Перейти до вмісту

самооцінка

Повідомлень в темі: 68

#61 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 06.06.2008 – 13:39

я ввжааю шо в мене висока самооцінка..Для когось можливо це б здавалось навіть зависока!
  • 0

#62 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 15.10.2010 – 08:29

Планка повинна бути наближеною до реальності. Коли планка завищена, то це гординя і чванство, а коли занижена, то це призводить до невдач у житті через невіру в себе, а в запущеній стадії - до самобичування.
  • 0

#63 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 07.07.2011 – 10:33

Перегляд дописуManfred (7.07.2011 11:04) писав:

Я так думаю, що суспільство взагалі наша самооцінка не гребе, а у кого вона завищена, тому її "нормалізують" через сварки та конфлікти. Загалом, в ідеалі вона мусить бути притомною, тобто близькою до її об'єктивного значення.
Самооцінку варто прирівнювати до самоповаги. Не менш важливе є ставлення до навколишніх, а також конструктивна критика до своїх здібностей та можливостей. Завищена самооцінка конфліктами і сварками не розгрібається. Вона формується ще змалечку і, звісно, стає на ноги у зрілому віці.
Ідеальна самооцінка? Хи. Звучить казково. )

Повідомлення відредагував Маківка: 07.07.2011 – 10:35

• 0

#64 OJIeHka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 07.07.2011 – 12:26

Перегляд дописуManfred (7.07.2011 11:04) писав:

Я так думаю, що суспільство взагалі наша самооцінка не гребе, а у кого вона завищена, тому її "нормалізують" через сварки та конфлікти. Загалом, в ідеалі вона мусить бути притомною, тобто близькою до її об'єктивного значення.

Суспільство самооцінка окремого індивідуума, дійсно, "не гребе", але ж, що не кажи, ми оцінюємо себе стосовно "чогось", "когось", стосовно навколишнього світу загалом і суспільства зокрема, отож воно "гребе" нас. Порівнюємо, аналізуємо, у декого це доходить до самоїдства, декому абсолютно байдуже, щось на зразок " мені все одно, що ви про мене думаєте, я про вас не думаю взагалі". Погоджуся, що самооцінка має бути адекватною. Але краще нехай вона буде неадекватно висока, орієнтована на успіх, ніж занижена з прямою дорогою до комплексу неповноцінності.

P.S. Суспільство завжди знаходиться в змові проти людини. Конформізм вважається доброчесністю; упевненість в собі - гріхом. Р.Емерсон
  • 0

#65 Подоляночка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 03.11.2011 – 15:39

не знаю як із власне самооцінкою, а от впевненість має бути на високому рівні......... :)
  • 0

#66 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 03.11.2011 – 15:56

Перегляд дописуПодоляночка (3.11.2011 15:39) писав:

не знаю як із власне самооцінкою, а от впевненість має бути на високому рівні......... :)
...не просто на високому а на найвищому!!! Тому що тільки впевнена людина здійснює тверді кроки в житті і майже ніколи не відступає. Але для такої рішучості в певний момент, потрібно всі сумніви розвіяти до того як робити цей крок. Ось тому ми маємо такий дар як мову щоб радитись на кожному кроці, співставляти своє субєктивне бачення з субєктивним баченням інших людей. Навчитись синтезувати, поєднувати своє бачення з баченням інших людей це єдиний шлях до істини чи до консенсусу що в багатьох ситуаціях є тотожним.

Повідомлення відредагував Водій: 03.11.2011 – 15:59

• 0

#67 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 03.11.2011 – 16:09

Та впевненість в собі, навіть найтвердішу, ніколи не можна плутати із самовпевненістю. Самовпевненість і може бути проявом завищеної самооцінки.
  • 0

#68 Paw

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 07.11.2011 – 00:01

Взагалі то занижена самооцінка навіть краща ніж завищена, бо тоді людина намагається змінити себе в кращому напрямку, розвиватися та самовдосконалюватися.

Повідомлення відредагував Paw: 07.11.2011 – 00:01

• 0

#69 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.11.2011 – 01:29

На мою думку час від часу бажано робити переоцінку самооцінки...Особисто так роблю.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних