Перейти до вмісту

Заборона КПУ

Повідомлень в темі: 155

Опитування: Чи варто ЗАБОРОНИТИ КПУ? (86 користувачів проголосувало)

Чи варто ЗАБОРОНИТИ КПУ?

1. Так!Смерть комуністам:) (64 голосів [73.56%])

Процент голосів: 73.56%

2. Нєт!Нізачто! (8 голосів [9.20%])

Процент голосів: 9.20%

3. Мені і євреї не дуже подобаються... (15 голосів [17.24%])

Процент голосів: 17.24%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 09.01.2006 – 18:30

--]MuЖlan[-- (9.01.2006 01:18) писав:

Ага, хрєн ти їх покараєш!
Кого карати? Хлопці , Компартія СРСР і наша, то з юридичної точки зору - різні речі. Бо якби наша компартія була правонаступницею тої, то мала би права на всі будівлі, все майно тої компартії.

Перегляд допису

Якщо мене не зраджує пам'ять то перед попередніми виборами в парламент суд відновив Компартію УССР, вона навіть в бюлетні була - КПУ(о) (оновлена). Після виборів КПУ і КПУ(о) здається об'єдналися.
  • 0

#22 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.01.2006 – 19:20

Що означає кого карати????? :D Та за ідеологію їх вже можна тягнути до відповідальності. Тим більше в юридичній літературі (правда іноземній )я зустрічав, що правонаступництво може бути як і de jure так і фактичне. Останнє відрізняється відсутністю юридичної основи але наявність фактичної обставини перейняття прав і обов"язків...Тому кілька грамотних адвокатів, і дєло в шляпє, панове...
  • 0

#23 непосида

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2006 – 19:31

Сотні українців було розстріляно, закатовано не тільки тими комуністами, що називають себе українськими ( але називати їх українськими не можна, вони самі не знають хто вони і що воно таке, просто відпрацьовують московську грошву), а й російськими, і про це треба відкрито говорити.
НКВД - всі знають, що це була машина терору проти українців.
А як же те що досі на державному рівні не оцінений вклад воїнів УПА у незалежність України. комуністи мають бути покарані і крім того жорстоко, але це мало бути зроблене давно, ще на початку 90-их. На мою думку політика щодо КПУ має бути така як у Прибалтиці - Естонії та Литві. Там немає такого маразму як "слава руского оружия" та інших наслідків совка.
Зараз комуністи загалом старіють, а молодь українська має відчувати себе українцями та європейцями, а не совком.

щодо Вітренко - повірте психічно хвора людина зі своєю клоунадою :D не заслуговує того, щоб витрачати на неї стільки постів. ну що можна сказати про бомжувату психопатку? пхее...
  • 0

#24 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 10.01.2006 – 00:05

Не голосувала, бо немає якогось врівноваженого варіанту відповіді. Я, звісно, вибачаюся, але, шановні - кого карати? Тут доведеться пересаджати майже всіх українців за грати - адже в комунізм замаралися майже всі. Для того, щоб на роботу нормальну влаштуватися за часів СРСР треба було бути комуністом - і таких добровільно-змушених комуністів більшість. До того ж, і досі існує певний відсоток ідеалістів, які вірять в чисту комуністичну ідею - переважно старенькі бабусі та дідусі (радикальної загрози від них ніякої немає). Наразі, КПУ, на мою особисту думку, впливати на ситуацію в Україні вже не може - бо їх замало і з кожним роком меншає. А карати когось за минувщину - схоже на зведення рахунків (чи не варто бути достойними людьми і пам"ятати ті події, аби не допустити їхнього повторення) - самі вподобимося до тих комуністів (ІМХО). А щодо молодиків з екстремальними поглядами - ну, знаєте, в нас таких повно - нацисти наприклад. В мене за часів війни від рук наци 9 дідусів загинуло - в одній моїй лише родині! - так що ж тепер закликати до знищення і заборони такого руху? Та й взагалі, за політичними прогнозами, яких наразі повно, в найближчі чотири-п"ять років в Україні вже не буде такої великої кількості партій - прогнозують що їх кількість скоротиться до десятку, а то й менше. Через десятиріччя - взагалі залишиться дві-три. До цього парламенту за соціологічними опитаннями всіх організацій, що цим займаються - тривідсотковий бар"єр перетинає 6 партій. Серед них НСНУ, БЮТ, СПУ, Партія регіонів, Народний блок Литвина, КПУ. До речі, в КПУ 3% - плюс вірогідність похибки 2,5% - можуть і не пройти взагалі. Чого забороняти те, що вже не несе загрози?

Щодо Вітренко - в одному з інтерв"ю ще в 98 році вона сказанула, що треба зробити Україну закритою державою із забороною в"їзду чи виїзду з неї. Ідея відзеркалює діагноз, до того ж - незнання законів України. На щастя, і її прибічникев не так вже й багато, щоб вона могла щось утнути та змінити політичний лад в країні.

Вирішила ще дещо додати - ото всім пригадалося "золото партії" та її майно - от скільки б ми зиску з того всього мали. А як стосовно боргів збанкрутілої держави СРСР? Здається - призабулися вони, а оно РФ і досі розраховується за борги відлетівшого у нірвану СРСР і не "жужить", що всі країни мають їй допомагати. То давайте може візьмемо собі все комуністичне майно, що на нашій території і борги УРСР, що залишилися - вигідний бартер чи не дуже? Як на мене - не дуже, забагато платити, а зиску з того майна, особливо враховуючи пройшовший час - тьху, нуль, якщо не мінус.
  • 0

#25 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 11.01.2006 – 18:02

Про яку врівноваженість ти говориш, коли мова йде про Комуністичну Партію України?!?!?!?!? Питання "кого карати" теж видається дивнуватим...ти б послухала представника компартії в ефірі на 5-го каналу під час річниці голодому в Україні. Якщо не бачила, то в двох словах: дзвонить жіночка, і каже, що була свідком тих подій, що їй було 10 років, коли з голоду вимерло 85% її села, померли її батьки і всі 4 брати і 5 сестер, що вона сама вижила якимось чином, бо приютили її. Сама панянка п телефону вже сльозами заходится, а то бидло в студії каже, що то все фігня, що що вона не може пам"ятати те, чого не було, що вона тоді була надто мала і що ВІН ЇЇ ПРОЩАЄ!!!!! Я б його так ПРОСТИВ, виродка комуністичного....І ти ще питаєш "кого карати"?????

Цитата

До того ж, і досі існує певний відсоток ідеалістів, які вірять в чисту комуністичну ідею - переважно старенькі бабусі та дідусі (радикальної загрози від них ніякої немає)
Я бачив тих ідеалістів... втримався від кометарів і суперечок виключно з вихованості і поваги до їх віку..і ВСЕ. І чув доводи вже їх внуків (до речі, щоб не виникало сумнівів, що це загроза існує лише на Сході, скажу, що діло було в Хмельницькому), мовляв, "в часи СРСР мені мама приносила шоколад кілограмами, а тепер що?"(перекладено мною, бо оригінал по-расєйськи був...) і ще подібні безглузді речі...тобто загроза від них поступає не в тому плані, що ВОНИ можуть якимось чином вплинути на ситуацію в країні, а в тому, що в ЇХ силах виховати таких собі Павліків Морозових по всій Україні...А це погодься, загроза...

Цитата

А карати когось за минувщину - схоже на зведення рахунків
Ну вибач мене....уяви собі такий розвиток подій (можливо надто нереальний, але все-ж): 2036 рік. Знову років відновила свою потужну силу компартія і все почалось заново...об"єднання з Росією, Сибір, НКВД, підвали смерті...тебе майже з всією твоєю родиною загрібають за націоналізм і більше твоя 15річна донька ніколи не побачила своєї матері....2042 рік...комуністи кажуть: ну...ВЄБАЧТЕ...то ми тепер інші комуністи...то тамті комуністи погані були, а ми хороші...білі і пухнасті.. І що??? і твоя доця, подивившись на це все собі подумає: а й справді..."карати когось за минувщину - схоже на зведення рахунків"...і за що їх карати?...

Цитата

в нас таких повно - нацисти наприклад
Я можу помилятись, але нацистська ідеологі була визнана незаконною ще після WW II не лише в Німеччині...

Цитата

В мене за часів війни від рук наци 9 дідусів загинуло - в одній моїй лише родині! - так що ж тепер закликати до знищення і заборони такого руху?
ти мене шокуєш просто...чесно...я навть не знайшов нічого, щоб це прокоментувати...через совєтську владу мій дідусь (земля йому пухом) лишився без ноги на тій самій WW II. Та лиш за це вони проклятть до кінця своїх нікчемних життів заслуговують...а ти кажеш...

Цитата

Вирішила ще дещо додати - ото всім пригадалося "золото партії" та її майно - от скільки б ми зиску з того всього мали. А як стосовно боргів збанкрутілої держави СРСР? Здається - призабулися вони, а оно РФ і досі розраховується за борги відлетівшого у нірвану СРСР і не "жужить", що всі країни мають їй допомагати. То давайте може візьмемо собі все комуністичне майно, що на нашій території і борги УРСР, що залишилися - вигідний бартер чи не дуже? Як на мене - не дуже, забагато платити, а зиску з того майна, особливо враховуючи пройшовший час - тьху, нуль, якщо не мінус.
А ось тут ти вже помиляєшся...Згідно Віденської конвенції про правонаступництво і на основі двосторонніх договорів між РФ і Україною, нам відійшла частка державних боргів СРСР у розмірі приблизно 18%. А щодо держ майна, тут вже питання цікавіше...справа в тому, що більша частина майна відійшла РФ не як правонаступниці а як продовжувачцуі СРСР. До цього слід додати, що до неї відійшло і все іноземне майно СРСР, проте наші дипломати надто боязкі, щоб починати про таке говорити...але це вже оффтоп..
А тобі раджу серйозно задуматись над своєю позицією...просто сядь і подумай: нас могло бути набагато більше ніж неповних 47 мільйонів...і "не становлять загрози", це не те, чим мона прикриватись...можливо в 17-му році теж так думали...
  • 0

#26 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 11.01.2006 – 19:05

AndyR (11.01.2006 17:58) писав:

можливо в 17-му році теж так думали...

Перегляд допису

Я б написала в 33.....
  • 0

#27 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 11.01.2006 – 19:21

Цитата

Я б написала в 33..
Я написав 17, бо тоді лише починалась та комуністична бактерія...а в 33-му вже здогадувались, шо воно таке (вже після голоду "21-го)..
  • 0

#28 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 11.01.2006 – 19:50

AndyR, згоден!
Якщо скласти список злочинів комуністів, то його можна буде по всьому Українському кордоні прокласти.
Ще додати туди те, що вони винищували цвіт української нації, штучно стримували її розвиток. Як приклад, в нас міг би бути хоч один Нобелівський лауреат, Довженко, якому вже цю премію було присуджено, але комуняки заставили його відмовитись(. Приклади можна наводити сидячи тут кілька років…

Від рук комуністів постраждали і мої родичі, а отже це торкнулось і мене особисто.
А те, що вони ще й не визнають свої злочини тільки погіршує їхнє становище.

А їхні агіткампанії, що зараз проходять, це просто вияв зневаги до українців! :D
В районі, де я народився, є книга пам'яті, де перелічено кожного по прізвищах, а це 27% населення мого району, що загинуло від рук комуністів. За це може бути тільки один вирок: смерть, в даному випадку заборона, оскільке перше заборонене Конституцією.
  • 0

#29 --]MuЖlan[--

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Лохвиця

Відправлено 11.01.2006 – 22:20

Бу-га-га-га!

Хлопці і дівчата, ніхто ж не спорить, шо комуняки - то козли.

Але ж думайте тверезо, КОГО КАРАТИ? Вашу мамау, яка працювала в партячєйке? Чи батька, який був членом партії?Чи може діда? Вони всі - комуняки!
  • 0

#30 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 11.01.2006 – 22:35

--]MuЖlan[-- (11.01.2006 22:16) писав:

Бу-га-га-га!

Хлопці і дівчата, ніхто ж не спорить, шо комуняки - то козли.

Але ж думайте тверезо, КОГО КАРАТИ? Вашу мамау, яка працювала в партячєйке? Чи батька, який був членом партії?Чи може діда? Вони всі - комуняки!

Перегляд допису

Підняти архіви з документами, які засвідчують причетність до злочину. І люди самі ще пам'ятають своїх катів, використати їх свідчення.
  • 0

#31 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 11.01.2006 – 23:02

Я НЕ говорив про те, що слід карати за комуністичною приналежністю...тим-більше, що всім відомо як це було в минулі часи. Нікого не питали: а чи не мали б ви такого бажання вступити в нашу партію? . Та й тих старожилів котрі за це у відповіді теж особливого кайфу карати не бачу, хоча вони ой як цього заслужили. Мова йде про те, щоб заборонити ІДЕОЛОГІЮ, щоб не створювати прецедентів на майбутнє. Це думаю буде гідною карою... для початку :D
  • 0

#32 --]MuЖlan[--

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Лохвиця

Відправлено 12.01.2006 – 00:18

Згоден...От дивіться - єврейський моссад по всенькому світу відловлюють підстаркуватих нацистів.

Але всежтаки, ІМХО, треба шоб комуняк засудило суспільство. Шоб воно сказало їм прямо - ми вас не хочемо!
  • 0

#33 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 12.01.2006 – 00:57

AndyR (11.01.2006 22:58) писав:

Я НЕ говорив про те, що слід карати за комуністичною приналежністю...тим-більше, що всім відомо як це було в минулі часи. Нікого не питали: а чи не мали б ви такого бажання вступити в нашу партію? . Та й тих старожилів котрі за це у відповіді теж особливого кайфу карати не бачу, хоча вони ой як цього заслужили. Мова йде про те, щоб заборонити ІДЕОЛОГІЮ, щоб не створювати прецедентів на майбутнє. Це думаю буде гідною карою... для початку :D

Перегляд допису

Будь-яка заборона призведе до підпільного руху - а такий підпільний рух (що доведено вже історією) набагато сильніший, аніж будь-який дозволений. Тобто, заборонивши КПУ найвірогідніше онуки тих самих завзятих комуністів візьмуться тероризувати всіх інших за допомогою зброї і вибухівки (якщо пригадати історію радикальної російської організації "Пам"ять" або італійські "Червоні бригади" про яких я вже писала в одній з тем форуму - проблемка нарисується гірша, аніж бажання помсти). Плюс, демократія має розповсюджуватися на всіх абсолютно без виключень (в іншому випадку це називається авторитарна влада або керована демократія - є невелика різниця, але незначна). До того ж - мені цікаво, а чи взагалі залишилося в Україні хоча б купка отих дійсно причетних до злочинів комуністів? Сталін - помер, Ленін - в "мавзолєє" догниває, наші керівники партійних осередків - ну, якось мілкувато, вони накази виконували, а "наказчиків" вже покарано вищим судом. Не думаю, що Бозя прийняв Іосю в раю за накритим столом. Карати тих стареньких, що зараз повертають собі відчуття "молодецьких рочків" за допомогою членства в КПУ - ну, пересаджаємо їх всіх, вони в наших переповнених тюрмах помруть через рік, Україна отримає статус тоталітарної держави за політичні репресії.
Стосовно ефірів на 5-му - я багацько там чого бачила, а не лише комуністів. От наприклад помаранча, який закликав до міжнаціональної ворожнечі - такого б посадити, щоб інші думали що кажуть з екрану наймасовішого засобу пропаганди - телевізора. Не дуже розумних людей усюди повно, а не лише в КПУ. ТВ за рейтинг боротьбу веде, а як відомо - рейтинг справа брудна і жовта. Могли й жіночку на телефон присадити яку треба, і комуняку якого треба знайти, і спланувати все заздалегідь - відсутність темників не заперечує існування політичних шоу.
Про доцю - мене страшенно веселить (до речі, вибачайте за оф-топ, не втримаюся) коли починають наводити такі приклади. Ще на минулих виборах полюбляли лякати віртуальними доцями, яких хтось можливо колись згвалтує, а потім стане Президентом. Не аргумент - це раз, вірогідність - не стовідсотковість, це два. Справа в іншому - чи взагалі реальна для України на її сучасному етапі розвитку можливість повернутися до минувших часів комунізму? Стовідсотково - ні, я вже наводила приклади соцопитань щодо рейтингів політичних партій - КПУ далеко не лідер, тому про таку небезпеку вести мову смішно (все ж таки не середина 90-тих). Більшості в парламенті не здобуде, а щодо брудної агітації - ну, знаєте, я вже було подумала, що "чорнухою" нікого не здивуєш. Та як ми всі такі розумні і "чорнуху" так легко помічаємо - чого перейматися? Навіщо витрачати силу на тих, кого мало і слабкість яких кидається у вічі через агресивність (взагалі-то вже нагадує пересмертну агонію).
Стосовно визнання незаконними нацистів - визнали, і що - зникли вони? Дзуськи - живі, здорові, ідеології формують пострашніше комуністських, плодяться й множаться. І хто звертає уваги на заборони?
І про 47 мільйонів - питання некоректне. По-перше - не переконана, що 47, здається менше. По-друге, скільки б могло б бути, якби бусурмани кляті сюди не лазили, Річ Посполита не вирізала українські села, москалями українців не забирали на чужі війни (мова ведеться про давню історію) - ти лишень уяви, переплюнули б Кітай за кількістю населення. Давай взагалі пройдемося по всій історії і заборонимо всіх, хто нас колись ображав - нормальненький варіант? Нехай весь світ знає, що ми образ не забуваємо і прощати не навчені - центральна країна Європи з замахом на цивілізованість...
Особиста думка - взагалі-то заклики до помсти КП дуже скидаються на пошук нового національного ворога - саме те, чим займається одна північна сусідка. Перманентний пошук когось, чи радше всіх?, кого можна було б ненавидіти. Спосіб життя ідеологів КП. Дійсно-таки "совєтськість" з народу, хай навіть більше десятиріччя незалежного, вибити важко. Тому й шукаємо, кому б ще помститися. ІМХО

Про всяк випадок нагадаю - сперечаюся через цікавість, а не тому, що підтримую комуністичну ідеологію чи КПУ. І якщо тебе дуже щось розлютило в моєму пості, вибач, я просто висловила свою думку. Я взагалі-то саме за той принцип Майдану, коли на провокації не реагують і всі такі мирні, цивілізовані, людяні :happy1:
  • 0

#34 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.01.2006 – 02:22

Цікаво, хто це тут євреєв не любить...КПУ-Комуністи Повинні Умерти.
  • 0

#35 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 12.01.2006 – 10:23

Я вам так скажу - КПУ заборонити можна хіба в одній державі нашим рідним національним законодавством....
Світова спільнота максимум, що може зробити - це визнати владу СРСР злочинною, але ніяк вже не заборонити комунізм в цілому світі.
Китай зараз стає другою державою після США, ніхто плювати в обличча свому стратегічному партнеру ніколи не буде.
  • 0

#36 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 12.01.2006 – 16:00

Цитата

Будь-яка заборона призведе до підпільного руху - а такий підпільний рух (що доведено вже історією) набагато сильніший, аніж будь-який дозволений.
Без питань...хай сидять по підвалах...ти сама кажеш, що сили в них недостатньо для серйозних дій.

Цитата

проблемка нарисується гірша, аніж бажання помсти
Я не говорив за помсту....помстою можна було б вважати вбивство ідентичної кількості представників даної партії, або нащадків тих, хто займався розкуркуленням і забирали хліб в моєї голодної нації, котрий потім згнивав на складах...ОЦЕ можна вважати помстою. Я ж говорю лише за відновлення хоч якоїсь справедливості..

Цитата

Плюс, демократія має розповсюджуватися на всіх абсолютно без виключень (в іншому випадку це називається авторитарна влада або керована демократія - є невелика різниця, але незначна)
В правовій науці є таке поняття як публічний порядок... не буду вникати в пояснення цього поняття, скажу лиш, що на загрозу публічному порядоку можна зіслатися як на причину обмеження деяких прав з огляду на захист національних інтересів

Цитата

Карати тих стареньких, що зараз повертають собі відчуття "молодецьких рочків" за допомогою членства в КПУ - ну, пересаджаємо їх всіх, вони в наших переповнених тюрмах помруть через рік, Україна отримає статус тоталітарної держави за політичні репресії.
Ти не читаєш моїх постів...абсолютно...моя раціональна позиція полягає в тому, що ГІДНИМ ПОКАРАННЯМ ДЛЯ НИХ БУДЕ ВИЗНАННЯ ЇХ ІДЕОЛОГІЇ ЯК ТАКОЇ, ЩО НЕСУМІСНА З ПОДАЛЬШИМ ІСНУВАННЯМ НАШОЇ ДЕРЖАВИ Я вже писав, що до їх рівня (в сенсі засадити поглибше) можна не опускатися, хоча вони цього і варті...

Цитата

помаранча, який закликав до міжнаціональної ворожнечі
Я говорив за міжнаціональну ворожнечу, хоча москалики мені і не до душі...а за заборону комуністичної ідеології в Україні.

Цитата

Могли й жіночку на телефон присадити яку треба, і комуняку якого треба знайти, і спланувати все заздалегідь - відсутність темників не заперечує існування політичних шоу.
ну-ну...звичайно, то все піар і ніщо іншого...та й голодомору ніякого небуло...правда? :D

Цитата

Про доцю - мене страшенно веселить....коли починають наводити такі приклади
А на моє переконання не смішно...навіть частинки іронії не бачу...
Щодо соціологічних опитувань, це взагалі інша казка...особливо про їх правдоподібність...

Цитата

Стосовно визнання незаконними нацистів - визнали, і що - зникли вони? Дзуськи - живі, здорові, ідеології формують пострашніше комуністських, плодяться й множаться. І хто звертає уваги на заборони?
Ти на Прибалтійські країни...
ІМХО:
- ти надто добродушна до ідеології, котра нищила твій ж нарід..
- щодо "розлютило", тут ти трішки перебільшуєш...сперечатись за ідею і мені довподоби, але щоб з люті в монітор плюватись, до цього певно ще не дійшло :happy1:
  • 0

#37 A.Chip

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.01.2006 – 16:02

а що розуміти під словом "покатати" вони живучі...їх час уже пройшов, але вони не хочу це зрозуміти.
  • 0

#38 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.01.2006 – 23:22

Перш за все хотів би вибачитись за те, що буде сказано в цьому посту пізніше. До цього часу я намагався особливо "не нападати" на осіб жіночої статі. От люблю з AndyR'ом "покричати"...і ще...але шановна iskra, я не можу не відреагувати різким чином на ваші "ІМХИ" :D. Отож:

iskra (12.01.2006 00:53) писав:

Про доцю - мене страшенно веселить (до речі, вибачайте за оф-топ, не втримаюся) коли починають наводити такі приклади. Ще на минулих виборах полюбляли лякати віртуальними доцями, яких хтось можливо колись згвалтує, а потім стане Президентом. Не аргумент - це раз, вірогідність - не стовідсотковість, це два. Справа в іншому - чи взагалі реальна для України на її сучасному етапі розвитку можливість повернутися до минувших часів комунізму?
Бачу AndyR добре вчиться...так тримати...Так от - ти зовсім не зрозуміла або не захотіла зрозуміти AndyR'а! Тим прикладом він навіть не припускає такого розвитку подій, а хоче акцентувати увагу на іншому. Він хотів, щоб ти уявила себе в образі своєї матері(або просто старших родичів). Він просто ВІДТВОРЮЄ МИНУЛІ ПОДІЇ В ІНШОМУ РАКУРСІ, щоб тобі було наглядніше. Просто перечитай його ще раз і пропусти через серце...якщо ти не зрозумієш - то що ж, мені тоді тебе буде дуже жаль, а ти розумна і чудова, я б не хотів, щоб таке сталось...

Давай взагалі пройдемося по всій історії і заборонимо всіх, хто нас колись ображав - нормальненький варіант? Нехай весь світ знає, що ми образ не забуваємо і прощати не навчені - центральна країна Європи з замахом на цивілізованість...

Всі наші колишні вороги(принаймі більшість) зараз до нас ніякого відношення не мають, тому їх дійсно можна простити, але комуністи живуть і кричать про нас і наших батьків таку погань, що й слухати не можна ще й зараз! І потім - вже їхня символіка - це ж символіка іншої держави! Вони ж хочуть повернути СРСР. Ти бачила, що днями творилось на Театральній зупинці у твоєму місті(є в мене така інфа)??? Скрізь серп і молот, Ленін, червоні прапори, палатки, надпис "Крассная площадь города". І ці недолюди ще посміли ставити свої намети поблизу театру, єдиного культурного місця міста! Ганьба!!!

А закиди на кшталт "кого карати - дідусів і бабусів?" це взагалі дитячі відмазки. Карати потрібно партійну верхівку і активістів. Всі ж інші прості люди(наші батьки, дідусі) розійдуться і все! Куди ж їм без лідерів? Мій батько до цих пір нічого поганого в комунізмі не баче, з гордістю заявляє що комуніст і демонструє мені старий партквиток. Але ж я не б'ю його за це і навіть злості не тримаю - ну так він виріс змалку. Згадайте хоча б яничар - у комуністів ті ж технології.

Будь-яка заборона призведе до підпільного руху - а такий підпільний рух (що доведено вже історією) набагато сильніший, аніж будь-який дозволений.
У нас заборонено нацизм - і що є якісь суттєві банди, їх вплив - ні! Так само буде і з комуністами. Хай ідуть в підпілля, там їх скіни навчать жити, ото бдуе роздача, адже ніякої політичної і державної підтримки у комуняк тоді не буде, ніхто за них не заступиться!(Знову ж я про партлідерів та активістів а не зазомбовнаих бабусь-комуністів, які по суті нічого не вирішують та не грають роль в політиці)

Декалог націоналіста:
5. Пімстиш смерть Великих Лицарів.
7. Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.
8. Ненавистю й безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.

Абсолютно справедливі пункти. Потрібно зрозуміти, що люди це ті ж тварини, тількі соціологічні. Вони піддаються без винятку всім законам природи. Або ти ворога, або ворог тебе! Виживають сильніші. Якщо ми так і будем залишатися слюнтяями, які все всім прощають, то нами будуть тільки керувати сильніші. Щирі українці, не бійтесь проявити силу, покажіть світу, що ми сильні і що ми вправі постояти за свою землю, предків та народ. Нехай світ один раз жахнеться з нашої жорстокості, зате ми дамо йому зрозуміти, що ми люди сильного Духу і нікому не піддамося. З нами тоді будуть рахуватися! Свого часу з Гітлером рахувалися всі. Нам потрібна сильна особистість, яка могла б повести народ проти червоної сволоти та інших ворогів нашої нації. Слабким духом не місце в сильній державі, яку ми прагнемо побудувати!

Нацисти - люди, які не люблять інші нації, комуністи - люди, які не люблять та нищуть свою націю. Тоді я за нацистів!!!
  • 0

#39 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 16.01.2006 – 02:30

Люблю сперечатися, якщо суперечка не переходить на особистості :D AndyR та Киря, якщо я раптом не відповім на якийсь з ваших аргументів - вкажіть, певно, пропустила. Щойно в мене завершаться аргументи - я про це обов"язково повідомлю. Це означатиме, що я згодна з вашою позицією.
2AndyR:
1. Заборонена партія приверне до себе увагу (це дуже не вигідно, особливо в переддень парламентських виборів) - така увага може призвести до зростання рейтингів небажаної партії, а значить і велику кількість людей, яка спокуситься членством партії поза правилами. До того ж, не варто забувати - будь-які заборонені рухи набувають величезної сили і можуть прийти до влади (нацизм також в підвалах починався). До того ж, партизанська школа вчить екстремізму - а це в свою чергу призводить до загрози життям пересічного населення.

2. Якщо я правильно розумію поняття "національні інтереси" - то найголовніше в ньому - безпека нації. І де ж буде безпека нації, якщо організується щось на кшталт "Пам"яті"? В мене взагалі таке враження, що тут мало хто знає, що таке "Пам"ять" - я ж бачила цих хлопців своїми очами і не дуже б хотіла, аби до такого ж стану були доведені й мешканці моєї країни. Безпека кожного громадянина країни не залежить від його минулого, вона залежить від його сучасного - от в сучасність і необхідно звертати погляди. Наразі, найстрашніше для країни - це перемога на парламентських виборах партії регіонів. Я бачила 6 соцопитань, з них лише в одному - "Соціовиміру" лідирує БЮТ. Всі інші опитання зазначають лідерство партії регіонів. Можливі лише два висновки: 1) партія регіонів дійсно лідирує, що не може не хвилювати; 2) партія регіонів купила 5 (як мінімум) соціологічних організацій (а це не дешеве задоволення). Чи не треба поміркувати звідки такі величезні грошові вливання і чи не вплинуть великі гроші на вибори? Тут же зазначу - партія регіонів лідирує і в телевізійній рекламі (ТБ - одне з наймасовіших і найсильніших факторів впливу на маси, а це вже аксіома). Може не там ворога шукаємо? Що більше загрози несе - регіони чи КПУ?

3. Кажеш, впливатиме КПУ на існування держави - ну, як вона може впливати на політику чи економіку держави, якщо в неї усього лише 3% голосів за всіма наявними опитаннями? Це трохи більше, аніж стандартна соціологічна похибка. Як я вже зазначала, "підвальне" існування партії може призвести до збільшення кількості її членів (як в ситуації із роком в 80-ті - заборонене завжди в моді), а в сучасному стані - ця партія перманентно має свої 3% і жодним чином не впливає на життя країни (шановні опоненти, можу підказати вам один аргумент - саме Симоненко спровокував відставку уряду - хай навіть липову. Чекаю на закиди :happy1: )

4. Не сам голодомор є піаром, в тій ситуації піаром могли бути як слова жінки, так і слова комуняки. Розумієш, телебачення, аби заробити собі рейтинг, полюбляє емоційні моменти - сльози, кров, бійка, катастрофа завжди збільшує рейтинг. Оскільки я дещо ознайомлена з роботою ТБ взагалі, можу впевнено сказати - таким займаються. Сама телефонувала на замовлення, якщо керівництво прохало :P Правда, не в таких емоційних моментах і не всупереч своїм вподобанням.
Стосовно голодомору - це жахливо, що така подія мала місце в історії нашої країни. Не можна про таке забувати, але й будувати на цій події ворожі настрої до якоїсь партії - не менший злочин. Ті люди, що загинули тоді, не можуть бути вшановані смертями інших (не треба ще раз нагадувати про те, що не пропонував фізичне покарання - пам"ятаю, ще з того моменту, як вперше про це написав). Експлуатація трагічного минулого - теж добрячий піарський хід, не може вважатися чистим та чесним. До того ж, дістати активістів голодомору - вже неможливо. Померли або виїхали за кордон. Та й чи варті їхні пошуки наших зусиль? Чи не краще звернути увагу на саму країну, яку зараз роздирають політичні скандали та різноманітні кризи? От як щойно зо всіма проблемами розберемося - шукаймо ворогів нації і нищитимемо їх. Дайте тільки спочатку на ноги мійно встати.

5. Щодо прибалтійських країн. Я взагалі вважаю в дечому їхню політику злочинною. Але ж хто мене особисто питає. Є один приклад для міркувань - навіщо в маленьких містечках Прибалтики з кількістю населення не більше 50 тисяч будують гіпермаркети із торгівельною спроможністю понад півмільйона людей та цінами на продукти набагато більшими, аніж в невеличких магазинах того ж міста? Хтось знає привід гіпер-будівництва? :angry1:

Дуже сподіваюсь, що ти не плюватимешся з люті в монітор - він не винен. Я б радше заборонила лють, аніж КПУ. :)

2Киря: Я ніколи не сумнівалася, що ти націоналіст. Як це я так здогадалася, сама не розумію - бува може аватарчик наштовхнув ;) Дякую за звернення "шановна", але надалі, давай без розшаркувань - і так зрозуміло, що всі тут всіх шанують, інакше пишуть в приват - місце де можна не дуже шанувати :cry:

1. Ще раз про віртуальну доцю - я спробую дещо пояснити, справа в тому, що такі аргументи характерні для публіцистики (тобто, вони емоційні, а не переконливі). Я більше схиляюся до аналітики - якби в пості було зазначено: ця людина не може йти до влади, оскільки має судимість за один з злочинів, який кваліфікується в нашому кримінальному законодавстві, як тяжкий - оце для мене аргумент. І з ним я зовсім згодна - але не з віртуальним згвалтуванням віртуальної доці. Бо тут можна ще раз зазначити - гвалтують не за партійними інтересами. І до того ж - з особистого досвіду - я працювала з людьми, які вважали, що їх згвалтовано. Вважали, тому що насправді згвалтування там не було. Розкажу тобі про всяк випадок про одну з можливостей заробляння грошей, яка існує вже понад 50 років - дівчина спить з якимсь хлопцем чи з кількома, потім прямує до міліцейського відділення, де й повідомлює, що її згвалтовано. Здає всі потрібні аналізи, позивається до суду, "злочинці" приходять до неї та дають гроші, аби вона лише заяву забрала. Одна панянка з мого міста таким чином заробила на квартиру - її тричі "гвалтували" і всі три рази вона була - незайманою (яка підприємлива пані, розуміє, що незаймані коштують дорожче :brovy: ). І трохи статистики - одне з найбільших районних відділень міліції мого міста за минулий рік зафіксувало 11 випадків згвалтування, з них лише 1 дійшов до суду. Я думаю, що в тій ситуації, про яку ми й досі ведемо мову, могло бути все що завгодно і йняти на віру все, що "повспливало" під час передвиборчої кампанії - легковажно, оскільки могло бути як піаром, так і правдою. На очі не бачили, свідками події не були, докази в руцях не тримали.

2. Кричати на центральній площі міста можна все що завгодно, але до дії зазвичай це не призводить. Собака, яка гучно гавкає - не кусає (старе прислів"я, перевірене часом і досвідом поколінь).
Я просто обурена тим, що ти вважаєш театр єдиним культурним місцем мого міста (якби так воно було, я б вже давно висіла на мотузці на одній з його колон) - але я тут, пишу тобі пост, значить, це не правда. Якби ти відвідав перлину Поділля, такого б не казав - і я у вигляді розшаркування за вислів скажу тобі, що в Києві немає більше вулиць окрім Хрещатика (це я жартую, про всяк випадок зазначу, бо може хто й дійсно подумає, що весь цей абзац "сурйозно" написано ;) )
Те, що вони зібралися "на Парижі" - зовсім нічого не значить, в нас там вже з місяць стоять палатки СПУ, регіонів і таке інше. Хіба що НСНУ забарилося із палатками. Давай краще до справи - хіба можна вбачати загрозу нац. безпеці в мітинзі комуняків? Тиждень тому там кричали регіонали, два тижні тому - БЮТівці, там взагалі місце таке - крикливе. І хіба з того часу в нашому місті щось змінилося, побільшало комуністів чи може життя жителів покращало/погіршало? До того ж, нажаль, в нас більшість населення міста - пенсіонери, тому абсолютно логічно зазначити, що вони періодично збираються, оскільки частина з них і досі є членами комуністичної партії. Тим не менш, саме моя область є "вотчиною" БЮТу і саме ця політична сила набирає тут більшість голосів ще з 98-го року. Лідерство КПУ області взагалі не загрожує - в них може з сотню-дві активних членів (на мітингах зазвичай збирається близько півсотні). Населення міста, де вони збираються, - майже півмільйона - отже, для городян той мітинг - піщинка в морі.

3. Бажання прирівняти рішення політичного конфлікту до "роздачі" особисто мені нагадує політичну ідеологію однієї партії, для якої слово "роздача" рідне чи то пак - "конкрєтне". Я проти бійок і взагалі вважаю, що будь яку проблему можна вирішити словами.
Ще раз зазначу - заборона призведе до популізму. Наразі в Україні немає такої кількості комуністів як в Росії, відповідно, загрози політичній стабільності чи зростанню економічної міці держави вони не становлять. До того ж, вже минув той час коли українці вибирали між Кучмою та Симоненком - пролетівши того разу, Симоненко вже ніколи не дістанеться до найвищої посади в державі та не набере такої популярності (за тієї умови, що на КПУ не акцентуватимуть увагу). Якщо хочеш позбавитися проблеми - забудь про неї, так кажуть тібетські лами. Саме в цій ситуації - вони праві. Найкраще покарання для комуністів - їх забуття. Не викреслення з історії, а саме забуття на сучасному історичному етапі - на кшталт, КПУ - а що це таке КПУ? За умови заборони ідеології - забути про них буде важко, бо вони нагадуватимуть про себе постійно (як партія Лімонова в РФ - заборонили, а членів партії побільшало чи не на 50% і зростає постійно, плюс популярність, участь в телешоу, скандальні заяви в пресі, заборона в"їзду в Україну до мами і т.п.).

Щодо Гітлера - це не по темі, але, вибач, все одно скажу, ну як може бути прикладом людина, яка захоплювалась "золотим дощем" (для тих, хто цього не знає - це коли цюняють на обличчя, і той, кому цюняють, досягає через це оргазму) і пропонувала найкращим членам націоналістичної партії кохатись із жінками на могилах славетних героїв, вважаючи, що від цього народжуватимуться героїчні діти (хіба що цистіт в жінок проявлявся - все інше, дурня) - як на мене, яскраві шизофренічні риси. Окрім шаленого риторічного вміння - нічого вартого уваги. І стосовно вважання людей - тваринами. Ну, не знаю, як там хто, а в мене прадідів серед мавп не було, відповідно, особисто я - не тварина. Тобто, люди - соціальні тварини - як на мене - не аргумент.

Ще раз зауважу - особисто я вважаю, що КПУ не повинна існувати взагалі. Але, підкреслюю вже вкотре, її заборона призведе лишень до популяризації ідеології комуністів, відповідно, треба шукати інших шляхів подолання проблеми. Покарання (фізичне) будь-кого з політичних мотивів також призведе до втрати рейтингу провладної партії - до того ж, на смертну кару, як я пригадую, мораторій введено вже безліч років, а наповнювати тюрми політичними - ну, це вже точно як за радянських часів. Батечко Лукашенко як приклад - ген-ген, як гарно для позиціонування себе у світовому просторі.
І ще дещо - я не знаю, чи були ви останнім часом в топі про комуністичні сірники - тому ще й тут нагадаю. Не треба вважати політичну силу дурною - ці сірники можуть бути такою ж самою провокацією іншої партії, що в наших умовах популярно. В Росії наприклад аби провалити одну партію, телефонували людям вночі і агітували за неї - в результаті, провалилася таки партія. На мою думку, просто зараз комусь дуже вигідно відвернути увагу від однієї політичної сили і звернути ненависть людей на іншу політичну силу. Ще раз перечитайте передостаннє речення - я переконана, що саме так воно і є.
  • 0

#40 soniamerc

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 18.01.2006 – 13:00

Компартія - це абсурд!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wub:
Якщо вони так вистпають за союз з Росією - нехай збирають свої манатки і на члі з Симоненком пруть на свою "родіну"!!! ;)
Саме таким я вважаю найправильніше рішення... Українців теж колись вивозили за панування КПРС. Тепер відплатимо їм подібною монетою: ГЕТЬ З УКРАЇНИ!!! :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних