Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#901 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.01.2009 – 17:46

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (22.01.2009 17:19) писав:

Юлія Тимошенко - це велика особистість, яка веде чисто популістську політику з метою отримання повної влади в Україні.
Брєд. Вона її і так МАЄ.

Не виправдовую Ющенка! Але зате він протягом періоду свого президентства не зробив нічого поганого ні в якій сфері! І справді, він був першим президентом - патріотом України.
:D таке враження, шо останні декілька років ти жила десь на Алясці,але ну ніяк не в Україні.

Але не президентом йому бути! Не підходить він для великої політики.
О, даааааа.. Бджілок нехай розводить,а не народ.
  • 0

#902 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.01.2009 – 17:48

Але зате він протягом періоду свого президентства не зробив нічого поганого ні в якій сфері!

Ви добре подумали? :D

Але ж не в таких масштабах вона повинна була зачепити Україну.

Може розкажете, які повинні бути масштаби? :D Мабуть, як в Ісландії чи в Ірландії?

Підвищення пенсій і соціальних виплат в свій час повністю спустошили державний бюджет, але "додали" голосів леді Ю.

Президент України Віктор Ющенко наполягає, щоб кожен вкладник радянського Ощадбанку отримав перші компенсаційні гроші з держбюджету впродовж 2-3 місяців. «Цей перший транш відповідальної влади повинен поступити всім адресатам до останньої копійки і щонайшвидше. », - передав вимогу Президента керівник його Секретаріату Віктор Балога. В цілому він підкреслив, що Президент розглядає почату виплату відшкодувань по знецінених внесках колишнього радянського Ощадбанку як свідоцтво того, що держава почала розплачуватися з своїми громадянами за старі борги.

Президент України Віктор Ющенко зажадав від уряду переглянути розмір соціальних стандартів, зокрема мінімальній пенсії - уряд України з 1 квітня збільшить мінімальну пенсію до 481 гривни (близько 96 доларів). Голова держави Віктор Ющенко пообіцяв, що уряд регулярно підвищуватиме пенсії. На думку Президента, щоквартальне збільшення цього виду соцвиплат свідчитиме про стабільний розвиток України.

То хто собі намагався "намити" голосів, якщо не секрет?
  • 0

#903 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.01.2009 – 17:50

А чомусь тільки після приходу до влади в якості прем'єр-міністра Юлії Тимошенко і почалися такі проблеми в економіці, народному господарстві і т.д. Економічна криза? Світова? Але ж не в таких масштабах вона повинна була зачепити Україну.
ти точно з Аляски. В нас завжди так "добре" жилося. Не в таких масштабах...Ми не пішли по стопам Ісландії- тому все в нас добре. Яка криза? Кого вона справді та страшенно зачепила? Мільйонерів, працівників заводу, людей,що мають дурнувату спеціальність типу менеджерів і людей,з долларами. Переживемо якось.

Не сприймаю її як політика і як лідера. Її мета остаточне володіння України і поповнення влсаного бюджету!
Як політик вона якраз дуже непогана. а про бюджет всі високопосадовці мріють,тому нічого "зазорного" тут не бачу.
  • 0

#904 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 23.01.2009 – 09:40

Перегляд дописуSensssorika (22.01.2009 17:50) писав:

ти точно з Аляски. В нас завжди так "добре" жилося. Не в таких масштабах...Ми не пішли по стопам Ісландії- тому все в нас добре. Яка криза? Кого вона справді та страшенно зачепила? Мільйонерів, працівників заводу, людей,що мають дурнувату спеціальність типу менеджерів і людей,з долларами. Переживемо якось.

Хочу тебе розчарувати, шановна, я не з Аляски. І ніколи там не була! І кожна особистість повинна мати власну думку, не залежно від того подобається вона іншим і чи поділяють її інші! Це по-перше!
А на рахунок кризи... То мені здається, що саме Ви з Аляски, або Вам просто ніколи не приходилося з нею зіштовхуватися. Тисячі звільнених людей (і не тільки менеджерів!!!!!!!), зупинка деяких окремих фабрик і заводів, рекордна інфляція гривні, мільйонні збитки підприємств, які брали в свій час кредити в доларах з конвертацією в гривні, повна руїна будівельної галузі, космічні ціни на продукти харчування (які щодня змінюються в більшу сторону), комунальні послуги! Ось що таке криза! Якраз мільйонерів вона зачепила не настільки - вони вчасно "перекинули" свої капітали за кордон! А зачепила середню верству населення України! Порадила би Вам частіше читати пресу, а не критично коментувати чужу думку!

PS. Слово "долар" пишеться з однією літерою "л"!

Повідомлення відредагував Малюсінька квіточка: 23.01.2009 – 09:42

• 0

#905 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 09:51

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (23.01.2009 09:40) писав:

І кожна особистість повинна мати власну думку, не залежно від того подобається вона іншим і чи поділяють її інші!

Земля не пласка і обертається довкола Сонця. Чи не забагато буде мати сім мільярдів думок щодо цього факту?

Якраз мільйонерів вона зачепила не настільки - вони вчасно "перекинули" свої капітали за кордон!

Вибачаюсь, Ви коли останній раз читали новини про те, що робиться за кордоном? :D

Слово "долар" пишеться з однією літерою "л"!

Інтернет-мудрість каже, що чіплятись до помилок, якщо людина, звісно, не пише, як повний неук - ознака слабкості позиції.
  • 0

#906 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 23.01.2009 – 10:04

Перегляд допису-=VJ=- (23.01.2009 09:51) писав:

Земля не пласка і обертається довкола Сонця. Чи не забагато буде мати сім мільярдів думок щодо цього факту?

Скільки людей - стільки думок! Хоч вісім мільярдів!

Вибачаюсь, Ви коли останній раз читали новини про те, що робиться за кордоном? :D

Сьогодні.
Мова йде про стабільні іноземні банки і офшорні зони.

Інтернет-мудрість каже, що чіплятись до помилок, якщо людина, звісно, не пише, як повний неук - ознака слабкості позиції.
Мою позицію не можна назвати слабкою. Вона є економічно обгрунтованою і стабільною протягом довгого часу!
А на рахунок помилки... Якщо би це була відсутність коми, або проста опечатка, то я би на це не звернула уваги!
  • 0

#907 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 10:52

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (23.01.2009 10:04) писав:

Мова йде про стабільні іноземні банки і офшорні зони.

З п"яти найбільших банків світу два збанкрутували, три - на межі.
Про які стабільні банки Ви говорите, якщо не секрет?
  • 0

#908 Гість_Seruy13_*

• Гості

Відправлено 23.01.2009 – 11:04

Хочу тебе розчарувати, шановна, я не з Аляски. І ніколи там не була! І кожна особистість повинна мати власну думку, не залежно від того подобається вона іншим і чи поділяють її інші! Це по-перше!
А на рахунок кризи... То мені здається, що саме Ви з Аляски, або Вам просто ніколи не приходилося з нею зіштовхуватися. Тисячі звільнених людей (і не тільки менеджерів!!!!!!!), зупинка деяких окремих фабрик і заводів, рекордна інфляція гривні, мільйонні збитки підприємств, які брали в свій час кредити в доларах з конвертацією в гривні, повна руїна будівельної галузі, космічні ціни на продукти харчування (які щодня змінюються в більшу сторону), комунальні послуги! Ось що таке криза! Якраз мільйонерів вона зачепила не настільки - вони вчасно "перекинули" свої капітали за кордон! А зачепила середню верству населення України! Порадила би Вам частіше читати пресу, а не критично коментувати чужу думку!

PS. Слово "долар" пишеться з однією літерою "л"!

Підтримую. Так могла сказати людина яка не розуміє реальну ситуацію в країні.
  • 0

#909 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 11:17

Варто почитати цю гілку форуму.
http://forum.finance.ua/viewtopic.php?t=29...sc&start=75
  • 0

#910 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 11:49

Перегляд дописуtrim (23.01.2009 11:17) писав:

http://forum.finance.ua/viewtopic.php?t=29...sc&start=75
І ще не зміг стриматись:

Цитата

И дело тут не только в экономике: Юлия Владимировна не может не знать, что у «Надр» 4 миллиона вкладчиков, которых любимая народом Юля сознательно лишает сбережений, накопленных вопреки усилиям поганой украинской власти – а кого-то и вовсе разоряет.
http://obkom.net.ua/...1/22.1658.shtml
  • 0

#911 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 12:46

Мій досвід свідчить, що зауваження людині, котра чіпляється до помилок, свідчить про слабкість позицій обох сторін.
  • 0

#912 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 16:54

Перегляд дописуzav (23.01.2009 12:46) писав:

Мій досвід свідчить, що зауваження людині, котра чіпляється до помилок, свідчить про слабкість позицій обох сторін.

Я не є "стороною", тому це не той випадок :D

Перегляд дописуtrim (23.01.2009 11:17) писав:

І що саме там варте уваги?

Перегляд дописуtrim (23.01.2009 11:49) писав:

Терпіти не можу таких статейок. Автор має бути холоднокровним і коректним, а коли стаття нагадує істеричний припадок з бризканням слиною - її не варто навіть брати до уваги.
До того ж автор або свідомо бреше в багатьох фактах, або елементарно "не в темі".

http://delo.ua/news/94136/
http://delo.ua/news/92895/
  • 0

#913 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 21:30

На тому форумі (найбільш відомому по фінансам) одні з світліх голів. Про конфлікт Ющенко-Тимошенко там досить правдиво написано, звичайно треба фільтрувати текст і відкидати породу.
А те що Юля намагатиметься знищити все, на що покладе око Фірташ. Фірташ придбає банк тільки коли впевниться що з балансом все в порядку.
  • 0

#914 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 23:27

Перегляд дописуtrim (23.01.2009 21:30) писав:

Фірташ придбає банк тільки коли впевниться що з балансом все в порядку.

Він його вже давно придбав - читайте уважніше.
  • 0

#915 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 24.01.2009 – 16:24

Перегляд допису-=VJ=- (23.01.2009 23:27) писав:

Він його вже давно придбав - читайте уважніше.

Цитата

Акціонер "РосУкрЕнерго" Дмитро Фірташ заявив, що поки не є власником банку "Надра".
Про це він заявив в ефірі телеканалу Інтер.
"Банк "Надра" мною ще не куплений. Банком "Надра" тільки з 24 січня по 1 лютого будуть проведені акціонерні збори, на яких буде прийнято рішення про те, що я можу ввійти в акціонери цієї компанії", - сказав Фірташ.
"Для того щоб я став акціонером банку "Надра", мені треба одержати дозвіл Нацбанку. Я його ще навіть не писав і не одержував", - зазначив він.
"Я вам розповім процедуру, як входять у банк. Щоб я зайшов у банк "Надра", я повинен зробити три речі – 24 січня мають бути оголошені збори акціонерів по цьому банку, на якому повинні схвалити і передати мені банк", - сказав Фірташ.
"Друге – я як група, що має закордонну інвестиційну програму, зобов'язана провести аудит", - заявив він.
"Аудит буде проводитися KPMG до травня місяця. І тільки в травні місяці я фізично можу зайти в банк", - зазначив Фірташ.
У той же час Фірташ нагадав, що рефінансування банку отримувалось під його особисті гарантії.
Українська правда
http://pravda.com.ua.../1/17/87945.htm
Як показує практика при купівлі банків іноземцями проходить кілька місяців після заяв про купівлю. А одержання дозволу в нацбанку теж довготривалий процес.
От тут ще кілька брехливих заяв:

Цитата

За словами Хорошковського, Юлія Тимошенко особисто домовлялася з ним про продаж каналу "Інтер".
"Юлія Володимирівна Тимошенко вела зі мною переговори про купівлю-продаж Інтеру. Якщо вона вела ці переговори зі мною не як зі власником каналу, то мені цікаво - як з ким?" – сказав Хорошковський.
Питання у кого Тимошенко працювала 'переговорщиком'?
http://pravda.com.ua.../1/23/88405.htm

Повідомлення відредагував trim: 24.01.2009 – 16:35

• 0

#916 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.01.2009 – 22:23

Перегляд дописуtrim (24.01.2009 16:24) писав:

От тут ще кілька брехливих заяв:

До реч, щодо брехливих заяв - бо вже набридло.

http://www.telekriti...cles/162/0/9631
Совладелец RosUkrEnergo Дмитрий Фирташ и совладелец корпорации «Индустриальный союз Донбасса» Виталий Гайдук стали контролирующими акционерами крупнейшего украинского телеканала «Интер». Предприниматели выкупили за $600 млн 61% акций канала, принадлежавших российскому миллиардеру, владельцу металлургической компании Evraz Group Александру Абрамову. АОЗТ «Украинская независимая ТВ-корпорация» (УНТК, вещает под брэндом «Интер») — крупнейшая телекомпания Украины, входит в одноименную группу из порядка 70 компаний, среди которых каналы Enter Film, Enter Music, К1, К2 и «Мегаспорт». После смерти в 2005 году основателя канала Игоря Плужникова номинальным собственником 61% акций канала стал бывший топ-менеджер Evraz Group Валерий Хорошковский, который, по данным Ъ, представляет интересы владельца российской компании Александра Абрамова.

Розберіться спочатку в темі, потім будете про брехню кричати.
  • 0

#917 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 15:16

Переносю розмову у відповідну тему.

Перегляд допису-=VJ=- (27.01.2009 10:09) писав:

Нема часу все переривати, але щодо цього факту - нахабне перекручування.
Можливо.
Проте краще перевіряти оце, наприклад: "Станом на 26.01.2009 до загального фонду державного бюджету за оперативними даними Державного казначейства України надійшло 4 228,6 млн.грн. або 44,5 відсотка."© http://www.treasury..../article/101283
p.s. Пам'ятаю, ходили чутки, що Тимошенко "заробила" чимало грошей до бюджету з митниці. Цікаво, звідки вона тепер гроші братиме, коли імпорту нема, ібо він нах нікому не потрібен.
  • 0

#918 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 09:18

Перегляд дописуzav (27.01.2009 15:16) писав:

Переносю розмову у відповідну тему.

Можливо.
Проте краще перевіряти оце, наприклад: "Станом на 26.01.2009 до загального фонду державного бюджету за оперативними даними Державного казначейства України надійшло 4 228,6 млн.грн. або 44,5 відсотка."© http://www.treasury..../article/101283
p.s. Пам'ятаю, ходили чутки, що Тимошенко "заробила" чимало грошей до бюджету з митниці. Цікаво, звідки вона тепер гроші братиме, коли імпорту нема, ібо він нах нікому не потрібен.
Можна подумати що ти купуєш виключно українські товари :)
  • 0

#919 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 09:31

Перегляд дописуГорік (28.01.2009 09:18) писав:

Можна подумати що ти купуєш виключно українські товари :)
Купую українські товари з виключеннями.

Повідомлення відредагував zav: 28.01.2009 – 09:33

• 0

#920 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 09:36

Перегляд дописуzav (28.01.2009 09:31) писав:

Купую українські товари з виключеннями.

Себто "продукти, та й то не всі". Все інше у нас однаково імпортне.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних