Перейти до вмісту

спокій...

Повідомлень в темі: 60

#41 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 24.10.2007 – 00:00

Перегляд дописуЗлодюжка (22.10.2007 20:44) писав:

spokij- kolu Je BABLO bagato BABLA
неправда. виникає купа нових страхів, сильніших: втратити, просрати і за ним жалкувати
  • 0

#42 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 24.10.2007 – 07:04

А ще спокій буває чимось близьким до байдужості - коли все настільки погано... Коли нічого не тішить... Кроли впадаєш у ступор і не реагуєш ні на що...

А на душі - ні хвильки... Тихо і спокійно... Наче все вимерло...
  • 0

#43 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 25.10.2007 – 04:40

все добре в міру. спокій і неспокій - це не добре чи погане, а природні стани живих істот.
  • 0

#44 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 08.01.2008 – 23:14

Спокій, на мою думку, це дуже неоднозначне поняття. З одного боку- це добре, ти врівноважений, не нервуєш, тебе ніщо не діймає, але коли його занадто багато, то блювати хочеться цим спокоєм :) Коли ти плануєш свій графік життя на тиждень вперед, знаючи, що точно ніщо не зміниться і не завадить твоїм планам- це стає твоїм суцільним жахом. В тебе з’являється боязнь пускати нових людей у своє життя, бо ти боїшся, що вони порушать твій ритм, зроблять його динамічним і т.п. Особисто я так жив 2 роки. Зараз у моєму житті багато,що змінилося і я безмежно вдячний одній людині, що допомогла позбутися мені цього відчуття. :unsure:
  • 0

#45 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.01.2008 – 23:29

Спокій душі, це типо смерть? :)
  • 0

#46 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 23:42

Спокій = "+" на "-"
  • 0

#47 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 08.01.2008 – 23:42

Хм чомусь згадалось чим закінчився майстер і Маргарита Булгакова... хм...ненаю спокій це щось дуже не довготривале в нашому бутті...
  • 0

#48 бульбашка...

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 22:06

от я зараз прагну спокою...як я замучилась... сьогодні перенервувала на екзамені...не спала цілу ніч...находилась по Львові..шо ноги відпадають...приїхала додому....не було чого навіть поїсти...голодна,зла,холодна лягла спати...прийшла не розуміюча мама...розбудила....накричала на мене за "неправельну" зроблену копію паспорта... скандал..крик..."вечір на дворі ксерокса вже не найду"...ааа.. тра-ла-ла...я сонна...кричу на неї вона н амене...грррр...потім вона подивилась ше разок на копію зробила висновок шо все гуд.. я ж їй пояснювала ..але ж вона вперта яка.... мене аж тіпало...:)((,...ужасні вічуття...зараз все нервує..навіть найменші дрібниці...зараз потрібний сопкій...без всіх...навіть телефона виключила:unsure:...брр
  • 0

#49 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.01.2008 – 22:13

Для мене повний спокій - то хіба могила...
  • 0

#50 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 09.01.2008 – 22:14

спокій - то круто...
  • 0

#51 нявка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 20:38

На мою думку, спокій це якась відносна річ!Інколи існує омана,коли все стабільно і врівноважено нам здається,що це спокій,або коли ми лишаємся сам на сам з собою.Це все не справжній спокій,оскільки наші...думки...питання завжди лишаються з нами і мучать нас!Спокій щось похоже до ідеалу.ми прагнем його,але ніколи(а може колись) це в повну міру не осягнем!
  • 0

#52 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.01.2008 – 21:03

спокій має приходити інколи як вирішення проблеми
спокійно має бути поруч із близькими людьми
думаю, спокій - це не відсутність емоцій, це внутрішня рівновага
люблю спокій
  • 0

#53 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 15:56

Людина прагне завжди до стану спокою та рівноваги (але жити в ньому не здатна...зазвичай))....а от навколишнє середовище - прагне до хаосу, нестабільності, розпаду тощо.
  • 0

#54 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 21:56

Перегляд дописуБлискавиця (4.02.2008 15:56) писав:

Людина прагне завжди до стану спокою та рівноваги (але жити в ньому не здатна...зазвичай))....а от навколишнє середовище - прагне до хаосу, нестабільності, розпаду тощо.
хто сказав, що кожен з нас не частка навколишнього середовища? спокій - це динамічна рівновага, а НС - зовсім не прагне до хаосу, просто розпад є необхідною умовою оновлення та відтворення
  • 0

#55 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 12.02.2008 – 18:26

як на мене спокій - це коли нічого нікому від тебе не треба ! ніхто тебе не дьоргає ! жаль що спокій буває дуже - дуже рідко !
  • 0

#56 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 13:44

Перегляд дописуSergiy_K (4.02.2008 21:56) писав:

хто сказав, що кожен з нас не частка навколишнього середовища? спокій - це динамічна рівновага, а НС - зовсім не прагне до хаосу, просто розпад є необхідною умовою оновлення та відтворення
Динамічна рівновага - це життя, а спокій - то смерть, припинення або призупинення чи сповільнення процесів. Людина впорядковує навколишнє середовище за власними потребами. Без діяльності людини нс прагне до хаосу і розпаду, це може бути і розпад навічно. Хаос і розпад не є необхідною або достатньою умовою відтворення.
  • 0

#57 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 13:48

Незнаю як на мене стану спокою просто неіснує, людина завжди чимось переймається чимось заклопотана і чогось боїться, багато чого залежить від індивідуальних особливостей людини, дехто сильніше(яскравіше) сприймає проблеми дехто спокійніше, потрібно просто простіше ставитися до життя і нешукати проблем де їх немає, а стан абсолютного спокою,навіть незнаю мабуть тільки мертвим все по барабану.
  • 0

#58 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 21:05

Перегляд дописуБлискавиця (13.02.2008 13:44) писав:

Динамічна рівновага - це життя, а спокій - то смерть, припинення або призупинення чи сповільнення процесів. Людина впорядковує навколишнє середовище за власними потребами. Без діяльності людини нс прагне до хаосу і розпаду, це може бути і розпад навічно. Хаос і розпад не є необхідною або достатньою умовою відтворення.
що за брєд, біосфера постійно спалює сама себе і самовідтворюється
  • 0

#59 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 22.02.2008 – 23:17

Людина живе для того, щоб досягнути стан спокою душі(після смерті). Інколи при виникненні багатьох проблем людина починає прагнути осягнути стан спокою :cool2:
  • 0

#60 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 25.02.2008 – 20:29

Перегляд дописуMIRW810I (22.02.2008 23:17) писав:

Людина живе для того, щоб досягнути стан спокою душі(після смерті). Інколи при виникненні багатьох проблем людина починає прагнути осягнути стан спокою :shy:
правильно, це називається "людина живе щоб померти"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних