Перейти до вмісту

Побажання і пропозиції Теревеням

Повідомлень в темі: 990

#541 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.11.2009 – 16:18

в мене пропозиція до деяких модераторів: не перетворювати форум в дошку оголошень. для новин є головна сторінка, на якій можна розмістити інформацію про той чи інший пристрій. навіщо для цього створювати окрему тему?

ось деякі з "неправильних" тем:
LG GW300, Питання\відповіді\поради
Samsung I8000 OMNIA II

ці теми не спонукають до обговорення конкретного пристрою (тому, що мало у кого є "новинки"). невже тепер для кожного нового телефону, що випускатимуть на ринок виробники, буде нова тема на теревенях? :rolleyes:

або можна такі дописи робити у спеціальній темі, як оця, або ж у розділі Реклама.

Повідомлення відредагував Evol: 04.11.2009 – 16:21

• 0

#542 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 04.11.2009 – 17:20

Вибачай, але я тебе не підтримаю.
Для новинок - окрема тема. А телефони які вже офіційно анонсовано на Україні і є в продажу чи мають от от поступити - це інша тема. (чи багато тем було створено?) Для чого ти думаєш я просив аби у темах були підтеми? (поки не реалізували це). Для того аби зробити тематику моб. телефонів більш правильно розгалуженою.

Я тебе ще раз запитаю - якщо тобі не цікаво читати те що викладують, то нащо ти там пишеш? Аби пофлудити чи роздути суперечливу тему?
Напиши що ти хочеш бачити в тій темі мені в приват. Обсудимо.
  • 0

#543 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 17:32

Перегляд дописуSiGrey (4.11.2009 17:20) писав:

Вибачай, але я тебе не підтримаю.
я чомусь і не сумнівався :rolleyes:

Для чого ти думаєш я просив аби у темах були підтеми? (поки не реалізували це). Для того аби зробити тематику моб. телефонів більш правильно розгалуженою.
Які ще підтеми у темах? Покажи приклад, де таке вже організовано, а то не ясно, що ти маєш на увазі.

Я тебе ще раз запитаю - якщо тобі не цікаво читати те що викладують, то нащо ти там пишеш? Аби пофлудити чи роздути суперечливу тему?
Напиши що ти хочеш бачити в тій темі мені в приват. Обсудимо.
відписую бо це тема. в ній нема ніякої інформації, тому й питаюся. так, в більшості випадків в таких темах флуд, тому що іншого нічого там бути не може.
що хочу бачити? ну якшо ти користувався тим чи іншим пристроєм, напиши огляд його функцій, що працює добре, що не надто, що би хотів доробити в ньому. а технічні характеристики кожем може глянути в неті в якомусь каталозі/маркеті, немає потреби тільки їх розміщувати в темі.

якщо не користувався, навіщо тоді постити? це реклама? тоді пости у призначеному для цього підрозділі, навіщо увесь форум засмічувати?

Повідомлення відредагував Evol: 04.11.2009 – 17:33

• 0

#544 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.11.2009 – 17:48

Слушна пропозиціяEvolа. Варто було б прислухатись. Такими методами розділ мобілки не підняти. Повинні бути інші ідеї. Ось наприклад в розділі мобілок створила тему про проблеми з обслуговуванням і їх вирішенням їх не по одному оператору, бо маю два різні оператори, а по всіх але з однією проблемою. Назву було перейменовано, бо це не сподобалось модератору. Питання ми порішали, але ж чи схочеться дописувати в тому розділі потім? Ні, бо це може не сподобатись одному з модераторів. ось відповідь:

Цитата

...надалі виконаю по іншому:
створю повторно тему про оператора КС, по аналогії з іншими створеними і твоє повідомленя приєднаю з відповідям користувачів до неї.
я все ж таки пропоную прислухатись до побажань користувачів, бо ми є велика спільнота і побажання могли б бути хоча б почуті, нє? Зрештою ще пропозиція з опитуванням: хто читає усі теми в мобілці? як часто ви заходите в той розділ або щось в цьому плані і тоді вже згідно результатів голосування і побажань наповнювати розділ
  • 0

#545 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 17:55

Цитата

я чомусь і не сумнівався :rolleyes:
Всі так кажуть

Цитата

Які ще підтеми у темах? Покажи приклад, де таке вже організовано, а то не ясно, що ти маєш на увазі.
приклад підфорумів

Цитата

відписую бо це тема. в ній нема ніякої інформації, тому й питаюся. так, в більшості випадків в таких темах флуд, тому що іншого нічого там бути не може.
Там може бути цікава інформація від користувача який вважає за потрібне поділитися досвідом чи просто запитати щось що стосується даного девайсу. А от коли ти будет писати те що ти написав перший раз - тоді й буде ФЛУД :angry1:

Цитата

що хочу бачити? ну якшо ти користувався тим чи іншим пристроєм, напиши огляд його функцій, що працює добре, що не надто, що би хотів доробити в ньому. а технічні характеристики кожем може глянути в неті в якомусь каталозі/маркеті, немає потреби тільки їх розміщувати в темі.
обзори є в інете. Ти також можеш їх там пошукати. Можу надати тобі посилання, але копіювати не буду

Цитата

якщо не користувався, навіщо тоді постити?
Моє завдання не робити огляди мобільних пристроїв та виносити їм оцінки, і не відповідати на кожне запитання... я можу не знати чогось. Моє завдання - модерувати розділ. Те що я його намагають розвивати - це чисто мій ентузіазм.
Те що я викладую інформацію про нові телефони чи пропоную тему до обговорення того чи іншого девайсу - не значить, що я можу відповісти на всі питання. Це значить, що пристрій мені ПРОСТО Є ЦІКАВИМ.
Андестенд?

Цитата

це реклама?
в тебе є привід вважати що я отримую якісь дивіденди від того що створив тему по конкретному девайсу?! :angry1:
  • 0

#546 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 04.11.2009 – 18:07

Перегляд дописуSiGrey (4.11.2009 16:55) писав:

Моє завдання не робити огляди мобільних пристроїв та виносити їм оцінки, і не відповідати на кожне запитання... я можу не знати чогось. Моє завдання - модерувати розділ. Те що я його намагають розвивати - це чисто мій ентузіазм.
Те що я викладую інформацію про нові телефони чи пропоную тему до обговорення того чи іншого девайсу - не значить, що я можу відповісти на всі питання. Це значить, що пристрій мені ПРОСТО Є ЦІКАВИМ.
Андестенд?
Пропоную спрямувати свій ентузіазм в інше русло, бо копіпейстнити кожен вміє, а на десять людей дванадцятьом впадло читати мноґа букаф, зокрема, якщо навіть не починаються цікаво. О таке.
  • 0

#547 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 18:10

Перегляд дописуSiGrey (4.11.2009 17:55) писав:

Там може бути цікава інформація від користувача який вважає за потрібне поділитися досвідом чи просто запитати щось що стосується даного девайсу. А от коли ти будет писати те що ти написав перший раз - тоді й буде ФЛУД :angry1:
то чому б не зачекати, коли той користувач купить цей пристрій, і якщо в нього виникнуть деякі запитання він створить необхідну тему? чи Ваша мета створити все наперед?)

обзори є в інете. Ти також можеш їх там пошукати. Можу надати тобі посилання, але копіювати не буду
а чому ж тоді копіюєте технічні характеристики та короткий опис, який більшості коритувачам ні про що не говорить?

в тебе є привід вважати що я отримую якісь дивіденди від того що створив тему по конкретному девайсу?! :rolleyes:
от саме через неінформативність даних тем виникає якесь неоднозначне до них ставлення. створені "аби було".

Повідомлення відредагував Evol: 04.11.2009 – 18:11

• 0

#548 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.11.2009 – 19:18

Недавно був забанений, тож заходив на форум не залогінившись, але раз помітив, що мій акк в онлайні. Якщо це глюк - то виправте будь ласка
  • 0

#549 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 19:25

Перегляд дописуВуйко Дмитро (4.11.2009 18:18) писав:

Недавно був забанений, тож заходив на форум не залогінившись, але раз помітив, що мій акк в онлайні. Якщо це глюк - то виправте будь ласка
Якщо ти був забанений у режимі рід-онлі та не почистив кукіс - ти був онлайн.
Є ще варіант, що вийшов та тоді побачив себе онлайн - на головній сторінці запізнення є.
Третій варіант - хтось ходить по форумі з твого аккаунту :rolleyes:

Повідомлення відредагував Nеmesis: 04.11.2009 – 19:28

• 0

#550 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.11.2009 – 19:33

Перегляд дописуNеmesis (4.11.2009 19:25) писав:

Якщо ти був забанений у режимі рід-онлі та не почистив кукіс - ти був онлайн.
Є ще варіант, що вийшов та тоді побачив себе онлайн - на головній сторінці запізнення є.
Третій варіант - хтось ходить по форумі з твого аккаунту :rolleyes:
Акк був забанений. Я не міг зайти. Пиріжки(куккіс) чистив
  • 0

#551 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 23:17

Щоб можна було архівувати вибрані листи.
  • 0

#552 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.11.2009 – 01:39

Перегляд дописуЛастiвочка (27.10.2009 16:56) писав:

В мене побажання: а чи можна взяти до уваги такий пункт правил :модератор зобов'язаний зробити відповідний запис в темі, або, якщо модеровані дописи не було видалено, відписати в дописі користувача, Просто у разі питання не знаєш кому писати, щоб не порушити 2.14
Тут все по правилам пані Ластівочка. Цей допис не було відредаговано модераторами, він повністю написаний мною. З одного боку там матюків нема, тобто ніхто не може мене звинуватити в нецензурній лексиці, з іншого боку кожний думає в міру своєї розпущенності (банально, але факт). Крім того - допис був зроблений в Іграх, де як відомо можна все, крім матюків та хамства.

Отже ця фраза має звучати так : "Якого хутора мені покачать попередження" . Так, це повна маячня, яка до речі не заборонена правилами. Отже ваше зауваження дещо "пальцем в небо".

Показовий приклад, як можна обходити правила не порушуючи їх, Ваша ж школа. Надалі наполягаю на їх скасуванні.

Повідомлення відредагував yushchenko: 05.11.2009 – 01:40

• 0

#553 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 10:47

Ластiвочка

Цитата

Такими методами розділ мобілки не підняти
Люди читають

Цитата

Повинні бути інші ідеї
Я тобі казав. я завжди відкритий до пропозицій - пиши.

Цитата

Ось наприклад в розділі мобілок створила тему про проблеми з обслуговуванням і їх вирішенням їх не по одному оператору, бо маю два різні оператори, а по всіх але з однією проблемою. Назву було перейменовано, бо це не сподобалось модератору
не перекручуй будь ласка. Мені не несподобалось. Твоя проблема стосувалась одного єдиного оператора (Київстар). Мною в той час було створено теми по операторам для обговорення РІЗНИХ проблем (обслуговування, акції і т.д). Тобто нащо було створювати додатково - якщо вже тема є?!

Цитата

Питання ми порішали
бачиш, як добре.

Цитата

але ж чи схочеться дописувати в тому розділі потім?
Значить питання вирішено або не є важливим

Цитата

Зрештою ще пропозиція з опитуванням: хто читає усі теми в мобілці? як часто ви заходите в той розділ або щось в цьому плані і тоді вже згідно результатів голосування і побажань наповнювати розділ
Заходять так часто як то є потрібним. Читають ті кому цікаво. Нікого не примусиш - нікому не нав"яжеш
Nеmesis

Цитата

Пропоную спрямувати свій ентузіазм в інше русло, бо копіпейстнити кожен вміє, а на десять людей дванадцятьом впадло читати мноґа букаф, зокрема, якщо навіть не починаються цікаво. О таке.
пропоную не читати те що не потрібно і не, вибачаюсь, триндіти попусту
Якщо вже на то пішло - є спеціалізовані форуми. І виходячи з цього - такій темі як Мобільні технології - нема чого робити на цьому форумі - бо вона є не профільною... її не будуть читати, бо можна знайти це все в інтернеті :cry:
Давати тобі посилання на спец. форуми?
Evol

Цитата

то чому б не зачекати, коли той користувач купить цей пристрій, і якщо в нього виникнуть деякі запитання він створить необхідну тему? чи Ваша мета створити все наперед?)
:rolleyes: якщо мене цікавить той чи інший девайс - я створюю по ньому тему і пропоную до обговорення. Розумієш?

Цитата

а чому ж тоді копіюєте технічні характеристики та короткий опис, який більшості коритувачам ні про що не говорить?
Я надаю можливість користувачам слідкувати за новинками, не бігаючи по ен-сайтам (на державній мові до речі майже й немає) Судячи з вашого допису - все інше також можливо знайти в тирнеті. нащо щось обговорювати тут якщо можна почитати там ;) Футбол обговорюють на всіх форумах інтернету - то нащо його обговорювати повторно... не дай Боже спіпадуть думки і хтось скаже що то є копіпаст?!

Цитата

от саме через неінформативність даних тем виникає якесь неоднозначне до них ставлення. створені "аби було
в-третє повторюся: якщо мені цікавий девайс - я створюю по ньому тему і пропоную обговорити. Якщо комусь він не є цікавим - нормальна людина в тему не заходить, не читає а тим більше не відписується
  • 0

#554 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 17:06

Перегляд дописуSiGrey (5.11.2009 09:47) писав:

Люди читають
Оптиміст.

Nеmesis

пропоную не читати те що не потрібно і не, вибачаюсь, триндіти попусту
Якщо вже на то пішло - є спеціалізовані форуми. І виходячи з цього - такій темі як Мобільні технології - нема чого робити на цьому форумі - бо вона є не профільною... її не будуть читати, бо можна знайти це все в інтернеті :rolleyes:
Давати тобі посилання на спец. форуми?
Пропоную перечитати мій пост, перевірити у словнику значення слова "форум", бо я на спеціалізованих форумах була та є (і о жахи, з software! та в принципі не тільки). Не поважаю копіпейстерів (хоча інколи треба, але якщо це для людини єдиний спосіб створення теми, бо сама не настільки творча, то їмхо така людина непотрібна в неті). Люди на спеціалізованих форумах дають час від часу коротку характеристику та далі обміняються досвідом, порадами. Якщо це тільки твій монолог (монолог - це якраз кращий варіант, гірший - статті з інтернету), то нафіга?

не дай Боже спіпадуть думки і хтось скаже що то є копіпаст?!
Пан точно в неті довго сидить, щоб розуміти, що означає в Інтернет-сленгу поняття "копіпейст"/"копіпейстер"? Не кажіть мені знову про дату реєстрації, бо дописувати почали нещодавно, раніше просто забили на форум, а й після нерозуміння слова "копіпейст" смію сумніватися, що взагалі на нет забили.

в-третє повторюся: якщо мені цікавий девайс - я створюю по ньому тему і пропоную обговорити.
Ну й дуже добре, тільки не у такій формі, як до сих пір ти робив, я писала вже - за мноґа букаф, забагато копіювання, замало від себе.
"Копіпейстери маст дай, негайно" © я у стількох темах, що не перерахую їх всіх.
  • 0

#555 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 17:18

Перегляд дописуSiGrey (5.11.2009 10:47) писав:

Evol

:rolleyes: якщо мене цікавить той чи інший девайс - я створюю по ньому тему і пропоную до обговорення. Розумієш?

Я надаю можливість користувачам слідкувати за новинками, не бігаючи по ен-сайтам (на державній мові до речі майже й немає) Судячи з вашого допису - все інше також можливо знайти в тирнеті. нащо щось обговорювати тут якщо можна почитати там :cry:
от і робіть це у правильній формі. створюйте новину на порталі, яка буде розміщуватись на головній сторінці. пропонуєте до обговорення? якраз обговорення і не видно. якщо людям не цікаво, чому далі постити те саме?
  • 0

#556 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 17:31

Nеmesis

Цитата

Оптиміст.
Песимістка?
дивлюсь на кількість переглядів і вважаю що заходять для того щоб почитати а не для того щоб знайти якийсь недолік і розвивати отакі от тиради?! Чи ні?

Цитата

Пропоную перечитати мій пост, перевірити у словнику значення слова "форум", бо я на спеціалізованих форумах була та є (і о жахи, з software! та в принципі не тільки). Не поважаю копіпейстерів (хоча інколи треба, але якщо це для людини єдиний спосіб створення теми, бо сама не настільки творча, то їмхо така людина непотрібна в неті). Люди на спеціалізованих форумах дають час від часу коротку характеристику та далі обміняються досвідом, порадами. Якщо це тільки твій монолог (монолог - це якраз кращий варіант, гірший - статті з інтернету), то нафіга?
Тобто тебе хвилює тільки твоя думка? А те що є щось цікаве і є бажання його обговорити комусь - це тобі до фєні? Чи тебе "смущает (рос)" те що МОДЕР створив таку тему, а не інший звичайний користувач? тоб-то модер - не є користувачем і його не повинно щось цікавити? :rolleyes:

Цитата

Пан точно в неті довго сидить, щоб розуміти, що означає в Інтернет-сленгу поняття "копіпейст"/"копіпейстер"? Не кажіть мені знову про дату реєстрації, бо дописувати почали нещодавно, раніше просто забили на форум, а й після нерозуміння слова "копіпейст" смію сумніватися, що взагалі на нет забили.
проводжу в інтернеті рівно стільки скільки потрібно. Не вважаю за потрібне жити\дихати ним
Тобто чим більше в тебе повідомлень - тим більше ти ГУРУ? =) Це ж не стаж роботи... :cry:

Цитата

Ну й дуже добре, тільки не у такій формі, як до сих пір ти робив, я писала вже - за мноґа букаф, забагато копіювання, замало від себе.
"Копіпейстери маст дай, негайно" © я у стількох темах, що не перерахую їх всіх.
Тобто я повинен "пережати" новину до мінімуму, до типу "вийшов новий комунікатор від мотора. Характеристики шукайте самі в неті ібо там все є".

Поняття форум - не значить що ви повинні відмічатись в геть усіх темах і підтемах.

Evol

Цитата

якраз обговорення і не видно. якщо людям не цікаво, чому далі постити те саме?
Якщо цікаво хоча б 10м людям - чому ні?
І в такому разі пропоную провести опитування серед користувачів на доцільність тих чи інших тем на форумі, це стосується не тільки мого розділу
  • 0

#557 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 17:47

Мушу репліку кинути, щоб пояснити чуть пропозиції:
дубль три для заднього ряду з розділу мобілок:
створила тему по одній проблемі, але різних операторів (не лише київстар!!!), модератор вирішив порозкидати проблеми по операторам...а нафіга мені читати всі питання МТСу, коли мене цікавить одна-єдина проблема без додаткових акцій, тарифів і так далі? :rolleyes: Зрештою коли я є автором теми, то хотіла б нею залишатись, а не прийти і побачити, що твоя тема десь в дупі. Правила я знаю і порушень не було. Адмін все виправив, але питається навіщо шарпати адміністрацію, коли порушень нема і мотивації дивних вчинків модера на випробувальному терміні також? Якщо стільки спротиву від форумчан то чому б не прислухатись?
Наприклад, дуже слушна порада новини мобільного світу кидати на головну в новини? А плодити теми в яких окррім модератора ніхто не дописує - не дуже цікаво. Наступне:

Цитата

Заходять так часто як то є потрібним. Читають ті кому цікаво.

А чому б не створити опитування: наскільки цікаво і наскільки потрібно? :cry: Вам самим не цікаво хіба?
  • 0

#558 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 17:53

Ластiвочка

Цитата

створила тему по одній проблемі, але різних операторів (не лише київстар!!!),
капєц, в тебе була тема що стосувалася САМЕ КИЇВСТАРУ!!! Це було зрозуміло з твого посту і я під"єднав до теми КС. Що тут не вірного? Нащо плодити теми?

Цитата

А чому б не створити опитування: наскільки цікаво і наскільки потрібно? Вам самим не цікаво хіба?
Прояви ініціативу :rolleyes:

Я до речі аналогічне вище пропонував ;)

кажете що розділ не цікавий. А обговорюємо - дай Боже. Раніше про нього й не згадували і не заходили. На тобі :cry:
  • 0

#559 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 18:18

Перегляд дописуSiGrey (5.11.2009 16:31) писав:

Nеmesis

Песимістка?
дивлюсь на кількість переглядів і вважаю що заходять для того щоб почитати а не для того щоб знайти якийсь недолік і розвивати отакі от тиради?! Чи ні?
Ні. Хай живе реалізм. Люди заходять, бо в них забагато часу (саме тому сидять за компом), але не настільки багато (або його цінують більше), щоб читати величезні статті скопіювані з нета. Глянуть, подумають "я не туди попав", нічого не відпишуть та закриють. Висновок? Лічильник переглядів працює та набиває, але відповідей нуль. Хіба це не логічно?

Тобто тебе хвилює тільки твоя думка? А те що є щось цікаве і є бажання його обговорити комусь - це тобі до фєні? Чи тебе "смущает (рос)" те що МОДЕР створив таку тему, а не інший звичайний користувач? тоб-то модер - не є користувачем і його не повинно щось цікавити? :rolleyes:
Вимагаєш від інших, щоб не перекручували твоїх слів, а сам так робиш з моїми. Я написала, щоб ти перечитав мій пост, бо ти його неправильно зрозумів і я у цьому впевнена + те, що неправильно зрозумів решту посту, бо я ніде не писала про відношення модер-користувач, а про відношення копіпейстер-читач. Панятна?

проводжу в інтернеті рівно стільки скільки потрібно. Не вважаю за потрібне жити\дихати ним
Тобто чим більше в тебе повідомлень - тим більше ти ГУРУ? =) Це ж не стаж роботи... :cry:
Гаразд, але тоді не вживайте термінів, яких не розумієте, бо трішки блазнитесь. Співпадання думок це не копіпейст.
Про кількість постів та що нібито вважаю себе гуру у зв'язку з цим я промовчу, бо таку дурницю ляпнули, що шкода коментувати.

Тобто я повинен "пережати" новину до мінімуму, до типу "вийшов новий комунікатор від мотора. Характеристики шукайте самі в неті ібо там все є".
Нарешті дійшли до цього. В принципі так. Звести до мінімуму, дати посилання для зацікавлених (кому більш цікаво так і прочитає). І народ 3-5 речень прочитає, скаже своє "фє", вставить свої 3 копійки, напишуть "в мене тоже" ітеде - почнеться нормальна дискусія.

Поняття форум - не значить що ви повинні відмічатись в геть усіх темах і підтемах.
Всі - ні, але одна людина це не форум.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 05.11.2009 – 18:45

• 0

#560 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 18:37

Перегляд дописуyushchenko (5.11.2009 01:39) писав:

Отже ваше зауваження дещо "пальцем в небо".
якщо ви про мій допис з наочними фото, то там було фото не лише вашого посту:rolleyes: моє побажання взято до уваги, про що отримала відповідь через ПП. дякую
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних