Перейти до вмісту

Заборона КПУ

Повідомлень в темі: 155

Опитування: Чи варто ЗАБОРОНИТИ КПУ? (86 користувачів проголосувало)

Чи варто ЗАБОРОНИТИ КПУ?

1. Так!Смерть комуністам:) (64 голосів [73.56%])

Процент голосів: 73.56%

2. Нєт!Нізачто! (8 голосів [9.20%])

Процент голосів: 9.20%

3. Мені і євреї не дуже подобаються... (15 голосів [17.24%])

Процент голосів: 17.24%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 06.04.2006 – 21:36

Liet (6.04.2006 21:18) писав:

А якого бісу треба було тоді підтримувати більшовиків в 1918 році? Здається мені, що у тогочасних селян все ж таки був вибір кого підтримувати. Але в кінцевому рахунку перевагу віддали комуністам.

Перегляд допису

коли це ми вибирали в 18у році?? себто, мали право вибору...

ЗІ. Носитесь з цим голодомором як дурні з писаною торбою. Ні щоб щось в державі покращити...

Перегляд допису

овва...
а краще забути?
  • 0

#62 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 07.04.2006 – 13:42

Те ж саме можно сказати про будь-яку сучасну партію.
Щодо голодомору. Я, звичайно, не історик.
А якого бісу треба було тоді підтримувати більшовиків в 1918 році? Здається мені, що у тогочасних селян все ж таки був вибір кого підтримувати. Але в кінцевому рахунку перевагу віддали комуністам. Тож не думаю, що варто звинувачувати когось у своєму виборі.
Ви впевнені в тому, що теперішня влада краща за комуністів? Що вона не піде на жорстокі дії щоб втриматись?
ЗІ. Носитесь з цим голодомором як дурні з писаною торбою. Ні щоб щось в державі покращити...

Перегляд допису

1) не можна сказати те ж саме про будь-яку партію.
2) так, вибір був, але коли вони зробили вибір, то це хіба амністує злочинців?
3) Якщо влада зараз знищить 20 млн. українців, то завтра вже не буде над ким владарювати.
4) Закрий писок, будь-ласка, ти з глоду не пух, мабуть? Це якесь свинство просто…
5) А ти щось покращив в державі?

Liet (6.04.2006 21:25) писав:

А хто має вибачатися? Сталін котрий помер? Ті хто зараз належать до комуністичної партії мають мало відношення до подій 30-х років.

Перегляд допису

1. Провести слідство.
2. І Росія має вибачитись перед українським народом. Коли ми ділили майно СРСР, то Росія заявила, що вона є правонаступником СРСР. Так майно і поділили, а коли йдеться про "борги", то вже не правонаступник? подвійні стандарти виходять…
  • 0

#63 Liet

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 07.04.2006 – 14:49

Freelancer (7.04.2006 13:42) писав:

1) не можна сказати те ж саме про будь-яку партію.
2) так, вибір був, але коли вони зробили вибір, то це хіба амністує злочинців?
3) Якщо влада зараз знищить 20 млн. українців, то завтра вже не буде над ким владарювати.
4) Закрий писок, будь-ласка, ти з глоду не пух, мабуть? Це якесь свинство просто…
5) А ти щось покращив в державі?
1. Провести слідство.
2. І Росія має вибачитись перед українським народом. Коли ми ділили майно СРСР, то Росія заявила, що вона є правонаступником СРСР. Так майно і поділили, а коли йдеться про "борги", то вже не правонаступник? подвійні стандарти виходять…

Перегляд допису

1) це не амністує злочинців. Просто вони тоді можна було підтримати Центральну Раду. Тоді, можливо, історія пішла б іншим шляхом.
2) було б над ким владарювати. Завжди є ті, над ким можна владарювати.
3) здається правилами форуму передбачено попередження за хамство по відношенню до інших користувачів.

Цитата

3.2. Ображати честь та гідність співрозмовників
В данному випадку я можу оскаржити Вашу фразу за цим правилом:

Цитата

7. Не відповідайте тим, хто, на Вашу думку, Вас образив, а негайно повідомляйте адміністрацію Приватним повідомленням
Але цього робити не буду. Бо мені абсолютно начхати на Ваше ставлення до мене.
Те що я не пух з голоду не означає ще того, що можна відпускати по відношенню до мене такі репліки. Свинство - це заперечувати думку іншої людини і казати, що твоя думка найправильніша.
4) я ще не знаю чим я можу допомогти своїй державі. Але точно можу сказати, що допоможу чим зможу. Саме державі, а не владі.
5) з яких пір богом Росії, як правонаступника СРСР, стало вибачення перед іншим народом? Я не заперечую, що голодомор був геноцидом. Просто варто вчитися на історії і не повторювати помилок минулого. І якщо вам всім так кортить щоб визнали голодомор актом геноциду, то звертайтесь в Гаазький трибунал. Це все ж таки світовова організація створена, якщо звичайно не помиляюсь, спеціально для розгляду подібних справ.
Навіщо взагалі порожні балачки, якщо дій в цьому напрямку було прийнято дуже мало? Я ще не бачив хоч якихось результатів...
6) цю розмова все одно ні до чого путнього не приведе. Ми не є владою, щоб видавати закони. Назва теми доволі категорична, як на мене. Якщо справді хочете знищити КПУ - варто щоб прихильники цієї партії краще прочитали маніфести Маркса і Енгельса. Там доволі детально вказано, що таке комунізми. І судячи з їх слів - це звичайна тюрма. Тож думаю прихильникам КПУ варто замислитись над своїми ідеалами.
  • 0

#64 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 07.04.2006 – 15:03

Liet (7.04.2006 14:49) писав:

1) це не амністує злочинців. Просто вони тоді можна було підтримати Центральну Раду. Тоді, можливо, історія пішла б іншим шляхом.
2) було б над ким владарювати. Завжди є ті, над ким можна владарювати.
3) здається правилами форуму передбачено попередження за хамство по відношенню до інших користувачів.

В данному випадку я можу оскаржити Вашу фразу за цим правилом:

Але цього робити не буду. Бо мені абсолютно начхати на Ваше ставлення до мене.
Те що я не пух з голоду не означає ще того, що можна відпускати по відношенню до мене такі репліки. Свинство - це заперечувати думку іншої людини і казати, що твоя  думка найправильніша.
4) я ще не знаю чим я можу допомогти своїй державі. Але точно можу сказати, що допоможу чим зможу. Саме державі, а не владі.
5) з яких пір богом Росії, як правонаступника СРСР, стало вибачення перед іншим народом? Я не заперечую, що голодомор був геноцидом. Просто варто вчитися на історії і не повторювати помилок минулого. І якщо вам всім так кортить щоб визнали голодомор актом геноциду, то звертайтесь в Гаазький трибунал. Це все ж таки світовова організація створена, якщо звичайно не помиляюсь, спеціально для розгляду подібних справ.
Навіщо взагалі порожні балачки, якщо дій в цьому напрямку було прийнято дуже мало? Я ще не бачив хоч якихось результатів...
6) цю розмова все одно ні до чого путнього не приведе. Ми не є владою, щоб видавати закони. Назва теми доволі категорична, як на мене. Якщо справді хочете знищити КПУ - варто щоб прихильники цієї партії краще прочитали маніфести Маркса і Енгельса. Там доволі детально вказано, що таке комунізми. І судячи з їх слів - це звичайна тюрма. Тож думаю прихильникам КПУ варто замислитись над своїми ідеалами.

Перегляд допису

Ніхто ж не знав наперед, що буде з ними, при підтримці комуністів!

Ну якщо не буде жодного українця на Землі, то чим нас та влада буде обходити) ми вже будем жити в Царстві Божому =)

В чому проявилося моє хамство? В тому, що на слово "дурні" я відповів, що це свинство, чи в тому, що я попросив закрити писок і не ображати людей?

А чому німці тоді вибачились? Я не кажу, що це є обов'язок, але це багато про що говорить!
  • 0

#65 Liet

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 07.04.2006 – 15:25

Freelancer (7.04.2006 15:03) писав:

В чому проявилося моє хамство? В тому, що на слово "дурні" я відповів, що це свинство, чи в тому, що я попросив закрити писок і не ображати людей?

Перегляд допису

За вислів про хамство вибачаюсь... Прийшов додому трохи злим...
  • 0

#66 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.04.2006 – 11:07

ЗАБОРОНИТИ ДАВНО ПОТРІБНО БУЛО!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#67 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 00:48

Перегляд дописуukrainer (17.04.2006 11:07) писав:

ЗАБОРОНИТИ ДАВНО ПОТРІБНО БУЛО!!!!!!!!!!!!!!!!
А аргументи які наведемо?... Бо тут не всі в цьому впевнені...
  • 0

#68 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 09:59

аргументи:
- це штучна ідеологія, яка навіть теоретично не може реалізовуватися у житті...
- спроби її реалізації довели - десятки мільйонів жертв, злиденне життя, страх, безправ'я...
- вона веде до знищення Націй і національностей (про етноси вже не говорю)
- спрямована на узурпацію влади в руках "обраних невідомо ким" негідників
- знищує ідеалістичний світогляд і підпорядковує людську свідомість матеріалізму...

... і можна ще називати і називати...
  • 0

#69 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 18.04.2006 – 10:27

Перегляд дописуukrainer (18.04.2006 08:59) писав:

аргументи:
- це штучна ідеологія, яка навіть теоретично не може реалізовуватися у житті...
- спроби її реалізації довели - десятки мільйонів жертв, злиденне життя, страх, безправ'я...
- вона веде до знищення Націй і національностей (про етноси вже не говорю)
- спрямована на узурпацію влади в руках "обраних невідомо ким" негідників
- знищує ідеалістичний світогляд і підпорядковує людську свідомість матеріалізму...

... і можна ще називати і називати...

Я бачу ти це все навів мабуть на прикладі колишнього Радянського Союзу..ідеологія по-своєму симпатична, але при правильному застосуванні на практиці..чого не було зроблено радянською владою..а також якими методами це робилось..Щодо знищення націй - хіба на Кубі знищуються якісь нації?
  • 0

#70 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 11:02

ще приклади: Північна Корея, Китай, Куба - жителі якої з перелічених мною країн живуть у достатку, не бояться за власне майбутнє (типу "ворог народу"), мають свободу (слова, віросповідання, навіть вибору)...

На Кубі які нації??? Португальські переселенці??? (цікаво чи вважають вони себе нацією) не хочу образити кубинців, але вони не є нацією, а можливо, її зародком - національністю (якщо так взагалі можна сказати)... кубинці, не сприймайте за образу!

а невже методи роботи у Китаї чи Північній Кореї не такі, як у СРСР??? Тільки Китайсько-Корейська війна (або війна між Північною та Південною Кореями - на 38-й паралелі) доводить суть комунізму...

колись утопічні ідеології пропагувалися у казках: молочні ріки, хлібні дерева, країни, де нічого не потрібно робити, а тільки їсти і спати... невже це можливо??? АЖ НІЯК!!!!!

2 Штуф: Якщо ти такий ярий комуніст, то поясни мені будь-ласка, як я маю жити за комунізму, які буду мати права та свободи...???
  • 0

#71 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 11:30

Перегляд дописуukrainer (18.04.2006 10:02) писав:

2 Стафф: Якщо ти такий ярий комуніст, то поясни мені будь-ласка, як я маю жити за комунізму, які буду мати права та свободи...???
Я взагалі не прихильник комунізму, не треба мені приписувати ліву ідеологію..просто вказав на помилки, з якими цей комунізм насаджувався - і на тобі , я вже комуняка..я взагалі себе відношу до ультраправих..

якщо пишеш мій нік кирилицею - пиши СТАФ, ПЛЗЗ.
  • 0

#72 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 11:54

писатиму Стаф.

А щодо комунізму - не раджу його відстоювати, бо завтра хтось видумає нову ідеологію, яка буде гарно звучати і ти її почнеш підтримувати...

невже не досить нам експериментів з мільйонними жертвами??? ще будемо шукати, як його (комунізму) краще досягти???

Взагалі є природні ідеології, які є цілком реальними і природньонеобхідними!!!!!!!!! а Штучні ідеології завжди видумувалися, аби такі як ми з тобою дискутували над їх плюсами та мінусами, хтось їх намагався реалізовувати, не задумуючись над їх необхідністю та наслідками для суспільства...
  • 0

#73 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 12:14

Перегляд дописуukrainer (18.04.2006 10:54) писав:

Взагалі є природні ідеології, які є цілком реальними і природньонеобхідними!!!!!!!!!
А що комунізм не природня ідеологія - наскільки памятаю, там проголошуєть соціальна рівність, матеріальна рівність..хіба не це потрібно людям:)
  • 0

#74 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 12:44

це суміш бульдога з носорогом... взяли з однієї щось свої, додали до іншого... заповнили все сутоматеріалістичним світоглядом, от тобі і готовий продукт. Як він смачно виглядає (у новому альбомі ТНМК - Сила, є одна репліка: що із чим потрібно змішати, що до нього додати, і що з ним потім робити... раджу послухати). Не всі ідеології, де говориться про соціальні блага (маю на увазі штучні ідеології) ставлять собі за мету забезпечити тобі високий рівень життя, ... але стрижень їх навколо знищення нації, історії, моралі, ідеї!!!
  • 0

#75 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 12:55

Перегляд дописуukrainer (18.04.2006 11:44) писав:

Не всі ідеології, де говориться про соціальні блага (маю на увазі штучні ідеології) ставлять собі за мету забезпечити тобі високий рівень життя, ... але стрижень їх навколо знищення нації, історії, моралі, ідеї!!!
Так ми говоримо про ідеологію як таку, а не те, як вона впроваджується на практиці..і якими методами..
  • 0

#76 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 14:08

я бачу, що з тобою сперечатися,... то все даремно... ти, "ультраправий комуністе", почитай спочатку твори ідеологів комунізму, а тоді говори чи гарна ідея, чи ні... але в самій ідеології закладене: людино та націоненависництво і це є невід'ємними частинами її.
І як би чорта ти не малював, але все одно він вийде з рогами... тому не говори, що впроваджували комунізм неправильно! його впроваджували, як передбачає та ідеологія!!! і чого досягли - знаємо усі!
  • 0

#77 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 14:24

Перегляд дописуukrainer (18.04.2006 13:08) писав:

я бачу, що з тобою сперечатися,... то все даремно... ти, "ультраправий комуністе", почитай спочатку твори ідеологів комунізму, а тоді говори чи гарна ідея, чи ні... але в самій ідеології закладене: людино та націоненависництво і це є невід'ємними частинами її.
І як би чорта ти не малював, але все одно він вийде з рогами... тому не говори, що впроваджували комунізм неправильно! його впроваджували, як передбачає та ідеологія!!! і чого досягли - знаємо усі!
Що ти намагаєшся мені доказати..цієї байди я не читав, і не збираюсь..скажи мені конкретного автора і номер сторінки, де написано , що людино та націоненависництво є невід'ємною частиною комунізму..
  • 0

#78 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 14:35

шукай сам, все що тебе цікавить!!! Ти ж у нас знавець "позитивів" комунізму!!!
  • 0

#79 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 14:53

Перегляд дописуukrainer (18.04.2006 13:35) писав:

шукай сам, все що тебе цікавить!!! Ти ж у нас знавець "позитивів" комунізму!!!
Ну раз ти в курсі про такі аргументи, значить ти їх десь вичитав..чи висмоктав з пальця?
  • 0

#80 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 18.04.2006 – 19:26

Перегляд дописуukrainer (18.04.2006 09:59) писав:

аргументи:
1. - спроби її реалізації довели - десятки мільйонів жертв, злиденне життя, страх, безправ'я...
2. - вона веде до знищення Націй і національностей (про етноси вже не говорю)
3. - знищує ідеалістичний світогляд і підпорядковує людську свідомість матеріалізму...
1. Будь-яку ідеологію можна так реалізовувати...це не є показник
2.3. - А що якщо це добре? Типу там людство як одне ціле, всі брати, взаємовиручка, концентрація психоенергії всіх людей і під'єднання таким чином до Вищих Знань... :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних