Перейти до вмісту

Заборона КПУ

Повідомлень в темі: 155

Опитування: Чи варто ЗАБОРОНИТИ КПУ? (86 користувачів проголосувало)

Чи варто ЗАБОРОНИТИ КПУ?

1. Так!Смерть комуністам:) (64 голосів [73.56%])

Процент голосів: 73.56%

2. Нєт!Нізачто! (8 голосів [9.20%])

Процент голосів: 9.20%

3. Мені і євреї не дуже подобаються... (15 голосів [17.24%])

Процент голосів: 17.24%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 --]MuЖlan[--

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Лохвиця

Відправлено 18.04.2006 – 23:28

Ох, вічна тема...

Я що скажу - останні вибори чітко показали, що їх забороняти зовсім не обовязково. Самі зійдуть з рельс історії.
  • 0

#82 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 19.04.2006 – 07:38

Перегляд дописуКиря (18.04.2006 18:26) писав:

1. Будь-яку ідеологію можна так реалізовувати...це не є показник
Я це намагався Українеру ПОЯСНИТИ, і в результаті я ще винен у всіх проблемах :)
  • 0

#83 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.04.2006 – 09:20

Перегляд дописуКиря (18.04.2006 20:26) писав:

1. Будь-яку ідеологію можна так реалізовувати...це не є показник
2.3. - А що якщо це добре? Типу там людство як одне ціле, всі брати, взаємовиручка, концентрація психоенергії всіх людей і під'єднання таким чином до Вищих Знань... :)
1. ага... і досвід показує... скільки країн намагалися і що вийшло...
2.3. Це не добре, бо створити єдину людську культуру та цівілізацію на стільки ж реально, як побудувати комунізм!!! якщо світ почне керуватися матеріалістичною ідеологією, то нічого окрім власних задів нахто бачити не буде!!!! всім до лампочки будуть моральні цінності... буде сформована нова суспільна свідомість: є "вищі" і є "нищі" (або кращі та гірші)... взагалі, якщо ви впевнені що так добре житимете, то працюйте!!! і нехай Господь Вам допомагає!!!

Перегляд дописуStuff (19.04.2006 08:38) писав:

Я це намагався Українеру ПОЯСНИТИ, і в результаті я ще винен у всіх проблемах ;)
пояснити і я тобі щось намагаюся, але ти мене також не чуєш...
  • 0

#84 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 09:38

Перегляд дописуukrainer (19.04.2006 08:20) писав:

Ага, ЩОСЬ..що саме?Про негативи, до яких привела ком.влада я знаю..
  • 0

#85 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 09:45

Прапор тобі в руки!!! І пір'їну не забудь - для рівноваги!!!
  • 0

#86 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 10:05

Перегляд дописуukrainer (19.04.2006 08:45) писав:

Прапор тобі в руки!!! І пір'їну не забудь - для рівноваги!!!
Поговорили , називається... :)
  • 0

#87 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 10:15

ну, гаразд... що ти пропонуєш? будувати комунізм? назви переваги його (які не нищать нації та не суперечать інтересам її)...
  • 0

#88 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 10:38

Перегляд дописуukrainer (19.04.2006 09:15) писав:

ну, гаразд... що ти пропонуєш? будувати комунізм? назви переваги його (які не нищать нації та не суперечать інтересам її)...
Де це я пропонува будувати комунізм??Я писав про комунізм лише як про теорію, де він виглядає значно краще, ніж виявилось на практиці..

Щодо нищення націй - де саме це передбачено??Ти так і не відповів..
  • 0

#89 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 11:47

ти сильно відстоюєш "красу ідеї" комунізму? на практиці він виглядає практично, а не теоретично... поглянь на націоналізм і поряівняй, як він виглядає на практиці - точно так, як у теорії! А чому? А тому, що це природня ідеологія, - не штучна, створена з поєднання чужих одне одному елементів - а природня, створена нацією у віках!!! і цілком реальна та дієва!!! більше того - бажана нацією для втілення в реальність!!!

щодо нищення націй, то це проявляється через нав'язування матеріалістичного свідогляду - атеїзм, аморальність (створення нової моралі, непідпорядкованої ідеальним цінностям), нехтування правами, свободами, національними особливостями... така ідеологія може існувати там де немає нації (типу країни американського континенту), де вони тільки "зароджуються". Можливо там і міг би комунізм найбільш наблизитися до "ідеалу"... але то тільки припущення...

Серед комуністичних країн лише у Китаї національні інтереси поставлені серйозно (бо там не було інших національностей, які б прагнули влади над китайцями; та менталітет східних народів дуже консервативний, тому йти проти національного - там означає смерть...) проте, навіть за таких умов "комунізм" у Китаї - мрія, бо зараз там вже набирають обертів процеси узурпації влади...

висновки роби сам... не шукай що написане, бо не все що написане - правда... шукай між рядками та у очах - то є реальність...
  • 0

#90 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 12:33

Перегляд дописуukrainer (19.04.2006 10:47) писав:

поглянь на націоналізм і поряівняй, як він виглядає на практиці - точно так, як у теорії! А чому? А тому, що це природня ідеологія

А приклад фашистської Німеччини..там же були присутні елементи націоналізму...і це,бачу, було природньо, що вони знищували нації..?
  • 0

#91 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 12:42

якої Німеччини??????????? вчи історію!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#92 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 12:57

Перегляд дописуukrainer (19.04.2006 11:42) писав:

якої Німеччини??????????? вчи історію!!!!!!!!!!!!!
А шо там, в історії?
  • 0

#93 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 13:04

ааааааа, тобі все ж цікаво??? !!!!! от моя тобі порада: цей період вивчається у 10-11 класах, візьми підручник і пошукай, що тебе цікавить. Або ж піди у бібліотеку (надіюся, ти знаєш що таке бібіліотека :)) там пошукай те що цікавить, якщо звичайно не задовільнить тебе підручник ;)
  • 0

#94 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 13:26

Перегляд дописуukrainer (19.04.2006 12:04) писав:

ааааааа, тобі все ж цікаво??? !!!!! от моя тобі порада: цей період вивчається у 10-11 класах, візьми підручник і пошукай, що тебе цікавить. Або ж піди у бібліотеку (надіюся, ти знаєш що таке бібіліотека :)) там пошукай те що цікавить, якщо звичайно не задовільнить тебе підручник ;)
Нема часу..опиши мені коротко шо там..
  • 0

#95 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 19.04.2006 – 13:48

немаю часу описувати...
  • 0

#96 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 20.04.2006 – 09:05

Перегляд дописуukrainer (19.04.2006 12:48) писав:

немаю часу описувати...
Так мені не всю історію, а саме те, де ти виявив в моїх дописах якісь прогалини..в чому саме я помиляюсь?
  • 0

#97 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 20.04.2006 – 10:50

Перегляд дописуukrainer (19.04.2006 09:20) писав:

1. ага... і досвід показує... скільки країн намагалися і що вийшло...
2.3. Це не добре, бо створити єдину людську культуру та цівілізацію на стільки ж реально, як побудувати комунізм!!! якщо світ почне керуватися матеріалістичною ідеологією, то нічого окрім власних задів нахто бачити не буде!!!! всім до лампочки будуть моральні цінності... буде сформована нова суспільна свідомість: є "вищі" і є "нищі" (або кращі та гірші)... взагалі, якщо ви впевнені що так добре житимете, то працюйте!!! і нехай Господь Вам допомагає!!!

Перепрошую, що вписуюсь у діалог - але щось не можу втриматися.
1. Вийшло так, тому що ідея на практиці перетворилася на анти-ідею. Сама ідея комунізму немає нічого поганого - всі люди браття (хтось Біблію інколи читає?), всі рівні - можливо, мрія, неможлива навіть через те, що й з самого початку життя всі отримують різні можливості - проте, сенс не в тому, рівність означає не принижувати того, хто знає щось гірше ніж ти чи має погану зовнішність (можливо, спрощений приклад - але ж так воно і є), etc - щось теж Біблійне пригадується. І взагалі, наскільки я розумію, тут розмова йде не про те, щоб відродити ідеологію комунізму, а про те, що забороняти КПУ - не треба. В цьому сенсі стовідсотково підтримую Мужлана (перепрошую, як запам"ятала нік, так і написала - без викаблучувань, як в оригіналі :wub: ) - не пройшли в парламент, на місцевих рівнях отримали несуттєві відсотки - нащо напружуватися і когось забороняти. Самі вимруть.
2.3. Оговтайся, чоловіче, ти й так вже живеш в єдиній культурі - куди не поїдь, хіба що десь може в папуаських джунглях, де племена кількістю не більше 50-ти осіб. Вийди на вулицю - ти МакДональдз там бачив, а піцерії? Як щодо моди, музики - всіх сторін життя, скільки б їх там не було - все "макдоналізоване". Ми вже живемо у глобальному суспільстві і не треба нічого вигадувати. Вже є збудована культура - міжсвітова культура, якій ми всі підкоряємося. Без виключень, бо не підкорятися "макдоналізації" світу означає - випасти з соціуму, іншими словами - загреміти на псишку. Хтось кричав нам треба інформаційне суспільство - людоньки, ви вже в ньому, вітаю, тепер варто навчитися в ньому жити. Причому жити так, щоб зберегти свої національні інтереси. І тут просто конче необхідно СТВОРЮВАТИ, а НЕ ЗНИЩУВАТИ.
І взагалі, на мою особисту думку, справжній чоловік має "збільшувати" та "створювати", а не "ділити" та "знищувати". Інакше буде один великий деребан, хай йому грець.
  • 0

#98 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 20.04.2006 – 11:06

Перегляд дописуiskra (20.04.2006 09:50) писав:

Сама ідея комунізму немає нічого поганого
ну всьо..ти підписала собі вирок..прийде Українер і скаже що ти теж комуняка..як я :wub:
  • 0

#99 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 20.04.2006 – 15:34

Перегляд дописуiskra (20.04.2006 11:50) писав:

Перепрошую, що вписуюсь у діалог - але щось не можу втриматися.
1. Вийшло так, тому що ідея на практиці перетворилася на анти-ідею. Сама ідея комунізму немає нічого поганого... Самі вимруть.
2.3. Оговтайся, чоловіче, ти й так вже живеш в єдиній культурі ... Причому жити так, щоб зберегти свої національні інтереси. І тут просто конче необхідно СТВОРЮВАТИ, а НЕ ЗНИЩУВАТИ.
І взагалі, на мою особисту думку, справжній чоловік має "збільшувати" та "створювати", а не "ділити" та "знищувати". Інакше буде один великий деребан, хай йому грець.
1. уявімо що світ нічого не знає про комунізм, але нам відомі інші утопічні ідеології... с такій ситуації завжди знайдуться ті, хто не подумають над реальністю виконання такої ідеї... але служитимуть тим, хто її "придумав" та "намагається реалізувати"...
2.3. я живу не в єдиній культурі!!! Не заперечую щодо наявності глобалізаційних процесів у світі, яких нам ніяк не оминути, проте кожна справжня нація зберігає свої НАЦІОНАЛЬНІ НАДБАННЯ!!! та їх ПРИМНОЖУЄ!!!!
я не кажу, що потрібно нищити!!!

Перегляд дописуStuff (20.04.2006 12:06) писав:

ну всьо..ти підписала собі вирок..прийде Українер і скаже що ти теж комуняка..як я :wub:
я такого казати не буду - знаю іскру :D, вона любить подискутувати :brovy:
  • 0

#100 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 20.04.2006 – 17:31

Перегляд дописуukrainer (20.04.2006 15:34) писав:

1. уявімо що світ нічого не знає про комунізм, але нам відомі інші утопічні ідеології... с такій ситуації завжди знайдуться ті, хто не подумають над реальністю виконання такої ідеї... але служитимуть тим, хто її "придумав" та "намагається реалізувати"...
2.3. я живу не в єдиній культурі!!! Не заперечую щодо наявності глобалізаційних процесів у світі, яких нам ніяк не оминути, проте кожна справжня нація зберігає свої НАЦІОНАЛЬНІ НАДБАННЯ!!! та їх ПРИМНОЖУЄ!!!!
я не кажу, що потрібно нищити!!!
я такого казати не буду - знаю іскру :wub:, вона любить подискутувати :brovy:

Я щось не можу зрозуміти оцього п.1. Тобто мається на увазі, що ідеологи та реалізатори ідеї не розуміють один одного? Знаєш, на мою думку комунізм засновувався для ідеального суспульства - для людей, які не стануть красти, вбивати, підставляти ближнього і так далі. Якби і реалізатори ідеї, і ідеологи були такими людьми - комунізм був би реальністю. І, до речі, досить непоганою реальністю. Справа в тому, що кожна людина може схилитися на бік лиха, а не добра. Тому то й все накрилося в самому зародку. Але більшість тих, хто зараз підтримує цю ідею - ні в чому не винні. По-перше, це пенсіонери, для яких молодість - найкращий час, незалежно від того за комунізму він був чи за буржуазії. А по-друге, це молодь, яку приваблює сама ідея революції - і їм до біса якого кольору прапори. Аби екстрім був. От мій дідусь був комуністом, який Сталіна просто обожнював - не вірив, що той тираном був, завжди мріяв зіграти його на сцені. А якось в часи СРСР знайшов гаманець "на Парижі" з 200 карбованцями, та відніс його в міліцію. Хіба такі комуністи в чомусь винні? Вони вірили в правду, і їх цінували в той час. Коли СРСР розвалився дідуся звільнили і він помер в залі суду, коли позивався до театру, аби його поновили на посаді. Хіба країна має право не цінувати людей? А ті, хто тоді керував країною і винищував мільйони людей зараз вдало перефарбувався і вже виступає під іншим кольором - хоч синім, хоч помаранчевим - таким все одно.
2. Якщо бережуть національні інтереси - не займаються повальною руйнацією та забороною, а створюють щось корисне. І яка користь з заборони КПУ? Приниження певної частки людей похилого віку? Нащо воно треба, як в них і так зараз жодних надій нема - все що було, все забрали, а давати не поспішають.

Добре, що хоч знаючи мою схильність до сперечань, не ігноруєш пости - а то й таке буває :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних