Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#921 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 28.01.2009 – 09:57

Перегляд дописуzav (28.01.2009 09:31) писав:

Купую українські товари з виключеннями.
От з цих виключень і будуть гроші йти до бюджету з митниці
  • 0

#922 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.01.2009 – 10:34

Перегляд дописуГорік (28.01.2009 09:57) писав:

От з цих виключень і будуть гроші йти до бюджету з митниці
Я хіба заперечував, що гроші йтимуть? Я питав, скільки їх ітиме?

Перегляд допису-=VJ=- (28.01.2009 09:36) писав:

Себто "продукти, та й то не всі". Все інше у нас однаково імпортне.
Так я не купую нічого іншого. За поодиновими виключеннями.
  • 0

#923 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 10:44

Буде йти мало. Але весь світ має таку ж проблему.
  • 0

#924 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 10:50

Перегляд дописуГорік (28.01.2009 10:44) писав:

Буде йти мало. Але весь світ має таку ж проблему.
А до чого тут весь світ? Ми наче про себе, а не про світ.
У нас проблема, начебто, така, що чималу частку надходжень бюджету 2008 склали митні платежі за імортовані товари. При скороченні імпорту, бо ні в кого на нього грошей нема, скоротяться і надходження до бюджету. Відповідно роуміні люди заробляють не на митних платежах за імпот, а на власному експорті. Але ж Тимошенко проти такого високого курсу доляра... то звідки візьмуться гроші у бюджеті?
  • 0

#925 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 16:01

Перегляд допису-=VJ=- (28.01.2009 13:48) писав:

Здуріти можна. Бізнесмена, мільйонера, людину з надзвичайно тісними бізнесовими та політичними зв"язками в Росії, практично офіційний представник російського олігарха Абрамова в Україні - і другою людиною в СБУ. У мене цьому навіть слів для характеристики не знаходиться.
Ожахи! Хто його призначив головою митної служби?
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...g=1180-2007-%F0
Овва! Тимошенко!
Як же вона так? І цілий рік терпіла чи не помічала? Очі замили, хочяк!
  • 0

#926 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 17:11

Перегляд дописуzav (28.01.2009 16:01) писав:

Ожахи! Хто його призначив головою митної служби?

До чого тут це? Одна справа - олігарх на митниці, там його можна контролювати і хай собі працює. І зовсім інше - коли його роблять "контролером", за яким вище вже ніякого нагляду нема. Такі елементарні речі ще треба пояснювати?
  • 0

#927 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 09:11

Перегляд допису-=VJ=- (28.01.2009 17:11) писав:

До чого тут це? Одна справа - олігарх на митниці, там його можна контролювати і хай собі працює. І зовсім інше - коли його роблять "контролером", за яким вище вже ніякого нагляду нема. Такі елементарні речі ще треба пояснювати?
Ви забули, що в СБУ є Голова, і що над Головою СБУ є Президент? Це набагато краще за продажного прем'єра, котрий призначає на посади за хабарі, і за суд, котрий отримавши хабар, олігарха авжеж помилує.
  • 0

#928 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 09:59

Перегляд дописуzav (29.01.2009 09:11) писав:

Ви забули, що в СБУ є Голова, і що над Головою СБУ є Президент?

Аж ніяк. Просто мене бісить, коли служба безпеки використовується в політичних цілях замість захисту безпеки.

[b]

Перегляд дописуzav (29.01.2009 09:11) писав:

Це набагато краще за продажного прем'єра, котрий призначає на посади за хабарі

О, у Вас вже факти є?
  • 0

#929 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 11:38

Перегляд допису-=VJ=- (29.01.2009 09:59) писав:

Аж ніяк. Просто мене бісить, коли служба безпеки використовується в політичних цілях замість захисту безпеки.
Навпаки! СБУ в особі Хорошковського захищатиме економічну безпеку держави від Тимошенко!

Перегляд допису-=VJ=- (29.01.2009 09:59) писав:

О, у Вас вже факти є?
Авжеж є. Як могла Тимошенко призначити олігарха на посаду у власному уряді, як не за хабар?

А-ха-ха!
"Коаліція хоче замінити Лавриновича комуністом. Заради порятунку Тимошенко"© http://ua.proua.com/.../29/090048.html
"Тимошенко вводить людей Коломойського в «Нафтогаз» в обмін на «1+1»"© http://ua.proua.com/.../29/091627.html
"Кабмін домовився про відстрочення дефолта України"© http://ua.proua.com/.../29/110530.html

Повідомлення відредагував zav: 29.01.2009 – 11:41

• 0

#930 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 12:39

Перегляд дописуzav (29.01.2009 11:38) писав:

Авжеж є. Як могла Тимошенко призначити

Державну митну службу України очолює Голова Державної митної служби України, якого призначає на посаду та звільняє з посади Президент України в установленому законодавством порядку. Голова Державної митної служби України несе персональну відповідальність перед Президентом України та Кабінетом Міністрів України за виконання покладених на Державну митну службу України завдань і виконання ним своїх функцій. Голова Державної митної служби України має заступників, які призначаються на посаду і звільняються з посади в установленому законодавством порядку.

(с)http://www.kmu.gov.u...08&cat_id=43169

Цікаво, скільки ж сукупно отримав, за Вашою логікою, президент за посади голови митниці та замголови СБУ, як вважаєте?

Перегляд дописуzav (29.01.2009 11:38) писав:

"Коаліція хоче замінити Лавриновича комуністом. Заради порятунку Тимошенко""
"Тимошенко вводить людей Коломойського в «Нафтогаз» в обмін на «1+1»"©
"Кабмін домовився про відстрочення дефолта України"©

Гарно пан працює на президента - інформаційна атака підтримується масово, пачками, навіть попри інколи відверту брехню в ній.
  • 0

#931 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 13:17

Перегляд допису-=VJ=- (29.01.2009 12:39) писав:

Державну митну службу України очолює Голова Державної митної служби України, якого призначає на посаду та звільняє з посади Президент України в установленому законодавством порядку. Голова Державної митної служби України несе персональну відповідальність перед Президентом України та Кабінетом Міністрів України за виконання покладених на Державну митну службу України завдань і виконання ним своїх функцій. Голова Державної митної служби України має заступників, які призначаються на посаду і звільняються з посади в установленому законодавством порядку.

(с)http://www.kmu.gov.u...08&cat_id=43169

Цікаво, скільки ж сукупно отримав, за Вашою логікою, президент за посади голови митниці та замголови СБУ, як вважаєте?
Сміявся з публікації несамовито.
Читайте краще там: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...g=1180-2007-%F0 - лише два рядки.

Цитата

Призначити Хорошковського Валерія Івановича Головою Державної митної служби України.
Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО.

Перегляд допису-=VJ=- (29.01.2009 12:39) писав:

Гарно пан працює на президента - інформаційна атака підтримується масово, пачками, навіть попри інколи відверту брехню в ній.
Я на президента, ви - на прем'єра... у кожного свої недоліки.
  • 0

#932 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 14:48

Перегляд дописуzav (29.01.2009 13:17) писав:

Я на президента, ви - на прем'єра... у кожного свої недоліки.

Гарний жарт :rolleyes:
Я не працюю на прем"єра, мене страшенно невдовольняє наш президент - тому з прем"єром у мене інколи збігаються думки. А невдовольняв він мене навіть тоді, коли прем"єр його повністю підтримувала, чого особисто я їй пробачити не можу (як і, наприклад, висування Турчинова на вибори мера Києва). :ggggg: Тому не треба плутати тверде з теплим.

Я вже промовчу про те, що я, коли й цитую тут щось, то цитую чисті факти "підписав, призначив, сказав". А ви тут щойно викинули вигадки ЗМІ, які настільки захопилися пропрезидентською агітацією перед виборами, що брешуть настільки нахабно, наче в країні вже не залишилось людей, які здатні самі поглянути на склад акціонерів, і дізнатись, що, наприклад, контрольний пакет "Укрнафти" належить державі в особі "Нафтогазу", тому коли Франчук з "Укрнафти" переходить в "Нафтогаз" - це не "Тимошенко просуває людину Коломойського", це державного чиновника забрали з дочірньої компанії в головну. А Ви це все сюди кидаєте, як святу правду.
  • 0

#933 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 15:08

Перегляд допису-=VJ=- (29.01.2009 14:48) писав:

Я не працюю на прем"єра, мене страшенно невдовольняє наш президент - тому з прем"єром у мене інколи збігаються думки.
Так це, Партію Регіонів теж "страшенно невдовольняє наш президент" - чому ваші думки ніколи не збігаються з її речниками?

Перегляд допису-=VJ=- (29.01.2009 14:48) писав:

А ви тут щойно викинули вигадки ЗМІ, які настільки захопилися пропрезидентською агітацією перед виборами...
Хіба Ющенко братиме участь у чергових виборах Президента України?..
  • 0

#934 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 15:22

Перегляд дописуzav (29.01.2009 15:08) писав:

Так це, Партію Регіонів теж "страшенно невдовольняє наш президент"

За останні кілька років - перший раз чую. Скільки за ними спостерігаю - вони ані слова останнім часом про президента не говорять, зате, як і він, поглинуті війною з кабміном. А вже скільки років я від нього про них нічого не чув - то й не пригадаю. Десь мабуть з виборів.
Може продемонструєте? То погляну, раптом і збіжаться?

Хіба Ющенко братиме участь у чергових виборах Президента України?..

Ющенко заявив, що піде на вибори і переможе
  • 0

#935 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 15:53

Так це, Партію Регіонів теж "страшенно невдовольняє наш президент" - чому ваші думки ніколи не збігаються з її речниками?

От і відповідь на Ваше питання:

Президент України повинен чітко дотримуватися процедуру звільнення і призначення посадових осіб, зокрема на посаду заступника глави СБУ, заявила заступник лідера парламентської фракції Партії регіонів Ганна Герман. Про це вона сказала сьогодні, 28 січня, коментуючи указ Президента про призначення Валерія Хорошковського на посаду першого заступника голови СБУ, перш ніж його звільнили з посади керівника Державної митної служби. "Закон в Україні один для всіх і процедури звільнення й призначення повинні дуже чітко дотримуватися у країні все, в тому числі і Президент України ... Дозволю собі нагадати це тим, хто виходив на передвиборчу кампанію з цим гаслом", - наголосила Герман.

Правильна точка зору, підтримую.
І ніякі "мазурикові відмазки" секретаріату про "роботу на випередження" порушення закону виправдати не можуть.
  • 0

#936 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 16:25

Перегляд допису-=VJ=- (29.01.2009 15:22) писав:

Не Ющенко, а Доній. Від Ющенка я нічого подібного не чув. Як знайдете - повідомте: голосуватиму, гиги.

Перегляд допису-=VJ=- (29.01.2009 15:53) писав:

І ніякі "мазурикові відмазки" секретаріату про "роботу на випередження" порушення закону виправдати не можуть.
Хорошковський, напевно, вже давно написав заяву на звільнення "за власним бажання", ґґ.

Повідомлення відредагував zav: 29.01.2009 – 16:28

• 0

#937 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 30.01.2009 – 14:11

Люди, не розумію чому неадекватні дії нашого премєра викликають у вас здивування. Леді Ю ніколи не відрізнялася стриманістю і самоконтролем. Тільки дивіться про результати її "успішної" діяльності в новому році. 1) Газові контракти. Вітаю. Будемо скоро мати газ більш ніж в 2 рази дорожче. 2) БАнк надра. Завалити один з найбільших банків України і ще й вимагати виділені на рефінансування кошти назад. Думаю або пані Ю в дитинсті щось важке впало на голову або на народ вона забила болт величиною з місяць... Бо коли дуже значна частина населення лишиться вкладів то можна сміло додати до кризи +50 вітсотків "урону". І держава тоді буде розраховуватися в таких умовах з вкладниками років так 5 в гривні. ЗА цей час гривня збезціниться і в результаті ми всі втратим вклади, як в СССР. Сценарій повторюється. Браво давайте зробимо з Україні Зімбабве.
  • 0

#938 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 15:58

Перегляд дописуБоБриК (30.01.2009 14:11) писав:

Вітаю. Будемо скоро мати газ більш ніж в 2 рази дорожче.

Зніміть штани і підставте дупу, як Білорусь - будете мати дешевий газ, в чому проблеми?

Перегляд дописуБоБриК (30.01.2009 14:11) писав:

БАнк надра. Завалити один з найбільших банків України і ще й вимагати виділені на рефінансування кошти назад.

Дивно. От в Південній Кореї президента Самсунга садять за роздавання хабарів - і нічого, це вважається дотриманням закону, і компанія ще й вибачається. А у нас типовий прояв корупції - і ще й на захист стають.
З нас не треба робити Зімбабве - ми ним і так є.
  • 0

#939 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 16:02

Перегляд допису-=VJ=- (30.01.2009 15:58) писав:

Дивно. От в Південній Кореї президента Самсунга садять за роздавання хабарів - і нічого, це вважається дотриманням закону, і компанія ще й вибачається. А у нас типовий прояв корупції - і ще й на захист стають.
А прокинути кілька мільйонів громадян на гроші вкладів - це типовий прояв чого?

Повідомлення відредагував zav: 30.01.2009 – 16:11

• 0

#940 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 16:13

Перегляд дописуzav (30.01.2009 16:02) писав:

А прокинути кілька мільйонів громадян на гроші вкладів - це типовий прояв чого?

Де, хто і коли?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних