Перейти до вмісту

Трамвайчики

Повідомлень в темі: 84

#81 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 26.11.2007 – 07:48

Трамваю Бути! Сьогодні, 26 листопада 2007 року нарешті відновлено рух трамваїв № 15, № 18 ! ! О 6.30 серед суцільної темряви брудної Старовокзальної можна було розгледіти два теплих вогника. Це був трамвай! Сяють очі, вискакує з грудей серце радієш всією душею! Трамвай повертається на найріднішу вулицю – Дмитрівську! Як не дивно – він навіть не обшарпаний ззовні і має цілих два (2!) вагони. На кільці стоїть 4 шинокопитні потвори (маршрутне таксі), крізь великі вікна видно порожні салони. Ніхто тепер не біжить до них, так і заіржавіють, чекаючи на дурня, бідненькі:kozak: На кільці й по всій лінії (аж цілий кілометр, який мучили цілих 4 місяці!) повно бруду, будівельні паркани, неохайно покладена плитка та її відсутність у багатьох місцях; численні кіоски, що заважають нормально ходити. Деякі ями позасипали землею та піском (чим не матеріал? і класти дешевше за плитку), подекуди лежить щебінь, десь після ремонтна довбанка,.. Все по-нашому, по-київськи! Це Київ, наша столиця, і не такі дива траплялись, трапляються щоденно, ми ними живемо, і це якось переживемо. Ми до всього звикли, в нас народ терплячий, і зовсім не вибагливий.
Минає 10 хвилин – приїжджає ще один двовагонний. Крізь віконце видно табличку «18». За 2 хвилинки під’їжджає відремонтований (зняли половину сидінь, бо зламалися) одно вагонний 15-й. Минає 10 хвилин – знову 18-й, і знову цілих два вагони! Цікаво, з такими інтервалами на цьому на інші маршрути буде що випускати?! Як не дивно, старенькі вагони на відремонтованому шматку маршруту дійсно не стукають! Нарешті столиця матиме те, чим давно користується провінція, хай всього кілометр, хай зроблений через одне місце, але все ж матиме
  • 0

#82 valera

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 13:25

Перегляд дописуSnaky_city (3.09.2007 19:23) писав:

О, а я тоді буду кондуктором, знайдемо, ще пару здорових хлопців та будуть контролем.
Потім через рік викупимо трамвай і будемо працювати на себе. Потім побудуємо власну лінію та станем МІЛІОНЕРАМИ! B)
Ну і плани в тебе,напевно я в тебе їх украду
:D
  • 0

#83 HAnS

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 09.12.2007 – 20:13

12-16 грудня біля Універмагу "Україна" презентація вагона Сіменс Комбіно Плюс
http://www.picatom.c...DSC_7544-1.html
  • 0

#84 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 12.12.2007 – 07:29

Наймасштабніша київська подія цього року, дядько S з Німеччини ще з вчорашнього дня стоїть на площі Перемоги!
Я не помилявся, то був він. Вчора бачив з вікна, сьогодні – через прозору шторку намету. Привезли 1,5 секції на номерній табличці міцно засіла українська мова, погано, що тільки там написано Кільцева дорога, а не Софіївська, чи Бессарабська площа, але нічого, таке теж має скоро бути.
Отже, до Києва вперше за, не хочу казати стільки, років привезли трамвай! Сучасний європейський трамвай Siemens, його шматок можна побачити на площі Перемоги біля універмагу Україна. Презентація триватиме від сьогодні, закінчиться у неділю, тривалість – з 12 до 19! Всім раджу глянути, він вартий цього.
Початок вже зроблений, тепер хочеться продовження
Ваша думка з цього приводу, хто прийде на презентацію (а це величезна подія) – прошу поділитися враженями
  • 0

#85 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 19.12.2007 – 10:42

Може це і відхилення від теми, але є ще й карпатський трамвай
Зображення
  • 0