Перейти до вмісту

Мережевий маркетинг

Повідомлень в темі: 44

#41 Генн2

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.10.2008 – 17:03

Перегляд дописуMaryan (6.10.2008 20:50) писав:

Мені раніше до цих компаній взагалі було байдуже, поки один друг не попав і біду. Замучив всіх своїх друзів, від цього багато хто почав дистанційовуватись від нього. При цьому гонор пре через край, вважає всіх дурнями, що трудяться дарма і обіцяє потім всіх визволити, а поки мріє про Хаммер :prapor3:
Фінансові піраміди менш шкідливі для людської психіки ніж подібні до Amway компанії.

Будьяка піраміда впливає на психіку: партія, армія, церква, держава. Основи мережевого маркетингу- довіра і самоосвіта. Твій друг довірився досвідченним мережевикам, але не став самотужки добувати знання, не змінився сам, не відчув у собі творця.

Amway одна з перших компаній у світі, її створили після війни двоє друзів, що розвозили грузовичом по штатах "Вітаміни Каліфорнії". Це давня компанія, але заробітків там немає і не може бути бо світ змінився.

Сам мережевий маркетинг, як такий, існує від тоді як появились гроші і товари. Кожна людина, щодня займається мережевим маркетингом, тільки комісійних за це не отримує.
Maryan, якщо ти дійсно переймаєшся бідою свого друга, спілкуйся з ним постійно, він потребує цього бо довіряє друзям, надіється на них. Якщо ні, то чесно скажи, що ти йому не друг - це ще скоріше виведе його зі стану ідеалізацій, бо це залежність.
  • 0

#42 Генн2

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 31.10.2008 – 17:58

Багато можна привести прикладів і за і проти Мережевого Маркетингу (МLМ). Але залишається бесперечним, що його придумали і розвивали звичайні, прості люди в умавах кризи, післявоєнної розрухи. Що ця справа не потребує інвестицій, але змінює людей кардинально. Я володію бізнесом 15 років і дуже радий, що життя привело мене в МЛМ. Це чудова профессія, особливо для молоді і пройде небагато часу, коли її будуть вивчати у ВИШах. :)

Молодість визначається не роками, а співвідношенням страху і любові у твоєму серці. Будь завжди молодим - нічого і нікого не бійся. Особливо зараз. Криза з др.грецької охначає "ВИБІР" (розумієте, що насправді означає "антикризова коаліція"), з др.китайської - "МОЖЛИВІСТЬ" Сьогодні чудовий час і кожен має можливість зробити свій вибір, змінити власне життя кардинально, вибрати шлях, що веде до свободи фінансової, свободи часу і свободи духу. :huh:

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Генн2: 31.10.2008 – 18:14

• 0

#43 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 04.11.2008 – 21:29

Таке враження, що в через серйозні MLM наркотики дістати не важко.

До-речі не просто кепкування, а в мене складається постійне враження, що мій знайомий з Amway на них сидить, фотки з його участю почали виглядати підозріло. Погляд деколи лякає...
  • 0

#44 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 04.11.2008 – 21:35

Саме смішніше шо розумні з першого погляду люди ведуться на такі солодкі обіцянки, а потім вкалують за копійки і чекають коли стануть багачами.
  • 0

#45 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1793 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 16:37

Автор в описі теми майже відповів:
Для одних це - лохотрон,
для інших - спосіб дуже добре заробити :prapor4: