Перейти до вмісту

* - - - - 1 Голосів

Обираємо найкращий аудіо плеєр

Повідомлень в темі: 123

Опитування: Який аудіо плеєр ви використовуєте? (123 користувачів проголосувало)

Який аудіо плеєр ви використовуєте?

1. AIMP (47 голосів [38.21%])

Процент голосів: 38.21%

2. Apollo (4 голосів [3.25%])

Процент голосів: 3.25%

3. Foobar (5 голосів [4.07%])

Процент голосів: 4.07%

4. JetAudio (9 голосів [7.32%])

Процент голосів: 7.32%

5. WinAmp (36 голосів [29.27%])

Процент голосів: 29.27%

6. Ipple Play (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

7. Amarok (4 голосів [3.25%])

Процент голосів: 3.25%

8. Apple iTunes (8 голосів [6.50%])

Процент голосів: 6.50%

9. 1by1 (1 голосів [0.81%])

Процент голосів: 0.81%

10. Windows Media Player (5 голосів [4.07%])

Процент голосів: 4.07%

11. Spider-player (1 голосів [0.81%])

Процент голосів: 0.81%

12. інший (3 голосів [2.44%])

Процент голосів: 2.44%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Едм

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:-

Відправлено 03.09.2007 – 22:20

Dimon

Цитата

AIMP підтримує редагування тегів, аудіо конвертер, звукозапис, просто кристальний звук!!!
Просто треба юзати авторитетні Winamp збірки, наприклад від SamLab, та все це є і навіть більше того. А звук залежить від кодека, встанови туди інший кодек - будеш мати інший звук. Щодо запису - то мова йде про плеери, а не рикордери. Сумніваюсь, що в цьому комбайні може бути добрий рекордер, тоди нащо він здався.

Цитата

Люди, ви шо гоните????? ВІНАМП - ЦЕ ПРОСТО ГІВНО!!!!
Зображення Така гучна заява, швидше за все, вже образила не одного чоловіка в цій кімнаті. Я сам не користуюсь Winamp, але чув про цього ветерана ще задовго до того як побачив комп'ютер. ...ветеранів не гоже ображати.

Winamp - штука цікава, стільки функціоналу, закачаєшся. Шкода, але мені ліньки в ньому розбиратись. Може десь чекає не мене підручник? Зображення

Колись юзав Real Audio player. Особливо мені подобалась одна функція роботи з тегами. Туди часто записують жанр музичного твору, а у мого сусіда по локалці тої музики до чорта - ось, кожного разу задавав функцію "Сортувати за жанром". Дуже зручно, але швидше за все таке перелопатування файлів сильно їло ресурси того хлопа, бо в одну мить заблокував мені доступ до свого архіву (на той час, 3 роки назад, цей плеєр ще не вмів зберігати результати сортування).

Мій вибір Apollo:
  • Звук. Часто зустрічав експертні порівняння програвання МР3 формату різних плеєрів у спеціалізованих журналах. Apollо серед них неперевершений лідер, особливо відчувається на високих частотах при низьких бітрейтах. Хтось переконає мене в зворотньому?
  • Простота і наглядність інтерфейсу. Нічого не треба "досліджувати". Особливо зручно та інформаційна стрічка в яку він згортається і може знаходитись зверху вікон.

Повідомлення відредагував Adz: 03.09.2007 – 22:34

• 0

#42 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 19.09.2007 – 14:23

В цьому голосуванні я проголосував за WinAmp, але бачу у форумчан досить великою популярністю користується AIMP.
Поцікавився, скачав, спробував, дійсно плеєр що вартий уваги.
Обговорення AIMP тут.
  • 0

#43 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.09.2007 – 20:30

Apollo- все що треба, мінімум гємору, максимум зручності.... Просто плеєр, який дуже якісно грає музику...
А для кодінгу і всього іншого в мене MediaMonkey - вона і теги автоматом заповнить і перекодує....
  • 0

#44 PoCoMaXa

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 24.09.2007 – 17:14

Під віндою юзав фубар - швидкий, гарно звучить... все, що потрібно и нічого зайвого.
Перейшов на лінуху.. Тут я і знайшов кращий плеєр усіх часів :D - amaroK. Ніколи не зустрічав нічого подібного, зібране все краще з усіх плеєрів. Привабливий вигляд, дуже зручна медіабібліотека, гарне звучання, контактує з ластфм та взагалі є можливість пошуку інфи про музику (теги, тексти, обкладинки) в інеті.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  amaroK1_2.jpg   119.16К   26 Кількість завантажень:

• 0

#45 .salo

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 12:25

Перегляд дописуPoCoMaXa (24.09.2007 18:14) писав:

Під віндою юзав фубар - швидкий, гарно звучить... все, що потрібно и нічого зайвого.
Перейшов на лінуху.. Тут я і знайшов кращий плеєр усіх часів ;) - amaroK. Ніколи не зустрічав нічого подібного, зібране все краще з усіх плеєрів. Привабливий вигляд, дуже зручна медіабібліотека, гарне звучання, контактує з ластфм та взагалі є можливість пошуку інфи про музику (теги, тексти, обкладинки) в інеті.
Аналогічна ситуація, плюс легке керування. На вінді ніяк не можу знайти аналога. Вінамп плохенький, В мене наприклад не зберігає великих плейлістів правильно. Поки слухаю музику КМРlayer'ом. Перепробував майже все
  • 0

#46 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 29.09.2007 – 21:48

Перегляд дописуAdz (3.09.2007 23:20) писав:

Dimon
Просто треба юзати авторитетні Winamp збірки, наприклад від SamLab, та все це є і навіть більше того. А звук залежить від кодека, встанови туди інший кодек - будеш мати інший звук. Щодо запису - то мова йде про плеери, а не рикордери. Сумніваюсь, що в цьому комбайні може бути добрий рекордер, тоди нащо він здався.
Зображення Така гучна заява, швидше за все, вже образила не одного чоловіка в цій кімнаті. Я сам не користуюсь Winamp, але чув про цього ветерана ще задовго до того як побачив комп'ютер. ...ветеранів не гоже ображати.

Winamp - штука цікава, стільки функціоналу, закачаєшся. Шкода, але мені ліньки в ньому розбиратись. Може десь чекає не мене підручник? Зображення

Колись юзав Real Audio player. Особливо мені подобалась одна функція роботи з тегами. Туди часто записують жанр музичного твору, а у мого сусіда по локалці тої музики до чорта - ось, кожного разу задавав функцію "Сортувати за жанром". Дуже зручно, але швидше за все таке перелопатування файлів сильно їло ресурси того хлопа, бо в одну мить заблокував мені доступ до свого архіву (на той час, 3 роки назад, цей плеєр ще не вмів зберігати результати сортування).

Мій вибір Apollo:
  • Звук. Часто зустрічав експертні порівняння програвання МР3 формату різних плеєрів у спеціалізованих журналах. Apollо серед них неперевершений лідер, особливо відчувається на високих частотах при низьких бітрейтах. Хтось переконає мене в зворотньому?
  • Простота і наглядність інтерфейсу. Нічого не треба "досліджувати". Особливо зручно та інформаційна стрічка в яку він згортається і може знаходитись зверху вікон.
та лан, може я про вінамп переборщив, ну... все одно, аімп рулить)
  • 0

#47 Едм

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:-

Відправлено 29.09.2007 – 22:03

Шановні, диряве у вас голосовуння. Windows Media Player 11 шо, йде лісом?
  • 0

#48 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 22:34

Foobar в збірці Dr.Death'а. ще AIMP. все решта йде лісом :D

раніше ще пробував Quintessential Media Player. коли випустять фінальну (якщо випустять) можливо й повернусь на нього :D
  • 0

#49 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 29.09.2007 – 23:26

Перегляд дописуAdz (29.09.2007 23:03) писав:

Шановні, диряве у вас голосовуння. Windows Media Player 11 шо, йде лісом?
Та він ніби не чистий аудіоплеєр, хоча ВінАмп таким вже теж назвати важко.

Додав в голосування.
  • 0

#50 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.09.2007 – 20:44

Вінамп. Найзвичніший просто, а користуюся я плеєром нечасто...
ТО для чого шукати щось нове???
  • 0

#51 .salo

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 13:42

Перегляд допису.salo (28.09.2007 13:25) писав:

Аналогічна ситуація, плюс легке керування. На вінді ніяк не можу знайти аналога. Вінамп плохенький, В мене наприклад не зберігає великих плейлістів правильно. Поки слухаю музику КМРlayer'ом. Перепробував майже все
Все зупинився на AIMP2, бо все відтворює, на відміну від більшості, де хоть щось не відтворюється (принаймні в мене). Плюс там є така фіча, коли задаєш час вимкнення компа офігітельно класно ( + декілька плейлістів на панелі, просто класно)
  • 0

#52 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 01.10.2007 – 14:13

Раджу подивитись ще в сторону JetAudio :D
  • 0

#53 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 14:28

Я за АIMP мені він дуже сподобався)
  • 0

#54 Win32:Tenga-b

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Переяслав-Хмельницький

Відправлено 21.12.2007 – 12:29

Цитата

Winamp - штука цікава, стільки функціоналу, закачаєшся. Шкода, але мені ліньки в ньому розбиратись. Може десь чекає не мене підручник?

Dimon Я бачу що пишеш багато,а думаєш мало.Я не ображаю тебе,а просто пишу те що бачу.
Winamp,вибачте,ЛАЙНО.але розібратись у ньому раз плюнути.
Признаю J river media centre ,
Jetaudio(класна штука для мультимедіа),і Aimp.

мені фобос тему закрив.я не голосував за плеєр.а питав чи є у когось щось мені потрібне.http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php?showtopic=7786
  • 0

#55 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 13:26

Вже доволі давно користуюсь JetAudio просто супер :yes: , а от недавно на другий копм скачав АІМР2 теж доволі непоганий, але звичка дає про себе знати... Тому для мене найкращий JetAudio :cool1:
  • 0

#56 Posejdon

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:БЦ

Відправлено 21.12.2007 – 14:30

Кращий звук (і це не одноразово доведено різними офіційними й не дуже лабами) у Вінампа 2.91 із SSRC.
А тер по пунктам:
- Вінамп 2.91 має фраунгуферовський кодек із фільтрами.
В наступних версіях вінампа вже інший кодек, так як виникли ліцензійні тріння із-за яких нулсофт (власник вінампа) був вимушений відмовитись від використання цього чудового кодеку.

SSRC - це зовнішній плагін для прямого вітворення звуку який дуже чітко налаштовується під звукову карту. Має дуже досконалі методи обробки звуку. У купі розом вони дають саме той звук яким він має бути (без прикрас і т.п)

Зауваження: АІМП та подібні йому плеєри мають вбудовані процесори-ефектори по обробці звуку, тому звук здається таким "незвичним і красивим". І на якісному звуковідтворюючому тракті ввімкнення цих процесорів дуже навіть помітно.
До того ж АІМП трішки коряво їх юзає. Не хочу нікого ображати, але це так. (вони вмикаються не плавно, а різко :cool1: )

Хай би там що, а я у цьому переконався на власному досвіді.
  • 0

#57 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 17:14

сам юзаю аімп, задоволений повністю-маленький плеєр, класна якість звучання, зручний продуманий інтерфейс, багато корисних функцій, жере мало системних ресурсів. Коротше мені вистачає)
ще говорили що foobar2000 тож має класну якість відтворення , але я його не юзав
  • 0

#58 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 21.12.2007 – 18:46

AIMP непоганий плейер, та він не підтримує відео, що мене і зупиняє в ньому. Winamp останніх версій став дуже "важким" по відношенню до системних ресурсів, та зараз юзаю його, непевно, вже по звичці. WMP 11 - непогана річ. Він має простий інтерфейс, гарний дизайн та функцій порівняно з іншими плейерами має мало.
Amarok на лінуксі, на мою думку, просто жах

Повідомлення відредагував Flame Sirius: 21.12.2007 – 18:47

• 0

#59 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 18:50

Перегляд дописуFlame Sirius (21.12.2007 18:46) писав:

AIMP непоганий плейер, та він не підтримує відео, що мене і зупиняє в ньому.

ну прикол в тому, що ми обговорюємо саме АУДІО плеєри, а не відео чи мультимедійні плеєри(і відео, і аудіо). ;)
а на рахунок відео-так жоден плеєр, який одночасно є аудіо програвачем, ніколи не зрівняється за функціональністю із спеціалізованими плеєрами для відтворення відео :)
  • 0

#60 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 24.12.2007 – 19:19

Кароч потестив ше MediaMonkey
Непоганий плеєр скажу я вам... Упор зроблено на якісне відтворення басів... Барабани і інші бумкавки звічать пречудово... Але коли вступає високий жіночіий вокал то тут MediaMonkey слабуватий... глушить...

Отож мій рейт плеєрів тепер такий.

1. JetAudio - Зе бест !
2. MediaMonkey - Баси супер !
3. AIMP - Тут високі непогані.
4. Foobar -тож непоганий.

зі. імхо звісно...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних