Перейти до вмісту

Сходини Хмельницький №1

Повідомлень в темі: 61

#21 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 09.09.2007 – 18:59

Перегляд дописуbamik (9.09.2007 15:51) писав:

а демс ночувати буду?
В палатах! <_<

Якщо в місцевих буде можливість, а ти будеш чистий і охайний, то можливо візьмуть до дому. А ні то в готелі.
  • 0

#22 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.09.2007 – 20:22

ее, несерйозний підхід до справи! Приїду, зустрінуся, далі прогуляємся до центру, вип’єм пива і розбіжемось кожен по своїх ночівлях. Ні, я сподівався, якщо збиратись, то гуртом до останнього, щоб було що пригадати <_<
  • 0

#23 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 09.09.2007 – 20:25

Перегляд дописуbamik (9.09.2007 21:22) писав:

ее, несерйозний підхід до справи! Приїду, зустрінуся, далі прогуляємся до центру, вип’єм пива і розбіжемось кожен по своїх ночівлях. Ні, я сподівався, якщо збиратись, то гуртом до останнього, щоб було що пригадати <_<
Якщо буде другий день то так і буде, всі ночуватимемо разом :angry1:
  • 0

#24 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 09.09.2007 – 20:35

тоді кажіть коли саме.. наступні вихідні? З радістю відвідаю славне місто Хмельницький! І себе покажу ги))
  • 0

#25 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 09.09.2007 – 21:15

Там де всі. В готелі <_<
  • 0

#26 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 09.09.2007 – 21:27

Перегляд дописуbamik (9.09.2007 21:35) писав:

тоді кажіть коли саме.. наступні вихідні? З радістю відвідаю славне місто Хмельницький! І себе покажу ги))
15 вересня 2007 року

з самого ранку)
  • 0

#27 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 09:07

Знайшов цікавинку у майбутньому словнику і про знаменитий Хмельницький ринок, який, думаю, програма Сходинки включатиме...
Речового ринку "Завод імені Горбачова" у Хмельницькому фактори розташування.
Найбільший і найдешевший в Україні речовий ринок (а цим узагальнюючим словом називають у місті всі ринки, разом узяті) з 23 тис. торгових місць, що займає близько 50 га території. Хмельницький ринок - це напрацьований упродовж багатьох років торговий бренд, відомий всім, хто продає і хто купує - в Україні і далеко за її межами.Факторами розвитку цього ринку були:1. У Хмельницькому ціле передмістя і не одне приміське село населені поляками, до яких починали активно навідуватися закордонні родичі і просто одноплемінники з товарами.2. Закриття підприємств. Вчора ще найвисокооплачуваніші в місті робітники (підприємств військово-промислового комплексу, який у Хмельницькому був найпотужнішим у західноукраїнському регіоні), своєрідна еліта робітничого класу, змушені були ставати першопрохідцями базарного бізнесу, торуючи дорогу в незвідане, безстрашно освоюючи ринки Польщі, воюючої Югославії, згодом - на той час зовсім не відомої для нас Туреччини, а ще пізніше — Індії, Китаю, Сінгапуру, Арабських Еміратів. Звільнений із заводів робітничий люд досить швидко перекваліфікувався в люд торговий. "Завод імені Горбачова", як із гіркою іронією обізвали базар, інтенсивно розвивався й екстенсивно розростався. Товчок у Хмельницькому ріс на болоті — закинутому приколійному пустирищі. Новоспечені бізнесмени освоювали це болото швидше, ніж меліоратори: заводи викидали за ворота все нові й нові порції робочої сили. Маса "човників", повертаючись до рідних берегів з усіх усюд, конкурувала між собою і здешевлювала товар.3. Зручне географічне розташування Хмельницького - ближче до центру країни, на перехресті залізничних та автомобільних доріг - приваблювала тисячі співвітчизників, яким не по кишені чи не по здоров’ю були закордонні вояжі. Та й навіщо було витрачати час і нерви, коли вони могли за невисокими оптовими цінами завантажитись у Хмельницькому? 4. Місцева влада ростила і плекала ринок. І не лише тому, що величезний ринок наче знімав з неї відповідальність за зруйноване виробництво, за створення нових робочих місць, за працевлаштування все нових безробітних. І не тому також, що з кожним роком він поступово перетворювався на дедалі потужнішого наповнювача міського бюджету, майже нічого не вимагаючи взамін. А, либонь, і тому, що цей гігантський торговий монстр був фактично вільною зоною, де ніяк не могли (чи й не хотіли) навести лад, тобто облік і контроль, численні перевіряючі організації. Удачливі "акули" молодого базарного бізнесу й не дуже приховували, що виростали не самі по собі, а під дбайливою опікою старших товаришів, яким не пасувало та й не по закон не дозволяв займатися торговим промислом особисто — все-таки кожен при посаді: хто в міськвиконкомі чи облдержадміністрації, хто в міліції, хто в податковій… Ринок надійно прикривався невидимою парасолькою кровно зацікавлених впливових осіб, наповнюючи їхні особисті бюджети набагато потужніше і щедріше, ніж казенну скарбницю. 5. Напрацьовані протягом десятиліть зв’язки єднали хмельницьких торгівців з виробниками найрізноманітніших товарів у різних країнах світу і власниками місцевих підпільних і легальних цехів, митниками та прикордонниками, залізничниками та даішниками. Зв’язки були дуже розгалуженими, міцними і надійними.Речовий ринок у Хмельницькому справляє суттєвий економічний вплив на місто, даючи роботу майже 20 тис. городян. Якщо врахувати ще й членів їхніх сімей, то ринок годує принаймні п’яту частину жителів. Такого гігантського підприємства у Хмельницькому не було й за СССР. Найбільше з місцевих підприємств часів СССР радіозавод - забезпечував роботою лише 12 тис. чоловік. Ринок став тим осередком міського життя, навколо якого крутиться у Хмельницькому майже все. Втягуючи в свою орбіту десятки тисяч городян вищими, ніж деінде в місті, прибутками, ринок дає роботу і дохід ще й тисячам інших людей. Він створив уже цілу інфраструктуру обслуговування себе. Тут і дрібні торгівці - водою, морозивом, кавою, тістечками й другими стравами, і кухарі, що все це варять і печуть, і вантажники, що все підносять, і водії численних "маршруток", що звозять покупців. А ще забігайлівки, перекусочні, генделики, кіоски з випивкою і закускою і просто домашні "точки", які у великих кількостях виникли довкола ринків. Плюс камери схову, охорона, численні посередники. Та й залізниця мала б платити в міську скарбницю якийсь окремий місцевий податок за ті мільйони додаткових пасажирів, яких вона перевезла сюди з усіх куточків України.Ставши власниками престижних квартир і котеджів, успішні торгівельники перейшли до реалізації стратегічних планів. У місті почали масово викупляти окремі невеликі будівлі і квартири на перших поверхах багатоповерхових житлових будинків, а також споруджувати нові сучасні приміщення - під банки, бари, кав’ярні, крамниці, перукарні, салони краси та здоров’я тощо. Ринок істотно впливає на економіку обласного центру. Зароблені кошти йдуть не лише на збільшення обсягів завезених товарів, а й на створення і розширення власного виробництва. Якщо раніше 98% товарів, що реалізовувались на ринках міста, завозилися з-за кордону, то сьогодні понад 60% з них виробляються в самому Хмельницькому. Друкарні не встигають друкувати яскраві іноземні "лейбли" та етикетки, під якими й продаються псевдозакордонні товари. У місто масово завозять нові технологічні лінії, сучасне промислове обладнання. Ринок переповнений колготками, шкарпетками, сукнями, костюмами, взуттям хмельницького виробництва: тому й коштує все це на 25-30% дешевше, ніж в середньому в Україні. Малий і середній бізнес міста дає сьогодні продукції та послуг більше, ніж промислові підприємства, на яких зайнято майже 40 тис. осіб.
матеріал на підставі публікація тижневика "Дзеркало тижня".

Повідомлення відредагував Weber: 10.09.2007 – 09:09

• 0

#28 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 09:32

Weber
Дякую за рекламу :cool1:
Також цікаво було б почути чи зможемо ми побачити пана 15-го числа біля того самого ринку?
  • 0

#29 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 09:44

Перегляд дописуphobos (10.09.2007 09:32) писав:

Weber
Дякую за рекламу :)
Також цікаво було б почути чи зможемо ми побачити пана 15-го числа біля того самого ринку?
Старатимуся. Бо 13 та 14 буду там зі службовою метою в Університеті економіки і підприємництва, а 15 не гріх було б і поТеревенити. :cool1:
  • 0

#30 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 10.09.2007 – 10:42

phobos
а скільки вартує ніч у готелі вашому?
  • 0

#31 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 10.09.2007 – 10:46

Перегляд дописуjakobz (10.09.2007 11:42) писав:

phobos
а скільки вартує ніч у готелі вашому?
Від 30 грн., але то минулорічні ціни. І хто сказав що ми спати будемо?

Повідомлення відредагував phobos: 11.09.2007 – 13:23

• 0

#32 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 11.09.2007 – 13:21

За останніми даними Гетьман залишається на ніч, тобто їде аж в неділю 16-го.
В зв'язку з цим, до програми сходин можуть бути внесені деякі коригування.
На ваш розсуд виносяться такі пропозиції:
1. Відвідування нічного диско-бару "СВ", вхід 20-30 грн., але враженння незабутні! :)
2. Туристична подорож до міста Кам'янець-Подільський; ;)
3. Невелика і цікава поїздка до міста Старокостянтинів (50км) на День міста; :)
4. Природа, шашлик (якщо дозволить погода). :cool1:

Обирайте! :)
  • 0

#33 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 11.09.2007 – 15:27

Перегляд дописуphobos (11.09.2007 13:21) писав:

За останніми даними Гетьман залишається на ніч, тобто їде аж в неділю 16-го.
В зв'язку з цим, до програми сходин можуть бути внесені деякі коригування.
На ваш розсуд виносяться такі пропозиції:
1. Відвідування нічного диско-бару "СВ", вхід 20-30 грн., але враженння незабутні! :)
2. Туристична подорож до міста Кам'янець-Подільський; ;)
3. Невелика і цікава поїздка до міста Старокостянтинів (50км) на День міста; :)
4. Природа, шашлик (якщо дозволить погода). :cool1:

Обирайте! :)
Я би обрав із задоволенням, але ось таке питання: людину-неТеревеньчанку (-ина) можна брати зі собою? Чи це лише для члєнів клюбу?
  • 0

#34 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 11.09.2007 – 15:33

Перегляд дописуWeber (11.09.2007 16:27) писав:

Я би обрав із задоволенням, але ось таке питання: людину-неТеревеньчанку (-ина) можна брати зі собою? Чи це лише для члєнів клюбу?
ну думаю проти ніхто не буде. Одна умова - щоб у неї було гарне почуття гумору.
  • 0

#35 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 11.09.2007 – 21:57

ммм, за розкладом руху потягів, якшо я і приїду, то в 3,15 ранку в суботу... Хто зустріне?
Я за природу, особливо, якшо там є рчка чи озеро! а диско-бари можна і в рідному місті відвідати. (моядумка! )
  • 0

#36 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.09.2007 – 07:07

Вчора квитки не кинув, бо мав трохи біганки. Кидаю сьогодні докази мого приїзду :)
Програма? Шашлик на березі річки\озера, звичайно, я навіть шомпури можу привезти :cool1:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  Julja_001.jpg   155.85К   30 Кількість завантажень:

• 0

#37 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 07:14

Перегляд дописуphobos (11.09.2007 15:33) писав:

ну думаю проти ніхто не буде. Одна умова - щоб у неї було гарне почуття гумору.
А може краще, щоб не було прецендентів небажаних просто зареєструвати на Теревенях? :cool1:
ПЕС. Якийсь би мобільний контактний номер, якщо все таки вийде бути, щоб не заблукати.
  • 0

#38 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 07:25

Перегляд дописуjakobz (11.09.2007 22:57) писав:

ммм, за розкладом руху потягів, якшо я і приїду, то в 3,15 ранку в суботу... Хто зустріне?
Я за природу, особливо, якшо там є рчка чи озеро! а диско-бари можна і в рідному місті відвідати. (моядумка! )
Природа це добре, але я тільки що глянув прогноз погоди на Хмельницький, на суботу вечером дощ :cool1:
Так що запасні варіанти потрібно мати.

З.І. А у твому місті немає річки?

Перегляд дописуWeber (12.09.2007 08:14) писав:

А може краще, щоб не було прецендентів небажаних просто зареєструвати на Теревенях? :)
ПЕС. Якийсь би мобільний контактний номер, якщо все таки вийде бути, щоб не заблукати.
Завтра Гетьман дасть номер мобільного.
  • 0

#39 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 08:33

Перегляд дописуphobos (12.09.2007 08:25) писав:

Природа це добре, але я тільки що глянув прогноз погоди на Хмельницький, на суботу вечером дощ :yes:
Так що запасні варіанти потрібно мати.

З.І. А у твому місті немає річки?

та річка є,Прут! )) Але хочеться на природу!))
  • 0

#40 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 08:37

Перегляд дописуjakobz (12.09.2007 09:33) писав:

та річка є,Прут! )) Але хочеться на природу!))

ги, Якобз, то котре саме дно.. Прут протікає по Івано-Франківській та Чернівецькій областях. Кста в Снятині вона офігенна, ГЕС запрацювала, рівень води піднявся. Люблю там поплавати, коли буваю в бабульки в гостях :yes:

Повідомлення відредагував bamik: 12.09.2007 – 08:38

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних