Перейти до вмісту

IsiS

Повідомлень в темі: 43

#41 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1007 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 05.05.2009 – 20:56

Adios
вай, скільки галасу в такій маленькій темі!)

я мав на увазі не ти до Isis, а вони до тебе) бувають ж такі групи, коли люди(розумні, і які трохи розуміються) навколо щось нахвалюють, а слухаєш - і не можеш в"їхати, що вони там такого знайшли(у мене, наприклад, таке було з Muse)

і до речі щодо Неврозісу - саме після них я пересів на Айзіс

цікаво, а що ти можеш поставити в один ряд з Неврозісом? (із того, що було після них, в смислі) якщо нічого, то це більш схоже, вибач, на сліпе фанатство.. звісно буду радий, якщо помилився)
  • 0

#42 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 05.05.2009 – 21:35

Все що було записано Неврозіс на Альтернатів Тентакліс, не дуже... дуже не дуже)

от Butthole Surfers змінює враження))

Повідомлення відредагував Кава з козявками...: 05.05.2009 – 21:37

• 0

#43 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.05.2009 – 01:56

це радикальний підхід, Неврозіс, як одні із заснвників слежкору, однознайно впотнули на ісіс, але, в них зовсім інше звучання, і атмосфера, в них суцільна ізотерика, а Ісіс це постіндустріальний океан:lol: але це моє враження тежї
Ісіс, не супермега експерементальний. ну і не слащавий, просто такий як є, в ісіса нема присмака паленого дерева, який є в неврозіса, немає запаху шаманського бубна...

Роланд, щодо рядів з Неврозісом, як не дивно, але в ряд з ними поставив би The 3rd And The Mortal, і може ще Dead Can Dance, перші теж своєрідні музичні шамани, а другі теж, але більш фолкові
  • 0

#44 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 06.05.2009 – 20:22

після тривалої перерви продовжив слухати Неврозіс.. і що ж скажу - так, за рахунок більшого різноманіття, чистішого вокалу, виразного настрою і тд він може здаватися "не пустим, як Айзіс".. але ніби лише зміст шукають в музиці? а як же гармонія, резонанс із особистими ланцюжками синапсів?))
.. хм, але ж воно! знову тут виліз цей невеличкий конфлікт... з одного боку, порівнювати(шось взагалі, попливши вверх за течією, я не відшукав чітке джерело цього протистояння) мистецтво високих розумових польотів(якими звісно є і Н і І) - абсолютно непотрібне діло, лише зайва витрата часу, з іншого ж - якби всі слухали собі втіхаря хто Айзіс, хто Неврозіс, то це все являло б собою дикий андеграунд, і просвітлених голів були б одиниці... шось на зразок, а чи хотів Будда, щоб у нього була всього купка послідовників? саме через розповсюдження цього ефірного світла(не лише від цього лисого Сідхартхи) в маси ми може і підросли на міліметр :rolleyes:
ну..ось...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних