Перейти до вмісту

Мережевий маркетинг

Повідомлень в темі: 44

#21 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 12.09.2008 – 11:11

Ги, тема набула свого розвитку: мав вчора зустріч саме із тим знайомим, що "за рік заробив на "Мерседес". Пропонував мені співпрацю - каже, зацікавлений у людях, що вміють підніматися після падіння (це дійсно про мою біографію :ggggg:). Взяв час обдумати пропозицію до понеділка. Чес кажучи, думаю, буду змушений йому відмовити - зараз розвиваю декілька власних цікавих проєктів (із МЛМ не пов'язаних), тож і час, і гроші, і зусилля радше докладу до альтенативних проєктів.
А, і спеціально для Сільвера - дізнавався, чому саме "Мерседес". Власне, загадки тут ніякої - людина, що працює у такому бізнесі, змушена випромінювати успіх і виглядати "на мільйон", навіть якщо йому до цього мільойна ще ду-у-уже далеко :wub: Адже їхній "матеріал для впливу" - люди, тож існує намагання зіграти на емоціях, вразити розкішшю, тим самим мотивувавши до звершень "новопідписаного".
  • 0

#22 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.09.2008 – 20:23

Цитата

Мережевий маркетинг, лохотрон чи реальний спосіб заробити?
- для лохотронщика реальний спосіб викачати гроші з інших... але не заробити, бо то від слова робота, а хіба ж це можна назвати роботою?
От я нажаль совість маю, тому в цьому ділі мені прибутки не світять.
  • 0

#23 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.09.2008 – 21:17

В свій час я досліджувала дану тему. От і скажу, що МЛМ в чистому вигляді не має нічого поганого і це є надзвичайно перспективний напрямок організації збуту продукції. У США працює близько 1500 МЛМ-компаній,в Європі біля 700, ряд з яких має мультимільйонні обороти. Стратегію мережевого маркетингу використовують і такі компанії як Coca cola, Colgate, Gilette Visa, Lipton, Ford, «AVON», «ENRICH», «MaryKay», «Oriflame», «Vision», «Zepter», Canon, Sharp, Xerox і багато інших фірм з світовим ім'ям. Мережевий маркетинг може працювати сам по собі без витрат на рекламу. Оскільки МЛМ не прив'язаний ні до якого конкретного продукту або технології, можливість оновлення, закладена в самій концепції дозволяє індустрії гнучко вписуватися в ринок , що постійно змінюється.
Проте як завжди " в бочці меду є ложка дьогтю". Саме тут треба згадати про фінансові піраміди, які тепер активно маскуються під мережевий маркетинг. Люди часто плутають і ототожнюють поняття фінансової піраміди і мережевого маркетингу. Фінансова піраміда — це організація, членство в якій набувається за умови внесення певних платежів, внесків чи іншої оплати і дає змогу отримувати прибуток членам організації залежно від кількості залучених ними учасників. Характеризуються такі організації ієрархічністю: її члени входять в певні групи, якими керують керівники, що отримують прибутки від членів своєї групи. Найвищий керівник отримує прибутки від внесків усіх учасників.
Проблема в тому, що як я вже згадувала фінансові піраміди маскуються під мережевий маркетинг. Щоб бути схожим на компанію МЛМ, "піраміда" бере якісь товари і стверджує, що продає їх. Натомість гроші робляться по типово пірамідальній схемі: від вербування нових учасників. Перед підписанням контракту Вас вимушують зробити великий внесок або після підписання контракту, вимушують купити велику кількість продукту на серйозну суму - "розкручують на покупку". Більшість замаскованих "пірамід", проте, не так легко відрізнити від компаній мережевого маркетингу. Вони часто вибирають дешеві у виробництві, але "чудодійні" продукти, екзотична панацея, і т.д. У таких випадках дуже важко сказати чи існує насправді споживчий ринок для цих товарів. Компанії МЛМ (як і всі види роздрібних продажів) залежать від споживачів її продукції і завоювання ринку. Для цього компанія, як вже мовилося вище, повинна випускати цілі лінії якісної і унікальної продукції.
Замасковані "піраміди" не стурбовані, щоб здійснювався продаж кінцевому користувачеві. Весь їх прибуток робиться на об'ємі продажів новачкам, які купують продукт не тому, що він потрібний їм самим або їх клієнтам, а тому, що вони повинні купити його, щоб брати участь в грі.
  • 0

#24 Генн

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.10.2008 – 18:39

Перегляд дописуDarkLordVillis (12.09.2008 21:23) писав:

- для лохотронщика реальний спосіб викачати гроші з інших... але не заробити, бо то від слова робота, а хіба ж це можна назвати роботою?
От я нажаль совість маю, тому в цьому ділі мені прибутки не світять.

Слово "робота" ближче до москальського "работа" від "раб". Мені миліше слово "праця" від латинсьго "раціо" - раціональне використання власних ресурсів. Ми звикли по рабськи робити, а часи настали розумно працювати.
Пане DarkLordVillis, то ви шкодуєте, що совість маєте, розумніше було б нею пишатись. З такою чеснотою Ви можете досягти багато і не тільки у мережевому маркетингу.

Більшість не займається мережевим маркетингом лише тому, що не знає що це є насправді. <_<

Перегляд дописуAmili (12.09.2008 22:17) писав:

Люди часто плутають і ототожнюють поняття фінансової піраміди і мережевого маркетингу.

Amili, прекрасний, переконливий аналіз ситуації. Люди дійсно бояться, бо не знають.

Маю простий спосіб відрізнити мережу від піраміда - в піраміді у вас беруть ресурси, а дають обіцянки в майбутньому. Класичною пірамідою був СРСР - забирали усе і обіцяли життя для ваших дітей при коммунізмі у 1980 році, на останок пообіцяли квартиру кожному у 2000р.

У мереж. маркетингу віддавши гроші зразу отримуєте товар. А віддавши частину свого найважливішого ресурсу - часу отримуєте додатковий пассивний дохід.

Що скажете прот такий простий спосіб?

Повідомлення відредагував Генн: 01.10.2008 – 18:41

• 0

#25 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 01.10.2008 – 20:05

Маркетинг - проста штука, потрібно знайти клієнта (покупця), дати себе відчути йому важливим і втулити товар. Мережевий маркетинг - продаж навпаки. Основними клієнтами є самі продавці, їх заставляють себе почувати важливими від того що вони купують даний товар і розповсюджують. Не несе із собою жодного задоволення потреб споживачів та підвищення якості продукції чи цінової конкуренції. В результаті того, що більшість товарів купуються самими розповсюджувачами, система є неефективна і дуже дорога із значними націнками і малими фактичними заробітками більшості "працівників". Переважно туди вербують доволі нещасних людей, котрим просто потрібна увага. Це економічне зло, працівники таких мереж майже нічого не приносять в економіку країни.
Проти таких компаній як Amway було багато розслідувань і заборон на окремі види та фори діяльності, проте заборонити до кінця таку діяльність так і не вдалось, нажаль.
  • 0

#26 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 01.10.2008 – 20:30

не поважаю такий "бізнес" та людей що цим займаються. Щоб купувати товари є магазини.
Заробляти цим можуть тільки нахабні й безсовісні особи
  • 0

#27 Генн

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 02.10.2008 – 13:21

Кожен спроможний бачити та розуміти лише те що хоче бачити і розуміти, або те, чому його навчили
  • 0

#28 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 02.10.2008 – 15:37

мережевий маркетинг придумали дуже розумні і на сьогоднішній день дуже багаті люди )
  • 0

#29 Генн

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 20:00

Перегляд дописуБогуслав (2.10.2008 16:37) писав:

мережевий маркетинг придумали дуже розумні і на сьогоднішній день дуже багаті люди )

Ти правий, можу лишень додати - ці люди були і є вільні від страхів та забобонів, хоч коли починали нічого не мали.
Сьогодні мережевий маркетинг - єдиний спосіб для молоді звільнитись від рабстсва найманної праці.

Перегляд дописуЖивчик (1.10.2008 21:30) писав:

не поважаю такий "бізнес" та людей що цим займаються. Щоб купувати товари є магазини.

А якщо у магазині нашого села геть зовсім немає того, що конче необхідно мені, або моїй дитині?
Є товари, що поширюються виключно через мережу споживачів і ніколи не рекламуються.
Не все так просто Живчику, але я поважаю будь-яке твоє рішення.
  • 0

#30 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 04.10.2008 – 22:58

Хм... Як на мене, різниці між тими, хто займається ММ і магазином нема ніякої різниці - всюди є націнка, просто в магазині ще платиться за оренду і т.д. Так що не бачу в цьому нічого поганого.
  • 0

#31 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 10:43

Перегляд дописуГенн (4.10.2008 21:00) писав:

Сьогодні мережевий маркетинг - єдиний спосіб для молоді звільнитись від рабстсва найманної праці.

Нахабно таке говорити, так само як нахабно займатись спиханням всякого хламу друзям. Навчитись працювати під керівництвом необхідно, особливо молоді.
  • 0

#32 Генн2

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 18:04

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (4.10.2008 23:58) писав:

Хм... Як на мене, різниці між тими, хто займається ММ і магазином нема ніякої різниці - всюди є націнка, просто в магазині ще платиться за оренду і т.д. Так що не бачу в цьому нічого поганого.

Ти права, але слід додати, що поки товар доходить до магазину, він обростає націнками експортера з країни походження, імпотрера в Україні, гуртового покупця, диллера та його витратами на рекламу і нарешті витратами магазину.

15 років володію фірмою і добре знаю цей шлях товарів :)

Перегляд дописуMaryan (6.10.2008 11:43) писав:

Нахабно таке говорити, так само як нахабно займатись спиханням всякого хламу друзям. Навчитись працювати під керівництвом необхідно, особливо молоді.

Розумно говорити про все, бо спілкування це єдиний розчинник проблем. Власне для цього і придумали форуми.

Не розумно давати оцінки тому на чому не дуже добре розумієшся.

Мережевий маркетинг якраз і побудований на принципах керівництва протилежних совітьським. Там немає начальників і той, хто запросив тебе убізнес має багато попрацювати, бо ти геть нічого не знаеш. Але рішення маєш прийняти сам, отут і проявляються наслідки панування на нашій землі чужоі волі.

Повідомлення відредагував Генн2: 06.10.2008 – 17:55

• 0

#33 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 06.10.2008 – 18:27

Перегляд дописуMaryan (6.10.2008 11:43) писав:

Ті хто знайомий з продукцією Амвей, не назвуть ніколи її хламом:) а ця фірма є яскравим прикладом мережевого маркетингу
  • 0

#34 Генн2

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 18:36

В Україні більше 250 мережевих компаній існують, тобто іхні товари потрібні людям
  • 0

#35 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 19:50

Більшість продукції компанії Amway можна знайти по нижчих цінах в магазинах.
Мені раніше до цих компаній взагалі було байдуже, поки один друг не попав і біду. Він і до цього небагато заробляв, зараз вже впродовж довгого часу витрачає на компанію щомісяця гроші щоб не втратити свої відсотки. Замучив всіх своїх друзів, від цього багато хто почав дистанційовуватись від нього. При цьому гонор пре через край, вважає всіх дурнями, що трудяться дарма і обіцяє потім всіх визволити, а поки мріє про Хаммер :)
Фінансові піраміди менш шкідливі для людської психіки ніж подібні до Amway компанії.
  • 0

#36 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 20:22

Перегляд дописуMaryan (6.10.2008 20:50) писав:

Фінансові піраміди менш шкідливі для людської психіки ніж подібні до Amway компанії.

:)

Ви вважаєте, що використання методів НЛП і гіпнозу керівниками фінансових пірамід не є шкідливим для людської психіки??? На підтвердження моїх слів можна знайти безліч фактів. Фінансові піраміди постійно вдосконалюються. Різновидами фінансових пірамід тепер є навіть клуби за інтересами. І майже всі вони маскуються під мережевий маркетинг. Мережевий маркетинг, на мою думку, в українських реаліях може бути засобом підробітку, а не заробітку. Обіцянками надприбутків годують своїх "жертв" саме фінансові піраміди.
Я не є фанатичним прихильником мережевого маркетингу і не належу до його сітки, проте, все ж таки, це вже мабуть психологічні проблеми Вашого друга. Говоріть з ним постійно і не дистанціюйтеся від нього, з часом думаю, що ви переконаєте його в протилежному. Бажаю Вам успіху в цьому.

Мережевий маркетинг в справжньому своєму вигляді, якому я можу дійсно довіряти, може використовуватися фірмами зі світовим ім"ям, або в якості продукції яких я впевнена на 100%.

Перегляд дописуЖивчик (1.10.2008 21:30) писав:

Мережевий маркетинг є одним із способів збуту продукції без витрат на рекламу. Що робить такий вид збуту прибутковим для власників фірми і дозволяє зменшити видатки.

Ці "нахабні і безсовісні особи" теж люди, які прагнуть заробити на життя. І повірте, така праця є надзвичайно важкою в психологічному плані. Чому не можна поставитися з розумінням до них і пояснити, що їхня продукція Вас не цікавить?
  • 0

#37 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 06.10.2008 – 22:23

Цитата

Ти правий, можу лишень додати - ці люди були і є вільні від страхів та забобонів, хоч коли починали нічого не мали.

американська система освіти побудована так, щоб не вказувати учням шлях вирішення проблеми, а заставити їх самим знайти цей шлях лише задавши напрям. іноді ці шляхи є настільки нестандартними, що чинять справжній переворот у якійсь галузі. це дозволяє америці завжди і в усьому бути першою.
це стосується і мережевого маркетингу. хтось придумав новий метод продажі товару без магазинів, які треба орендувати, продавців, яким треба платити зарплату тощо.
  • 0

#38 Генн2

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 13:40

Перегляд дописуБогуслав (6.10.2008 23:23) писав:

...хтось придумав новий метод продажі товару без магазинів, які треба орендувати, продавців, яким треба платити зарплату тощо.

До "тощо" слід віднести витрати на промоушн, Пі-Ар, рекламу що складає сотні тисяч доларів і не може бути порівняна з платнею продавців магазину.

Коли на вітрині стоять черевики або консерви, не треба пояснювати для чого вони потрібні. Сьогодні є безліч нових товарів, що потребують додаткової інформації про їх властивості, відмінності від традиційних и т.ін. Лише мережевий маркетинг здатний поширювати таку інформацію.

Скажіть, Ви кому більше повірите, телеекрану з красивою картинкою і текстом максимум у 2-3 речення, чи приятелю якого знаете з дитинства, що охоче Вам розповість про усі переваги товару, яким користується сам?
  • 0

#39 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.10.2008 – 15:15

Сама і дея мережевого маркетингу є непоганою, але тільки для людей із здоровою психікою (такі зустрічаються дуже рідко і переважно в таке г.... не лізуть), а якщо людина не зовсім врівноважена, то вона потім стає п'явкою для рідних і друзів, бачить в них тільки спосіб заробити.

Мала необережність в студентські роки записатися в одну з таких компаній, але не планувала розповсюджувати їх товар, а куплятла тільки для себе, тепер вони мене регулярно дістають своїми дзвінками та есемесками. :D
  • 0

#40 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.10.2008 – 16:13

з мережевим маркетингом, вірніше із агітацією вступити в то діло "повезло" зустріти двічі: ще коли навчався в класі 11, мене мій однокласник запросив, він тоді підписався агітував щоб я був "під ним" - мої батьки мене відмовили, відразу сказали що це піраміда! - тоді я нічого у цьому не кумекав! а от другий раз це мене агітувала одна екс-журналістка - жінка головного редактора однієї з газет міста, розмова була довга за чашечкою кави, з рисуванням схем, запропонувала взяти диски (от що-що то вміють вони гарно говорити - це мабуть єдиний плюс чого можна навчитися, але занадто то дорого вартує) - але память не підвела, що уже типу щось таке зустрічав, прийшлося потратити день і трохи по-google-ти! :angry2:
ось що для себе я вияснив: ММ найінтенсивніше розповсюджується у країнах які розвиваються, і на тому ділі можна швидко досягнути успіху але за умови, що у цей поїзд ти вскочив одним із першим - в гамериці це типу бізнес для домогосподарок, які ходять одна до одної, пропонують товар... - мають ще одну тему для розмови :happy1: , і прибутку там досягти від цього діла нереально!
а от якщо хтось бажає влізти в це діло - то це засобою потягне не тільки витрату власних грошей (тому на перший період ММ рахується як підробіток - типу на основній роботі заробив грошей, і частину їх ти вкладаєш туда - з надією що вони колись тобі вернуться), а ще й зіпсованих стосунків з родичами, близькими і друзями - думку щоб комусь втюхати товар при зустрічі з ними не залишеш то точно.
і ще в якісь статі наводилася цифра що з кількості задіяних людей тільки 1% реально отримує прибуток.

кожний звідсиля має інетрнет (логічно :D ) - так що необхідну інформацію про це ви знайдете без проблем. - а висновок я для себе зробив!!! :angry1:

p.s. остання розмова з тою жіночкою лунала через телефон на підвищених тонах, з висловлюванням з її сторони образ: назвала мене альфонсом - бо випив чашку кави за її рахунок, і також з проханням не давати нікому тієї інфи, яку я нарив про ММ в інтернеті! :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних