Перейти до вмісту

Тиск

Повідомлень в темі: 33

Опитування: Який у Вас тиск? (66 користувачів проголосувало)

Який у Вас тиск в нормальному стані?

1. Нормальний (близько 120/80) (30 голосів [45.45%])

Процент голосів: 45.45%

2. Завищений (8 голосів [12.12%])

Процент голосів: 12.12%

3. Занижений (17 голосів [25.76%])

Процент голосів: 25.76%

4. Не знаю, не міряю ніколи (11 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.05.2009 – 08:37

НЕнормальний. Ні занижений,ні підвищенний. скаче від заниженного до підвищенного раз по 10 на день. Стараюся бути мегапофігісткою,бо так нервувати - і здохнути можна.
  • 0

#22 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.10.2009 – 18:45

В мене начебто з тиском все добре.. Але... Одного разу їздив у воєнкомат, я себе добре почував, коли почали міряти тиск, а він в мене дуже був високий, запитали чи я себе добре почуваю я відповів що так. Ну попросили підійти мене після всієї перевірки знову тиск виміряти. Коли почали міряти то тиск вже був в нормі. так вони й не зрозуміло що це було. ;)
  • 0

#23 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 18:51

Перегляд дописуBOXER (27.10.2009 18:45) писав:

В мене начебто з тиском все добре.. Але... Одного разу їздив у воєнкомат, я себе добре почував, коли почали міряти тиск, а він в мене дуже був високий, запитали чи я себе добре почуваю я відповів що так. Ну попросили підійти мене після всієї перевірки знову тиск виміряти. Коли почали міряти то тиск вже був в нормі. так вони й не зрозуміло що це було. ;)
буває, що коли різко виміряти тиск то він стає високим, якщо таке відбулося - птріно повторити процедуру через кілька хвилин в стані спокою + є багато нюансів, щодо вимірювання тиску
  • 0

#24 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 27.10.2009 – 19:12

У мене понижений, хоч міряю дуже рідко, та щоразу приблизно ті ж результати. Коли вчилася в університеті, то регулярно на медогляді вимірювали: 90 на 60. Навіть певний час пила елеутерокок для підвищення тиску. Зараз, думаю, він дещо вищий, та все одно недостатньо. Та почуваю я себе загалом нормально, тому не переживаю з цього приводу. Якщо чесно, гіпертонії боюся більше (така спадковість є в мене).
  • 0

#25 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.03.2010 – 11:57

У мене підвищений з 13 років :( По спадковості від мами.
  • 0

#26 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.03.2010 – 15:28

у моєї бабусі тиск підвищений,,так що самотужки я стараюся помагати,,,змінила бабусине харчування,.десь почула що буряковий сік помагає-і справді-дуже помічний засіб)))
  • 0

#27 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 09.03.2010 – 17:07

Прямуємо до суперкритичних параметрів, щоб опинитися якомога ближче до термодинамічного оптимуму. :(
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.03.2010 – 10:59

В мене питання: а "раунатін" не дуже шкідливий? чи можна його приймати у випадку, коли злегка піднімається тиск?
  • 0

#29 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 10.03.2010 – 12:11

Перегляд дописуОлеська (10.03.2010 10:59) писав:

В мене питання: а "раунатін" не дуже шкідливий? чи можна його приймати у випадку, коли злегка піднімається тиск?

Олесько, чи не краще, "коли злегка піднімається тиск", вживати звичайнісіньку калину ? В сирому виді. Або добре пережовувати, або ж перемолоти міксером і пити ? От тільки не вбивати її кип*ятком. У мене стара мама (80 років), я її посадив на калину (ковтала той "раунатин" пачками) і стан дещо покращився. В радикальніших же (якщо тиск підскакує раптово і високо) випадках вона вживає "фармадипін". Пару капель на сухарик і під язик. Незнаю, я не медик, але калина, на мій погляд таки краще раунатину.

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.03.2010 – 12:12

• 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 14:45

Перегляд дописуБезбожник (10.03.2010 12:11) писав:

Олесько, чи не краще, "коли злегка піднімається тиск", вживати звичайнісіньку калину ? В сирому виді. Або добре пережовувати, або ж перемолоти міксером і пити ? От тільки не вбивати її кип*ятком. У мене стара мама (80 років), я її посадив на калину (ковтала той "раунатин" пачками) і стан дещо покращився. В радикальніших же (якщо тиск підскакує раптово і високо) випадках вона вживає "фармадипін". Пару капель на сухарик і під язик. Незнаю, я не медик, але калина, на мій погляд таки краще раунатину.
Я не через те питала. Просто в мого тата нині тиск підскочив до 200/120, ми йому дали каптопрес, але він не поміг. Тому і питаю, чи раунатін швидко понижує тиск, чи ні. А калину він їсть (настояну на цукрові), але то, видно, не помагає.
  • 0

#31 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 15:52

Перегляд дописуОлеська (10.03.2010 14:45) писав:

Я не через те питала. Просто в мого тата нині тиск підскочив до 200/120, ми йому дали каптопрес, але він не поміг. Тому і питаю, чи раунатін швидко понижує тиск, чи ні. А калину він їсть (настояну на цукрові), але то, видно, не помагає.
В мене вже був 220/120. Пробував різне. Найкраще не хвилюватись...коли не виходить - обходити стороною "вибухоне-
безпечні" ситуації. Найголовніше, на мою думку - доброзичлива атмосфера оточення. В таких умовах забуваю про тиск
і він стає навіть 120/80.
  • 0

#32 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.03.2010 – 20:08

Перегляд дописуОлеська (10.03.2010 10:59) писав:

Коли злегка піднімається,краще випити папазол :yes:

Перегляд дописуБезбожник (10.03.2010 12:11) писав:

Олесько, чи не краще, "коли злегка піднімається тиск", вживати звичайнісіньку калину ? В сирому виді. Або добре пережовувати, або ж перемолоти міксером і пити ? От тільки не вбивати її кип*ятком. У мене стара мама (80 років), я її посадив на калину (ковтала той "раунатин" пачками) і стан дещоhttp://www.tereveni.org.ua/forum/index.php?act=Post&CODE=02&f=42&t=6143&qpid=581770# покращився. В радикальніших же (якщо тиск підскакує раптово і високо) випадках вона вживає "фармадипін". Пару капель на сухарик і під язик. Незнаю, я не медик, але калина, на мій погляд таки краще раунатину.

Так,калина теж збиває тиск,правда :happytwo:

Перегляд дописуОлеська (10.03.2010 14:45) писав:

Нічого собі злегка піднімається!!!! Та це ж гіпертонічний криз!!! Твому татові треба серйозно зайнятись лікуванням і попити таблетки постійно,а не тільки тоді,коли такий високий тиск.Можна той же каптопрес по 0.5 табл 2 рази в день і попробувати обмежити вживання цукру і солі.Це мінімум,а найкраще звернутись до кардіолога.

Повідомлення відредагував spanky: 13.03.2010 – 20:15

• 0

#33 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 23:37

У мене дивний тиск великий розрив між числами.

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 13.03.2010 – 23:38

• 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 13:32

Перегляд дописуspanky (13.03.2010 20:08) писав:

Нічого собі злегка піднімається!!!! Та це ж гіпертонічний криз!!! Твому татові треба серйозно зайнятись лікуванням і попити таблетки постійно,а не тільки тоді,коли такий високий тиск.Можна той же каптопрес по 0.5 табл 2 рази в день і попробувати обмежити вживання цукру і солі.Це мінімум,а найкраще звернутись до кардіолога.
Та пізно вже звертатись до лікарів - що могли вже зробили (він пережив два інфаркти і два інсульти, тож тягати його полікарнях вже немає сенсу). Просто питала, чи можна до того ж самого каптопресу прийняти одночасно ще й раунатін. Та вже минулось.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних