←  Філософія

Теревені

»

самооцінка

світлина Сварус 22.09.2007

Самооцінка має бути адекватною. А от верхня планка можливої майбутньої самооцінки має бути весь час вищою за теперішню.
З.І. Мірою адекватності самооцінки є інтуіція людини і внутрішні особистісні настанови.
Відповісти

світлина НарКотик 24.09.2007

Треба себе оцінювати об*єктивно. Я знаю шо я можу, а шо - ні. І спокійний як слон. Ти шо є задоволений, до того чего немає йду впевненими кроками.
Відповісти

світлина Осколок Життя 25.09.2007

суспільство дуже жорстоке... воно здатне вбити навіть такі чисті душі... занапастити багатьох із нас... це є частина життя... і дуже складна... мабуть найскладніша... витримати цю боротьбу... боротьбу за ідеали... за свої інтереси та думки... і не зректися самого себе... бути собою... не піддаватися чужому впливу...
Відповісти

світлина НарКотик 26.09.2007

Перегляд дописуОсколок Життя (25.09.2007 21:11) писав:

суспільство дуже жорстоке... воно здатне вбити навіть такі чисті душі... занапастити багатьох із нас... це є частина життя... і дуже складна... мабуть найскладніша... витримати цю боротьбу... боротьбу за ідеали... за свої інтереси та думки... і не зректися самого себе... бути собою... не піддаватися чужому впливу...

Нэ, ну на суспільство теж все не звернеш. Треба мати досить міцний характер, та залізні нерви і все буде ОК.
Відповісти

світлина Sancho176 01.10.2007

Себе потрібно поважати, але не любити. Якщо людина себе любить, вона стаить себе понад суспільством.
Відповісти

світлина ZipСоване Дівчисько 01.10.2007

Червоний колір!!! :) Висока самооцінка!!!

– я цінний;
– я потребую інших.(с)
Відповісти

світлина Ґвинтик 01.10.2007

На рівні очей :)
Відповісти

світлина Lady Erato 01.10.2007

Перегляд дописуSancho176 (1.10.2007 20:55) писав:

Себе потрібно поважати, але не любити. Якщо людина себе любить, вона стаить себе понад суспільством.

Любити себе треба, але в міру.. бо як людина, яка не любить себе, може любити когось? Розумний егоїзм навіть допомагає просто зручно і комфортно почуватись в суспільстві, він ніби захищає людину...
Ну і має бути здорова самокритика і самосудження... як сказав хтось "себе судити набагато важче, ніж інших.. якщо ти можеш правильно судити себе, то ти справді мудрий".. Здорова самокритика поможе точно знати свої вади, які можуть підривати самооцінку, і переваги та особливості, які можуть її ствити на правильний рівень.. але перш за все, для цього всього, треба мати відповідний розум чи то мудрість і характер....
Відповісти

світлина Sergiy_K 01.11.2007

Перегляд дописуСварус (22.09.2007 22:22) писав:

Самооцінка має бути адекватною. А от верхня планка можливої майбутньої самооцінки має бути весь час вищою за теперішню.
З.І. Мірою адекватності самооцінки є інтуіція людини і внутрішні особистісні настанови.
дуже загадково і незрозуміло. можна "на пальцях" розшифрувати?
Відповісти

світлина GENTOR 01.11.2007

Перегляд дописуНарКотик (24.09.2007 19:07) писав:

І спокійний як слон.
Ваше порівняння мене не стосується :angry12:
Відповісти

світлина Олеська 01.11.2007

Не суди про свою велич по величині твоєї тіні при заході сонця.

Піфагор.
Відповісти

світлина зеленоока 06.12.2007

Твоя самооцінка - це особиста справа, а підстроюватись під суспільство не потрібно
Відповісти

світлина Крихітка 08.12.2007

Висока самооцінка завжди пригодиться :D ;) Але все в міру...от тільки міра в кожного своя.Але себе любити треба-це точно
Відповісти

світлина pinguiarium 08.12.2007

Велич людини вимірюється не ступенем її впевненості в собі, а числом людей, які в неї повірили.
Вудро Вільсон.
Відповісти

світлина Julli Kryshtal 11.12.2007

Самооцінка має бути чим вища тим краще...якщо ні то тебе в цьому світі з брудом змішають...
Відповісти

світлина rainy 11.12.2007

Перегляд допису))((Кришталюся))(( (11.12.2007 20:32) писав:

Самооцінка має бути чим вища тим краще...якщо ні то тебе в цьому світі з брудом змішають...
Ну да ,а якщо в тебе буде мегасамооцінка, то ти всіх з брудом.. От тому і проблеми всі-від тих, в кого комплекси, бо вони завжди намагються довести, що вони чогось варті ,і від тих, хто вважає себе пупом землі,бо забиває інших по самісіньку мантію... Нормальних людей нам треба,з нормальною самооцінкою :angry12:
Повідомлення відредагував rainy: 11.12.2007 – 19:40
Відповісти

світлина Julli Kryshtal 11.12.2007

Перегляд дописуrainy (11.12.2007 20:39) писав:

Ну да ,а якщо в тебе буде мегасамооцінка, то ти всіх з брудом.. От тому і проблеми всі-від тих, в кого комплекси, бо вони завжди намагються довести, що вони чогось варті ,і від тих, хто вважає себе пупом землі,бо забиває інших по самісіньку мантію... Нормальних людей нам треба,з нормальною самооцінкою :angry12:
А в цьому світі потрібно навчитись виживати...ліпше когось ніж тебе...
Відповісти

світлина Sancho176 11.12.2007

Я вважаю, що себе потрібно поважати, але ні в якому разі не любити. Коли ми когось любимо, ми не помічаємо за ним помилок. За собою потрібно слідкувати, над собою потрібно сміятися. Хоч зрідка, але потрібно.
Відповісти

світлина Sergiy_K 11.12.2007

Перегляд дописуrainy (11.12.2007 19:39) писав:

Це ти про себе в множині? :prapor3: Як казав один:"щастя знаходиться на рівні очей"
Повідомлення відредагував Sergiy_K: 11.12.2007 – 20:06
Відповісти

світлина rainy 11.12.2007

Перегляд допису))((Кришталюся))(( (11.12.2007 20:59) писав:

А в цьому світі потрібно навчитись виживати...ліпше когось ніж тебе...
От через людей ,що думають так само, як оце ти, і доводиться виживати,всім,і тобі теж.
Відповісти