Перейти до вмісту

Заборона КПУ

Повідомлень в темі: 155

Опитування: Чи варто ЗАБОРОНИТИ КПУ? (86 користувачів проголосувало)

Чи варто ЗАБОРОНИТИ КПУ?

1. Так!Смерть комуністам:) (64 голосів [73.56%])

Процент голосів: 73.56%

2. Нєт!Нізачто! (8 голосів [9.20%])

Процент голосів: 9.20%

3. Мені і євреї не дуже подобаються... (15 голосів [17.24%])

Процент голосів: 17.24%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 20.04.2006 – 20:25

Перегляд дописуiskra (20.04.2006 10:31) писав:

Я щось не можу зрозуміти оцього п.1. Тобто мається на увазі, що ідеологи та реалізатори ідеї не розуміють один одного? Знаєш, на мою думку комунізм засновувався для ідеального суспульства - для людей, які не стануть красти, вбивати, підставляти ближнього і так далі. Якби і реалізатори ідеї, і ідеологи були такими людьми - комунізм був би реальністю. І, до речі, досить непоганою реальністю. Справа в тому, що кожна людина може схилитися на бік лиха, а не добра. Тому то й все накрилося в самому зародку. Але більшість тих, хто зараз підтримує цю ідею - ні в чому не винні. По-перше, це пенсіонери, для яких молодість - найкращий час, незалежно від того за комунізму він був чи за буржуазії. А по-друге, це молодь, яку приваблює сама ідея революції - і їм до біса якого кольору прапори. Аби екстрім був. От мій дідусь був комуністом, який Сталіна просто обожнював - не вірив, що той тираном був, завжди мріяв зіграти його на сцені. А якось в часи СРСР знайшов гаманець "на Парижі" з 200 карбованцями, та відніс його в міліцію. Хіба такі комуністи в чомусь винні? Вони вірили в правду, і їх цінували в той час. Коли СРСР розвалився дідуся звільнили і він помер в залі суду, коли позивався до театру, аби його поновили на посаді. Хіба країна має право не цінувати людей? А ті, хто тоді керував країною і винищував мільйони людей зараз вдало перефарбувався і вже виступає під іншим кольором - хоч синім, хоч помаранчевим - таким все одно.
2. Якщо бережуть національні інтереси - не займаються повальною руйнацією та забороною, а створюють щось корисне. І яка користь з заборони КПУ? Приниження певної частки людей похилого віку? Нащо воно треба, як в них і так зараз жодних надій нема - все що було, все забрали, а давати не поспішають.

Добре, що хоч знаючи мою схильність до сперечань, не ігноруєш пости - а то й таке буває :wub:
Нi комунiзм, нi соцiалiзм не можуть нормально працювати - доведено. Ти кажеш, що це людський фактор, але людей не змiниш - ми завжди були однаковi. Чому Сполученi Штати - розвинулися краще нiж СРСР в свiй час? Тому що було введено в дiю капiталiстичне, буржуазне суспiльство i проведений промисловий переворот. В капiталiстичному суспiльствi є змагання, тобто пiдприємства покращуються пiд тиском змагання, а в комунiстичному суспiльствi - йде зрiвняйлiвка, яка нi до чого не доводить. Це все було очевидним.
  • 0

#102 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 21.04.2006 – 17:21

Перегляд дописуУкраїнець (20.04.2006 20:25) писав:

Нi комунiзм, нi соцiалiзм не можуть нормально працювати - доведено. Ти кажеш, що це людський фактор, але людей не змiниш - ми завжди були однаковi. Чому Сполученi Штати - розвинулися краще нiж СРСР в свiй час? Тому що було введено в дiю капiталiстичне, буржуазне суспiльство i проведений промисловий переворот. В капiталiстичному суспiльствi є змагання, тобто пiдприємства покращуються пiд тиском змагання, а в комунiстичному суспiльствi - йде зрiвняйлiвка, яка нi до чого не доводить. Це все було очевидним.

Тим не менш соціалісти поки що незмівнні з отого першосформованого уряду. Щось в цьому є, чи не так?
Це ти мені зараз розповідаєш економічні закони. Добренько, візьми труд Маркса "Капітал" (сподіваюсь, ти в курсі, що Маркс - ідеолог комуністу з самого початку) і так уважненько прочитай. Хочу щоб мені оголосили конкретні параграфи та абзаци, де комуністична ідеологія перекреслює можливості економічного розвитку (тупоче ногами по підлозі, заходиться криком, пускає слину :wub: ) Тільки уважніше перечитуквати треба - за "Капіталом", насправді, можна вивчати і сучасні економічні тенденції. Може просто хтось з реалізаторів (Ленін та Co) неуважно перечитував книжки ідеологів?
  • 0

#103 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 24.04.2006 – 15:19

Перегляд дописуiskra (21.04.2006 10:21) писав:

Тим не менш соціалісти поки що незмівнні з отого першосформованого уряду. Щось в цьому є, чи не так?
Це ти мені зараз розповідаєш економічні закони. Добренько, візьми труд Маркса "Капітал" (сподіваюсь, ти в курсі, що Маркс - ідеолог комуністу з самого початку) і так уважненько прочитай. Хочу щоб мені оголосили конкретні параграфи та абзаци, де комуністична ідеологія перекреслює можливості економічного розвитку (тупоче ногами по підлозі, заходиться криком, пускає слину :D ) Тільки уважніше перечитуквати треба - за "Капіталом", насправді, можна вивчати і сучасні економічні тенденції. Може просто хтось з реалізаторів (Ленін та Co) неуважно перечитував книжки ідеологів?
Тому тi системи i погано розвиваються тому що - хтось завжди щось не так прочитає i захоче по-своєму зробити. А в комунiзмi немає змагання всiм порiвну все, що не дає можливостi для економiчного розвитку. :wub:
  • 0

#104 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 25.04.2006 – 13:24

Шановні друзі! Почитайте твори ідеологів українського націоналізму (це не фантастичні праці, а етно-психолого-історичні) і ви переконаєтеся, що все краще, що вміщене в комунізм - взяте з національних ідеологій різних народів, але не враховано історико-психологічні та ментальні особливості "середовища насаджування" комунізму... ідеологи комунізму знехтували найважливішим у цьому випадку - людиною!!! вони її замінили "іншим організмом" - "колективом чи класом"...
тому й "пропустили" деякі інші моменти, що й робить цю ідеологію утопічною, тобто фантастичною, нереальною практично!!!
якщо вам подобається фантастика (мен вона, до речі подобається) то це ще не означає, що казка може бути реальністю!
дякую аз увагу!!!

п.с. щодо дідуся - він, мабуть, дійсно був порядною людиною, шкода, що так з ним сталося...
  • 0

#105 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 26.04.2006 – 12:04

Комунізм себе вже вичерпав. Але я знаю, навіщо вони потрібні в парламенті - для того, щоб інші не розслаблялись, вони такі кумедні бійки там роблять - дивишся канал РАДА та вмираєш зі сміху! :D
  • 0

#106 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 26.04.2006 – 12:23

Вони будуть доти, доки на них є попит, а пропозиція партії нульова! Така форма управління як комунізм не може існувати!
  • 0

#107 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 26.04.2006 – 16:04

Та їх в червону книгу вже пора, вони ж вимираючий вид! :D :D
  • 0

#108 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 26.04.2006 – 16:11

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (26.04.2006 15:04) писав:

Та їх в червону книгу вже пора, вони ж вимираючий вид! :D :D
Шкода..хто ж буде замість них? :brovy:
  • 0

#109 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 26.04.2006 – 16:21

Не знаю... :D Без них сумно буде навыть РАДУ дивитися...як же це українські депутати - та не будуть битися!...може тоді когось іншого навчити? :D
  • 0

#110 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 26.04.2006 – 16:28

Перегляд дописуStuff (26.04.2006 17:11) писав:

Шкода..хто ж буде замість них? :D
завжди знайдуться лжепатріоти та хруні...
  • 0

#111 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 26.04.2006 – 16:34

Перегляд дописуukrainer (26.04.2006 15:28) писав:

Хрунь один - тарас чорновіл..не ображай його :D
  • 0

#112 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 26.04.2006 – 16:41

Перегляд дописуStuff (26.04.2006 17:11) писав:

Шкода..хто ж буде замість них? :D

Регіони
  • 0

#113 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 26.04.2006 – 16:44

ні, він не один, окрім публічних фігур, є ті, "хто створюють погоду" в затінку, а от там їх валом... а щодо публічних, то і роман козак, і бойко (той що рух за єдність), і, як не прикро, маса військовослужбовців... які навіть мови країни якій служать не знають... :D :D
  • 0

#114 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 26.04.2006 – 16:51

Перегляд дописуukrainer (26.04.2006 15:44) писав:

то і роман козак, і бойко (той що рух за єдність),
Ага..тих імбецилів забув додати..
  • 0

#115 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 26.04.2006 – 20:02

Перегляд дописуStuff (26.04.2006 09:11) писав:

Шкода..хто ж буде замість них? :brovy:
Прогресивна-соціалістична партія України. :D

Перегляд дописуukrainer (26.04.2006 09:28) писав:

Ага - БЮТ :D
  • 0

#116 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 27.04.2006 – 07:46

Перегляд дописуУкраїнець (26.04.2006 19:02) писав:

Ага - БЮТ :D
Порошенко часом не твій дружбан?
  • 0

#117 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 27.04.2006 – 08:19

і не мій дружбан також :D , але я підтримую думку Українця :D
  • 0

#118 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 27.04.2006 – 08:27

Перегляд дописуukrainer (27.04.2006 07:19) писав:

і не мій дружбан також :D , але я підтримую думку Українця :D
Значить яник ваш кумир?
  • 0

#119 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 27.04.2006 – 08:43

:brovy:
Чим вам не подобається Юлька? перша жінка в історії держави, яка долізла аж до верхівки! молодець! не те, щоб я була феміністкою, але пишаюся своєю землячкою. :D :D
  • 0

#120 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 27.04.2006 – 09:02

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (27.04.2006 07:43) писав:

Чим вам не подобається Юлька? перша жінка в історії держави, яка долізла аж до верхівки! молодець! не те, щоб я була феміністкою, але пишаюся своєю землячкою. :brovy: :D
:D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних