.

хоча пропозицію серафіма я підтримую.
просто ти палишся і не помічаєш)))
  • 0

#743 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.02.2011 – 19:09

Йа регочу. :rolleyes:

i 

Олеська: Порушення правил п.2.5.1.

Повідомлення відредагував Олеська: 18.02.2011 – 22:17

• 0

#744 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2011 – 19:10

Перегляд дописуЛастiвочка (18.02.2011 20:09) писав:

просто ти палишся і не помічаєш)))
шось до мене твоя думка(чи ти знову "гониш") не дійшла. ти а чьом?
  • 0

#745 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 18.02.2011 – 19:11

Нє, реально, ппц ви влаштували (це я до модерів зараз).
Так що давайте розібратись:
1. Нововведені правила не діють на минуле. Це вам кожен юрист скаже. А якщо не скаже - дивіться на лінк у вікіпедію у попередньому реченні. Так що ніззя гнобити прокурорськими питаннями користувачів, які обмінювалися ДО нововведення. Таке маєте право зробити з моменту, коли оголосилося публічно нововведення, а обмін надалі триває. Принаймні так є в цивілізованих державах, так що поводьтесь відповідно на рівні.

2. Звітування. Сорі, це вже біг брозер. Довести, хто звідки логінився де факто неможливо. Це стосується подружжя/братів і сестер, це стосується коли один до одного заходив в гості, це стосується цього, коли хтось живе в гуртожитку і має два компи (вдома і в гуртожитку), це стосується динамічних айпі, це стосується проксі, це стосується навіть інтернетових кав'яренок, бібліотек, де є доступ до нета, телефонів з нетом ітд. Доведете хіба що справді фотокамерою, але про це можете тільки мріяти.

3. Реально не ваша справа, хто заходить під яким ніком. Доки нема порушення правил, вам це має бути пофігу. Це вже логіка - мій аккаунт = моя власність, тобто робитиму з нею, що завгодно. Хочу комусь віддати - це моя справа. Якщо даєте комусь ключі до своєї квартири, хтось до вас має право причіплятися? Ні. Те саме з аккаунтами.

4. У зв'язку з пунктами 2. і 3. ви собі дарма ускладнюєте життя.

5. Вже казала - оскільки той ппц з'явився через мене, то покарайте мене, а не гнобте весь форум.

Всьо, я сказала.
  • 0

#746 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.02.2011 – 19:14

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 19:10) писав:

шось до мене твоя думка(чи ти знову "гониш") не дійшла. ти а чьом?
п.2.5
а взагалі здається ми висловились (хто хотів) є ЗА і ПРОТИ. тому слід чекати рішення команди
  • 0

#747 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2011 – 19:29

Перегляд дописуЛастiвочка (18.02.2011 20:14) писав:

п.2.5
а взагалі здається ми висловились (хто хотів) є ЗА і ПРОТИ. тому слід чекати рішення команди
як то кажуть,"злив НЕ зараховано".
в контексті я тебе запитала звідки ти знаєш подробиці,які відомі лише модерам. уж не самі лі модери тобі пробовкали? познімати балакучих нікчем з посади!
натякаю на те, шо ти нічим не краща за Немі( шо б вона там такого страшного не зробила).
  • 0

#748 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.02.2011 – 22:06

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 18:57) писав:

я отримаю відповідь на своє питання чи ні?
що робити,якшо в мене кілька компів по різним країнам? ааау?)

Що вам не йметься. Ну то шановна поясніть як ви сьогодні одночасно були в Польщі, Києві та Росії. Пароль змініть. Незнаю скільки чоловік знає, та Namesis та Demoman 100%
  • 0

#749 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 22:10

Перегляд дописуbamik (18.02.2011 21:06) писав:

Що вам не йметься. Ну то шановна поясніть як ви сьогодні одночасно були в Польщі, Києві та Росії. Пароль змініть. Незнаю скільки чоловік знає, та Namesis та Demoman 100%

Перегляд дописуNеmesis (18.02.2011 18:11) писав:

2. Звітування. Сорі, це вже біг брозер. Довести, хто звідки логінився де факто неможливо. Це стосується подружжя/братів і сестер, це стосується коли один до одного заходив в гості, це стосується цього, коли хтось живе в гуртожитку і має два компи (вдома і в гуртожитку), це стосується динамічних айпі, це стосується проксі, це стосується навіть інтернетових кав'яренок, бібліотек, де є доступ до нета, телефонів з нетом ітд. Доведете хіба що справді фотокамерою, але про це можете тільки мріяти.
Я навіть зараз можу знайти російський сервер проксі і з нього зайти на теревені.
Ба, я так навіть робила. Робила теж так заходячи на інші сервіси (ластфм, коли мене забанили, на вк, навіть на блоги, коли не хотіла, щоб їх власник знав, що я його читаю).
  • 0

#750 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2011 – 22:20

Перегляд дописуbamik (18.02.2011 23:06) писав:

літаком, пане.
я взагалі не маю цього пояснювати.
це ви мені поясніть, чому не можна, щоб з мого аку хтось заходив? тим паче, якшо він нічо не пише? а якшо й пише - ну і? кого це зачіпає? кого хочу- того до себе і пускаю. в мене інколи не буває доступу не те шо до до теревенів
Зображення
а навіть до нету. чи компу.
вас не мають обходити такі речі, якшо, наприклад, та ж Немезіс чи Макс нікого з мого нік не посилають. Якшо і послали, то то виключно моє прохання могло бути(зважаючи на скріншот вище).

тож моє питання: які причини для цього нововедення?
  • 0

#751 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.02.2011 – 22:21

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 18:42) писав:

я маю підозри шо Олеська ходить з аку Топера і навпаки!!!!!!!!
вимагаю покарання для обох!!!
патамушта спростувати вони цього не зможуть. ну ніяк )))
:rolleyes: Це все одно, що думати, що твій Тьома заходить під тобою.)
А це ж легко перевірити, нє?) Чого ж не пишеш скаргу для перевірки?

Заборонити заходити під чужими акаунтами таки потрібно. Просто стирається сенс форумських відносин, починається балаган.
  • 0

#752 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 18.02.2011 – 22:26

Перегляд дописуОлеська (18.02.2011 21:21) писав:

Заборонити заходити під чужими акаунтами таки потрібно. Просто стирається сенс форумських відносин, починається балаган.
Не факт.
Для тролінгових форумських відносин якраз - дуже зручно когось бакланити. Цей форум ж розважальний.
  • 0

#753 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2011 – 22:26

Перегляд дописуОлеська (18.02.2011 23:21) писав:

:rolleyes: Це все одно, що думати, що твій Тьома заходить під тобою.)
А це ж легко перевірити, нє?) Чого ж не пишеш скаргу для перевірки?

приклад балагану у студію. впевнена, шо не знайдеш.

Тьома не зареєстрований на форумі, в той час як твій топер - так. звідки я можу знати, шо то не він з твого аку пише? а то ви,топери, такі схожі.
про скаргу я не зрозуміла. чесно. шо ти хтіла сказати до мене не дійшло.
  • 0

#754 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 22:28

Та й навіть літака не треба.
Є така модна програма, проксі світчер, 700 серверів з більше 200 країн - оце щойно "подорож навколо світу". І то не відходячи від компа (так, я юзала).
Пане Бамік - а як щодо наведеного мною прикладу, коли я зайшла до Мізеркорда в гості і логінилась на його ноуті на мій аккаунт?
А як на рахунок людей, в яких динамічна айпі, ба, навіть один провайдер (наприклад, лайф, і точно це дві людини, бо є, наприклад, на сходках)?
А як на рахунок людей, що живуть в гуртожитку та мають спільну зовнішну ІР та обміняються аккаунтом і теж - довести, що це дві різні особи, а не клони - не проблема?
Як хочете довести, що Топпер ні разу не логінився на форумі з аккаунту своєї дружини?
Як хочете довести, що ці люди обмінювалися аккаунтами?
І так далі, і так далі.
Може хватить створювати правила, яких фізично не спроможні довести правоти на 100%

Повідомлення відредагував Nеmesis: 18.02.2011 – 22:29

• 0

#755 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.02.2011 – 22:30

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 22:20) писав:

тож моє питання: які причини для цього нововедення?

Взагаліто я клонів вичисляю. Просто не думав, що порядні форумчани такою фігньою маються. Грайтеся

Повідомлення відредагував bamik: 18.02.2011 – 22:30

• 0

#756 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 18.02.2011 – 22:33

Перегляд дописуNеmesis (18.02.2011 21:28) писав:

А як на рахунок людей, в яких динамічна айпі, ба, навіть один провайдер (наприклад, лайф, і точно це дві людини, бо є, наприклад, на сходках)?
З нетбуками на сходках звітують Немесіс.
Аргумент паскудний.
  • 0

#757 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.02.2011 – 22:34

Перегляд дописуChuvachenko Cat (18.02.2011 22:26) писав:

Не факт.
Для тролінгових форумських відносин якраз - дуже зручно когось бакланити. Цей форум ж розважальний.
Інформаційно-розважальний. Та й не для всіх (далеко не для всіх) срач - є потіхою.

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2011 22:26) писав:

приклад балагану у студію. впевнена, шо не знайдеш.

Тьома не зареєстрований на форумі, в той час як твій топер - так. звідки я можу знати, шо то не він з твого аку пише? а то ви,топери, такі схожі.
про скаргу я не зрозуміла. чесно. шо ти хтіла сказати до мене не дійшло.
Останніх кілька місяців форум перетворюється не без допомоги добродіїв на суцільний балаган.

Зауваж: твого Тьому я написала з великої букви. Та й забив мій Остап на те все - він такою фігньою не страждає.
Про скаргу - дивно, що не дійшло... буває...)
  • 0

#758 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 18.02.2011 – 22:37

Перегляд дописуChuvachenko Cat (18.02.2011 21:33) писав:

З нетбуками на сходках звітують Немесіс.
Аргумент паскудний.
Чим паскудний?
Так для прикладу, банити Сенсоріку та Демомана за клонування, коли їх бачили форумчани на сходинах абсурдний.
А нехай обоє собі юзають проксі, нехай їм сервери міняються що 10 хвилин - зараз Сенсі в Канаді, Макс в Китаї, через 10 хвили Сенсі в Іспанії, Макс в США - і так постійно.
Як доведеш, що вони міняються (або навпаки: не міняються) аккаунтами? Бо вони точно не клони.
  • 0

#759 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 18.02.2011 – 22:40

Пропоную реєструватися по паспорту, ін коду і номеру телефона.
  • 0

#760 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2011 – 22:43

Перегляд дописуbamik (18.02.2011 23:30) писав:

Взагаліто я клонів вичисляю. Просто не думав, що порядні форумчани такою фігньою маються. Грайтеся
Да , ми порядні. нікого не ображаємо, не чіпаємо, між собою дружні. комусь заздрісно шо лі?

дивно, шо коли змійолесь ака рембо тут мав кілька акаунтів- всім модерам було пох. виправдовували його різним ай-пі. ну а як же його банити,якшо айпі - динамічне? да ніяк. навіть по вашим бажаним нововведенням. чого ж ви зараз заворушилися? бо Немі знає не лише правила форуму,але і якийсь там прихований модерський устав? ну да. це дійсно трагедія. кошмар. ніхто цього не має знати. особливо прості користувачі. зайва інформація,да?

ви б краще займалися своїми ж модерами типу неймлеса. бо роботу він свою не виконує,коли пишеш скаргу, він тобі у звіті-відповіді хамить. докази можу надати.тема побажань і пропозицій. ну то я прошу прийняти міри. наприклад, можете зняти його з посади. всі,кому він в якості модера встиг нахамити, лише подякують.

і доречі, шо там все таки за посадова інструкція така? розкажіть вже. треба ж мати якесь законне слово проти побідного хамського свавілля.

Перегляд дописуОлеська (18.02.2011 23:34) писав:

Останніх кілька місяців форум перетворюється не без допомоги добродіїв на суцільний балаган.
тому вина- клони. а не ті,хто просто помінявся аками. різниця більш ніж відчутна.

Перегляд дописуОлеська (18.02.2011 23:34) писав:

Зауваж: твого Тьому я написала з великої букви. Та й забив мій Остап на те все - він такою фігньою не страждає.
Про скаргу - дивно, що не дійшло... буває...)
взагалі-то я коли писала .. до тебе не дійшло, буває)

Повідомлення відредагував Sensssorika: 18.02.2011 – 22:57

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних