Перейти до вмісту

Побажання і пропозиції Теревеням

Повідомлень в темі: 990

#601 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.12.2009 – 13:16

Як один з авторів - категорично проти пропозиції Ангела, але погоджуюсь з пропозицією Зава...хоча суттєвої різниці немає. З приводу зміни правил: не можна писати правила, як художній твір, увесь час нарощуючи якимись додатковими словами, фразами...Це всього лише розважально-інформаційний портал! Це не сайт судочинства чи юридичний інститут. Нема чого приховувати, що реєструючись, людина автоматично погоджується з Правилами, а читає їх вже коли отримує попередження. Правила повинні бути чіткі і по-можливості стислі. Щодо зауваження пана модератора Ангела, то для наведеного випадку є п. 4.5. В ситуації не обумовленій діючими правилами, за Модератором залишається право на прийняття рішення...

Дані правила створені недавно, всі ситуації передбачити ніколи ніхто не міг і не зможе. Правила розроблялись довго і так само довго обговорювались усією командою модерів у відповідному розділі по кожному пункту. Зараз команда модерів частково оновилась і писати Правила(а також вчити їх користувачами) під кожен новий склад - нема потреби. У разі, якщо модератор вчинив помилку, для цього є вища інстанція (супери, адміни)

Перегляд дописуyushchenko (18.12.2009 00:38) писав:

Бгг. В іграх створити самосуд і закидувати камінням винних, спалювати відьом.
це ви можете зробити на інших сайтах, благо їх в мережі не бракує
  • 0

#602 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 18.12.2009 – 13:27

Перегляд дописуЛастiвочка (18.12.2009 13:16) писав:

Як один з авторів - категорично проти пропозиції Ангела, але погоджуюсь з пропозицією Зава...хоча суттєвої різниці немає. З приводу зміни правил: не можна писати правила, як художній твір, увесь час нарощуючи якимись додатковими словами, фразами...Це всього лише розважально-інформаційний портал! Це не сайт судочинства чи юридичний інститут. Нема чого приховувати, що реєструючись, людина автоматично погоджується з Правилами, а читає їх вже коли отримує попередження. Правила повинні бути чіткі і по-можливості стислі. Щодо зауваження пана модератора Ангела, то для наведеного випадку є п. 4.5. В ситуації не обумовленій діючими правилами, за Модератором залишається право на прийняття рішення...

Дані правила створені недавно, всі ситуації передбачити ніколи ніхто не міг і не зможе. Правила розроблялись довго і так само довго обговорювались усією командою модерів у відповідному розділі по кожному пункту. Зараз команда модерів частково оновилась і писати Правила(а також вчити їх користувачами) під кожен новий склад - нема потреби. У разі, якщо модератор вчинив помилку, для цього є вища інстанція (супери, адміни)

це ви можете зробити на інших сайтах, благо їх в мережі не бракує
Прошу зауважити панно Ластівочко що на п.п. 4.5 посилатися модери бояться, бо їх можуть звинуватити в некомпетентності(є реальні приклади). А що до зміни пункту 2.3 хотілося б щоб і пан Бендера висловив свою думку тут.
П.С. Я розумію що правила писали ви і для вас вони ідеальні, але мушу зауважити вони далеко не такі.
  • 0

#603 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 13:43

†Fallen Angel† Та Конституція і Кодекси також не ідеальні, але все ж таки звертаю увагу товариства на те, що це всього лише розважальний форум, і всього лише інет (хоча дехто таки реально у ньому живе і губить різницю між реалом і віртуальністю). Натомість висуваю зустрічну пропозицію: Пропоную панам модераторам уважніше слідкувати за дотриманням діючих правил і якщо користувачеві винесено усне попередження, то за таке ж саме наступне повинно бути вже покарання, а то в нас можна ображати регулярно і за це щоразу отримувати усні покарання - то так - пропозиція
  • 0

#604 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 18.12.2009 – 14:29

Перегляд дописуЛастiвочка (18.12.2009 12:16) писав:

хоча суттєвої різниці немає.
Є і то величезна. Ібо реальні дані то інформація, яка відповідає дійсності, але не мусить бути особистою - у це поняття входить абсолютно все, що навколо даного форумчанина та те, що його стосується, від звичок, домашніх улюбленців на одязі закінчивши. Тому я проти зіставлення слів "реальні дані" з "тощо". Слово "особисті" дещо обмежує значення - це тоді вище згадані прізвища та фотки + хвороби, інформація про сім'ю, зарплатню і так далі. Інакше кажучи - синонімом до слова "особисті" буде слово "інтимні" (це я так, щоб зобразити різницю між "реальні" та "особисті", а не щоб вводити саме те слово), але точно не "реальні".
  • 0

#605 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.12.2009 – 15:06

Перегляд дописуЛастiвочка (18.12.2009 13:43) писав:

...Натомість висуваю зустрічну пропозицію: Пропоную панам модераторам уважніше слідкувати за дотриманням діючих правил...
Власне їх можна дотримуватись, тільки у кожного модератора є своє тлумачення. А необхідна строга однозначність, щоб уникати будь-яких колізій між модераторами та модераторами та юзвірями.
  • 0

#606 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 18.12.2009 – 15:09

ЗУ Про інформацію та ЦКУ хоч і згадується термін "особиста інформація", не дається його чіткого визначення. в звязку з цим ВСУ було видано інформаційний лист від 28.03.07р. № 01-8/184 "Про деякі питання практики застосування господарськими судами законодавства про інформацію".
виходячи з його висновків, можна зазначити те, що за режимом доступу інформація поділяється на відкриту інформацію та інформацію з обмеженим доступом. у свою чергу, інформація з обмеженим доступом за своїм правовим режимом поділяється на таємну і конфіденційну. до таємної інформації належить інформація, що містить відомості, які становлять державну та іншу таємницю, розголошення якої завдає шкоди особі, суспільству і державі, а тому доступ до неї здійснюється відповідно до законів про цю інформацію. до неї відносяться, зокрема: державна; банківська; лікарська; адвокатська; ноторіальна таємниці, а також таємниця усиновлення.
конфіденційна інформація - це відомості, які знаходяться у володінні, користуванні або розпорядженні окремих фізичних чи юридичних осіб і поширюються за їх бажанням відповідно до передбачених ними умов (при тому вони самостійно визначають режим доступу до неї, включаючи належність її до категорії конфіденційної). до кола конфіденційної інформації зокрема підносять ту, що може принизити честь та гідность фізичної особи, а також ділову репутацію фізичної або юридичної особи. при тому законодавством майже не розділяється чи то була правдива, чи вигадана інфа.

особисто я особливої потреби у внесенні якихось змін не бачу.
але якщо вже і міняти (зважаючи на сталу нормативну практику та те, що відповідно до того ж законодавства, в разі якщо якийсь "гОбіжений" користувач і надумає подати в суд, то відповідальність (включаючи моральну) буде нести власник інет ресурсу а не безпосередньо дописувач) то як на мене на таку редакцію
2.3. Публікувати реальні дані про форумчан (прізвища, імена, адреси, телефонии, фото) без згоди їх власників, а також поширювати іншу особисту інформацію, яка може завдти шкоди, принизити честь, гідность та репутацію форумчанина.

але навіть в цьому випадку пане †Fallen Angel†, ваші притензії до форумчанина, на якого ви скаржились вчора в приваті, залишилися б не задоволені.
  • 0

#607 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 16:06

Якщо пан bendera.UA згадав мене, то хочу звернути увагу на статтю 163 "Порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв`язку або через комп`ютер" чинного кодексу.
Процитую витяг із статті:

Цитата

Порушення вказаної таємниці полягає у вчиненні будь-яких дій, що полягають у незаконному ознайомленні з відомостями та повідомленнями приватних осіб, що передаються засобами зв'язку або через комп'ютер, без згоди громадянина або з недотриманням встановленого законом порядку ознайомлення з такими відомостями чи повідомленнями, або їх неправомірному розголошенні. Такими діями можуть бути перлюстрація особистої кореспонденції, ознайомлення зі змістом телеграм, електронної пошти, підслуховування телефонних переговорів, повідомлення сторонніх осіб про факт листування, телефонної розмови, телеграфного чи іншого повідомлення тощо.

Тому мої претензії могли б бути задоволені ;)
  • 0

#608 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 16:30

†Fallen Angel† - ви ще забули згадати що це чинний кримінальний кодек...... з такими б прокурорами як ви, ми б давно в 30 роки концтаборів повернулись..... розслабтесь може - а? так ми дійдемо до того, що правила поведінки в дитячій пісочниці будуть регламентуватися кримінально-процесуальним кодексом.

переписати в правила порталу все чинне законодавство не можливо (для того воно і існує). якщо вважаєте що був скоєний кримінальний злочин - зверніться до прокуратури а не адміністрації форуму. може модератрам ще й право штрафувати й сажати надати?).

до того ж - в тому дописі йшлося не про реальні данні, а про плани. а плани - то не реалії, а лише можливий варіант майбутнього)
  • 0

#609 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.12.2009 – 16:36

Пропоную на головній сторінці замість банера "Подарунки тут" почепити банер Травіану(враховуючи популярність гри серед форумлян). Думаю що це було б дуже зручно і непогано
  • 0

#610 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 16:41

Перегляд дописуbendera.UA (18.12.2009 16:30) писав:

†Fallen Angel† - ви ще забули згадати що це чинний кримінальний кодек...... з такими б прокурорами як ви, ми б давно в 30 роки концтаборів повернулись..... розслабтесь може - а?

аби ви дочитали коментар до кінця, а не вирвали з нього той уривок який підходить то помітили б там і таке:

А як щодо цього:

Цитата

1. Порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи Іншої кореспонденції, що передаються засобами зв'язку або через комп'ютер,- караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені щодо державних чи громадських діячів, або вчинені службовою особою або з використанням спеціальних засобів, призначених для негласного зняття інформації,- караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Як бачите державні і громадські діячі відокремлені.

П.С. Думаю продовжувати суперечку немає змісту.

П.П.С. Які концтабори? я б зразу розстрілював) ггг)
  • 0

#611 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.12.2009 – 16:42

Перегляд допису†Fallen Angel† (18.12.2009 16:41) писав:

А прибирати хто за вами буде? ;)
  • 0

#612 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 16:43

Перегляд допису†Fallen Angel† (18.12.2009 16:41) писав:

П.С. Думаю продовжувати суперечку немає змісту.

ото ж бо й воно....
  • 0

#613 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 16:54

доречі пане bendera.UA якщо не хочете карати по п.п. 2.3, то як на рахунок 2.4.1? ггг)
  • 0

#614 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 16:59

по перше де докази? я ваших листів не читав.
а по друге я б краше вліпив попередження по 2.5. та 2.5.2 обом вліпив аби нікому образливо не було...
  • 0

#615 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 18.12.2009 – 22:18

Згоден з bendera.UA, конфіденційність, а ангел мабуть хоче зробити як в контакті, скажемо дружно на віщо воно нам нужно)))))))))
  • 0

#616 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.12.2009 – 00:01

Перегляд дописуШАХІСТ (18.12.2009 21:18) писав:

Згоден з bendera.UA, конфіденційність, а ангел мабуть хоче зробити як в контакті, скажемо дружно на віщо воно нам нужно)))))))))
Ти справді почитай правила, бо виходить, що тільки ти не знаєш, про що ми говоримо.
  • 0

#617 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 19.12.2009 – 00:08

Перегляд дописуNеmesis (19.12.2009 01:01) писав:

Ти справді почитай правила, бо виходить, що тільки ти не знаєш, про що ми говоримо.
Ми??? Я не сліпий, і ... промовчу...
  • 0

#618 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 19.12.2009 – 02:17

Перегляд дописуzav (18.12.2009 00:27) писав:

Суд є - суд адміністраторів.
а ше Суд Божий.
кайтеся гршники!!!!

Перегляд дописуШАХІСТ (19.12.2009 00:08) писав:

Ми??? Я не сліпий, і ... промовчу...
пан не сліпий, але німий ))
  • 0

#619 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 19.12.2009 – 09:59

Думаю суперечки чи давати комусь порушення чи ні, і чи було розголошення особистої інформації чи ні - не в цій темі. Була пропозиція змінити пункт правил. Тому всі за і проти варто розглянути адмінам, чи модерам у відповідній темі і припинити розборки, які нікому (окрім учасників) не цікаві - це пропозиція :happy1:

Перегляд дописуFT232BM (18.12.2009 15:06) писав:

Власне їх можна дотримуватись, тільки у кожного модератора є своє тлумачення. А необхідна строга однозначність, щоб уникати будь-яких колізій між модераторами та модераторами та юзвірями.
флудили, флудять і будуть флудити завжди - для цього і потрібні модератори, а не лише для використання у власних цілях :) Якщо згідно 4.5. В ситуації не обумовленій діючими правилами,модератори не можуть дійти згоди, то пропоную знову ж таки підняти це питання у модерській і винести рішення більшістю голосів, або керуючись рішенням адміністратора. Навіщо усім користувачам читати Ваші розборки?
  • 0

#620 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 20.12.2009 – 11:36

Маю ще одну пропозицію. Почистіть меню зліва, там більшість функцій реально непотрібні. І головне: увімкніть блоги, буде прикольно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних