Перейти до вмісту

Україно, незалежна державо - вітаємо ВАС!

Повідомлень в темі: 152

#81 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.08.2008 – 12:04

Зі святом тебе УКРАЇНО!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!
  • 0

#82 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Дніпрпопетровськ

Відправлено 24.08.2008 – 12:36

Всіх зі святом!Через рік ми станемо вже "повнолітнею" державою<_<
  • 0

#83 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Золочів

Відправлено 24.08.2008 – 12:46

Вітаю всіх з 17-літтям нашої незалежної держави)))) <_< <_< :angry1: :happy1: :blush:

Повідомлення відредагував Olenka_Zelenka: 24.08.2008 – 12:47

• 0

#84 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 24.08.2008 – 13:29

Гигиги вітаю мою другу улюблену державу з Її святом <_< <_<
  • 0

#85 ГЛАДІАТОР

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 24.08.2008 – 14:42

ВІТАЮ ВСІХ!!! Гарного всім настрою
  • 0

#86 zolotoy

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Місто:Чарівна країна

Відправлено 24.08.2008 – 14:50

уххх...
Зображення
  • 0

#87 black sky

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:з файної Львівської обл.

Відправлено 24.08.2008 – 15:11

Вітаю усіх,усіх з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!!!
<_< <_< :angry1: :happy1: :blush:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  ______.gif   15.42К   0 Кількість завантажень:

• 0

#88 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 24.08.2008 – 16:30

Вітаю з Днем Незалежності нашу кохану неньку-Україну! Бажаю, щоб в українців завжди були наснага й сила, аби боротися за щастя нашої Батіквщини і щоб жодні сумніви й незгоди не зломили нашої віри в щасливе майбутнє!

<_< <_< :angry1:

Повідомлення відредагував макарена: 24.08.2008 – 16:32

• 0

#89 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:попелу

Відправлено 24.08.2008 – 17:44

Вітаю всіх зі святом! Доречі цей день не лише був початком нового життя держави а можливо стане і початком нового життя мене))
  • 0

#90 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 24.08.2008 – 17:46

<_< :happy1: :blush: :photo: <_< :angry1:
  • 0

#91 Andriyko5

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 24.08.2008 – 18:18

Вітаю всіх зі святом)))))))))))))))))))))))
  • 0

#92 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 24.08.2008 – 18:33

Вітаю Всіх з Днем Незалежності!!! <_<
  • 0

#93 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 24.08.2008 – 19:12

Який парад сьогодні був класний!
Зі святом усіх!
  • 0

#94 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6685 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.08.2008 – 00:19

парад кросафчегів. безславний парад.
а міг би бути славний парад переможців. так би було значно правильніше.
  • 0

#95 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 25.08.2008 – 12:35

вітаю усіх із Днем Незалежності. оскільки мене тут саме в цей день не було, то поздоровляю із запізненням. хочу побажати як Україні, так і українському народові благодаті, процвітання та мирного неба. Любімо Україну! Шануймо нашу Неньку! Вона у нас одна!!!
  • 0

#96 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.08.2008 – 20:52

Слава Україні!
Парад сподобався. Концерт також)) Святкування в Арені теж було нічогеньке. Тож претензій до організації свята нема.
  • 0

#97 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 26.08.2008 – 22:16

В І Т А Ю ! ! !

Там, де вчора лежали руїни
Знов постане у центрі Європи
Вільна, сильна, могутня країна,
Що собі повернула свободу.
Ми пронесли крізь багато років
Свою мрію про вільну державу.
І тепер в надії батьків,
На державу ми маємо право.

Нам не байдужа доля держави,
На це в нас є власні підстави.
Скільки можни жити в багні ?
Все це так набридло мені.
Україно, ти ненька єдина,
Україно, ти для мене єдина.
Всюду бачу занепад і крах,
Зброя - це є наш єдиний шлях.

(Україно)

Повідомлення відредагував BOLERO: 26.08.2008 – 22:19

• 0

#98 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 28.08.2008 – 17:59

Як я святкував День Незалежності або нотатки з приводу...
Довелося мені цього разу зустрічати це свято в славному місті Сєвєродонецьку. Зустрічати - це лунко сказано. З самого раннього рання поїхали всією родиною копати картоплю, поки лихі люди не викопали за нас. Нічого так покопали... Бували і кращі врожаї, але все що викопали - все наше... Хоч і душила трошки жаба, що всі святкують і веселяться, он вже на зорі деякі ентузіасти рачки повзають, але незалежність своїх літніх батьків від перепетій політики української влади на наступний рік убезпечили. Після ударної праці на картопляній ниві не було вже жодного бажання щось ще святкувати. Та й спека стояла неймовірна. Отже вдома, висипавши урожай протряхати, всі поховалися в затінок ловити отходняк. Ура! Основні польові роботи закінчено... Туточки я й зрозумів значення слова "спас". Так раніше, до християнизації називали свята урожаю. Яблука зібрали - яблучний Спас, моркву зібрали - моркв'яний Спас, пшеницю зібрали - хлібний Спас... Скільки видів городини і садовини - стільки й Спасів. В той день у нас був картопляний Спас. Поки вкалували на спеці як негри на плантації - спасу не було, а як робота скінчилася - тоді тільки Спас...
Щось я відволікся... Отже балдєєм. Аж тут трах-бах... Музика, якісь вигуки... І голосно так, наче десь зовсім поряд... Мені підказали, що це на майдані біля Льодового палацу почалися святкові заходи. А до того майдану від хати батьків кілометрів п'ять. Децибели місцева влада явно не економила. Цікаво, а в тих будинках, що ближче до Льодового вікна не потріскалися і "дах" у людей не з'їхав від гучності?
Почалося це дійство десь годині о шістнадцятій. Спочатку були якісь конкурси про українські літературу, географію та історію. Іноді це переривалося виступами колективів художньої самодіяльності. Мене особисто обурювало те, що ведучі розмовляли російською мовою. Невже в місті не знайшлося двох людей, які змогли б вести програму на День Незалежності України українською мовою? Або хоча б читати віддрукований україномовний сценарій? На відміну від казенних ведучих, народ розмовляв в мікрофон українською, за рідкими виключеннями. Виступи аматорів сподобалися. Звучали народні і сучасні українські пісні різних стилей виконання. Тут я пожалкував, що тільки чую, а не бачу ці виступи. Але жалкував я не довго, бо почалася дискотека... Це був жах! Ховайся! Мало того, що дуже гучно, так воно ж суцільна західна та російська попса! Улюбленим хітом, який крутили разів п'ять, був мікс "Парам-пам-пам! Опа!", який написано за мотивами незабутнього відеороліка "Ніх*я сєбє!". Дуже дивно було чути від російськомовного діскжокея в проміжках між цією столеращеною вакханалією вітання: "Слава вам, самим настоящім і лучшим патріотам Украіни!" та "Спасібо прєзідєнту Украіни за то, што он с нєй сдєлал!". Хоч я і не є прихильником політики президента України, але такі "вітання" в мікрофон з пащі бидла в цей день сприймалися образливо...
Закінчилася дискотека годині о дванадцятій ночі... На добраніч, малята! Впевнений, що жоден житель міста до її закінчення заснути не міг із-за страшенного гуркоту, і не раз незлим тихим словом пам'янув таку незалежність. Ще кажуть був салют, який характеризувався несамовитим гавкітом всіх без виключення місцевих собак. Хоч який втомлений я в той день не був, але заснув вже близько третьої, бо у деяких місцевих патріотів відкрилося друге дихання і вся округа озвучувалася горланням пісень на кшталт "Ой, мороз, мороз" та "Вишел в степь донецкую парень молодой".
Отак і виникло у мене питаннячко - чому держава дозволяє місцевій владі так чудити? Хіба від таких "святкувань" у людей не зникне щонайменша повага до держави? І що ж воно таке, ота "незалежність"? Я побачив в такому святкуванні одну незалежність - незалежність від здорового глузду.
Недаремно багато людей у нас в країні просто не сприймають, не розуміють таку "незалежність". Є для цього причини та грунтовні підстави.
Нажаль, можна констатувати, що такі категорії як народ, держава і страна, які в цивілізованому світі складають одне ціле і неподільне, у нас незалежні одне від одного...
Наостанок додам, що вважаю Незалежність єдиним дійсно Святим поняттям, яке має бути у народа. Не буде Незалежності - не буде народа, не буде України, а буде чиясь колонія, буде бидло, раби... Сьогоднішня українська влада, що державна, що місцева, забула про це заради власного збагачення та дерібану... Ганьба!

Повідомлення відредагував Sotnik: 28.08.2008 – 18:04

• 0

#99 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6685 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.08.2008 – 23:38

Державна влада дозволяє то робити місцевій, бо в нас таки не РФ, не тоталітаризм, ну і звісно ж бояться. якщо виконувати уже існуючі закони, то всю ту законно обрану місцеву владу треба в тюрми посаджати. а там і всіх тіх людей, що ту владу вибрали. тюрем не хватить, яка ж це демократія?
  • 0

#100 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 29.08.2008 – 00:12

Перегляд дописуyoung (24.08.2008 20:12) писав:

Який парад сьогодні був класний!
Зі святом усіх!