Перейти до вмісту

Антиукраїнські форуми

Повідомлень в темі: 73

#21 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 02.09.2007 – 19:10

Перегляд дописуБогуслав (29.08.2007 18:45) писав:

Різниця у тому що на цьому форумі в першу чергу намагаються відстояти своє самовизначення, як право кожного народу, тоді як на антиукраїнських -- знівелювати це намагання. Вічуваєте різницю: за своє і проти когось. От і все.
яка самовизначення на форумі ?. Форум це засіб для спілкування, обмін думками от і все. Крик на форумі " я українець, я- людина, а москалі в мене забирають все" і теж саме робити на ніби-то на "антиукраїнських форумах" буде мати такий же результат як носіння води ситом. Ваше " самовизначення" може потонути в купі флуду та побічних розмов, тому раджу розслабитись і спілкуватися, а не сприймати форум як спосіб визвольної війни чи ще чогось.
  • 0

#22 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 03.09.2007 – 16:17

Перегляд дописуMarcos (2.09.2007 20:10) писав:

яка самовизначення на форумі ?. Форум це засіб для спілкування, обмін думками от і все. Крик на форумі " я українець, я- людина, а москалі в мене забирають все" і теж саме робити на ніби-то на "антиукраїнських форумах" буде мати такий же результат як носіння води ситом.

До речі описаний Вами "крик" це також спосіб спілкування та самовиражння, тому не варто придавати цьому негативного відтінку.

Цитата

Ваше " самовизначення" може потонути в купі флуду та побічних розмов, тому раджу розслабитись і спілкуватися, а не сприймати форум як спосіб визвольної війни чи ще чогось.

Моє "самовизначення" це заявка не лише особистої точки зору, але й точки зору великої кількості інших людей, суспільної думки. Тому, якщо на котромусь форумі висвітлена одна точка зору, то не бачу нічого поганого у висвітленні протилежної. Проблема в тому що більшість "антиукраїнців" надто нестримано реагують на такі повідомлення.
Також зазначу, що форуми мають відчутний вплив на громадську думку, та формування світогляду його відвідувачів, тому певним чином їх можна вважати зброєю.
  • 0

#23 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 03.09.2007 – 16:41

Недавно був відвідувачем трамвайного форуму, отам УКРАЇНОФОБИ!!!!!!!!!!!!!
Більше туди зазирати не буду, у кого ще не зривало планку від люті - прошу зайти, там таке гонять!!!! http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi...;fm=0&lm=19 Гіршого підбору компаніїї я ще не бачив. Якщо є бажання - напишіть їим свою думку, почитаєте як відповідатимуть (прохання серйозно все те не сприймати, вони все одно шизіки)
  • 0

#24 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.09.2007 – 23:51

як на мене то нетреба ГГГ.. чіпати от і смердіти не буде, немачого по тих форумах лазити ітак нікого не переконєш :angry2: <_<
  • 0

#25 liluM

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 24.12.2007 – 00:24

Ситуація просто обурює!!! І це тоді, коли російськомовні регіони вважають себе мудрими і толерантними! Спробувала вести діалог на севастопольському форумі про нашу територіальну єдність і не тільки. Дуже толерантно, без образливих слів. Викинули, щоправда після кількачасового спілкування! Але діалог розвернувся... Складається враження, що модератори навмисне намагаються не допускати "свіжої" інформації до голів своїх відвідувачів. Мою мирну тезу: "Давайте жити в мирі і злагоді!" - так і не почуто! Невже не буде такого, що українці мирно спілкуватимуться між собою? Невже вічно буде цей ганебний поділ на Схід і Захід?
  • 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.12.2007 – 00:54

Перегляд дописуliluM (24.12.2007 00:24) писав:

Невже не буде такого, що українці мирно спілкуватимуться між собою?

Перепрошу, пані, але де Ви там побачили українців?
Не будьте наївною - усі подібні ресурси створюються, наповнюються і керуються росіянами, а не українцями. І нема чого на них витрачати свій час.
  • 0

#27 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.12.2007 – 10:55

Цитата

Ситуація просто обурює!!! І це тоді, коли російськомовні регіони вважають себе мудрими і толерантними
З обох боків вистачає ідіотів і не треба нічому дивуватися, зайдіть на ультранаціоналістичний форум і заговоріть російською і побачите шо буде.

Цитата

Спробувала вести діалог на севастопольському форумі про нашу територіальну єдність і не тільки. Дуже толерантно, без образливих слів. Викинули, щоправда після кількачасового спілкування!
а нащо ви сподівались ? Що ви наставите людей на істнний шлях, дарма. В них своя думка, вас виховували на одній історії, їх на іншій.

Цитата

Мою мирну тезу: "Давайте жити в мирі і злагоді!" - так і не почуто! Невже не буде такого, що українці мирно спілкуватимуться між собою? Невже вічно буде цей ганебний поділ на Схід і Захід?
ще раз повторюся, ідіотів вистачає з обох боків і якщо ви думаєте що Захід весь миролюбний і любить Схід, то ви помиляєтесь. Поки не буде ідіотів З ОБОХ БОКІВ буде ганебний поділ.
  • 0

#28 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 24.12.2007 – 10:59

Перегляд дописуMarcos (24.12.2007 10:55) писав:

Поки не буде ідіотів З ОБОХ БОКІВ буде ганбений поділ.
тобто так буде завжди? ))
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.12.2007 – 11:00

Перегляд дописуjakobz (24.12.2007 10:59) писав:

тобто так буде завжди? ))
Поки хтось не візьметься за лікування ідіотів - так ;)
  • 0

#30 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 24.12.2007 – 11:07

теми з"єднано
  • 0

#31 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.12.2007 – 12:19

Перегляд допису-=VJ=- (24.12.2007 00:54) писав:

Перепрошу, пані, але де Ви там побачили українців?
Не будьте наївною - усі подібні ресурси створюються, наповнюються і керуються росіянами, а не українцями. І нема чого на них витрачати свій час.
правильно, теж так думаю.....краще розвивати своє, українське, зміцнювати його - тоді відпаде потреба комусь щось доводити.

Перегляд дописуbamik (24.12.2007 11:15) писав:

Вести дискусію безкорисно, за два роки йа вже встиг наспілкуватись.
Порада не сприймати близько до серця, а сміятись ;)
Сміх - найдієвіший засіб!.....я оце дивилася на депутата ПР Лєвченко (це той що його обливали кефіром за вислів що Україні має бути тільки одна мова - російська)....так коли він у студії дискутує, то його страшенно радує коли його опоненти нервуються та агресивні стають. Він аж розквітає (ну людина він певно психічно не врівноважена, тож бачити, що інші теж не святі йому подобається)....
Так от, коли була дискусія про Голодомор - він там ніс якусь нісенітницю досить агресивним тоном, з образами для опонентів...а у студії сиділи поважні люди - Лук*яненко, Жулинський (Директор інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України, академік) ще історики українські та діячі культури, коротше, наша інтеліґенція.
Так от вони замість йому агресивно відповідати на його нісенітницю дружно розсміялися.....ви б бачили, що було з Лєвченком! Він аж підстрибнув на стільці, наче його струмом вразило...а очі з орбіт повилазили і збентежено забігали туди-сюди....розгубився хлопака :)
А тоді йому почали відповідати, та без лайки, а з гумором - мовляв. ви людина молода, ще не все знаєте...та маєте змогу ще вивчити.....і таке інше))...а тема ж була дуже болюча - Голодомор!...про який Лєвченко казав цинічні і брехливі речі!
Тож візьміть собі на замітку....тим паче, що гумор - це наша вроджена здібність.....я коли вперше прочитала дописи на цьому форумі, то була дуже здивована і дуже раділа....бо думала, що схильність дотепно виражати свою думку із жартами та грою словами - то тільки моя особливість.....а виявляється - це національна риса українців.
Такого дотепного форуму, як Теревені, я ще в житті не бачила! :P

Повідомлення відредагував Блискавиця: 24.12.2007 – 12:43

• 0

#32 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 24.12.2007 – 19:41

Раніше частенько заходив, навіть призьвесько - "bendera" встиг там отримати (те що ці "чурки" навіть про правельнісь написання так ненависного їм українця і гадки не мають - навіть промовчу). Але згодом зрозумів - діалог там не можливий. Все одно до твоїх доводів і обгрунтованих зауважень ніхто не прислухається. Тебе взагалі там не чують - лише слиновидільний рефлекс вмикається. Тому вирішив простіше - "СОБАКИ гавкають - караван має рухатись і далі". А витрачати свій час і нерви на всяких вилупків - собі ж дорожче

Перегляд дописуbamik (24.12.2007 12:15) писав:

...........Порада не сприймати близько до серця, а сміятись :lol:
І то правда. Але інколи не знаєш - чи то сміятись - чи то плакати.
Тому прислухаюсь до поради Бернарда Шоу -
:) "Я спішу посміятися над поганим, шоб не встигнути поплакати".
Ви знаєте панове - допомагає.................
  • 0

#33 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 25.12.2007 – 06:50

із Севастопольцями спілкуюсь нормально, мене не банять...вони знають мою позицію та знають, що я нею не поступлюся...але я дала їм зрозуміти, що я не ненавиджу їх, а поважаю як опонентів. Я навіть їздила до них аж два рази та жила там, мені дали дах над головою і все що потрібно для життя - вони цілком нормальні люди! І коли не намагаєшся нічого нав"язати їм силою - вони нікого не ненавидять і не чіпають...просто українське для цієї категорії людей - і справді чуже, бо вони народились та виросли в Росії, тобто не в тій Росії, яка існує для українських націоналістів, а в тій, в якій їм добре жилося, набагато краще, ніж в тій Україні, яку їм пропонують зараз....звісно, їм не подобається це... справа в тому, що майже всі робочі місця в Севастополі надані росіянами... а ті, що надані українськими фірмами, дуже зарплатнею відрізняються... тому у людей тверда думка: в Росії краще, нафіг нам Україна? ....цю проблему треба вирішувати якимось розумним шляхом...і підняттям економіки, створенням нормальних умов життя...

Повідомлення відредагував Помаранчева Пантерка: 25.12.2007 – 06:52

• 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.12.2007 – 09:37

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (25.12.2007 06:50) писав:

із Севастопольцями спілкуюсь нормально, мене не банять...

Це вже можна вважати нормальним? Низько ж Ви себе цінуєте...

Теми на зразок "Хохло-зверинец" я вже не можу вважати нормальним спілкуванням.
  • 0

#35 Алевтина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 25.12.2007 – 21:42

Я на якомусь російському форумі натрапила на тему "Советские плакаты" і засунула туди портрет Шухевича :lol: Нікто нічого не зрозумів, там той портрет і досі напевне висить.... :)

Ну хай собі спілкуються на своїх форумах - дискутувати з ними - то метати бісер перед свинями. Краще цей час використати на щось корисне.
  • 0

#36 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 25.12.2007 – 22:32

Для чого їх чіпати? В тім то і справа, що крім пустих слів і образ вони більш нічого не роблять.
Що до цього форуму, то він не є, на мою думку, не мають на меті самовизначення чи активно боряться за права українців перед кимось.
Просто це місце спілкування, на якому зібрались у більшості справжні українці, справжня вихована і патріотична нація, якими в ідеалі мають бути всі українці.
  • 0

#37 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 26.12.2007 – 01:02

я Президенту питання задала вже, задавайте і ви поки є час.
http://president.pravda.com.ua/
хай він відповідає :)
  • 0

#38 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.12.2007 – 15:43

Га, що я зустрів)

Як одержати задоволення в спілкуванні з носіями тоталітарної свідомості

http://obkom.net.ua/...2/27.1241.shtml

:)
  • 0

#39 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 27.12.2007 – 16:43

Перегляд дописуbamik (27.12.2007 15:43) писав:

Га, що я зустрів)
Як одержати задоволення в спілкуванні з носіями тоталітарної свідомості
:) супер - а головне в точку - не вивчивши матчасть - не лізь........................
  • 0

#40 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 27.12.2007 – 18:41

Що тут скажеш?
Мене завжди жахала і дивувала водночас сліпа й тупа впевненість багатьох людей у навязаних їм ідеях, що не мають за собою ні правди ні хоча б натяку на справедливість.
Ковтають собі все, що їм дають і жодного натяку на подумати своєю головою. Мені довелося не просто на форумі, а в житті поспілкуватися с багатьма такими людьми і скажу вам - намагатися їм щось довести - марна справа.

Вони навіть отримують кайф від того, що тупо стверджуюють одне й те саме, коли бачать що ви вже сил не маєте їм ще раз все пояснювати.
Нормальних аргументів у них не має - на питання Чому? конкретного відповісти вам вони не зможуть нічого. Знаєте, таке типу - а тому що гладіолус!
так що нерви собі псувати не треба, лікар на хворих не ображається. Рано чи пізно вони все ж змиряться з думкою, що живуть в україні і може навіть одумаються.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних