Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#961 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 01.02.2009 – 00:12

Перегляд дописуzav (1.02.2009 00:02) писав:

відверто "женуть".

Це як? Типу коли пишуть в серйозних темах щось на зразок "Узагалі-то, не "про", а "для", гигиги"?
  • 0

#962 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 02.02.2009 – 15:57

Перегляд допису-=VJ=- (31.01.2009 13:58) писав:

Не я, а Росія. Ви можете запропонувати їм щось інше?
Можу. Терпіння і час. У нас у сховищах газу хватило б ще так на місяці 2 мінімум.

Перегляд дописуzav (31.01.2009 19:35) писав:

Ну, так мене це й цікавить - що саме вона закине Ющенку цього разу, гиги.
Ну після того як вона відібрала указом суду можливість регулювати ситуацію у НБУ, відбовідно вся відповідальність за "бардак" впала на неї і кабмін. Тільки щось не дуже вона спішить її на себе брати, хоче, як то кажуть і рибки зїсти і на""й не сісти)

Перегляд дописуzav (31.01.2009 19:35) писав:

Це ж звідки за тиждень знайшлося 5 млрд. грн, що складають половину доходу? Я, знаєте, добре пам'ятаю слова товариша Сталіна "дива не трапляються"©.
Премєр очевидно поціновувачка вуличної магії Девіда Блейна! :rolleyes:
  • 0

#963 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.02.2009 – 16:01

Перегляд дописуБоБриК (2.02.2009 15:57) писав:

Премєр очевидно поціновувачка вуличної магії Девіда Блейна! :rolleyes:
Подейкують, це "щастя" нагнало нас із розмитненого газу Росукренерго...

Повідомлення відредагував zav: 02.02.2009 – 16:02

• 0

#964 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 02.02.2009 – 16:12

І ще одне, на рахунок ситуації з надра банком. Кількість вкладників банку становить приблизно 4 млн. Коштів фонду гарантування вкладів вистачить на задоволення лише ТРЕТИНИ вкладників банку. Це лише банку надра. А тепер уявіть який кіпіш почнеться після банкрутства банку. Всі вкладники, незалежно від банку побіжать з переляку забирати свої вклади. Тоді почнеться ланцюгова реакція і ... крандець усій банківській системі України.
Прізвище Тимошенко буде увіковічнене в історії України.

Повідомлення відредагував БоБриК: 02.02.2009 – 16:19

• 0

#965 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.02.2009 – 16:48

Перегляд дописуБоБриК (2.02.2009 16:12) писав:

Тоді почнеться ланцюгова реакція і ... крандець усій банківській системі України.

В США збанкрутували вже 25 банків, з них три - зі столітньою історією та першими місцями в рейтингах.
І щось я не бачу "крандця усій банківській системі США". Ви бачите?
  • 0

#966 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.02.2009 – 11:34

Перегляд допису-=VJ=- (2.02.2009 16:48) писав:

В США збанкрутували вже 25 банків, з них три - зі столітньою історією та першими місцями в рейтингах.
І щось я не бачу "крандця усій банківській системі США". Ви бачите?
Не порівнюйте нас із США, з таким же успіхом можна було порівняти із США якусь африканську країну, у Штатах система працює, як годинник, практично автоматично, як Ви сказали із столітньою історією, існують певні компенсаторні механізмим. А у нас ЮВТ привселюдно "топить" банк із мільйонами вкладників. Як думаєте, що було б, як би в США таке дозволив собі говрити високопосадовець такого рангу? Я думаю, що він ним вже не був би. Тимошенко шукає винного, відволікає увагу людей від своїх катастрофічних діянь. Колись ворогом був Порошенко, тепер Фірташ, а Порошенко вже друг. Та мій шеф недавно увідпочивав у Буковелі, він знає керівника бази, той йому розповідав скільки об'єктів вже люди Тимошенко там набудували. ЮВТ, як і всі наші владноможці вміє лише піаритися і брехати в очі. Не приведи Боже таке до крісла Президента, може нашому народові вистачить клепки не повестися на пропоганду "нашої Юлі".
  • 0

#967 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 15:14

Перегляд дописуТемний ангел (3.02.2009 11:34) писав:

Як думаєте, що було б, як би в США таке дозволив собі говрити високопосадовець такого рангу?

Ну, якщо хочете, то я можу сказати, що було б за аналогічної ситуації в США.
По-перше - незалежно від того, що було насправді і як би просувались події далі, відбулося б дві речі: перша - голова нацбанку негайно подав би у відставку, друга - у банка на репутації була б жирна пляма, яку б він намагався будь-якими засобами змити. В першу чергу, швидше за все, були б звільнені президент банку та кілька відповідальних директорів, аби продемонструвати акціонерам та клієнтам, що подібні підозри падають не на весь банк, а на кілька працівників, які допустили їх утворення.
По-друге - у відношенні до голови нацбанку та адміністрації банку вже працювала б слідча комісія прокуратури під контролем генерального прокурора.
А далі б ситуація розвивалась би в залежності від того, існували темні схеми "пільгового" рефінансування, чи ні. Якби існували - багато б людей сіло на великі терміни до в'язниці, а власник банку, швидше за все, змінив би всю наглядову раду, плюс в нацбанку сильно б оновився склад керівних працівників. Якщо виявилось би все чисто, прозоро і без порушень - прем'єр би подав у відставку, і відразу б опинився в суді за позовом про шкоду честі та діловій репутації.
Але ми не в США, а в гондурасі, який називається Україна. Тому прем'єр сказав, прокуратура не повела і вухом, голова нацбанку і далі на посаді, хоча (я вже про те, що він мав би сам подати у відставку) тому, хто його призначає головний орган країни вже двічі подав вимогу про звільнення цього чиновника, а сам банк і вухом не веде щодо суду, що доводить одразу дві речі: перше - в нашій країні поняття "ділова репутація" відсутнє в принципі, друге - відстоювати не лише нема чого, а й небезпечно цим займатись, бо почнеш піднімати хвилю, то у тебе ще й справді можуть багато чого негарного знайти.

Та мій шеф недавно увідпочивав у Буковелі, він знає керівника бази, той йому розповідав

Ви ще на базар підіть - Вам там навіть хто вбив Кеннеді скажуть.

"топить" банк із мільйонами вкладників

Дайте розвину Вашу думку, якщо я її вірно зрозумів - якщо це банк, і у нього мільйони вкладників, то треба закривати очі на порушення ним закону, аби не приведи боже його не потурбувати, так?
  • 0

#968 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 15:30

Перегляд допису-=VJ=- (3.02.2009 15:14) писав:

Дайте розвину Вашу думку, якщо я її вірно зрозумів - якщо це банк, і у нього мільйони вкладників, то треба закривати очі на порушення ним закону, аби не приведи боже його не потурбувати, так?
Писати звернення до прокуратури Тиомшенко не навчили?
  • 0

#969 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 15:36

Перегляд дописуzav (3.02.2009 15:30) писав:

Писати звернення до прокуратури Тиомшенко не навчили?

премьер-министр Украины Юлия Тимошенко просит Генеральную прокуратуру Украины проверить обоснованность передачи банку Надра 7 млрд. грн. из выпущенной Национальным банком эмиссии в размере 40,3 млрд. грн. "Я написала обращение в Генеральную прокуратуру, где привела данные о том, что один банк, который не имеет ни ликвидности, ни залогов, ни обеспечения, получил 7 млрд. грн. Кто за это будет отвечать?", - спросила Тимошенко.http://korrespondent...politics/684583
  • 0

#970 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 16:01

Перегляд допису-=VJ=- (3.02.2009 15:36) писав:

премьер-министр Украины Юлия Тимошенко просит Генеральную прокуратуру Украины проверить обоснованность передачи банку Надра 7 млрд. грн. из выпущенной Национальным банком эмиссии в размере 40,3 млрд. грн. "Я написала обращение в Генеральную прокуратуру, где привела данные о том, что один банк, который не имеет ни ликвидности, ни залогов, ни обеспечения, получил 7 млрд. грн. Кто за это будет отвечать?", - спросила Тимошенко.http://korrespondent...politics/684583
Якщо написала, то чого верещати весь місяць? Най тоді навчиться писати скарги на прокурара теж. Ги.
  • 0

#971 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 16:26

Перегляд дописуzav (3.02.2009 16:01) писав:

Якщо написала, то чого верещати весь місяць?

Ви б слова добирали, га? Про жінку все-таки говорите.

Перегляд дописуzav (3.02.2009 16:01) писав:

Най тоді навчиться писати скарги на прокурара теж.

<зацікавлено> І кому, якщо не секрет?
  • 0

#972 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 17:29

Перегляд допису-=VJ=- (3.02.2009 16:26) писав:

Це ви собі нагадуйте, як про Вітренко, або Богословську, або ще якусь шльо Герман говоритимете.

<зацікавлено> І кому, якщо не секрет?
Почитайте в чинних законодавчих актах.

Повідомлення відредагував zav: 03.02.2009 – 17:30

• 0

#973 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 17:32

Перегляд дописуzav (3.02.2009 17:29) писав:

Це ви собі нагадуйте, як про Вітренко, або Богословську, або ще якусь шльо Герман говоритимете.

З якого доброго дива я маю собі щось нагадувати? Я що, колись не дотримувався, що є потреба в нагадуваннях?

Перегляд дописуzav (3.02.2009 17:29) писав:

Почитайте в чинних законодавчих актах.

Я так і знав, що Ви не знаєте.
  • 0

#974 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 20:23

Перегляд допису-=VJ=- (3.02.2009 17:32) писав:

Я так і знав, що Ви не знаєте.
Якби знали, не питали б.
"Також, за даними Держказначейства, виконання плану було забезпечене завдяки надходженням від Національного банку України. Йдеться про 1 млрд. 2,03 млн. грн. за рахунок перевищення кошторисних доходів над кошторисними витратами. При цьому, відповідно до тимчасового розкладу державного бюджету по доходах на перший квартал 2009 року, Нацбанк повинен був перерахувати відповідні кошти до держбюджету в березні 2009 року."© http://ua.proua.com/.../03/155157.html
Гарно виконує бюджет, ой гарно!
"«Ми зараз ведемо переговорами з шістьма могутніми країнами, які мають абсолютну фінансову стабільність, тому що в банках сьогодні фінансувати плановий дефіцит неможливо», - сказала вона."© http://ua.proua.com/.../03/160149.html
Ну, авжеж, який божевільний банк дасть їй гроші! Бґґ.
  • 0

#975 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 22:05

Перегляд дописуzav (3.02.2009 20:23) писав:

Якби знали, не питали б.

Треба було, щоб пан сам зізнався. :rolleyes:

Перегляд дописуzav (3.02.2009 20:23) писав:

Гарно виконує бюджет, ой гарно!

Яка різниця як?
  • 0

#976 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 09:12

Перегляд допису-=VJ=- (3.02.2009 22:05) писав:

Треба було, щоб пан сам зізнався. :rolleyes:
Зізнаюся. Просвітлювати пана у питанні скарження на прокуратуру - лінь.

Перегляд допису-=VJ=- (3.02.2009 22:05) писав:

Яка різниця як?
Ятрите! Пишіть іще!
  • 0

#977 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 17:44

Перегляд допису-=VJ=- (3.02.2009 15:14) писав:

Та ні, достатньо проконтролювати рух коштів рефінансування а не топити банк з вкладниками. Це як лікувати простуду відрізанням голови. Думаю надійнішого способу немає))))

Людину судять по вчинках а не статі, а що жінки не здатні творити зла?

Повідомлення відредагував БоБриК: 04.02.2009 – 17:46

• 0

#978 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 18:30

Перегляд дописуБоБриК (4.02.2009 17:44) писав:

Та ні, достатньо проконтролювати рух коштів рефінансування

Перевірили. Побачили, що було порушення закону. Оприлюднили і подали до прокуратури. На цьому все захлохло.
Як бачимо - початок був цивілізований. А от далі, з нашим непролазним болотом у вигляді "лівої руки президента" прокуратури, в якій тонуть будь-які справи - від Калиновського до Зварича - все пішло "як у нас". То що Ви хотіли?

Перегляд дописуБоБриК (4.02.2009 17:44) писав:

Людину судять по вчинках а не статі, а що жінки не здатні творити зла?

Жодні вчинки не варті того, щоб самому опускатись до такого низького рівня.
  • 0

#979 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 18:47

Здуріла тьотя...
"«Я можу твердо сказати, що ми звертатимемося до всіх органів правосуддя, щоб не допустити дестабілізації ситуації в країні щодо чергових інсинуацій з приводу дострокових виборів в країні. Якщо вони (Партія регіонів) не можуть Працювати в парламенті, то хай свої мандати», - додала вона."
© http://ua.proua.com/.../04/152710.html
  • 0

#980 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 20:04

"«Не було ніяких підстав, щоб відключати електроенергію. На наш погляд, це була спеціально підготовлена і спланована дія, яка привела до знеструмлення бойових частин» - сказала Тимошенко."© http://ua.proua.com/.../04/120644.html
Яке гарне виправдання несплати послуг постачання електроенергії. Особливо цікаво, що сплачувати треба з бюджету, але жодних кроків у цьому напрямку нема...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних