Перейти до вмісту

Побажання і пропозиції Теревеням

Повідомлень в темі: 990

#501 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.08.2009 – 06:23

я так само майже завжди ставлю посилання на допис, коли знімаю відсотки (доречі навчилась це саме у ЗАВа), досить зручно і питань не викликає ні в кого
  • 0

#502 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 08:20

Перегляд дописуВареник (14.08.2009 22:47) писав:

та яке обговорення дій, шо ви мелете)) ото мені вліпили відсотки, я то знаю, шо є за шо, алеж цікаво за шо саме

Як це нема, в мене завжди присутнє. І посилання на допис і на правила. Все як надо і подробно. В останній раз, да хоч сьогодні від Ластівки отримав повний фарш і усе на місці.

А ви би, чим ото писати, узяли б і одразу написали би, за що? якшо немає. А то носити в себе так довго це для здоров"я шкідливо.
  • 0

#503 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.08.2009 – 18:06

Перегляд дописуОгiрок (15.08.2009 09:20) писав:

Як це нема, в мене завжди присутнє. І посилання на допис і на правила. Все як надо і подробно.
якщо у вас є ті посилання це не значить що вони є у всіх
  • 0

#504 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 15.08.2009 – 18:25

Перегляд дописуВареник (15.08.2009 19:06) писав:

якщо у вас є ті посилання це не значить що вони є у всіх

Та звичайно... таке життя... не всім щастить з нормальними модераторами.
:(

Життя несправедливе. :)
  • 0

#505 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.08.2009 – 13:32

треба зробити цілий розділ Бан, в якому забаняні теревенчани моглиб створювати теми і обговорювати своє життя, і щоб до забаняних теревенчан могли навідувати незабаняні, або можна зробити так, що дописувати в тих темах можуть теревенчани тільки з попередженнями
  • 0

#506 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 13:35

Перегляд дописуKatod (20.08.2009 14:32) писав:

треба зробити цілий розділ Бан, в якому забаняні теревенчани моглиб створювати теми і обговорювати своє життя, і щоб до забаняних теревенчан могли навідувати незабаняні, або можна зробити так, що дописувати в тих темах можуть теревенчани тільки з попередженнями
я шось таке казав уже, не захтіли нічо робити... "всьо собі, ніх*я людям" (с) гггг
  • 0

#507 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 15:33

Відповідь на останні дві пропозиції: Адміністрація ставить до відома, що забанені або дотримуються загальних правил, або спілкуються поза межами порталу
  • 0

#508 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 10.09.2009 – 21:10

Чому не можна видалити своє повідомлення?
  • 0

#509 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.09.2009 – 21:22

Перегляд дописуGlobetrotter (10.09.2009 22:10) писав:

Чому не можна видалити своє повідомлення?
власне повідомлення ви можете редагувати протягом 20 хвилин. далі вам допоможуть модератори.
  • 0

#510 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 10.09.2009 – 21:33

Варенику, в обов*язки модератора наразі не входить наводити посилання в штрафі на допис, за який тебе оштрафовано. Робота модератора є добровільною, на доброчинних засадах. Не порушуй Правила - і не матимеш штрафів ;)
Якщо ж ти хочеш дізнатися, за що тебе оштрафували - не полінуйся зазирнути у свій профіль, вибери обцію "знайти усі дописи користувача", і шукай там допис, помічений червоним модераторським шрифтом. Задачка не така складна.
"Оштрафовані" дописи часто видаляються в Смітник, а звідти видаляються безслідно. Тому немає сенсу давати посилання на допис, який дуже ймовірно буде видалений.
  • 0

#511 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 10.09.2009 – 23:20

Перегляд дописуБлискавиця (10.09.2009 22:33) писав:

Варенику, в обов*язки модератора наразі не входить наводити посилання в штрафі на допис, за який тебе оштрафовано. Робота модератора є добровільною, на доброчинних засадах. Не порушуй Правила - і не матимеш штрафів ;)
Якщо ж ти хочеш дізнатися, за що тебе оштрафували - не полінуйся зазирнути у свій профіль, вибери обцію "знайти усі дописи користувача", і шукай там допис, помічений червоним модераторським шрифтом. Задачка не така складна.
"Оштрафовані" дописи часто видаляються в Смітник, а звідти видаляються безслідно. Тому немає сенсу давати посилання на допис, який дуже ймовірно буде видалений.

та ладно, я вже змирився гг тим більше шо модери подобрішали ;)
  • 0

#512 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 12.09.2009 – 13:05

Перегляд дописуЛастiвочка (10.09.2009 22:22) писав:

власне повідомлення ви можете редагувати протягом 20 хвилин. далі вам допоможуть модератори.

Редагувати можна. Я питаюся про видаляння. Чому така мала довіра до користувачів, що навіть такої дрібниці вони позбавлені ...
  • 0

#513 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 14:43

офтоп викинула

Цитата

Я питаюся про видаляння
- таке рішення авторів сайту.
От дивіться сюди. Є тема, є допис і є коментарі до них. Тут завтра ви ображаєтесь на увесь світ чи на мене особисто і йдете видаляти дописи. Тоді всі коментарі втрачають свій зміст. Було в нас таке вже - дозвіл видаляти дописи і були такі, що їх видаляли і їм було начхати, що відписували інші і що обговорювали...Так само були дописи з провокаціями, які потім видаляв власник, і в разі розбирання фактів годі було шукати. Не знаю чи вдало я пояснила, але свого часу було прийняте рішення заборонити користувачам видалення дописів. Але на форумі завжди присутні кілька модераторів, які з радістю вам допоможуть
  • 0

#514 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 12.09.2009 – 15:22

ото недавно побачив на одному форумі: дозволяється видаляти своє повідомлення, якщо воно є останнім в темі. думаю правильно.
  • 0

#515 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 09:50

Пропоную в розділі СПОРТ створити одну тему БОКС чи все про бокс і з"єднати усі схожі теми в одну
  • 0

#516 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 06.10.2009 – 10:06

Перегляд дописуEvol (12.09.2009 16:22) писав:

ото недавно побачив на одному форумі: дозволяється видаляти своє повідомлення, якщо воно є останнім в темі. думаю правильно.
Штюка корисна, але якщо вельми бажаєш убити своє повідомлення - редагуєш його впродовж півгодини і заміняєш на крапку. Модераторам пишеш, що випадково, видаляється і все гаразд. Це б вельми спростило процес, але зважаючи на болтоубивство одмінів, робіть як я вище написав.
  • 0

#517 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 10:11

Перегляд дописуManfred (6.10.2009 11:04) писав:

Мені видається слушним надати авторові повідомлення довічного права будь-коли стерти свій допис, це було би логічно з огляду на авторське право ))
Пояснювала вище вже, а ви просто неуважні. Було таке колись на форумі, але адміністрація вирішила дозволити редагувати власний пост лише протягом 20 хвилин. Чому не можна виділяти свої пости? Тому що тоді "рветься" вся тема. Коли кожен, хто схоче буду видаляти свої пости то в ткемі буде хаос і нерозбириха і фігу вже знатимеш про шо там говорили. Так само заборонено видаляти пости і модерам. Тобто є правило обов"язкове для усіх і воно не обговорюється, бо - 4.2. Адміністратори мають всі права, оскільки вони створили цей проект і підтримують його. Зокрема, адміністратори визначають та змінюють структуру форуму, його дизайн;(правила порталу)
  • 0

#518 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 13.10.2009 – 08:43

Дубль два, оскільки відповіді на пропозицію не було.
Пропоную в розділі спорт об"єднати теми про бокс у одну, ту що вже була створена раніше іншими користувачами.
Я розумію, що кожен новий користувач, що приходить, вважає що до нього ніхто нічого не знав і його святий обов"язок нас просвітити, але бокс не є основним видом спорту на Україні, тому попутно пропоную забрати позначку важливо з теми Бокс, або поставити такі ж важливі позначки наприклад по футболу, бойолвим мистецтвам і так далі...
ось перелік:
1. Бокс
2. Жіночий бокс
3. Біографії боксерів
4. Боксерські травми
5. Кличко
6. Твій улюблений боксер
7. У кого з боксерів самий сильний удар?

про теми боїв кличко-тайсон і так далі не говорю...але це...
  • 0

#519 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 13.10.2009 – 12:09

Ластiвочка
Дякую за пропозицію, якщо з тих тем надалі нічого путнього не вийде - врахуємо. З закріпленням розберемось.
  • 0

#520 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.10.2009 – 12:14

А давайте взагалі весь форум обєднаємо в одну тему - скрізь же ж крилицею пишуть! Яке відношення має жіночий бокс до Кличка а улюблений боксер до боксерських травм?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних