Перейти до вмісту

Заборона КПУ

Повідомлень в темі: 155

Опитування: Чи варто ЗАБОРОНИТИ КПУ? (86 користувачів проголосувало)

Чи варто ЗАБОРОНИТИ КПУ?

1. Так!Смерть комуністам:) (64 голосів [73.56%])

Процент голосів: 73.56%

2. Нєт!Нізачто! (8 голосів [9.20%])

Процент голосів: 9.20%

3. Мені і євреї не дуже подобаються... (15 голосів [17.24%])

Процент голосів: 17.24%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.01.2006 – 20:48

Цитата

Люблю сперечатися, якщо суперечка не переходить на особистості
ніяких особистостей; вище і надалі наводяться лише приклади. Виключно для того, щоб тобі яснішими стали аргументи, а не для того, щоб тебе образити :D

Цитата

така увага може призвести до зростання рейтингів небажаної партії, а значить і велику кількість людей, яка спокуситься членством партії поза правилами
Які рейтинги????? після заборони ніякі рейтинги не матимуть жодного значення.Оскільки партія заборонена, відповідно в парламент вже шлях їм перекритий буде. Тут треба піти далі, і скласти список всіх сьогоднішніх членів компартії, і заборонити їм взагалі брати участь в політичному житті нашої країни.Таким чином можна буде попередити те, що вони пройдуть у парламент помінявши назву партії.

Цитата

До того ж, партизанська школа вчить екстремізму - а це в свою чергу призводить до загрози життям пересічного населення
екстримізм, до твого відома, це крайня форма націоналізму.Проаналізуй: хто є загальновизнаними екстримістами? мусульмани, на чию домівку напала американська пошесть, руйнуючи їх дім і вбиваючи їх дітей; палестинці, котрі таким чином захищаються від єврейського окупанта; чеченці, котрі терплять наругу від москалів, котрі поводяться в них як в дома і чиї солдатікі гвалтують їх жінок... а тепер подумай: яка в комуністів може бути ідея? Що вони захищати будуть? Тим більше досвід балтійських країн гарно продемонстрував, що все можна і мирно вирішити...

Цитата

Безпека кожного громадянина країни не залежить від його минулого, вона залежить від його сучасного
Тут ти не права...ой як не права...НАВІЩО наступати на ті ж граблі??? історія для того й існує, щоб ВИСНОВКИ з неї робити...висновки...

Цитата

Що більше загрози несе - регіони чи КПУ?
Регіони я б теж заборонив :) А гроші виключно від олігархів...як українських (по паспорту), так і москаляндських.

Цитата

шановні опоненти, можу підказати вам один аргумент - саме Симоненко спровокував відставку уряду - хай навіть липову. Чекаю на закиди
Які закиди,дівчинко? :D Ти ж сама все добре розумієш.... ;)

Цитата

Не можна про таке забувати, але й будувати на цій події ворожі настрої до якоїсь партії - не менший злочин.
Ти справді так думаєш?Ти НАСПРАВДІ вважаєш, що смерть моїх 20 000 000 українців не вартують моєї ненависті до комуністів? Ти НАСПРАВДІ готова їм це пробачити? Я ж не кажу поводитись з ними так, як вони поводились з моїм народом. Я лиш прошу заборонити цю напасть...невже це так багато в зрівнянні з минулим?????
Щодо ТБ: я навів лише приклад. Підстроєний він чи ні, я особисто не знаю. Проте добре знаю, що той куманяка висвітлив позицію своєї партії. А це вже не піар. Це лінія партії. І це я вважаю злочинним.

Цитата

Експлуатація трагічного минулого - теж добрячий піарський хід, не може вважатися чистим та чесним.
ЩО??????????????????????? про який піар ти говориш???? я тобі говорю те, що ця ідеологія винищила пів моє нації, замордувала цвіт нації по таборам і підвалам, а ти мені говориш, що згадка про це - це лише ПІАР????

Щодо твої "віртуальної" ,як ти виразилась , доньки, то видно до тебе не дійшов сенс того, що я тобі намагався донести:wub: Хоча прикро...насправді. Томущо з такою позицією, наша нація скоро просто-напросто вимре....нас будуть вбивати, а ми будемо прощати, нам будуть плювати в обличчя, а ми будемо прощати...Особисто я не хотів би, щоб за мене так пробачили, як ти пробачила за своїх предків...
  • 0

#42 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 20.01.2006 – 18:20

Parsokon (8.01.2006 08:28) писав:

Вітренко просто треба лікувати  :)

Перегляд допису

Вiтренко - це український Жирiновскiй. Її просто не потрiбно впускати до Парламенту i насолоджуватися її гумором.
  • 0

#43 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 22.01.2006 – 03:05

КПУ - та це банда чмирiв, якi працюють на неукраїнськi iнтереси. Так, ми вже давно могли б бути у СОТ. Тих червоних кнопкотискачiв потрiбно на ПАЛЮ.
  • 0

#44 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 26.01.2006 – 00:51

Нарешті! Дочекались! :)

ПАРЄ може засудити комуністичні режими!!! ;) :wub: :D

http://www.5tv.com.u...ne/185/0/20109/
  • 0

#45 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.02.2006 – 02:42

AndyR (18.01.2006 20:48) писав:

Щодо твої "віртуальної" ,як ти виразилась , доньки, то видно до тебе не дійшов сенс того, що я тобі намагався донестиsad.gif Хоча прикро...насправді.

Перегляд допису

Дійсно прикро, адже я теж намагався пояснити позицію AndyR'а, але все марно :rolleyes: Мабуть iskra просто з певних причин закриває очі на очевидні речі, що ж це право кожного жити своєю утопією чи чим там.

AndyR (18.01.2006 20:48) писав:

Томущо з такою позицією, наша нація скоро просто-напросто вимре....нас будуть вбивати, а ми будемо прощати, нам будуть плювати в обличчя, а ми будемо прощати...
Далі буде оффтоп, просто не можу стриматись: ось воно, AndyR, я цього від тебе давно чекав! Бачиш що зробило з нацією мужніх воїнів-захисників це християнство зі своїм милосердям та "підставлянням іншої щоки, коли тебе б'ють". Аби не та ганебна зрада Володимира, підміна наших символів, знаків та оберегів, то Україна була б зараз зовсім іншою, та й не тільки вона а і Європа та весь світ. Я в цьому більш ніж переконаний. СЛАВА ПЕРЕМОЗІ!!!

iskra (16.01.2006 02:30) писав:

Я ніколи не сумнівалася, що ти націоналіст. Як це я так здогадалася, сама не розумію - бува може аватарчик наштовхнув Дякую за звернення "шановна", але надалі, давай без розшаркувань - і так зрозуміло, що всі тут всіх шанують, інакше пишуть в приват - місце де можна не дуже шанувати

Перегляд допису

Провокаційне питання:А ти впевнена, шо я націоналіст? Хоча таке порівняння мені до вподоби, та я не певен що повністю вписуюсь у канони націоналізму... Що до "шановної": ти просто думаєш, що у такому моєму зверненні прихований сарказм, але це далеко не так!

Якби ти відвідав перлину Поділля, такого б не казав - і я у вигляді розшаркування за вислів скажу тобі, що в Києві немає більше вулиць окрім Хрещатика
:))...і чому всі завжди думають, що я з Києва - ти далеко не перша на цьому форумі хто так подумав! І що у мені такого "київського"?!!

Я проти бійок і взагалі вважаю, що будь яку проблему можна вирішити словами.
Скажи це Америці, яка хоче нафти, або російським чеченовбивцям-генералам! Виживають сильніші - такий закон природи і ніякий батюшка чи хто-небудь інший мене в протилежному не переконає. Можеш бути проти будь-чого, але від цього реальність не зміниться!
Шановна iskra, що до Гітлера - я ж не казав, шо захоплююсь Гітлером в тій іпостасі, в якій ви його змалювали! Я захоплююсь ним як талановитим оратором та людиною, що змогла високо підняти свідомість свого народу та об'єднати його! Нам би таку особу! Не знаю чому, але мені здається, що вона десь зараз є серед новонароджених...я відчуаю це...

Ще раз зауважу - особисто я вважаю, що КПУ не повинна існувати взагалі. Але, підкреслюю вже вкотре, її заборона призведе лишень до популяризації...
Ну це вже зовсім мене збиває з пантелику! Чи справді ви думаєте, що КПУ припине своє існування сама по собі? Та ніколи! Ми повинні допомогти їй залишитись лише на сторінках підручинків з історії!
Що до сірників - то я просто сміюсь над тіїю ситуацією, яку буквально "роздули" "політичні націоналісти"! От зараз у мене на кухні лежать сірники, виготовлені в Росії у тому ж Балабаново, на що так сильно кричали на 5 каналі. Так от, на цій пачці зображено вже не символіку комуністичної партії, а козак! Причому коробка оформлена в жовто-блакитний кольорах. То ж ніхто не кричить, що українські націоналісти замовляють сірники у Росії!!! І взагалі більшість тих самих сірників експортується з Росії та інших країн, і це факт.
І ще мені згадуються аргументи, де шановна iskra говорить про те, що молоді комуністів нема, що це одні пенсіонери, і від них загрози нема. Хотів би нагадати, що в Україні найбільший соціальний прошарок все ті ж пенсіонери!!! Правда не всім їм затьмарило мозок. Так от, подаю фото, які говорять самі за себе...

Прикріплений файл  America_Russia.JPG   21.06К   53 Кількість завантажень:
"Победа будет наша!" Ну да - я й не сумніваюсь, що коли при владі будуть комуністи, то Росія значить перемогла Україну!

Прикріплений файл  fly1.JPG   11.7К   48 Кількість завантажень:Прикріплений файл  fly2.JPG   11.37К   47 Кількість завантажень:
ну це вже взагалі без коментарів. Вони навіть не націоналісти, куди їм братися до нацистів! Тільки за таке організаторів можна було в тюрягу засадити(наклеп все-таки)!

Прикріплений файл  NATO.JPG   20.64К   45 Кількість завантажень:
Хоч би Гітлерівську свастику навчились малювати, а то зовсім поняття ніякого!

Прикріплений файл  Utopija.JPG   18.84К   45 Кількість завантажень:
Нездійсненна утопія, що тут скажеш...

Ось ще кілька фото з молодими зомбі:
Прикріплений файл  molod.JPG   20.29К   48 Кількість завантажень:Прикріплений файл  molod2.JPG   20.81К   45 Кількість завантажень:Прикріплений файл  molod3.JPG   11.03К   45 Кількість завантажень:Прикріплений файл  molod4.JPG   23.12К   48 Кількість завантажень:
І тільки скажіть, що нема загрози!

Прикріплений файл  Pravosl.JPG   18.54К   50 Кількість завантажень:
Адресовано явно проти західний областей, де більше греко-католиків. І як вам таке, любі друзі? Все ще вірите у безневинність СУЧАСНИХ комуністів і надалі будете їх покртивати і виправдовувати???

Слава Україні!!!
Смерть ворогам!!!
  • 0

#46 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 16.02.2006 – 21:24

подивилась малюнки.... :( :) :D

я й не думала, що все так погано.... :excl: ;)

я кажу так: було б гарно ту молодь переконати аргументовано, але, певно, не вийде... :cry:
Я за нову Україну без комуністів! :D
  • 0

#47 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 19.02.2006 – 03:43

2AndyR:
"Які рейтинги????? після заборони ніякі рейтинги не матимуть жодного значення.Оскільки партія заборонена, відповідно в парламент вже шлях їм перекритий буде. Тут треба піти далі, і скласти список всіх сьогоднішніх членів компартії, і заборонити їм взагалі брати участь в політичному житті нашої країни.Таким чином можна буде попередити те, що вони пройдуть у парламент помінявши назву партії."
Цікава думка, але є маленький нюанс. Популярність не зникає разом із забороною. Я спробую навести аполітичний приклад - може тоді все стане дещо зрозумілішим. Пригадай 80-ті роки, принаймі, те, що ти міг вже зараз десь бачити по телевізору (бо щось мені здається, ти не дуже пам"ятаєш, що там було у тих 80-тих) - в той час рок-тусовка набула шаленого розмаху. Молоді та нерозважливі активно ходили на концерти, купували на чорних ринках джинси, викупали музичні інструменти улюблених виконавців, за якими традиційно полювали "гебісти". Фанатів рок-стилю тоді було повно - кожний другий. Сьогодні - рокерів залишилося менше 5% від усієї сучасної молоді в Україні. Як ти вважаєш, чому? Бо сьогодні рокером можна бути, і вдягати можна що захочеш, і слухати будь-яку музику - система більше цього не боїться. І школярів більше не виставляють перед усіма на "лінєйці" і не кажуть, що він/вона наркоман, бо слухає музику наркоманів. А молодь притягує все заборонене та екстремальне. Це солодке яблуко, яке так і хочеться з"їсти. Та сама ситуація і з політикою. Дорвавшись до "виборного віку" молода людина активізується (недарма всі піарщики кажуть, що студенти - найкраща зброя, адже саме вони стають двигуном будь-якої революції - хочеш музичної, хочеш сексуальної, хочеш політичної). В свою чергу заборона політичної партії призводить (і це доведено десятиріччями політичної історії всього світу) до її популяризації - адже кажуть, що антиреклама - це також реклама. Уяви собі скільки галасу буде після заборони партії - а це лишень на руку партійцям, які матимуть змогу звертатися до судів всього світу із вимогою визнати такі заборони незаконними, а режим заборонившої країни - диктатурою. Обмеження політичних свобод людини завжди призводило до вибуху - Майдан це підтвердив вже вкотре. Та молодь, яка ще не пристала до жодного політичного руху - а такі є - можуть сміливо вдатися до членства в забороненій партії. А що - екстремально, прикольно, небезпечно - молода людина дуже рідко розмірковує про особисту безпеку і здатна наробити багато дурниць. Ще одна цитатка твоя - "Проаналізуй: хто є загальновизнаними екстримістами? мусульмани /.../; палестинці/.../; чеченці/.../... а тепер подумай: яка в комуністів може бути ідея? Що вони захищати будуть? Тим більше досвід балтійських країн гарно продемонстрував, що все можна і мирно вирішити..." До речі, не називай чеченців - чеченцями, вони громадяни вільної республіки Ічкерія, тобто ічкерці. Я вже тут на форумі писала про одну терористичну організацію, яка існувала в свій час в Італії - їх називали "Червоні бригади". Ось ссилка - http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...291&hl=Тероризм, повідомлення за 27.10.2005. Може там не дуже конкретно описана технологія дій "Червоних бригад", але ідея вже з назви витікає. Як ти думаєш, яку саме ідею могли захищати ті комуністично налаштовані радикали? :( Лишень додам - і досі "Ч.Б." залишаються неперевершеними, їхня винахідливість викликає захоплення в тисяч сучасних терористів, ораторське мистецтво учасників цього угруповання переплюнуло Гітлера одним махом, а за їхніми постулатами і досі існують всі терористичні організації всього світу. А от щодо досвіду Балтійських країн - є один маленький нюанс. Військового конфлікту під час розвалу СРСР там не було лише за однієї причини - альфовцям не дали відповідної команди з Центру. Інакше б СРСР існував і досі. А стосовно їхнього ставлення до комуністів - знаєш, "що занадто - то не здраво". Так от, коли ветеранам ВВВ забороняють вдягати ордени - це вже тупість. Прості люди не винні, що захищали ідею тиранів. І вони мають право на вшанування. А заливати фарбою братські поховання - взагалі фантастична неповага до мертвих. І ті ж самі прибалти, які зараз на вулицях спалюють підручники з російської мови, вже ввечері, якщо гулятимуть в ресторації за мої гроші, розмовлятимуть виключно російською - якщо я того забажаю. Бо вдень - то робота, в ввечері - то життя. Ми до цього ще не доросли - ми постійно змішуємо політику із особистими почуттями - а це неправильно. І, хлопчику, я кажу саме про той піар, який зараз заливає всякою дурньою твій мозок і забороняє йому розмірковувати. Ти віриш в політичні ролики партій і ловишся на банальні припущення наших політичних діячів, а треба ретельно вслухатися в їхні слова, аби второпати, який зміст в них закладено. Я не знаю жодного політика, який би робив щось задля держави, а не задля себе чи свого карману. Чого б це раптом саме зараз повспливала ідея заборони КПУ? Кому це вигідно і з якою метою цей хтось хоче щось заборонити? І не треба високих слів про український народ - я не поза народом живу, я живу в ньому, мої бабусі й дідусі так само, як і всі інші голодали. І зараз їм якось все одно заборонена КПУ чи ні - вони просто за неї не голосують. От висловіть своє бажання заборони просто тим, що не проголосуєте за них - адже це і є перевага нашої демократичної держави, чи я і тут помиляюся? За аналогією - якщо я не хочу дивитися рекламу, я перемикаю канал - от і вся абетка демократії. Не хочу - значить, не робитиму.
О, щодо доньки, а давай я зараз так само розшаркаюсь і наведу приклад, який тебе має дещо збентежити - уяви собі, що рочків через 20 в твою квартиру зайдуть наци із "ружжями" і заберуть твоїх дітей, лишень сказав, що вони - твої діти - євреї. Чистота нації завше турбувала "липових" аріїв, і їм плювати на всі твої докази, що не-євреї, начхати на твоє генеалогічне древо до 20-го коліна і предків мавп, а не єврейських Адама і Єву. Емоційний аргумент, але ж не доказ - так само і з дочкою.

2Українець: Я б не радила так зневажливо ставитися до Жириновського. Просто тому, що він один з чотирьох найвпливовіших політиків РФ. І, до речі, 90% всіх його прогнозів збувалися із вражаючою точністю. Можливо, в нього дещо радикальна звичка висловлюватися та й інтонація особлива - але й це, я думаю, дуже поміркований крок. Таким чином, його помічають, а помітність - ознака популярності. До того ж, імідж "шута" дозволяє висловити дещо радикальнішу думку та не отримати за це по шиї. Якщо переглянути історію, саме такі скомарохи були найрозумнішими людьми в королівстві і мали шалений вплив на короля. А от пані, яку ти назвав, жодним боком не може бути порівняна із Жириновським. Оскільки Володимир Вольфович вражаюче розумна людина, із серйозною освітою, політичним досвідом та аналітичним складом розуму, а панянка - звичайна жіночка із сільського "клюбу", навіть, без знання Конституції рідної країни.

2Киря: Щодо шановних і націоналістів - зараз така повальна мода на націоналістів, що в кого пальцем не поткни - всі наци. Яблуку плюнути нема де. Тому, називаючи хлопця до 20 років націоналістом - помилитися майже неможливо. Ось тобі і вся провокація. А шановні - знаєш, в нас стількох не-шановних людей шановними називають, що саме слово вже анти-шановним якимсь стало. На мою думку.
Пояснюю, що в тобі прочиталося "київського" - зневажливе ставлення до всіх провінційних міст. Саме цим кияне завше відрізняються від інших українців. Майже 90% киян страждають такою провінційною фобією - з особистого досвіду. Чи це бува до нашого міста такі кияни приїжджають і по вулицях столиці саме такі ходять? (зазвичай, такі зневажливі репліки дозволяють собі вихідці з сіл, які кілька років прожили в столиці й від цього стали чорт-зна-якими-корінними-просто-не-сумнівайся-жителями-столиці)
І про Америку ти зайве сказанув - вони ніколи для мене не були прикладом. Велика кількість грошей та наявність великої кількості зброї призвели до нищівного тупіння нації. І, як не дивно, КПУ тут ні до чого - більше того, КПУ в тих місцях "не зависало". Талановитість Гітлера - під великим знаком питання - як на мене, краще вже елладських ораторів поважати, адже саме вони й стали батьками цього мистецтва. І займалися створенням промов виключно задля благ свого народу, а не задля особистого бажання самовпевнитися і отримати владу над усім світом, як і робив названий тобою дядечко.
І вже зовсім близько до справи - молоді комуністи з"явилися зараз саме тому, що хтось дуже хоче заборонити партію. Ще два-три роки тому серед молодих комуністів були тільки онуки "новозвернених" комуністів-пенсіонерів, які раптом вирішили поновити свої партквитки. І оці діточки з плакатиками - жертви неправильного виховання своїх батьків, швидш за все зростуть в ненависті до комуністичної партії і фобією натовпу. Не робіть з мухи слона, Киря, це смішно. І мене дуже здивувала фраза: "я й не сумніваюсь, що коли при владі будуть комуністи, то Росія значить перемогла Україну!" Звідки оця потворна інформація, щодо того, що в РФ повно комуністів? Там єдиноросів повно, а вони далекі від комуністичної ідеології. Радикальні комуністичні угруповання зникли в РФ ще п"ять років тому, в 2000-му році. Більше того, Президент РФ - єдинорос, жодних натяків на комуністичну ідеологію в його діях немає. Навіть не дивлячись на його "гебешне" минуле. Звідки така ідея? Інша молодь, яка з"явилася в компартії за останній рік - я з деякими з таких новозвернених юнаків та юнок спілкувалася. І можу із стовідсотковою впевненістю засвідчити - лишень через анти-комуністичні настрої прийшли до цієї партії вищезгадані особи. Їм бачте "гострих відчуттів" замало.

Так само твердо обстоюю свою позицію - заборона призведе до популяризації і матиме нищивний ефект для теперішньої ідеології влади, плюс - світова спільнота до цього поставиться із непорозумінням і засудженням, зважаючи на економічну міць деяких комуністичних країн.
  • 0

#48 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 24.02.2006 – 05:01

[quote name='iskra' date='18.02.2006 20:43']
2Українець: Я б не радила так зневажливо ставитися до Жириновського. Просто тому, що він один з чотирьох найвпливовіших політиків РФ. І, до речі, 90% всіх його прогнозів збувалися із вражаючою точністю. Можливо, в нього дещо радикальна звичка висловлюватися та й інтонація особлива - але й це, я думаю, дуже поміркований крок. Таким чином, його помічають, а помітність - ознака популярності. До того ж, імідж "шута" дозволяє висловити дещо радикальнішу думку та не отримати за це по шиї. Якщо переглянути історію, саме такі скомарохи були найрозумнішими людьми в королівстві і мали шалений вплив на короля. А от пані, яку ти назвав, жодним боком не може бути порівняна із Жириновським. Оскільки Володимир Вольфович вражаюче розумна людина, із серйозною освітою, політичним досвідом та аналітичним складом розуму, а панянка - звичайна жіночка із сільського "клюбу", навіть, без знання Конституції рідної країни.

А звідки в Вас такі знання, щодо ЖВВ? Я мав на увазі, що вона комік в українському політикумі. І вона смішніша, бо тупіша. Це в мене таке повідомлення було. Я її інтелектульний рівень не чіпав, а просто сказав, що доки вона в Парламент не попаде можна насолоджуватися, її тупістю ;)
  • 0

#49 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 12.03.2006 – 16:47

Українець (24.02.2006 05:01) писав:

А звідки в Вас такі знання, щодо ЖВВ? Я мав на увазі, що вона комік в українському політикумі. І вона смішніша, бо тупіша. Це в мене таке повідомлення було. Я її інтелектульний рівень не чіпав, а просто сказав, що доки вона в Парламент не попаде можна насолоджуватися, її тупістю :)

Перегляд допису

Щодо ЖВВ - я бачила не лише ті його інтерв"ю, з яких весь нет сміявся і слідкую за його прогнозами постійно. До того ж, впливові політологи дотримуються саме такої думки. Останній приклад - прогноз щодо подорожчання газу - ЖВВ сказав його за два тижні до того, як про це стали пищати усі вітчизняні ЗМІ та політики. І мене дещо вражає отаке зневажливе до нього ставлення - чого б оце сміятися над тим, що здійснюється?
І як на мене - панянка наша зовсім не смішна, вона небезпечно тупа - і це відразливо. Сміятися над крайньою тупістю - гріх, та й сміхотунам таким не позаздриш - бо поки вони іржуть як коняки, от такі тупі до влади дориваються.
  • 0

#50 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 14.03.2006 – 03:29

iskra (12.03.2006 09:47) писав:

Щодо ЖВВ - я бачила не лише ті його інтерв"ю, з яких весь нет сміявся і слідкую за його прогнозами постійно. До того ж, впливові політологи дотримуються саме такої думки. Останній приклад - прогноз щодо подорожчання газу - ЖВВ сказав його за два тижні до того, як про це стали пищати усі вітчизняні ЗМІ та політики. І мене дещо вражає отаке зневажливе до нього ставлення - чого б оце сміятися над тим, що здійснюється?
І як на мене - панянка наша зовсім не смішна, вона небезпечно тупа - і це відразливо. Сміятися над крайньою тупістю - гріх, та й сміхотунам таким не позаздриш - бо поки вони іржуть як коняки, от такі тупі до влади дориваються.

Перегляд допису

Народная Аппазіция не є впливовою партією. Я не думаю, що прохідна вона.
  • 0

#51 NAZ@RIY

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:ТЕРНОПІЛЬ

Відправлено 06.04.2006 – 18:44

--]MuЖlan[-- (11.01.2006 22:20) писав:

Бу-га-га-га!

Хлопці і дівчата, ніхто ж не спорить, шо комуняки - то козли.

Але ж думайте тверезо, КОГО КАРАТИ? Вашу мамау, яка працювала в партячєйке? Чи батька, який був членом партії?Чи може діда? Вони всі - комуняки!

Перегляд допису

А як нарахунок генерала КДБ Герасімова, члена КПУ, народного депутата України, в якого руки по лікті в українській крові? І він ще й буде зачитувати присягу в українському парламенті, бо найстарший нардеп! ГАНЬБА!!!
  • 0

#52 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 06.04.2006 – 18:56

NAZ@RIY (6.04.2006 18:44) писав:

А як нарахунок генерала КДБ Герасімова, члена КПУ, народного депутата України, в якого руки по лікті в українській крові? І він ще й буде зачитувати присягу в українському парламенті, бо найстарший нардеп! ГАНЬБА!!!

Перегляд допису

мене вкурвило. таких перешиванців треба прив'язувати до палі на Майдані і батогами рихтувати :/
  • 0

#53 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 06.04.2006 – 19:59

Я виступаю за закриття Коммуністичної партії. Вони за сімдесят років свого правління зробили стільки лиха, що навіть при Царській Росії такого жаху не було... Той же голодомор 1922-33 роках, тоді загинуло приблизно сім мільйонів людей :) . Сталін дуже не любив українців. Гріхів в тієї влади дуже багато, про це можна напмсати декілька дисятків книг. Так що я виступаю двома руками за закриття цієї партії. І за те, щоб вони вибачились перед всім народом України, стоячи на колінах зі слізми :yes:
  • 0

#54 Liet

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 06.04.2006 – 20:18

Я унікал :yes:. А з якого це дива має бути розформована КПУ? В нас, якщо не помиляюсь не заборонено створювати партії. КПУ - партія, яка, ІМХО, має таке ж право на існування як і інші. І якщо її розформувати, то проти кого будуть боротися інші?
  • 0

#55 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 06.04.2006 – 20:22

Liet (6.04.2006 20:18) писав:

Я унікал :yes:. А з якого це дива має бути розформована КПУ? В нас, якщо не помиляюсь не заборонено створювати партії. КПУ - партія, яка, ІМХО, має таке ж право на існування як і інші. І якщо її розформувати, то проти кого будуть боротися інші?

Перегляд допису

нехай існує, в книгах з історії))
  • 0

#56 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.04.2006 – 20:58

В багатьох країнах Європи існує закон за яким заперечення факту геноцида над євреями карається ув"язненням. Так от в нашій країні треба прийняти такий самий законо щодо Голодомору, а вже потім декількох комуняцких пик посадити.
  • 0

#57 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 06.04.2006 – 21:03

udacha (6.04.2006 12:59) писав:

Я виступаю за закриття Коммуністичної партії. Вони за сімдесят років свого правління зробили стільки лиха, що навіть при Царській Росії такого жаху не було... Той же голодомор 1922-33 роках, тоді загинуло приблизно сім мільйонів людей  :) . Сталін дуже не любив українців. Гріхів в тієї влади дуже багато, про це можна напмсати декілька дисятків книг. Так що я виступаю двома руками за закриття цієї партії. І за те, щоб вони вибачились перед всім народом України, стоячи на колінах зі слізми  :yes:

Перегляд допису

Поправка - Голодомор 1932-33 рокiв, а не 1922-33.
  • 0

#58 Liet

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 06.04.2006 – 21:18

Freelancer (6.04.2006 20:22) писав:

нехай існує, в книгах з історії))

Перегляд допису

Те ж саме можно сказати про будь-яку сучасну партію.
Щодо голодомору. Я, звичайно, не історик.
А якого бісу треба було тоді підтримувати більшовиків в 1918 році? Здається мені, що у тогочасних селян все ж таки був вибір кого підтримувати. Але в кінцевому рахунку перевагу віддали комуністам. Тож не думаю, що варто звинувачувати когось у своєму виборі.
Ви впевнені в тому, що теперішня влада краща за комуністів? Що вона не піде на жорстокі дії щоб втриматись?
ЗІ. Носитесь з цим голодомором як дурні з писаною торбою. Ні щоб щось в державі покращити...
  • 0

#59 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 06.04.2006 – 21:21

Дякую вам Українець за поправу, мені чесно кажучи соромно стало :yes:
  • 0

#60 Liet

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 06.04.2006 – 21:25

udacha (6.04.2006 19:59) писав:

І за те, щоб вони вибачились перед всім народом України, стоячи на колінах зі слізми  :yes:

Перегляд допису

А хто має вибачатися? Сталін котрий помер? Ті хто зараз належать до комуністичної партії мають мало відношення до подій 30-х років.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних