Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#861 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 21.11.2008 – 12:51

..це все цікаво, та ось вам ще один момент із тематики Вітя vs Юля:

Цитата

Дмитро Чобіт каже, що намір написати книжку виник у нього тоді, коли БЮТівці заблокували трибуну і не пустили на неї Президента. Чобота обурило, що справжнім наміром був не розгляд антикризових законів, а якраз дошкульний вчинок щодо глави держави. «Я вийшов із партії «Батьківщина» і залишив політику. Торік я написав дві книги на історичні теми і не мав наміру займатися політикою. Але випадково я потрапив до парламенту на блокування трибуни і недопущення Президента до виступу. Коли я побачив цей обман, вирішив написати статтю. Це був мій обов’язок. І так мимовільно я знову почав писати на політичні теми», — розповідає публіцист.
..мова про те, як за вказівкою Тимошенко (сама сказала про це в інтерв'ю) БЮТ заблокував двері, з яких мав виходити Президент із щорічним посланням до народу України. Під ширмою невідкладності прийняття антикризових законів, "воїни світла" з БЮТу нахабно не пустили Президента до зали ВР !!! В той час у ВР перебували посли і повноважні представники багатьох країн, безліч журналістів, регіональні представники, словом, ажіотаж був неймовірний... але комусь треба було виставити Президента безпомічною лялькою... виставивши всю країну посміховиськом на міжнародній арені, подумаєш .. милі очі - і то все давно і неправда...

докладніше у статті з нагоди презентації книги Дмитра Чобота "МАКУХА або штрихи до політичного портрету БЮТ"
http://www.umoloda.k...1258/180/44557/
  • 0

#862 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.11.2008 – 15:16

Перегляд дописукусти (21.11.2008 12:51) писав:

докладніше у статті з нагоди презентації книги Дмитра Чобота "МАКУХА або штрихи до політичного портрету БЮТ"

Здається навіть більшість противників Тимошенко визнала Чобота "письмовим кілером на замовлення", а книжку - лайном, не вартим грошей.
Та й взагалі ставлення до різних цих "книжок" хоч "за", хоч "проти" у мене однакове.
  • 0

#863 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 16:45

Перегляд допису-=VJ=- (21.11.2008 15:16) писав:

Та й взагалі ставлення до різних цих "книжок" хоч "за", хоч "проти" у мене однакове.
І у мене також- однакове!!
Всі брешуть ОДНАКОВО. І аФФтари. І персонажі. Аби до кишені побільше вхопити!..
Коротше кажучи - наФіг з пляжу!
Всіх!!! І аФФтарів, і персонажіФФ!!!
  • 0

#864 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 16:45

Юлія Володимирівна,як на мене досить добре зуміла влізти в отой примарний поїзд влади і пліч-о-пліч із нашими політиками,на інтересах і настроях населення , вилізти по драбині державного управління аж до прем"єра.Спершу була така тихенька,час від часу покрикуючи щось на адресу влади,і о диво,вже сьогодні заявляє що влада все контролює і піклюється про нас(наївна),хіба ми не бачимо! :)
  • 0

#865 Yurashlviv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 23:39

Перегляд допису-=VJ=- (21.11.2008 09:56) писав:

Стосовно ж кількості і вибору у мене є одна думка - враховуючи, що одяг практично завжди від однієї фірми і при цьому майже ніколи не повторюється, маю підозру, що у Тимошенко просто такий собі "таємний контракт" з компанією - вона вдягаючи одяг робить йому дуже "неслабу" рекламу, а компанія постійно підкидає їй новинки "на кілька раз вдягнути". Така штука називається "прихованою рекламою" або ж "product placement" і дуже популярна в рекламі взагалі, а Луї Вюіттон до того ж відомий своїми "політичними симпатіями" в рекламі - досить згадати рекламні ролики з Горбачовим. Тому думаю, що так воно і є - для того, щоб про це здогадатись навіть не треба вивчати маркетинг.
Причому звісно ніхто в цьому ніколи не зізнається - ані фірма, ані знаменитість

У випадку з Горбачовим, то він швидше символ епохи, а не політик. А от Юлія Володимирівна, не знаменитість, а політик, з яскраво соціально орієнтованою риторикою.
  • 0

#866 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.11.2008 – 22:25

Днямми цікаво було почути з вуст пані Тимошенко про те, що вона знала про кризу ще три місяці тому, хоча місяць тому вона завзято кризу заперечувала. Гиги.

Повідомлення відредагував zav: 23.11.2008 – 22:36

• 0

#867 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.11.2008 – 22:52

Перегляд дописуzav (23.11.2008 22:25) писав:

хоча місяць тому вона завзято кризу заперечувала. Гиги.

Це не там, де були слова "На сьогоднішній день"?
Гиги
  • 0

#868 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.11.2008 – 23:24

Перегляд допису-=VJ=- (21.11.2008 09:56) писав:

Вибачайте, але це вже скидається на звичайну жіночу заздрість. Їй що, на Вітренко треба бути схожою?
Щось у мене великі підозри в тому, що пані Олеська весь свій одяг тримає в одній шухлядці, де лежить один комплект нижньої білизни, одна футболка, одні штани і один світер ще шкільних часів.

Стосовно ж кількості і вибору у мене є одна думка - враховуючи, що одяг практично завжди від однієї фірми і при цьому майже ніколи не повторюється, маю підозру, що у Тимошенко просто такий собі "таємний контракт" з компанією - вона вдягаючи одяг робить йому дуже "неслабу" рекламу, а компанія постійно підкидає їй новинки "на кілька раз вдягнути". Така штука називається "прихованою рекламою" або ж "product placement" і дуже популярна в рекламі взагалі, а Луї Вюіттон до того ж відомий своїми "політичними симпатіями" в рекламі - досить згадати рекламні ролики з Горбачовим. Тому думаю, що так воно і є - для того, щоб про це здогадатись навіть не треба вивчати маркетинг.
Причому звісно ніхто в цьому ніколи не зізнається - ані фірма, ані знаменитість
:happy1: Давно так не сміялась. :cool1: ;)
1. Ви дуууже помилились стосовно свого уявлення.)
2. Не раджу переходити на особистості. Гра "дурак - сам дурак" ніколи не виглядала привабливо.
3. А от щодо заздрості... Тут треба подумати... Мабуть Ви такі праві: десь в чомусь я не те, що заздрю, але думаю собі, куди б і на що я витратила ті мільонні статки (якщо не мільярдні).)
  • 0

#869 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.11.2008 – 23:41

Перегляд дописуОлеська (23.11.2008 23:24) писав:

Ви дуууже помилились стосовно свого уявлення.)

Це Ви дуже помилилися. Бо я не казав, що це моє уявлення. Я сказав на що це схоже.

Перегляд дописуОлеська (23.11.2008 23:24) писав:

думаю собі, куди б і на що я витратила ті мільонні статки (якщо не мільярдні)

Після одноразового перебування на курортах українського СІЗО, підозрюю, що Ви б зі своїми мільярдами та своєю родиною вже давно були б десь на Пальма-де-Майорка, де нормальне лікування, харчування та життя в цілому. Ні?
  • 0

#870 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 23.11.2008 – 23:46

Перегляд допису-=VJ=- (23.11.2008 23:41) писав:

Після одноразового перебування на курортах українського СІЗО, підозрюю, що Ви б зі своїми мільярдами та своєю родиною вже давно були б десь на Пальма-де-Майорка, де нормальне лікування, харчування та життя в цілому. Ні?
;) Ну, Ви мене сьогодні просто тішите.))) Шановний, та Ви спитайте, хто заради таких статків не посидів би в СІЗО, так ще й так, як там типу сидять такі багаті буратіно.))) Це раз. Друге: у нас мабуть різне уявлення про використання коштів. Я би не була б вже на Пальма-де-Майорка, - знайшла інше примінення їм.) Та й хто сказав, що там краще живеться?)
  • 0

#871 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.11.2008 – 00:32

Перегляд дописуОлеська (23.11.2008 23:46) писав:

Шановний, та Ви спитайте, хто заради таких статків не посидів би в СІЗО, так ще й так, як там типу сидять такі багаті буратіно.

Я в тюрмі був не раз, щоправда по цю сторону грат. Тому я б не сидів - за будь-яких умов.
А стосовно слів про "типу сидять" - цікаво, якби Гонгадзе не позбувся голови, а посидів би в СІЗО, то Ви б теж зараз так писали?
  • 0

#872 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.11.2008 – 01:01

Перегляд допису-=VJ=- (24.11.2008 00:32) писав:

А стосовно слів про "типу сидять" - цікаво, якби Гонгадзе не позбувся голови, а посидів би в СІЗО, то Ви б теж зараз так писали?
Я би написав.
Упевнений, що пан Гонгадзе мене підтримав би: померти завжди є час.
  • 0

#873 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.11.2008 – 12:10

Перегляд допису-=VJ=- (24.11.2008 00:32) писав:

Я в тюрмі був не раз, щоправда по цю сторону грат. Тому я б не сидів - за будь-яких умов.
Не рівняйте хрін з редькою. Гонгадзе - журналіст, звичайна людина, яка боролась за правду. Тоді, як Тимошенко набивала кишені, ні, не так, гребла людські гроші в свої кишені мільйонами. І порівнювати правдолюба і крадія у в"язниці - це як мінімум не гарно, при тому, що Гонгадзе зараз і досі не обрів спокою навіть в землі, а Юлька і далі наживається, перебуваючи при владі. Мета у них була початкова різна, розумієте?
  • 0

#874 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 24.11.2008 – 16:15

Пане -=VJ=-.
Як можеш прокоментувати голосування Б'ЮТу з Партією регіонів за державну російську мову?
Зокрема закон Про державну службу 21 статтю, яка зобов'язує державного службоця володіти російською мовою?

Я раніше теж був незадоволений пасивною діяльністю Президента і був прихильником альтернативи Тимошенко, начебто рішучого проукраїнського політика. Але після цього голосування схіляюся більше до думки, що краще вже поміркована проукраїнська політика Ющенка, ніж жорстка росіянізація від Тимошенко.
Єдиний прохідний блок, який який найменше помічено у заграванні з ущемльоннымі руССкаязичним електоратом це НУ.

Не сприймай це як закид, просто здається, що ти, як прихильник Б’ЮТ і як патріот мусиш знати відповідь, принаймні для себе.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 24.11.2008 – 16:18

• 0

#875 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 13:36

ВЖ, нагадую, що в цій темі все ще відкрита пропозиція відволіктися від усєрд_ного копіювання антиющенківських джерел, сублімації на Доллар і портрет Президента і дати конкретну відповідь на конкретне питання. :lol: Щоб ти раптом не забув, нагадаю по пм. Думаю, не мені одному цікаво почути відповідь.
Навіть боюся припустити, що мовчання обумовлено тим, що на сайті Тимошенко нема підходящої статті, тому тобі нема що цього разу копіінсернути. :)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 06.12.2008 – 13:42

• 0

#876 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.12.2008 – 14:01

"треба було виставити Президента безпомічною лялькою"...

Балога та Ющенко в таких питаннях теж не ангели... хто літак в Юлі з-під носа вхопив?

Хіба це благородний жест?

Чи по виплаті вкладів - хіба керовані Ющенком банкіри Юлі не вставляли палки в колеса? :lol:

Повідомлення відредагував Власюк: 06.12.2008 – 14:03

• 0

#877 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 15:02

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (6.12.2008 13:36) писав:

дати конкретну відповідь на конкретне питання.

Є така штука в машині, називається гальмо. Я на нього можу натискати, але і не подумаю вести з ним бесіди. Тим паче на теми, які обговорили три місяці тому.

Богуслав. не переходимо на особистості. усне попередження
  • 0

#878 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 16:57

Перегляд допису-=VJ=- (6.12.2008 15:02) писав:

Є така штука в машині, називається гальмо. Я на нього можу натискати, але і не подумаю вести з ним бесіди. Тим паче на теми, які обговорили три місяці тому.
Три місяці в тебе було, щоб знятися з гальма і дати відповідь, і ти нічого не зміг зробити? Шкода на сайті Тимошенко нічого не виклали, так і панові ВЖ нема що написати окрім дитячих обзивалок.
:lol: Визнаєш за собоу звання балабола?
З тобою все ясно. :)

Богуслав. не переходимо на особистості. усне попередження

Повідомлення відредагував Богуслав: 07.12.2008 – 01:12

• 0

#879 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 19:06

Кажуть, Тимошенко вяора на Шустеріlive ятрила несамовито... шкода, проґавив. Зараз запис подивлюся - цікаво вельми, зважаючи на цитати:

Тимошенко з Шустерlive сказав:

”Мені дуже шкода, що та людина, я маю на увазі Президента країни В.Ющенка, за якого я стояла на всіх помаранчевих майданах, агітувала і переконувала людей як за чесного і морального політика, а він сьогодні опустився до такого рівня, що навіть соромно називати його прізвище.”
...
”Я чітко заявляю, що я перебуваю в опозиції до таких урядовців як Президент України, голова Національного банку, до всіх злочинних угрупувань, які їх оточують. Я буду разом із країною, разом із народом України, і разом із ними боротимуся за те, щоб в Україні таких явищ (спекулятивної девальвації гривні) не було»
...
«Я хочу сказати: поки я живу, дихаю, і буду при владі, хоч фактично і в опозиції до них красивич і хорошич, я цього не допущу!»
...
„Якщо б вчора (18 грудня) я не зробила заяву, якщо б вчора я не вскрила цей нарив, сьогодні курс гривні вони планували вже до 12 грн. Те, що вчора ми вскрили цей нарив, сьогодні ви побачили, що в обмінниках курс пішов вниз. Це відбулося внаслідок того, що ми оприлюднили інформацію, а не тримали її закритою”
...
«Я хочу сказати: поки я живу, дихаю, і буду при владі, хоч фактично і в опозиції до них красивич і хорошич, я цього не допущу!»
...
«Якщо навіть мені стане дуже важко і я захочу залишити це все і піти відпочивати, чого я ніколи, до речі, не зроблю, я не можу це зробити»
Нарешті зізналася - 4 роки знадобилося для прозріння. Ще півроку тому винним був Балога, а не Президент.

Повідомлення відредагував zav: 20.12.2008 – 19:18

• 0

#880 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 20:13

Я взагалі їй не довіряю, як і її блокові. Я мав нагоду бути членом БЮТ, потім вийшов і про що не шкодую. Зараз є членом партії ВО Свобода.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних