Перейти до вмісту

Чи спали ви колись на парах?

Повідомлень в темі: 209

#21 pan4avati

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Київ

Відправлено 10.09.2007 – 16:24

ггг спати не спала, а ось куняти так да! особливо на нудних парах...
а ще якось грали в картішки на першій парті :) , уся група куняла, дехто заснув....в них же картішок не було.. правда чуть не спалилися ми з подругою, відбій розсипався на підлогу. ;) :)
тоді ще памятаю лектор видав грандіозну фразу "поділимо цей графік на це рівняння!" :cool1:
  • 0

#22 Delex

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Одеса

Відправлено 10.09.2007 – 17:03

Сплю і дуже часто! :cool1:
  • 0

#23 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.09.2007 – 17:45

на першому курсі було цікаво - слухала лекції та конспектувала.
на другому - спілкувалася на парах.
на третьому - займалася суспільною діяльністю, що звільняла мене часто від відвідування пар
на четвертому - спала ))
на п"ятому не до сну було ))
  • 0

#24 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 10.09.2007 – 18:18

На парах ще не доводилося, але все попереду:).... а от в школі, в 11 класі....Спала за милу душу...
Спала на фізиці, історії, німецькій;) Вчителі якось лояльно до мене ставилися... :)

Пам"ятаю, як дрімала на історії, а вчитель ходив туди-сюди і щось розповідав...мене то так дратувало:) Я собі думала: "От дістав...як це не виховано...Я ж тут сплю, а він мені заважає" :cool1:
  • 0

#25 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.09.2007 – 19:20

Перегляд дописуAustralianmaN (10.09.2007 16:46) писав:

Ви що взагалі?!!! Якщо тупий курс,або потім працувати не збірайтеся-то зрозуміло! От я наприклад несплю ніколи! Йде курс,то якщо проспиш,потім все зваліш! :cool1:
Нє, коли все зубрити, то зрозуміло...і працюємо, і майжке всі іспити автоматом, і червоненький диплом(тіпу похвасталась :) ) і прогулювати як люди, і спати, коли екстрасенси пари проводили....а чого б ні? нормальне студентське життя, є що згадати....Так що не мороззя - хочеться спати на лекції - спи спокійно, наздоженеш потім....Нє, студенти зі стажем?
  • 0

#26 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 10.09.2007 – 20:06

Перегляд дописуЛастiвочка (10.09.2007 16:05) писав:

Ха, а спати, і тут тебе викликають відповідати? А ти ніяк не мож вкурити де ти є? А коли на щоці відпечатався візерунок від кофтинки і ти з умним лицьом намагаєшся відповідати? А ще коли з першого разу не попадаєш з правильною відповіддю а потім на автопілоті строчиш як з кулемета і отримуєш пятірку? Слабо так?
Слабо, чесно признаюся. На четвірку - було. Але маю "пом'якшуючі обставини": перед цим п'ятеро одногрупників як один "двійки" отримали, бо взагалі не знали що сказати. Отоді заступник декана мене й розбудив. (Між іншим, я ще й на першій парті умудрився заснути!) Я йому "А яке питання?..", а він мені "Попереднє!" :) :cool1: Спасибі, добрі люди хоч питання підказали, а відповідь я вже сам якось спромігся родити...
  • 0

#27 Fatal1ty

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Місто:м.Житомир

Відправлено 10.09.2007 – 20:15

Звичайно ж спав
Ось навіть сьогодні на парі Заснув :)
Правда пара нудна була - теорія ймовірностей :cool1:
  • 0

#28 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 10.09.2007 – 20:31

Згадую, як я колись була на Механізації виробничих процесів заснула. Це було на другому курсі, на першій парі, яка починалась о 8 годині. Я щойно приїхала з рідного міста, в той день прокинулась о 5 ранку. Чи то пара була нудна, чи то я не виспалась. Але я поступово нахилялась до парти, поки не вдарилась головою, від чого по аудиторії пролунав гучний звук удару. Всі стрепенулись і повернулись в мій бік. Я посміхнулась, а викладач нічого не зрозумів. Справжній зануда! :cool1:
  • 0

#29 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 10.09.2007 – 20:39

спав, спав. на останнй парті і коли пари на 8 00 :cool1:
хр хр
:)
  • 0

#30 malinnik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 20:44

До чого тут ботани? Просто,коли ти навчаешься треба цим й займатися. А ти хто спять на парах і потім усю життю спять...будяться тільки під смєрть...
  • 0

#31 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 21:01

Перегляд дописуAustralianmaN (10.09.2007 21:44) писав:

До чого тут ботани? Просто,коли ти навчаешься треба цим й займатися. А ти хто спять на парах і потім усю життю спять...будяться тільки під смєрть...

ти не вшарив :cool1:

спати шось не вдавалось....куняти-багато разів ;) а коли ше не виспаний і лекція нуууууууууууудна, то просто капці.......так спати хочеться, шо би в той момент схилити голову і наступного дня підняти.
ну і ше мона раз-два прокинутись на 5 хв- в туалет сходити :) :)
  • 0

#32 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 21:06

Ніфіга...не все життя, встають в туалет і поїсти а потом секс і знову спати....і то всьо на парах
  • 0

#33 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 10.09.2007 – 21:11

Десь читав, що під час сну запам'ятовування працює на 345% краще. Вирішив перевірити. Результат спершу був вражаючий: викладач на екзамені, здивований, що вперше бачить не мою потилицю, з впевненістю поставив 5 у заліковку. Тепер практикую щоденний сон на парах. А збережені години бадьорості з радістю витрачаю на нічні прогулянки. До речі, прочитав недавно про те, що плєєр у вухах на парах збільшує запам'ятовування на 123%. Помноживши на калькуляторі, дивлюся, що ефективність мого навчання зросте аж на 447,35%. Думаю, варто спробувати, а Ви як кажете? :cool1:
  • 0

#34 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.09.2007 – 21:19

Цитата

так-так, усю життю і сплять) можна й з відкритими очима спати усю життю, завжди виконуючи те, що від тебе хочуть :cool1:
а можна насолоджуватись молодістю і вночі займатись... своїми молодими справами :)
  • 0

#35 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 21:53

Перегляд дописуГетьман (10.09.2007 22:11) писав:

Десь читав, що під час сну запам'ятовування працює на 345% краще. Вирішив перевірити. Результат спершу був вражаючий: викладач на екзамені, здивований, що вперше бачить не мою потилицю, з впевненістю поставив 5 у заліковку. Тепер практикую щоденний сон на парах. А збережені години бадьорості з радістю витрачаю на нічні прогулянки. До речі, прочитав недавно про те, що плєєр у вухах на парах збільшує запам'ятовування на 123%. Помноживши на калькуляторі, дивлюся, що ефективність мого навчання зросте аж на 447,35%. Думаю, варто спробувати, а Ви як кажете? :cool1:
Я це теж читала!!! А найбільша засвоюваність матеріалу саме коли спати на ближніх партах!!! Тоді мож відповідати сміливо! Перевірено на практиці, так що спіть і в вус не дуйте
  • 0

#36 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 10.09.2007 – 22:13

О! Спав і не раз. Навіть сни деколи снилися, потім розказував їх напарнику по парті.
А одного разу мій одногрупник навіть почав хропіти :cool1: . А колега сплячого по парті попросив викладача говорити трохи тихше: "Ви шо, небачите людина спить". Викладач, що читав якусь лекцію, аж оторопів, але попався із почуттям гумору, просто посміхнувся і попросив не будити. :) Отаке бувало.

Перегляд дописуAustralianmaN (10.09.2007 21:44) писав:

Білл Гейтс новоявлений. :)

Перегляд дописуГетьман (10.09.2007 22:11) писав:

Десь читав, що під час сну запам'ятовування працює на 345% краще. Вирішив перевірити. Результат спершу був вражаючий: викладач на екзамені, здивований, що вперше бачить не мою потилицю, з впевненістю поставив 5 у заліковку. Тепер практикую щоденний сон на парах. А збережені години бадьорості з радістю витрачаю на нічні прогулянки. До речі, прочитав недавно про те, що плєєр у вухах на парах збільшує запам'ятовування на 123%. Помноживши на калькуляторі, дивлюся, що ефективність мого навчання зросте аж на 447,35%. Думаю, варто спробувати, а Ви як кажете? ;)
А я ще читав що жування жувальної гумки також покращує запамятовування матеріалу. Ось він студент ХХІ століття: у вухах стирчать навушники, спить, аж заслинився і при цьому рефлекторно пожовує гумку. :)
  • 0

#37 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 10.09.2007 – 23:21

А ви думаєте чому я завжди сідаю в останньому рядку? :cool1:
  • 0

#38 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.09.2007 – 02:37

Мені також іноді снилось, що веду семінар, прокидаюсь - дійсно веду семінар. У мене тоді було 19 з половиною пар на тиждень, ще й всілякі клопоти з дисертацією, от я іноді й дрімала, коли студенти монотонно читали доповіді. Щоправда, мені ще жодного разу не вдавалось заснути на власній лекції (хоча іноді читала лекції в напівсвідомому стані - коли це була п'ята пара на день).

А в студентські часи у мене завжди було з собою якесь чтиво на випадок нудної лекції - так що спати не доводилось.
  • 0

#39 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 11.09.2007 – 07:39

Якби ж то... Ходжу на 2гу зміну, та ще й жайворонок :cool1:
Хіба що коли п'ята пара.
  • 0

#40 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 11.09.2007 – 08:16

Спав декілька раз, коли були лекції Політекономії(викладач дуже нудний був)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних