Перейти до вмісту

Україно, незалежна державо - вітаємо ВАС!

Повідомлень в темі: 152

#41 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 24.08.2007 – 22:46

Перегляд дописуЛастiвочка (24.08.2007 16:44) писав:

От же ж вмієте лише погане бачити в дописах. Та свято! Хіба ж я перечу? Але чи таку незалежність хотів Бандера, Шухевич? Вкотре політики звертаються до забутого ними українського народу, прохаючи його підтримки та обіцяючи якнайшвидшої та якнайповнішої “розбудови демократичної України”. Але, звичайно, вони й не думають про Українську Самостійну Соборну Державу, ні, боронь Боже! А раптом взавтра політична ситуація зміниться, вони прийдуть до влади, тобто візьмуть більшість у Верховній зРаді, і треба буде “йти на компроміс” (підписувати черговий “універсал для єдності певної національності”) із тією ж таки, ними тричі клятою антикризовою коаліцією? Забудьте, українці, про власну самостійність, соборність та державність! Забудьте про власну національну армію! Забудьте про власний національний стабілізаційний фонд, який захищає від іноземної окупації! Забудьте про власне національне майбутнє! Найкраще, що ви можете зробити – прийти на вибори і проголосувати за політичних спекулянтів! Даруйте за цей допис у такій святковій темі, але це те, що болить....від чого неспокійно на серці...свято з присмаком полину?
Святкуємо сьогодні не день політиків, чи економіки чи народу, святкуєм День Незалежності, а Україна незалежна, тож це свято мені ніщо неможе захмарити. Занадто великий тиск чиниться на нашу Україну, але прийде час коли впадуть вороги під нашим спільним натиском, згине комуняка, викорінимо зрадництво і постане Україна Велика і Свята.
  • 0

#42 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 24.08.2007 – 22:54

Перегляд дописуБогуслав (24.08.2007 23:46) писав:

Святкуємо сьогодні не день політиків, чи економіки чи народу, святкуєм День Незалежності, а Україна незалежна, тож це свято мені ніщо неможе захмарити. Занадто великий тиск чиниться на нашу Україну, але прийде час коли впадуть вороги під нашим спільним натиском, згине комуняка, викорінимо зрадництво і постане Україна Велика і Свята.
Так - це всято передусім вільних українців, вільної НАЦІЇ :) :cool1:
....Згинуть наші вороженьки як роса на сонці....
Запануєм ми браття у своїй сторонці!.... :cool1: :) :wub: :)
  • 0

#43 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 24.08.2007 – 23:12

Для дуже великої кількості людей це свято є святом визнання, на повний голос того, що ти українець... Ми маєму надзвичайну змогу говорити це без остраху і упередження... Слава Україні! B)
  • 0

#44 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 24.08.2007 – 23:36

І я вітаю всіх українців зі святом Незалежності!!! З НАШИМ святом!!! Хочу побажати країні якомога більше справжніх українців, ті що розмовляють ненькою-мовою, поважають пам'ять предків та пам'ятають історію України!
ЗІ СВЯТОМ!!!

Повідомлення відредагував Tonchik: 24.08.2007 – 23:40

• 0

#45 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 25.08.2007 – 17:19

Вакарчук правий в тому, що він відчуває наш настрій. І його пісня "Лелеки" доречна до політиків.
Чесно кажучи, мене теж плющить...бо мені дуже не байдужа доля моєї країни. Мабуть я дика, не така як усі...бо майже всім в моєму місті насрати...аби гроші були...бізнес-центр України - що поробиш...я все більше хочу переїхати до Львову..це єдиний регіон, який справді зберіг те, що залишилось від нашої нації...

і ще, я вже вирішила, що мені далі робити..я вступаю в БЮТ...Я буду бротися за свою державу, і я сподіваюся, що стану гідним політиком, в якому народ не розчарується...

Повідомлення відредагував Помаранчева Пантерка: 25.08.2007 – 17:23

• 0

#46 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.08.2007 – 19:03

Оля, а ти вважаєш БЮТ гідною політичною силою для відстоювання українських інтересів?

П.С. Голосую за ВО "Свобода". НЕ бачу наразі реальної сили, щоб саме відстоювала українські інтереси..
  • 0

#47 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.08.2007 – 07:22

Всі так гарно вітали, стільки емоцій, навіть дехто пробував присадити Ластівку на землю, але в мене от таке питання до всіх, що тут писали: а хто з вас вивісив у себе на балконі чи на хаті прапор?. Загальне - то добре...і коли голі заклики теж пафосно звучить, а насправді ж як? на ділі? Отак, просто чесно...не на увесь інет... а для себе сказати: чого ж я не вивісив? чого боявся? мій дім, моя фортеця....а прапора то і не було....То нашо кричати, що тре вставати до боротьби, бажати більше справжніх українців, а самі? а самі і далі спостерігатимемо? Правильно, судити чи радити легше, а ти зробити спробуй...нехай такий маленький чин, дивись і на сусідньому балконі прапор з"явиться....
  • 0

#48 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 26.08.2007 – 07:23

Перегляд дописуЛастiвочка (26.08.2007 07:22) писав:

а хто з вас вивісив у себе на балконі чи на хаті прапор?.

В мене, правда не на балконі, а на вікні! B)
  • 0

#49 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 26.08.2007 – 07:50

B)
а я туво прапор розміщу
:)
  • 0

#50 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.08.2007 – 08:30

Тема знаходиться в розділі " Вітання", тому й вітайте, бажаючих поговорити прошу в інші гілки форуму
  • 0

#51 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 26.08.2007 – 19:54

Перегляд дописуЛастiвочка (26.08.2007 08:22) писав:

Всі так гарно вітали, стільки емоцій, навіть дехто пробував присадити Ластівку на землю, але в мене от таке питання до всіх, що тут писали: а хто з вас вивісив у себе на балконі чи на хаті прапор?. Загальне - то добре...і коли голі заклики теж пафосно звучить, а насправді ж як? на ділі? Отак, просто чесно...не на увесь інет... а для себе сказати: чого ж я не вивісив? чого боявся? мій дім, моя фортеця....а прапора то і не було....То нашо кричати, що тре вставати до боротьби, бажати більше справжніх українців, а самі? а самі і далі спостерігатимемо? Правильно, судити чи радити легше, а ти зробити спробуй...нехай такий маленький чин, дивись і на сусідньому балконі прапор з"явиться....
Реальна тема! У мене цілий день висів прапор на вікні! Великий такий, гарний, рідний... Хоч і живу на першому поверсі, але бачила людей по ту сторону вікна які помічали. І друзі мої теж вивішували. Найкраща оселя для цього у дружнього подружжя - на Шулявці. Вони на 9 поверсі живуть і вікна виходять на проспект Перемоги. Ми доречі у них колись олімпійський вогонь зустрічали з прапорами і тд.
  • 0

#52 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 27.08.2007 – 16:41

Люди, вибачайте, я 3 дні був на Шацьких озерах, відпочивав, першим ділом зайшов у Оперу, і... Поздоровляю усіх!!!!!!!!! Я День Незалежності проводив у Луцьку, ми (з моїм крещеним батьком та його двома синами) заїхали у Луцьк по дорозі попоїсти десь у ресторані, і наткнулися на якийсь замок, там були лицарські бої, та квас, календарики та кульки "Київстар" на шару))) люблю шару)))) Там хтось був? Взагалі доволі сподобалося. ЩЕ РАЗ! ПОЗДОРОООООВЛЯЮ!!!!!!!
  • 0

#53 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 23.08.2008 – 23:10

Вітаю всіх із Днем Незалежності! Нашій державі виповнилося 17 років. Хай і надалі міцніє та процвітає! СЛАВА УКРАЇНІ!
  • 0

#54 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.08.2008 – 23:29

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (24.08.2008 00:10) писав:

Вітаю всіх із Днем Незалежності! ! СЛАВА УКРАЇНІ!
Героям слава!

Вітаю всю Україну! <_<
  • 0

#55 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 23.08.2008 – 23:38

Vitayu sebe ta ysih ykrayintsiv z tsum svyatom! Protsvitannya nahiy derjavi i mydruh kerivnukiv!
  • 0

#56 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.08.2008 – 23:40

Всіх вітаю. <_<

Але не можу не вставити свої п’ять копійок. <_<
А чому ми не святкуємо День Свобиди? Ця назва краще звучить.
  • 0

#57 SnowbaLL

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 23.08.2008 – 23:41

Приєднуюсь до попередніх привітань та побажань і вітаю усіх користувачів Теревень та всю Україну з Днем Незалежності!
<_< :happy1: :blush: <_< :photo: :ggggg: :angry1:

Повідомлення відредагував SnowbaLL*92: 23.08.2008 – 23:41

• 0

#58 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 23.08.2008 – 23:44

Зображення
Зображення

Добробуту та єдності!!!! <_< <_< :angry1:
  • 0

#59 roomko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:майже z тернополя)))

Відправлено 23.08.2008 – 23:57

зі святом нас
бо ми того варті

• 0

#60 Knecht

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 24.08.2008 – 00:10

Вітаю всіх українців з сімнадцятою річницею Незалежності.
Бажаю щасливого майбутнього нашій державі та солідарності,взаєморозуміння та добробуту громадянам України!
<_< <_<

Повідомлення відредагував Knecht: 24.08.2008 – 00:36

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних