Перейти до вмісту

Львівський Форум Видавців

Повідомлень в темі: 31

#21 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 11.09.2008 – 16:53

сподіваюсь завтра потрапити та й щось прикупити, а заодно й відвідати Кузнєчик, бо там буде Андрухович і Карбідо!))
Правда щось ніде не могла знайти вартість квитків...не думаю, що буде безкоштовно, бо в Києві таке дійство обходилось у 30-80 грн... :D
а ше можна піти на ніч поезії в порохову вежу...
  • 0

#22 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:дому

Відправлено 11.09.2008 – 22:14

Перегляд дописуПляма (11.09.2008 17:53) писав:

сподіваюсь завтра потрапити та й щось прикупити, а заодно й відвідати Кузнєчик, бо там буде Андрухович і Карбідо!))
Правда щось ніде не могла знайти вартість квитків...не думаю, що буде безкоштовно, бо в Києві таке дійство обходилось у 30-80 грн... :ggggg:
а ше можна піти на ніч поезії в порохову вежу...

о, в Пороховій вежі маю бути
:wub:

Повідомлення відредагував lamourattack: 11.09.2008 – 22:15

• 0

#23 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 15.09.2008 – 11:10

Хто був? Які враження? Я вчора була, купила 4 книжечки (на більше грошей не вистачило :blink:), дуже задоволена, вже одну прочитала. Після форуму видавців такий піднесений настрій залишився :ggggg: , стільки українських письменників для себе відкрила.
  • 0

#24 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 15.09.2008 – 17:30

Я був :ggggg: мені НЕ СПОДОБАЛОСЯ!!!
Вже третій рік не можу знайти технічної книги, якщо не брати до уваги художню літературу, то таке враження, що у нашій державі крім економістів, юристів і програмістів більше нікого не готують... :blink: Обійшовши всі ятки я не знайшов ЖОДНОЇ книги про технічну механіку, опір матеріалів, процеси і апарати, деталі машин, технологію деревообробки, конструкційні матеріали... немає професійно спрямованої літератури по харчовій, легкій, машинобудівній, деревообробній, важкій, нафто- газопереробній, автомобілебудівній і ще багатьох інших галузях промисловості... А потім ше говорять, що в Україні не вистачає спеціалістів інженерних спеціальностей... А по чому їх вчити? Адже спец.література фактично не видається, А якщо шось і можна знайти так то здебільшого передруки з російськомовних книжок 70-80х років...
  • 0

#25 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.09.2008 – 18:15

"А Гран-прі отримала новинка від столичного видавництва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” “Вільям Шекспір. Гамлет, принц датський” – у перекладі Юрія Андруховича та з ілюстраціями Владислава Єрка. І тут все би нічого: і автор - класик, і перекладач незлецький, і художник талановитий, і видавництво гарне. Але у це нагородження вкралася ложка дьогтю, – у списках найкращих книг Форуму названого видання не було, і члени Журі за нього не голосували. Тому я не знаю, для чого збирали Журі, для чого визначали 15 найкращих книг Форуму, аби потім все зробити по-своєму. І Андрухович із Малковичем тут виявилися не в найкращій ролі. Не знаю, для чого їм це було потрібно. Хоча, напевне що для журналу “Комерсант”, який оприлюднює лики найвпливовіших людей України, де зі всіх письменників є два названих Герої Форуму ... "бренди" ...

Євген Баран, критик. http://ankontr.if.ua/news.aspx?id=4944

оце я розумію! - самі себе призначили кращими... попри якесь там Журі... розвели публіку, як у кращі часи їхнього становлення... і хто там ще заїкається про згуртованість інтелектуалів на сторінках "часописів демократії", напр. "Франкфуртер Рундшау"... (- Чи хотілося б Вам більшої підтримки та солідарності з боку європейських інтелектуалів, художників, письменників?

-Так, звісно. Більше розуміння, більше солідарності. І я сподіваюся, що у світлі недавніх подій наші позиції багато в чому співпадуть. )

Ага, інтелектуали були б у шоці від таких маніпуляцій довірою читачів. Малкович і Андрухович всьо порішали - Кучма атдихаєт...
  • 0

#26 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.09.2008 – 19:18

я на форумі не була..зато була на дискусії Ірени Карпи і якогось чеського письменника..там так налахалась)))
тепер буду кожного року на Карпу ходити))
  • 0

#27 FAQ-Master

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Місто:Секретарка, Велика Мечетня

Відправлено 11.10.2010 – 14:33

Я був на цьогорічному Львівському форумі видавців. Якби не дощ, то все було б чудово! А так цікаво, зустрів знайомих. яких не бачив рік або навіть більше, побачив Василя Горбаля (до речі, вживу він виглядає не так жахливо, як на фотках). Скоро в Києві буде аналогічний захід, називається "Медвін", теж прийду.
  • 0

#28 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 24.04.2011 – 21:52

Оце декілька років підряд ходив на ті форуми і чекав того дійства, гроші якісь відкладав.... А тепер...
Хоча якщо робота напряму пов'язана з відрядженнями і велику частину часу проводиш в поїзді, то доводиться щось читати, щоб не знудитися від нічого не робіння, бо ж вишивати, в'язати чи плести в вагоні не получається (якось дивно на мене б дивилися подорожуючі, якби я чимось таким займався), але згадавши щорічно той самий асортимент книг (за виключенням неееееееееееееееееевелиииииииииииииииииииииичких відмінностей) і стабільно високі ціни, які є вищими від магазинних, в звичайні дні (то як в жарті: у всьому світі перед святами ціни на подарунки знижують, щоб побільше продати, а в нас навпаки - підвищують), то вже ніби й не чекаю на той форум, та й не розраховую на нього, адже всі книги, які є бажання прочитати, можна купити в переході перед будинком книги, по нижчих цінах ніж на форумі, та й без зайвого непотрібного ажіотажу, платного входу, та тисняви... :happytwo:
  • 0

#29 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 24.04.2011 – 21:59

Перегляд дописуMiguel (24.04.2011 22:52) писав:

Оце декілька років підряд ходив на ті форуми і чекав того дійства, гроші якісь відкладав.... А тепер...
Хоча якщо робота напряму пов'язана з відрядженнями і велику частину часу проводиш в поїзді, то доводиться щось читати, щоб не знудитися від нічого не робіння, бо ж вишивати, в'язати чи плести в вагоні не получається (якось дивно на мене б дивилися подорожуючі, якби я чимось таким займався), але згадавши щорічно той самий асортимент книг (за виключенням неееееееееееееееееевелиииииииииииииииииииииичких відмінностей) і стабільно високі ціни, які є вищими від магазинних, в звичайні дні (то як в жарті: у всьому світі перед святами ціни на подарунки знижують, щоб побільше продати, а в нас навпаки - підвищують), то вже ніби й не чекаю на той форум, та й не розраховую на нього, адже всі книги, які є бажання прочитати, можна купити в переході перед будинком книги, по нижчих цінах ніж на форумі, та й без зайвого непотрібного ажіотажу, платного входу, та тисняви... :happytwo:
гг там таки тісно було минулого разу
  • 0

#30 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5186 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 24.04.2011 – 23:01

Перегляд дописуMiguel (24.04.2011 22:52) писав:

по нижчих цінах ніж на форумі, та й без зайвого непотрібного ажіотажу, платного входу, та тисняви... :happytwo:
ну чому ж...цього форуму я так вагомо зекономила, бо знала що купляю і які ціни на то в магазинах.
Якщо якась даша донцова/марініна і прочая лабуда - то та, за таким на форум нема резону йти.
І взагалі, для дороги купи собі е-бук.
  • 0

#31 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 25.04.2011 – 11:42

Перегляд дописуKassandra (25.04.2011 00:01) писав:

ну чому ж...цього форуму я так вагомо зекономила, бо знала що купляю і які ціни на то в магазинах.
Якщо якась даша донцова/марініна і прочая лабуда - то та, за таким на форум нема резону йти.
Та коли я ще викладачем працював, то знайти якісні та змістовні підручники по механіці, енергетиці, матеріалознавстві і т.д., було практично неможливо...

Перегляд дописуKassandra (25.04.2011 00:01) писав:

І взагалі, для дороги купи собі е-бук.
Та була така ідея, але ж його від чогось заряджати треба, а в наших поїздах то трохи проблемно... я з собою запасні баареї до мобілок вожу, бо з тим ділом в вагонах геть кепсько. :)
  • 0

#32 Fairy-bird

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 19.09.2011 – 18:07

«На абордаж!» або Піратські капітани на Форумі видавців у Львові

Львів незвичайне місто, у ньому досі оживає історія, проганяючи суєту і нагадуючи про таємничість життя. Тому навряд когось здивувало, коли вузькими львівськими вуличками до палацу Потоцьких прямували справжні пірати.
І мова не про достовірність костюмів, шаблі, кинджали і шпаги. Для людей, які живуть справжнім життям, а саме такими є учасники Львівського кінного театру «Сармати», історія втілюється не у видимих атрибутах епохи, а у відчутті своєї приналежності і зміні способу мислення, що, звісно, передається іншим і причаровує глядача.
Цього разу «Сармати» стали героями книги молодої дніпропетровської письменниці Наталії Дев’ятко «Карта і компас», піратськими капітанами і чарівниками. Іноді у жартівливому тоні, як то «А зараз вони на шпагах вирішать, хто сьогодні митиме посуд на кораблі! То краще той посуд викинути за борт!»; чи у цілковитій тиші кола, яке утворили відвідувачі форуму, львів’яни і гості міста, не вірячи, що запеклий бій між трьома капітанами створений для них, а не відбувається насправді, майстри з історичної реконструкції цілковито занурювали глядачів у світ сміливості і небезпечних пригод.
А тоді до людей виходила авторка, яка розповідала про відчайдушного піратського капітана Яроша Сокола та команду його корабля під чорними вітрилами (чорний колір як знак виклику усьому світу), страхітливу Імперію, безіменну і сіру, педантично збудовану Химерою, давньою майже безсмертною істотою, радником імператора і найрозумнішим та найнебезпечнішим з ворогів у світі пригод.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Костюмована презентація роману «Карта і компас» стала однією з яскравих подій на 18 Міжнародному «Форумі видавців у Львові». Книга є першою частиною пригодницько-фентезійної трилогії для дітей і дорослих «Скарби Примарних островів» (видавництво «Навчальна книга – Богдан», м. Тернопіль). Поява книги у такому жанрі доводить, що фентезі в Україні можна цікаво писати не лише на національну тематику, а звертатися до будь-якої епохи.
Вихід другої частини трилогії («Кохана Пустельного вітру») планується навесні 2012 року.

Джерело - "Буквоїд"

Більше фото на сайті видавництва "Навчальна книга - Богдан".

i 

Теми з'єднала

Повідомлення відредагував Kassandra: 20.09.2011 – 10:53

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних