Перейти до вмісту

Наші державні символи

Повідомлень в темі: 105

Опитування: Колір стягу (98 користувачів проголосувало)

Кольорова схема стягу

1. Жовтий колір знизу (як є) (77 голосів [77.78%])

Процент голосів: 77.78%

2. Жовтий колір вгорі (22 голосів [22.22%])

Процент голосів: 22.22%

Форма тризуба

1. Як є (83 голосів [83.84%])

Процент голосів: 83.84%

2. Модифікована (вказати варіант) (16 голосів [16.16%])

Процент голосів: 16.16%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 20.01.2008 – 12:10

Виходить наш теперішній прапор означає потоп! :prapor3:
Із тих пір, як його перевернули у нас весь час якась біда.
  • 0

#22 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 20.01.2008 – 16:24

Ну, на рахунок того що весь час біда, то думаю, що найкраще ще попереду :prapor3:

Думаю, що постановка питання про символи на офіційному рівні ще більше принесе розбрату в країну. А в нас і без того багатьо проблем..
Тому думаю, що хоч проблема наших символів важлива, її потрібно трохи відкласти, поки не стабілізується ситуація в країні (Звичайно, не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні, та все ж таки..)
  • 0

#23 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 21.01.2008 – 15:39

наскільки мені відомо то символи україни запозичені , і зараз розробляються зовсім інші герб та прапор , оскільки це символи залежної України , а зараз незалежна , і будуть у незалежної свої символи прапора і герба ( але мені здається що і ці нормальні і непотрібно нічого міняти ) .
  • 0

#24 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.01.2008 – 21:50

Стаття. Деякі уривки:

Цитата

Захисники синьо-жовтого прапора стверджують, що синє — це небо, а жовте — це пшеничне поле. Мовляв, українці є хліборобською нацією, тому її природним символом є синьо-жовтий прапор.

По-перше, небо буває синім надзвичайно рідко, адже у сонячний день воно зазвичай блакитне (тож для позначення неба і пшениці прапор мав би бути блакитно-жовтим). Насправді ж синій колір на нинішньому прапорі України є не символом неба, а рудиментом червоно-синього прапору УРСР.

По-друге, українці є нацією не лише хліборобів, а також священиків і воїнів. Більше того, дух священиків і священних воїнів (брахманів і кшатріїв) є домінуючим, адже навіть буденна сільськогосподарська діяльність традиційно здійснювалась українцями як священнодійство, життєтворчий ритуал. Зведення українського світогляду до селянської праці є засобом інформаційно-духовної війни на послаблення української нації.

Цитата

Нинішній прапор України називається синьо-жовтим, тому верхня його половина є синьою (головний колір), а нижня — жовтою (допоміжний колір). Відповідно, згідно з законами геральдики, на державному гербі мав би зображатися синій Тризуб на жовтому тлі. Проте в дійсності ми маємо жовтий Тризуб на синьому тлі. Але тоді головний, жовтий колір має бути угорі нашого прапору, а не навпаки.

Цитата

З сакральної точки зору зображення на національному прапорі синього над жовтим означає, що нація визнає панування пасивного над активним, консервативного над творчим, матеріального над божественним, творіння над Творцем. Такий світогляд суперечить природному стану Всесвіту і є запереченням його Творця, відповідно, такий світогляд є брехливим і руйнівним, а оскільки найбільшим брехуном і батьком брехні є диявол, то такий збочений світогляд коректно назвати диявольським. Відповідно, синьо-жовтий прапор, який відбиває диявольський світогляд, також коректно назвати диявольським. Зауважимо, що цей прапор відбиває нині існуючий у державі стан перевертання природного порядку та домінування безбожності, об’єктивними проявами якого є вимирання українського народу (майже півмільйона щороку), зростання кількості самогубств та абортів, поширення алкоголізму та наркоманії, генетичне й культурне виродження.

• 0

#25 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 28.01.2008 – 23:11

Сварус
Якесь двозначне ставлення залишила ця стаття. Ніби то й вірно все розписано. Так то воно так...Але трішечки не так.
По-перше. Чомусь наш прапор називають синьо-жовтим... Але ж він блакитно-жовтий! Чи не є це маніпулюванням, яке направлене на те, щоб блакитний колір підмінити на синій? Адже насичений синій краще продається, ніж спокійний блакитний. Це можна спостерігати в крамницях, коли більш яскраві прапорці краще розходяться...
По-друге. Хто придумав і ствердив сьогоднішню офіційну геральдику? Чи не ті ж войовничі лицарі від християнства були у її витоків? Чи дійсно наш прапор є "перевернутим" згідно їхнім канонам? Чи їхні моралні, естетичні, історичні устої є перевертнями? В тому числі і геральдика.
Підтвердження своїм критичним сумнівам я знаходжу у цій же статті, у фразі:

Цитата

Такий світогляд суперечить природному стану Всесвіту і є запереченням його Творця, відповідно, такий світогляд є брехливим і руйнівним, а оскільки найбільшим брехуном і батьком брехні є диявол, то такий збочений світогляд коректно назвати диявольським.
Безсумнівним стає те, що стаття написана автором, що знаходиться під впливом християнського ієзуїтства. Адже саме вони з білого зробили чорне.

Цитата

"Дий (Див) – слав’янський Бог Ясного Неба, денного світла. У "Слові о полку Ігореві" вислів "уже вержеться Див на землю" означає "настав день". В ранніх "Поученіях" згадується "Диєва служеніє і кладення треб", що означало вранішню Богослужбу. Пізніше християнство перетворило Дия на Диявола, якого оголосило антиподом свого бога Ісуса-Ягве. (взяв тут http://pravoslavu.narod.ru/poem.htm, а також є тут:Г.Лозко "Іменослов", К,1998.
Отже, якщо блакитно-жовтий прапор від диявола, то все в порядку. Це нашого, арійського Дия воля.

Повідомлення відредагував Sotnik: 28.01.2008 – 23:16

• 0

#26 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.02.2008 – 12:59

Символісти стверджують, що жовтий - це колір сонця, чоловічої енергетики. А синій (блакитний) - колір жіночої енергетики (небо, вода).
У рідній вірі дуже шанується саме Сонце, тому прапор і був жовтим догори.
  • 0

#27 molfa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 22:10

По суті сьогодні дуже важко виокремити суть. Оскільки все перекалабуцькано триста три рази і ще половинку. Можна висувать різні теорії підтверджувати різними джерелами, але чи "оте" буде правдивим ніхто не може сказати по-правді.

________________________________________________________________________________
_________

"Основна ідея арійців, як це знайшло відображення й у ВК, поєднання Неба-Батька (Діауса) й Землі-Матері, їхнє одруження. Діаус або Діу-пітер лишився як головний сонячний бо у слов"янській міфології (Дій). Борис Яценко.

Якщо: чоловік => небо => синій/блакитний => срібло,
а жінка => земля(надра) =>жовтий => золото.

Враховуємо, що при одруженні вдавнину жінки мали золоті обручки, а чоловіки - срібні.

Пояснення: Чоловік покриває жону. Прапор пояснений.

тризуб = триглав. А триглав - це трійця: Сварог, Перун, Світовид.

На чоловічому тлі постають три верховні, можна сказати, сонячні боги, тому й жовтий.
Нема ніц дивного. Герб пояснений.

#28 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 22:29

Перегляд дописуmolfa (7.02.2008 22:10) писав:

тризуб = триглав. А триглав - це трійця: Сварог, Перун, Світовид.

На чоловічому тлі постають три верховні, можна сказати, сонячні боги, тому й жовтий.
Нема ніц дивного. Герб пояснений.
Ні. Тризуб - триглав. Трійця. Поєднання Прави, Яві, Наві.
Прав - закон Божий.
Явь - все явне. Люди, земля, небо, природа...Все що є, що можна побачити або помацати руками.
Навь - все непізнане. Загробне життя, те що сниться уві сні, всякі боги, русалки, духи і т.ін.
До того ж Трійця символізує Рід (народ) як спільноту і мертвих, і живих, і ненароджених.
  • 0

#29 molfa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 23:07

Перегляд дописуSotnik (7.02.2008 22:29) писав:

Ні. Тризуб - триглав. Трійця. Поєднання Прави, Яві, Наві.
Прав - закон Божий.
Явь - все явне. Люди, земля, небо, природа...Все що є, що можна побачити або помацати руками.
Навь - все непізнане. Загробне життя, те що сниться уві сні, всякі боги, русалки, духи і т.ін.
До того ж Трійця символізує Рід (народ) як спільноту і мертвих, і живих, і ненароджених.

Спасибі за уточнення, але чудово освічена в плані: Права, Нава і Ява.
До речі, нема правь, явь і навь. А є Права, Нава, Ява. А то поки оте Ваше вимовиш, то язик зломаєш.

Але, щодо триглаву змушена заперечити.
Якщо б я говорила просто "три", "трійця", то Ви праві. Але триглав - три голови, три поводирі, три боги.

Велесова книга. Дощечка 11а: "Се бо, молячись, найперше Триглаву поклонятись маємо і йому велику славу співаємо. Хвалимо і Сварога, діда божого, який.....".
  • 0

#30 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 07.02.2008 – 23:40

Перегляд дописуmolfa (7.02.2008 23:07) писав:

Спасибі за уточнення, але чудово освічена в плані: Права, Нава і Ява.
До речі, нема правь, явь і навь. А є Права, Нава, Ява. А то поки оте Ваше вимовиш, то язик зломаєш.

Але, щодо триглаву змушена заперечити.
Якщо б я говорила просто "три", "трійця", то Ви праві. Але триглав - три голови, три поводирі, три боги.

Велесова книга. Дощечка 11а: "Се бо, молячись, найперше Триглаву поклонятись маємо і йому велику славу співаємо. Хвалимо і Сварога, діда божого, який.....".

Ага...Ось воно що! А я думав що Ява - то мотоцикл назвали на честь острова, а воно все значно глибше було, з підтекстом... :rolleyes:
А як воно правильно вимовлялося тоді - цього ніхто вже не скаже. Нажаль...
Щодо цих трьох - Сварог, Перун, Світовид, то зараз є декілька течій релігійного язичництва. Так вони між собою не можуть точно визначитись з усім тим пантеоном, хто там був самий головний, а хто не дуже головний... На роль головних балотуються Род, Дажбог, Стрибог, Велес, Сварог, Перун, Світовид, Хорс і ще декілька. Так що особистості богів до тризуба краще не відносити, бо наразимося на релігійний конфлікт.
  • 0

#31 molfa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 16:06

Перегляд дописуSotnik (7.02.2008 23:40) писав:

Ага...Ось воно що! А я думав що Ява - то мотоцикл назвали на честь острова, а воно все значно глибше було, з підтекстом... :rolleyes:
А як воно правильно вимовлялося тоді - цього ніхто вже не скаже. Нажаль...
Щодо цих трьох - Сварог, Перун, Світовид, то зараз є декілька течій релігійного язичництва. Так вони між собою не можуть точно визначитись з усім тим пантеоном, хто там був самий головний, а хто не дуже головний... На роль головних балотуються Род, Дажбог, Стрибог, Велес, Сварог, Перун, Світовид, Хорс і ще декілька. Так що особистості богів до тризуба краще не відносити, бо наразимося на релігійний конфлікт.

Не слід лицемірити з Явою.
По-перше, в українській мові є таке поняття як омоніми.
По, друге з Явою жартувать не треба. Ніхто не знає, що на нього чекає.

Мені однаково, що там, хто ділить і куди. Здається то ідіотизмом. Дані я писала з ВК. Я не стверджую, що то конче так чи не так. Це лише ще одна теорія.
  • 0

#32 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 16:28

Якась Ви пані molfa занадто сувора...Після Вашого допису мені аж мороз по шкірі пройшов. :rolleyes:

Може хтось зустрічав інфу про те, що тризуб треба роздивлятись не як малюнок, а як напис, слово? РОД. А що? Може бути...Якби ще мати тодішню каліграфію для порівняння.
  • 0

#33 Запроданець

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 19:31

Яка держава, такі й символи. Варто порівняти хоча б початок гімну УРСР "Живи, Україно, прекрасна і сильна" і "Ще не вмерла Україна" (так і хочеться продовжити "але вже вмирає"). :question:
Сам гімн вкрадений у поляків, це калька із "Jeszcze Polska nie zginiela". Мабуть, у щирих українців не вистачило розуму навіть написати оригінальний гімн. Україна має славетні традиції використання польського second hand :rolleyes:
Тризуб теж не наш, його можна знайти хоча б у Посейдона. (Тут ще одна славетна традиція нашого народу їздити в Грецію на заробітки і красти не лише матеріальні, а й культурні цінності).
А саме слово "Україна" часом пішло не від "украсти"? Якщо так, то це ще одна причина, чому я себе називаю хохлом, бо я не хочу мати щось спільне зі злодіями.
  • 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.02.2008 – 19:52

І чим вам символи не вгодили? Ну ніяк не можу зрозуміти, чи в нас в державі вже все зроблено, лиш символи перевернути лишилось????????????????????????
  • 0

#35 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 08.02.2008 – 19:55

Перегляд дописуЗапроданець (8.02.2008 19:31) писав:

Яка держава, такі й символи. Варто порівняти хоча б початок гімну УРСР "Живи, Україно, прекрасна і сильна" і "Ще не вмерла Україна" (так і хочеться продовжити "але вже вмирає"). :question:
Сам гімн вкрадений у поляків, це калька із "Jeszcze Polska nie zginiela". Мабуть, у щирих українців не вистачило розуму навіть написати оригінальний гімн. Україна має славетні традиції використання польського second hand :rolleyes:
Тризуб теж не наш, його можна знайти хоча б у Посейдона. (Тут ще одна славетна традиція нашого народу їздити в Грецію на заробітки і красти не лише матеріальні, а й культурні цінності).
А саме слово "Україна" часом пішло не від "украсти"? Якщо так, то це ще одна причина, чому я себе називаю хохлом, бо я не хочу мати щось спільне зі злодіями.
Ну чому Ви ,такий озлоблений, у всьому Ви бачите бруд і провокацію.Адже ,так важко жити на світі.Скажіть краще ,що вам подобається в Україні,
можливо і жити стане легше і Ви подобрішаєте.
  • 0

#36 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 20:43

Зовсім нешанованому Запроданцю адресую, сподіваюсь що не тільки своє особисте, ставлення:
(Сподіваюсь на те, що модери мене за цей офтоп не сильно покарають. Якби міг, я б йому в шнобель зарядив!)

Трясьця твоїй матері
Ти нечиста сило!
Щоб швидкою настею
Тут тебе зносило!
Щоби нижче пояса
Зціпило за пупа!
Щоби пуп той вилисів
Як від маку ступа!
Щоб тобі відмовили
Як чогось попросиш!
Щоб твоєю мордою
Молотили просо!
Щоб твоя дружинонька
З кумом повелася!
Щоби твоя срака
По шву розійшлася!
А щоб ти щастя не знав
І на ліки грошей не хватало!
Щоб тобі заціпило
А мені заклало!
  • 0

#37 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 21:10

Перегляд дописуЗапроданець (8.02.2008 19:31) писав:

Яка держава, такі й символи. Варто порівняти хоча б початок гімну УРСР "Живи, Україно, прекрасна і сильна" і "Ще не вмерла Україна" (так і хочеться продовжити "але вже вмирає"). :happy1:
Сам гімн вкрадений у поляків, це калька із "Jeszcze Polska nie zginiela". Мабуть, у щирих українців не вистачило розуму навіть написати оригінальний гімн. Україна має славетні традиції використання польського second hand :box:
запроданець - він і є запроданець :rolleyes:
Запроданцю - тризуб це княжий символ, стародавній, і якщо глянути яким він був з самого початку, то видно, що з Посейдоном немає нічого спільного, не ганьбіться так.
:question:
  • 0

#38 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.02.2008 – 15:51

хай все буде як воно і є :rolleyes:
  • 0

#39 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.03.2008 – 19:15

Будемо дискутувати.
Ну щодо прапора то мабуть всі задоволені існуючим. Чи може в кого є претензії.
З гербом питання щось дуже довго вирішується, вибирають все ніяк не виберуть, може допоможем, може в кого є які ескізи?
Аот щодо гімну я маю власну думку.
Ну неподобається мені існуючий гімн. Він геть не несе сенсу сучасної незалежної України.
Мені б більше сподобалось, якби гімном України була пісня, майже ровесниця незалежної України - "Тарас Петрененко - Україна"
  • 0

#40 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.03.2008 – 19:24

з"єднано

КОРИСТУЙТЕСЬ ПОШУКОМ ПЕРЕД ТИМ ЯК СТВОРЮВАТИ ТЕМИ!!!!СКІЛЬКИ ВЖЕ МОЖНА ПОВТОРЮВАТИ
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних