Перейти до вмісту

Посвята у студенти.

Повідомлень в темі: 34

#21 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 01.09.2007 – 22:42

У мене в університеті є така собі загальна посвята студентів перед навчанням, але це таке!
А от в мене на факультеті (географічний) посвята надзвичайна - одна з найкращих посвят з усіх, що бувають:angry1: У нас вже більше 30 років збереглися традиції проводити посвяту першого курсу в Буковинських Карпатах! Всю організацію на себе бере четвертий курс (от в минулому році ми показали першачкам:( ) ! Одже сама посвята складається з того, що всі першачки приїзджають в Карпати зранку і так цілий день 4 курс веде їх цікавим гірським маршрутом з різними перепонами і цікавими театральними задумками, звичайно на маршруті передбачені величезні калюжі і болото!
Також обов'язково першачки вивчають різноманітні кричалки про чудовий факультет ГЕОФАК:blink: Під вечір всі вертаються до наметового табору де трошки відпочивають, а потім вже саме посвята- на спеціально збудований трон з ангелами спускається БОГ ГЕО (по канатці:) ) - далі різні цікаві і кумедні промови і в кінці всі першачки посвячуються спеціально приготовленим пійлом (вода+спирт+ біле вино+барвники+все що придумають:) - а залишене пійло допивають вечором четвертокурсники які залишаються у наметовому містечку, а от першачки нажаль ( їх жаль) їдуть додому (їх просто багато дуже-майже 300) - от так весело у нас!!! А взагалі дуже родинна і затишна атмосфера, дуже патріотично географічна! Але думаю ви розумієте-якщо любите свій факультет:P:):ggggg:

Повідомлення відредагував Метелик: 01.09.2007 – 22:45

• 0

#22 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 03.09.2007 – 22:30

Перегляд дописуМетелик (1.09.2007 23:42) писав:

У мене в університеті є така собі загальна посвята студентів перед навчанням, але це таке!
А от в мене на факультеті (географічний) посвята надзвичайна - одна з найкращих посвят з усіх, що бувають:D У нас вже більше 30 років збереглися традиції проводити посвяту першого курсу в Буковинських Карпатах! Всю організацію на себе бере четвертий курс (от в минулому році ми показали першачкам:) ) ! Одже сама посвята складається з того, що всі першачки приїзджають в Карпати зранку і так цілий день 4 курс веде їх цікавим гірським маршрутом з різними перепонами і цікавими театральними задумками, звичайно на маршруті передбачені величезні калюжі і болото!
Також обов'язково першачки вивчають різноманітні кричалки про чудовий факультет ГЕОФАК:happy1: Під вечір всі вертаються до наметового табору де трошки відпочивають, а потім вже саме посвята- на спеціально збудований трон з ангелами спускається БОГ ГЕО (по канатці:cool1: ) - далі різні цікаві і кумедні промови і в кінці всі першачки посвячуються спеціально приготовленим пійлом (вода+спирт+ біле вино+барвники+все що придумають:cool1: - а залишене пійло допивають вечором четвертокурсники які залишаються у наметовому містечку, а от першачки нажаль ( їх жаль) їдуть додому (їх просто багато дуже-майже 300) - от так весело у нас!!! А взагалі дуже родинна і затишна атмосфера, дуже патріотично географічна! Але думаю ви розумієте-якщо любите свій факультет:cool1::):)
На другому курсі був присутній на вашій посвяті... ггг, "затишно" ж було! ))))
  • 0

#23 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 23.09.2007 – 21:35

У нас була присвята як присвята, нічого особливого. Пішли ми подругами з гуртожитку на присвяту, там розгубилися… Я знайшла свою групу, перезнайомилася з тими, кого не знаю, обмінялися всі номерами телефонів, поспілкувалися. Потім відстояли урочисту частину, коли несли прапор України, от і все. Я майже нічого не слухала що там розказували, так цікаво було розмовляти зі своїми! Згодом надибала свою однокласницю, ми подзвонили іншим однокласникам з нашого рідного міста… Всі зустрілися, почали гуляти. Навіть не напилися, уявляєте собі???? Мені так сумно було, згадувала школу, парту, на якій можна було малювали олівцем, подругу, що завжди сиділа зі мною і яку занесло вчитися в інший куток України. Навіть плакати хотілось у такому незнайомому місті… А зараз звичайна студентка, навіть додому не хочеться! :rolleyes:
  • 0

#24 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 21.11.2007 – 07:40

;) У нас спочатку виступав декан, потім зробили "Коридор знань". Четверокурсники ставили стільці у ряд з 2 боків, ставали на них, і коли ми проходили били нас по голові підручниками з матану))) Ну і варенням якимось кормили, я навіть не хочу знати що у ньому було :angry1:
  • 0

#25 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 08:32

mIK
у вас там дєдовщина прям якась..))
  • 0

#26 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.10.2009 – 07:09

зібрали нас на кампусі, послухали вступні слова адміністрації і ректора, зачитали клятву студента нашого вузу, а потім повели в кафетерії накормити нас =)) в кінці дня ше на халяву всяких дрібниць надавали)))
  • 0

#27 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.10.2009 – 08:36

Посвята гг. Сесія сесією. Ога. Але пиятика обов'язкова

ВакуОлька: Юзербар видалено як такий, що порушує п. п. 1.5
  • 0

#28 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 08:44

нічо особливого не було(
  • 0

#29 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.10.2009 – 09:45

Флуд видалено
  • 0

#30 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 07.01.2010 – 19:22

Перегляд дописуAmarok (23.10.2009 07:09) писав:

зібрали нас на кампусі, послухали вступні слова адміністрації і ректора, зачитали клятву студента нашого вузу, а потім повели в кафетерії накормити нас =)) в кінці дня ше на халяву всяких дрібниць надавали)))
Це тіпа книжки, ручки, зошити, студаки? ггг
  • 0

#31 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 07.01.2010 – 23:25

Сесія— найкраща посвята) Хоч ні, то більш на бойове хрещення схоже.
  • 0

#32 фартова:)

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Луцьк/Острог

Відправлено 09.01.2010 – 00:37

У нас, в Острозькій академії, посвята наче якийсь ритуал!

Спершу натягли на всіх першокурсників мантії, потому під фанфари всі вишикувались у академічному парку, потому нам інсценізовано переказали історію академії з Гальшкою Головичівною та Костянтином Острозьким...потому кожному вручили біблію. Далі виходили викладачі та ректор на промови (також у мантіях).

Після цього феєричного дійства усім показують університет, картинну галерею при ньому, знайомлять з деканом...

Перше враження завдяки такій посвяті складається неперевершене! Направду!! :)
  • 0

#33 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 12:30

Перегляд дописуFT232BM (8.01.2010 00:25) писав:

Сесія— найкраща посвята) Хоч ні, то більш на бойове хрещення схоже.
Не схоже, а так і є) Слабких духом відраховують, реальним пацанам дають зелене світло
  • 0

#34 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 09.01.2010 – 14:15

Перегляд дописуфартова:) (9.01.2010 00:37) писав:

Спершу натягли на всіх першокурсників мантії, потому під фанфари всі вишикувались у академічному парку, потому нам інсценізовано переказали історію академії з Гальшкою Головичівною

Гулевичівна :)
  • 0

#35 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.01.2010 – 18:05

Флуд видалила
  • 0