Перейти до вмісту

Побажання і пропозиції Теревеням

Повідомлень в темі: 990

#421 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 01.06.2009 – 19:00

Перегляд дописуВареник (1.06.2009 19:48) писав:

побажання: майте совість шановне панство, оце я зара обматюкаю всіх і вся, потім схожу до одміна напишу шо в мене чіпсів не було, і мені хоп і знімуть 20%

ПС. себе я звісно теоретично назвав, аби я таке зробив, горів би в бані місяць ггггг
не напишете, бо в бані будете

Перегляд дописуNolex (1.06.2009 19:56) писав:

спробуй. :)
а чого так скептично?
продовжуючи думку Вареника, або дозволяйте всім забаненим вибачатись, або всіх кого за те саме забанили треба випускати по анології.
  • 0

#422 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 01.06.2009 – 19:12

Перегляд дописуNolex (1.06.2009 18:56) писав:

спробуй. :)

p.s. усне — за оффтоп.
чому офтоп?
все він по ділу сказав.
Часто банять за жарти, бо вони були флудом в якійсь мегасерйозній темі. За невинні жарти люди сидять і 2 тижні і місяць в бані, ще й рід онлі деяким відключають ;)
Мені це здається несправедливо. Бо Фрукт дійсно заганявся. Я не говорю про речі, які він пише людям в репутацію, чи в ПС, а там взагалі мрак. але ж на форум було вилито стільки лайна, що мама дарагая. І це не вперше
А потім за те що Вареник написав, м'яко до речі, що це не справедливо, то ще й "спробуй"? Oo
  • 0

#423 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 01.06.2009 – 20:09

Перегляд дописучорно-біла (1.06.2009 20:12) писав:

чому офтоп?
все він по ділу сказав.
Часто банять за жарти, бо вони були флудом в якійсь мегасерйозній темі. За невинні жарти люди сидять і 2 тижні і місяць в бані, ще й рід онлі деяким відключають :)
Мені це здається несправедливо. Бо Фрукт дійсно заганявся. Я не говорю про речі, які він пише людям в репутацію, чи в ПС, а там взагалі мрак. але ж на форум було вилито стільки лайна, що мама дарагая. І це не вперше
А потім за те що Вареник написав, м'яко до речі, що це не справедливо, то ще й "спробуй"? Oo
Офтоп — бо тут не обговорення дій модераторів/адміністраторів, для цього у крайньому випадку є ПП. 

Цитата

а чого так скептично?
продовжуючи думку Вареника, або дозволяйте всім забаненим вибачатись, або всіх кого за те саме забанили треба випускати по анології.
Таких змін не буде, це було виключення з моєї сторони.

p.s. флейм переніс у смітник. Варенику +10% до попереджень за п 2.2.1.
  • 0

#424 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 21:10

Перегляд дописуNolex (1.06.2009 21:09) писав:

Офтоп — бо тут не обговорення дій модераторів/адміністраторів, для цього у крайньому випадку є ПП. 
це не обговорення дій, це обговорення пропозицій щодо змін процедури забанення/розбанення

Перегляд дописуNolex (1.06.2009 21:09) писав:

Таких змін не буде, це було виключення з моєї сторони.
не найкращий екземпляр для винятків. я тут звичайно не найдовше, всього три з хвостиком роки, але це вперше бачу стіки бруду та ще й практично без наслідків для засмічувача.
і це все у не найкращі часи на форумі. звичайно адміністрації краще видно, але мотивація вже нижче плінтуса. і моє побажання Теревеням — не робити таких винятків нікому, або всім (користувачам звичайно, адміністрація поза обговоренням).

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 01.06.2009 – 21:14

• 0

#425 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 21:42

Ну я думаю, що флейм в Іграх може бути пом*якшувачою обставиною. Бо в іграх там багато є сумнівних за змістом дописів.
Справа в тому, що з покараннями Топперу вийшла невелика плутанина. Отож були можливі варіанти для вибору дії.
Крім того, Топперу все-таки бан дали. Тай сам Топпер не найзатятіший порушник або матюгальник.
  • 0

#426 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 07:28

Бумерангова історія. Вдарило у Вареника те на що він у грудні закрив очі. Таке життя. А щодо побажань і пропозицій. Людина є людина і неможливо вимагати від адміна невикористання цілковитого своїх можливостей. Він же не бог. Слід запам'ятати, що для адмінів правила не писані. І не обов'язково про це писати у правилах.
  • 0

#427 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.06.2009 – 10:57

Пропоную відновити СУД щоб можна було оскаржити не правомірні дії модераторів та адміністравторів.
  • 0

#428 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 11:03

ґґґ...а судді хто?))
Нема чим більше зайнятися, як ще й судити одне одного. Оце так розвага :)
  • 0

#429 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.06.2009 – 11:14

Перегляд дописуG27 (2.06.2009 11:57) писав:

Пропоную відновити СУД щоб можна було оскаржити не правомірні дії модераторів та адміністравторів.
це питання вже піднімалось, але адміністрація вирішила зробити так як є зараз.

модерувала. допис Панночки перенесла в іншу тему сюди

офтоп перемістила. нагадую, що ця тема лише для побажань і пропозицій
  • 0

#430 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 15:54

Перегляд дописуБлискавиця (1.06.2009 21:42) писав:

Ну я думаю, що флейм в Іграх може бути пом*якшувачою обставиною. Бо в іграх там багато є сумнівних за змістом дописів.
Справа в тому, що з покараннями Топперу вийшла невелика плутанина. Отож були можливі варіанти для вибору дії.
Крім того, Топперу все-таки бан дали. Тай сам Топпер не найзатятіший порушник або матюгальник.
тут не говориться за флейм в іграх, а за те, що він кидався на всіх і вся. Та й це він робить не тільки в іграх. За деякими він хвостом ходить і провокує в різних темах. І раз та людина не жаліється, ще не значить, що так має бути.
І раз вже Вареника забанили, то чом би не створити якусь тему, де він скаже, що в нього був поганий настрій, бо не було чіпсів до пива? Я чула за це 20% знімають
  • 0

#431 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 16:16

Перегляд дописучорно-біла (2.06.2009 16:54) писав:

тут не говориться за флейм в іграх, а за те, що він кидався на всіх і вся. Та й це він робить не тільки в іграх. За деякими він хвостом ходить і провокує в різних темах. І раз та людина не жаліється, ще не значить, що так має бути.
Тут варіянти два: або медіятор неналежно виконує обов'язки, або це було в розділі Ігри на форумі, який повністю ніхто з медіяторів не читає і читати не буде.
Про перше пишіть особисто адміністратору, а щодо другого то "значить, що так має бути"©, ібо поскаржитися - діло нехитре.

Перегляд дописучорно-біла (2.06.2009 16:54) писав:

І раз вже Вареника забанили, то чом би не створити якусь тему, де він скаже, що в нього був поганий настрій, бо не було чіпсів до пива? Я чула за це 20% знімають
Пишіть особисто адміністратору, будь ласка.
  • 0

#432 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 17:02

Перегляд дописуzav (2.06.2009 16:16) писав:

Тут варіянти два: або медіятор неналежно виконує обов'язки, або це було в розділі Ігри на форумі, який повністю ніхто з медіяторів не читає і читати не буде.
Про перше пишіть особисто адміністратору, а щодо другого то "значить, що так має бути"©, ібо поскаржитися - діло нехитре.

Пишіть особисто адміністратору, будь ласка.
Оте "пишіть особисто адміністратору, дії модераторів не обговорюються" і т.д.
Мені цікаво, чому така диктатура? Чому не можна обговорювати дії? Чому розділ для модераторів є і тільки вони вправі щось вирішувати і під чимось підписуватись або не підписуватись. Може було би все більш об'єктивно, якби кожен міг висловитись десь в окремій темі/розділі? Ну хоча би в якихось окремих випадках
  • 0

#433 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 17:54

Перегляд дописучорно-біла (2.06.2009 18:02) писав:

Мені цікаво, чому така диктатура? Чому не можна обговорювати дії? Чому розділ для модераторів є і тільки вони вправі щось вирішувати і під чимось підписуватись або не підписуватись. Може було би все більш об'єктивно, якби кожен міг висловитись десь в окремій темі/розділі? Ну хоча би в якихось окремих випадках
Ну тут не модери винні. Є правила, яких вони дотримуються. І там скзано, шо адміністратор може робити все що захоче. ПРо створення відповідної теми/розділу також звертайтесь до адміна. :)

Цитата

Може було би все більш об'єктивно, якби кожен міг висловитись десь в окремій темі/розділі? Ну хоча би в якихось окремих випадках
Вам мало як Топер в іграх висловливсь???
  • 0

#434 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 02.06.2009 – 18:13

Перегляд дописучорно-біла (2.06.2009 18:02) писав:

чорно-біла, Ви на форумі вже більше 2х років, а основних положень так і не уловили.

Пояснюю на пальцях:

1. Адміністрація Теревень — це теж люди. Вони можуть помилятись, на них можуть звалитись проблеми в реалі, відсутність часу і т д. Творці сайту роками розвивають його, вкладують свою працю, фінанси, будують по цеглині на благо суспільства, і от потрібно їм раз прилюдно помилитись, так стадо*, замість того щоб допомогти — тут же хоче їх затоптати. І саме тому, щоб не створювати хаосу та нервозності на форумі, всі непорозуміння вирішуються приватно, так щоб про них було відомо тільки адміністрації та іншій стороні, яка пов'язана з конфліктом.

2. Ніхто не знає форум, краще ніж адміністрація. Вона на цьому сайті/форумі живе з першого дня на протязі декількох років, і тільки вона несе відповідальнісь за буття і розвиток ресурсу. І якщо при цьому дозволити вирішувати, як бути і що робити, кожному форумлянину — буде хаос. Все рухне і розвалиться. Звичайно, адміністрація завжди може вислухати побажання, але не для того щоб їх тут же прийняти.  Ті, які адміністрація вважає дійсно потрібними, обов'язково рано чи пізно пустить у життя.

3. Адміністрація рідко буває не права. Якщо не права —  то причина перша. Але вона майже завжди права, завдяки досвіду та бажанню підтримати проект. По досвіду можу сказати, що більшість скаржників просто не читали правила(звісно, деяким, потрібно 2—3 рази щоб зрозуміти правила).

Тому, якщо дії адміністрації будуть гласно обговорюватися — буде нервозність, нерозбериха. У новачків та гостей буде враження відсутності порядку.

> Стадо — воно сприймає все в чорно-білому кольорі: погано/добре ( важливо, не плутати з культурним суспільством, яке керується і оберігається правилами ).

p.s. надалі всі обговорення дій модераторів/адміністраторів будуть каратися штрафними балами або блокуванням доступу.
  • 0

#435 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 19:15

Добре було би дозволити частіше міняти ніки... Не з дозволу адміна, а під гумор і настрій...
  • 0

#436 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 02.06.2009 – 19:15

Чудовий сайт, справедливі та чуйні модератори, рішуча та виважена адміністрація. Хай живуть і процвітають Теревені! ;) :)
  • 0

#437 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 19:32

Добре би було б, щоб нік міг бути не лише буденного чорного кольору...
  • 0

#438 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 02.06.2009 – 19:38

Пропозиція:
Відмінити правила. І так не виконуються деякими. А матюкатись та хамити усі вміють, просто деякі виросли з дитячого віку.

Анархія - мать порядку!
  • 0

#439 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.06.2009 – 16:13

Щось таке зробити, щоб обговорення дій модераторів/адміністраторів блокувалося автоматично і не забирало їх цінного часу на написання штрафів та банування користувачів.
ПЕС. До речі, на Гуцульщині банувати означає сумувати...
  • 0

#440 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.06.2009 – 19:50

Пропозиція: забанювати провокаторів (хто б це не був - простий юзер, чи модератор) нафіг одразу ж, не чекаючи, доки через них постраждають інші.

П.С. Пропоную на наступні вибори ввести номінацію "Т-Провокатор". Навіть здогадуюсь, кого шановне панство обере...)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних