Перейти до вмісту

самооцінка

Повідомлень в темі: 68

#41 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Lviv

Відправлено 11.12.2007 – 20:09

Перегляд дописуrainy (11.12.2007 21:06) писав:

От через людей ,що думають так само, як оце ти, і доводиться виживати,всім,і тобі теж.
А Ви подумайте...без цього ніяк...треба вчитись виживати...Люди які не роблять цього гинуть, в суспільстві...
  • 0

#42 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 11.12.2007 – 20:23

Перегляд допису))((Кришталюся))(( (11.12.2007 21:09) писав:

А Ви подумайте...без цього ніяк...треба вчитись виживати...Люди які не роблять цього гинуть, в суспільстві...
Останній раз намагаюсь донести до Вас свою скромну думку. люди з нормальною самооцінкою ЖИВУТЬ в суспільстві, нормально, гідно живуть, а от з завищеною-ВИЖИВАЮТЬ... інших і себе, псуюють життя нормальним. Висновок- щоб жити гідно і нормально досить нормальної самооцінки, а "шо занадто то не здраво" (с)
  • 0

#43 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 11.12.2007 – 20:29

Перегляд дописуrainy (11.12.2007 21:23) писав:

Останній раз намагаюсь донести до Вас свою скромну думку. люди з нормальною самооцінкою ЖИВУТЬ в суспільстві, нормально, гідно живуть, а от з завищеною-ВИЖИВАЮТЬ... інших і себе, псуюють життя нормальним. Висновок- щоб жити гідно і нормально досить нормальної самооцінки, а "шо занадто то не здраво" (с)
Так замітьте пані Rainy, я не говорила, що оцінка має бути завищена а максимальна...
  • 0

#44 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 20:36

Перегляд допису))((Кришталюся))(( (11.12.2007 21:29) писав:

Так замітьте пані Rainy, я не говорила, що оцінка має бути завищена а максимальна...
так зауважте пані ))((Кришталюся))(( , що максимальна самооцінка це дещо інше, ніж нормальна. І шо по вашому максимум? Чи не завищена?

Повідомлення відредагував rainy: 11.12.2007 – 20:37

• 0

#45 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 11.12.2007 – 20:37

Перегляд дописуrainy (11.12.2007 20:23) писав:

Вижити - це і значить пнутись бути відповідним суспільній нормі. А те що ти називаєш нормальною самооцінкою - це значить вважати себе "таким як і всі".
  • 0

#46 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.12.2007 – 20:54

Перегляд дописуSergiy_K (1.11.2007 21:39) писав:

Перегляд дописуСварус (22.09.2007 22:22) писав:

Самооцінка має бути адекватною. А от верхня планка можливої майбутньої самооцінки має бути весь час вищою за теперішню.
З.І. Мірою адекватності самооцінки є інтуіція людини і внутрішні особистісні настанови.
дуже загадково і незрозуміло. можна "на пальцях" розшифрувати?
Пояснюю пальцями на пальцях: потрібно мати таку самооцінку на теперішній час, аби завтра можна було планку самооцінки підняти на одну одиницю і дотягнути до неї післязавтра. Такий-собі нескінченний цикл з післяумовою.
  • 0

#47 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 20:55

Перегляд дописуSergiy_K (11.12.2007 21:37) писав:

Вижити - це і значить пнутись бути відповідним суспільній нормі. А те що ти називаєш нормальною самооцінкою - це значить вважати себе "таким як і всі".
ааа, от саме виживати=пнутись=вважати себе чимось кращим,ніж ти є,щоб виправдати,чому тебе повинна сприймати та маса людей. а от нормальна самооцінка дозволяє бути макксимально незалежним від тієї маси і від того, що вони думають.
  • 0

#48 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 21:34

Перегляд дописуrainy (11.12.2007 20:55) писав:

ааа, от саме виживати=пнутись=вважати себе чимось кращим,ніж ти є,щоб виправдати,чому тебе повинна сприймати та маса людей. а от нормальна самооцінка дозволяє бути макксимально незалежним від тієї маси і від того, що вони думають.
то до чого тут краще? і до чого самооцінка? в тебе виходить, що не існує гідних критеріїв для самооцінки, тоді самооцінка - це якась гонська вигадка

Перегляд дописуСварус (22.09.2007 22:22) писав:

Самооцінка має бути адекватною...
З.І. Мірою адекватності самооцінки є інтуіція людини і внутрішні особистісні настанови.
Моє питання стосувалось ось цього
  • 0

#49 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 21:53

Нє, от погоджуюсь з останнью поданою цитатою Сваруса- залежить від внутрішніх настанов людини, а не від зовнішніх чинників. І це гідні критерії, а не подані вище Кришталюсею-тобто намагання вижити чи не дати себе втоптати в бруд. ПОгоджуюсь з паном Сварусом. Тчк :angry12:
  • 0

#50 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 21:58

Цитата

Самооцінка має бути адекватною...
Таким чином я описав як людина визначає для себе міру тієї одиниці, на яку вона кожного разу підвищує самооцінку - своє власне відчуття того, якою завеликою має бути розмірність тієї умовної одиниці.
  • 0

#51 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 22:05

Перегляд дописуСварус (11.12.2007 22:58) писав:

Таким чином я описав як людина визначає для себе міру тієї одиниці, на яку вона кожного разу підвищує самооцінку - своє власне відчуття того, якою завеликою має бути розмірність тієї умовної одиниці.
може ще назвете умовну ту одиницю якось, можна "сварус" :prapor3: або демагог :angry12:
  • 0

#52 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 22:15

Перегляд дописуrainy (11.12.2007 21:53) писав:

Нє, от погоджуюсь з останнью поданою цитатою Сваруса- залежить від внутрішніх настанов людини, а не від зовнішніх чинників. І це гідні критерії, а не подані вище Кришталюсею-тобто намагання вижити чи не дати себе втоптати в бруд. ПОгоджуюсь з паном Сварусом. Тчк :angry12:
З чисто внутрішніх настанов в людини є лише фізіологічні потреби та інстинкти (зокрема самозбереження). Все інше є результатом взаємодії з зовнішнім світом, в т.ч. іншими людьми.

Перегляд дописуСварус (11.12.2007 21:58) писав:

Ти не описав. Ти декларував.
  • 0

#53 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 22:25

rainy, пропоную назвати її "ксо" - коефіцієнт самооцінки aka Киря-Сварус-демагог

Потрібно мати самооцінку на теперішній час в такій кількості ксо, аби завтра можна було планку самооцінки підняти на одну одиницю ксо і дотягнути до неї післязавтра.

Початкове значення самооцінки людина визначає для себе згідно її власної інтуіції і внутрішніх особистісних настанов. Згідно тих же чинників і визначається значення ксо, на яке має підвищитись самооцінка.

Примітка: терміни "завтра" і "післязавтра" є умовними і лиш характеризують відносність подій в часі. Ступінь відносності регулується тими ж критеріями що і значення ксо.

Перегляд дописуSergiy_K (11.12.2007 22:15) писав:

Ти не описав. Ти декларував.
Мені що - описати хімічні процеси які виникають в мозку при використанні людиною інтуіції та власних настанов, диктованих суспільством (оскільи суспільство формує людину)?
  • 0

#54 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.12.2007 – 23:33

Я схиляюсь до думки пана Сваруса про те що ( як я зрозуміла, скажете якщо правильно) кожна дія людини має бути для неї своєрідним + або - до її самооцінки.. тобто людина має усвідомлювати, за якісними результатами своїх дій якою має бути її самооцінка..
  • 0

#55 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 02:38

Перегляд дописуВертипузо (11.12.2007 23:33) писав:

Я схиляюсь до думки пана Сваруса про те що ( як я зрозуміла, скажете якщо правильно) кожна дія людини має бути для неї своєрідним + або - до її самооцінки.. тобто людина має усвідомлювати, за якісними результатами своїх дій якою має бути її самооцінка..
табличку скласти. ;) із зачначенням позитивності\негативності кожної дії ;)
  • 0

#56 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 02.01.2008 – 13:04

За завищеною самооцінкою ми приховуємо свої проблеми чи комплекси(знаю по собі). Довго вважав себе інакшим від усіх, кращим,незалежним від сірої маси людей. Проте після певних подій у моєму житті, я розумію, що був тоді дуже слабким і хотів таким чином абстрагуватися від проблем. Насправді був просто жалюгідним і відчував самотність. Сьогодні зі співчуттям дивлюся на колишнього себе.
  • 0

#57 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.02.2008 – 16:15

Самооцінка не існує окремо від людини. Оцінюють щось у собі, свої якості та можливості. І оцінюють відповідно до чогось, у порівнянні з кимось.

Наприклад, в порівнянні з Гітлером - я чуйна людина, але у порівнянні з Матіррю Терезою - не достатньо чуйна. :)
Тепер питання : якою я хочу бути? :)
Якщо ближче до МТ, то мені треба ще багато чого зробити. Якщо я це визнаю, то це означає, що моя самооцінка є наразі адекватною до моїх дій та моєї сутності.

Якщо ж я вважаю, що вже наближаюся до Гітлера або МТ, в такому разі моя самооцінка є заниженою або завищеною і я навряд чи дійсно зможу зробити щось корисне для себе або інших.

Основне питання у самооцінці - якими ми хочемо бути?
  • 0

#58 Небо в твоїх очах

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна, Рівне

Відправлено 05.06.2008 – 02:01

особисто у мені живуть манія велічія та комплекс неповноцінності.....і вони увесь час між собою спорять....
  • 0

#59 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.06.2008 – 11:41

І ще одне...Фахівці стверджують, що в дитячому віці краще мати завищену самооцінку, ніж занижену.
  • 0

#60 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.06.2008 – 12:00

В мене скаче від безмежності до мінус безмежності...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних