Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#81 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.03.2007 – 17:23

1. Лобіювання інтересів рейдерської ФПГ "Приват" (2005р)
Нікопольський феросплавний завод, коли у 2005р. уряд в процесі перегляду приватизації за активної політичної позиції Тимошенко призначав менеджмент компанії з числа представників міноритарного акціонера (ФПГ "Приват"), чим перетворював дану групу на абсолютного монополіста в цій сфері.

2. Підривання національної безхпеки України, шляхом послаблення позицій перемовників під час важливих міжнародних переговорів.
Відставка уряду Єханурова.

3. Голосування за антиконституційні Закони. (2007р)
Закон про Кабінет Міністрів України, яким Президента було позбавлено конституційних повноважень і який був прийнятий без належної процедури.

4. Відбір у громадян права вільно розпоряджатися своїм майном. (2007р)
Продовження мораторію на продаж землі с/г призначення.

5. Поширення неправдивої інформації про посадових осіб, публічних особистостей начебто "партнерських" політсил.
Про Порошенка і т.д., яких бездоказово звинувачували в корупції і інших злочинах впродовж 2005-2006р.р.

6. Покривання антизаконної і антинародної діяльності членів партії "Батьківщина" в Черкаській області.
Вибори мера Черкас.

7. Заклики до руйнування державного майна, блокування діяльності представницьких структур.
Останні парламентські бої.

8. Руйнування демократичних принципів формування коаліції шляхом просування Мороза на премєрство.
Саме ЮВТ першою висунула таку ідею, хоча Мороз раніше погоджувався на менше.

[b]9. Негативні наслідки економічної політики її уряду
.
У серпні 2005р. вперше за 6 років було зафіксовано падіння ВВП.
Погіршення інвестиційного клімату.
Інфляційні кризи.
  • 0

#82 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.03.2007 – 17:26

Перегляд дописуStuff (12.03.2007 18:07) писав:

ivansstef
Контраргументи на що - на вашу суб"єктивну думку?У ваших дописах я не бачу жодної конкретної думки, лише якісь теоретичні фантазії, чи те, в якому світлі вам хочеться все це бачити..Відповідь про докази "ТАМ ДЕ ЇХНЄ МІСЦЕ" - якась розмита, як на мене:cool1:
А можна голими фактами кожний ваш пунктик?

Ххха! я так і думав що нічого Ви не скажете в захист :) На цьому щасливо.. буду знати на майбутнє.. ;)
  • 0

#83 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 12.03.2007 – 17:49

Перегляд дописуБодя (12.03.2007 19:20) писав:

1. Лобіювання інтересів рейдерської ФПГ "Приват" (2005р)
Нікопольський феросплавний завод, коли у 2005р. уряд в процесі перегляду приватизації за активної політичної позиції Тимошенко призначав менеджмент компанії з числа представників міноритарного акціонера (ФПГ "Приват"), чим перетворював дану групу на абсолютного монополіста в цій сфері.
У якій сфері?У нас ніби й так був лише один завод такого типу..

2. Підривання національної безхпеки України, шляхом послаблення позицій перемовників під час важливих міжнародних переговорів.
Відставка уряду Єханурова.
Підривання національної безпеки?Чи не за голосно сказано?А хто встановив теперішні ціни на газ і створив непотрібно Росукренерго?

3. Голосування за антиконституційні Закони. (2007р)
Закон про Кабінет Міністрів України, яким Президента було позбавлено конституційних повноважень і який був прийнятий без належної процедури.
Президент вже давно доказав свою недієздатність, тому не розумію суті проблеми..
Забрали те, чим він не користувався, або якщо і користувався. то не ефективно..

4. Відбір у громадян права вільно розпоряджатися своїм майном. (2007р)
Продовження мораторію на продаж землі с/г призначення.
Стільки років від початку незалежності ніхто не галасував, що заборонено продавати землю, аж тут раптом припекло..у цій сфері потрібні виважені кроки, а не трахбах - і розпродали землю..

5. Поширення неправдивої інформації про посадових осіб, публічних особистостей начебто "партнерських" політсил.
Про Порошенка і т.д., яких бездоказово звинувачували в корупції і інших злочинах впродовж 2005-2006р.р.
Око за око..

6. Покривання антизаконної і антинародної діяльності членів партії "Батьківщина" в Черкаській області.
Вибори мера Черкас.
А що там?

7. Заклики до руйнування державного майна, блокування діяльності представницьких структур.
Останні парламентські бої.
Щось я пропустив таке видовище. коли саме таке відбувалось?

8. Руйнування демократичних принципів формування коаліції шляхом просування Мороза на премєрство.
Саме ЮВТ першою висунула таку ідею, хоча Мороз раніше погоджувався на менше.
І що зараз маємо?Мороз продався синім, тому я теж такого не схвалюю:cool1:

[b]9. Негативні наслідки економічної політики її уряду.
У серпні 2005р. вперше за 6 років було зафіксовано падіння ВВП.
Погіршення інвестиційного клімату.
Інфляційні кризи.
А чого можна було чекати в післяреволюційний період, плюс "підтримка" януковцями(в чиїх руках найбільші підприємства України) уряду Тимошенко..

Перегляд дописуivansstef (12.03.2007 19:23) писав:

Ххха! я так і думав що нічого Ви не скажете в захист :) На цьому щасливо.. буду знати на майбутнє.. ;)
Справді, з вами говорити - лише дарма витрачати час..;)Бувайте..
  • 0

#84 Anfiska

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:міста мрій...:)

Відправлено 12.03.2007 – 17:51

я її дуже поважаю!всім серцем і душею! ;) ;) :) :cool1: молочинка...
  • 0

#85 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень

Відправлено 12.03.2007 – 18:11

Перегляд дописуStuff (12.03.2007 17:46) писав:

У якій сфері? У нас ніби й так був лише один завод такого типу..
Сфера виробництва феросплавів. Україна найбільший виробник. 90% експортується. В нас три заводи: Стаханівський, Запорізький і Нікопольський. Після останніх сумнівних рішень суду Приват (володіє 26% НЗФ) захопив повну монополію і розпочав активне підвищення цін.

Цитата

Підривання національної безпеки?Чи не за голосно сказано?А хто встановив теперішні ціни на газ і створив непотрібно Росукренерго?
А був інший вихід? Особливо, в умовах "підтримки" парламенту.
Та й не переводьте стрілки.

Цитата

Президент вже давно доказав свою недієздатність, тому не розумію суті проблеми..
Забрали те, чим він не користувався, або якщо і користувався. то не ефективно..
Це питання тактичне і суперечливе(точніше, Ющенко якраз повністю використовував забрані в нього повноваження. Тому не слід кидатися БРЕХЛИВИМИ твердженнями. Юля передає свою заразу...) А Конституція таки була порушена.

Цитата

Стільки років від початку незалежності ніхто не галасував, що заборонено продавати землю, аж тут раптом припекло..
Ми про кого говоримо. Не переводьте стрілки.

Цитата

у цій сфері потрібні виважені кроки, а не трахбах - і розпродали землю..
Власність передбачає право вільно розпоряджатись, тобто і продавати. Насправді ж земля продається і сьогодні тільки дорожче через корупційні схеми. Кому вигідно? Див. список тих, хто долав вето.

Цитата

Око за око..
1. І де ж перше око?
2. Не переводьте стрілки.

Цитата

А що там?
Я не переписуватиму історію України. Пошукай в неті. Там був колосальний скандал між кандидатами Бродського і Губського.

Цитата

Щось я пропустив таке видовище. коли саме таке відбувалось?
Відключення світла. Невже і цього не чув.

Цитата

А чого можна було чекати в післяреволюційний період, плюс "підтримка" януковцями(в чиїх руках найбільші підприємства України) уряду Тимошенко..
Точно. Ахметов штучно зменшив свої прибутки, щоб насолити Тимошенко. :cool1:
Падіння було дуже різким і стало наслідком зокрема і дій уряду.

Повідомлення відредагував Бодя: 12.03.2007 – 18:17

• 0

#86 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 09:58

Перегляд дописуБодя (12.03.2007 20:08) писав:

Сфера виробництва феросплавів. Україна найбільший виробник. 90% експортується. В нас три заводи: Стаханівський, Запорізький і Нікопольський. Після останніх сумнівних рішень суду Приват (володіє 26% НЗФ) захопив повну монополію і розпочав активне підвищення цін.
Якщо експортується 90% продукції, значить є попит, відповідно і ціни зростають..українська практика:)

А був інший вихід? Особливо, в умовах "підтримки" парламенту.
Та й не переводьте стрілки.
Що значить не переводьте стрілки ;)- та тільки за створення Росукренерго ЄхануроваіКо треба судити!Чи ти може поясниш , навіщо воно?

Це питання тактичне і суперечливе(точніше, Ющенко якраз повністю використовував забрані в нього повноваження. Тому не слід кидатися БРЕХЛИВИМИ твердженнями. Юля передає свою заразу...) А Конституція таки була порушена.
Ага, висунув прем"єром кандидатуру, яка не виражала реального волевиявлення населення - і що маємо?Він мав ще на початку президенства реальні можливості щось змінити, але нічого не зробив - тому логічно випливає,навіщо йому те чим він не користувався?

Ми про кого говоримо. Не переводьте стрілки.
Власність передбачає право вільно розпоряджатись, тобто і продавати. Насправді ж земля продається і сьогодні тільки дорожче через корупційні схеми. Кому вигідно? Див. список тих, хто долав вето.
В даному випадку земля має стратегічну цінність, щоб нею ось так розкидатись, чи у вас є бажання розпродати всю землю, і матимемо чистий спокій?

1. І де ж перше око?
2. Не переводьте стрілки.
Нелюбов Порошенка до Ю.Тимошенко вже давня. особливо після того, як замість нього прем"єром стала Юля..і взагалі, це їхні проблеми..

Я не переписуватиму історію України. Пошукай в неті. Там був колосальний скандал між кандидатами Бродського і Губського.
Колосальний скандал хіба що локального характеру..хлопці вирішили пропіаритись, і все тут..

Відключення світла. Невже і цього не чув.
Ні, останнім часом новин не дивлюсь..

Точно. Ахметов штучно зменшив свої прибутки, щоб насолити Тимошенко. :cool1:
Падіння було дуже різким і стало наслідком зокрема і дій уряду.
А ви , зокрема, відчули оце "різке падіння"?
Та й усі ці цукрові і бензинові кризи були штучними і не з вини уряду Тимошенко, а тих хто вирішив "вставити палки в колеса", бо як потім виявилось, цукор в Україні був, як і пальне..
  • 0

#87 powerandr

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 14.03.2007 – 00:31

Ох, та політика............. :cool1:

zav: якщо ваші дописи й надалі матимуть такий глибинний зміст, матимете покарання.
Правила форуму.

Повідомлення відредагував zav: 14.03.2007 – 01:06

• 0

#88 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 14.03.2007 – 14:19

А давайте підемо від зворотнього боку..
Питання до СТАФФ конкрентно і до прихильників ЮЛІ дотично..
А ЩО?? конкретно ДОБРОГО та корисного зробила ЮЛЯ ??? :cool1:
  • 0

#89 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 14.03.2007 – 15:14

Перегляд дописуivansstef (14.03.2007 16:16) писав:

А ЩО?? конкретно ДОБРОГО та корисного зробила ЮЛЯ ??? :cool1:
А що, якщо що?Не зміг нічого конкретного довести по своїх попередніх словах, так тепер невідомо що шукаєш від "зворотнього боку" :)
  • 0

#90 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.03.2007 – 15:52

Іще два дописи, подібні до останніх, і я поведу вас наюх у Вільний форум.
  • 0

#91 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 14.03.2007 – 16:41

Перегляд дописуzav (14.03.2007 15:49) писав:

Іще два дописи, подібні до останніх, і я поведу вас наюх у Вільний форум.
пан дуже сильно гарячкує
  • 0

#92 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень

Відправлено 14.03.2007 – 19:17

Цитата

Якщо експортується 90% продукції, значить є попит, відповідно і ціни зростають..українська практика:angry1:
Не розумію цього твердженя зовсім.

Цитата

Що значить не переводьте стрілки :cry:- та тільки за створення Росукренерго ЄхануроваіКо треба судити!
За який конкретний і за яке правопорушення підпис Єханурова треба судити?

Цитата

Чи ти може поясниш , навіщо воно?
Тому що це була умова Росії. Мені все одно який монополіст: Газпром чи Росукренерго.

Цитата

Ага, висунув прем"єром кандидатуру, яка не виражала реального волевиявлення населення - і що маємо?
Це не повноваження Президента висувати кандидатуру премєр-міністра.

Цитата

Він мав ще на початку президенства реальні можливості щось змінити, але нічого не зробив - тому логічно випливає,навіщо йому те чим він не користувався?
1. Відібраними новим Законом Президент повноваженнями користувався.
2. В будь-якому разі, дії сьогоднішнього Президента - його особисте ЗАКОННЕ право. А от порушення Конституції - злочин проти держави і це відповідь на ваше питання з якого почалася наша дискусія.

Цитата

В даному випадку земля має стратегічну цінність, щоб нею ось так розкидатись, чи у вас є бажання розпродати всю землю, і матимемо чистий спокій?
Селяни її розпродують сьогодні за цінами нижчими, ніж це би було при ринкових відносинах. Тому що цю різницю забирають чиновники і спекулянти. А продавати доводиться, хоча б для купівлі техніки, насіннєвого матеріалу, організації переробки. Бо без цього земля - ніщо. А з мораторієм виходить, що фактично володіють чимось лише на папері. Це обман народу.
В усьому світі є ринок землі. Ми ж і далі в СРСР.

Цитата

Нелюбов Порошенка до Ю.Тимошенко вже давня. особливо після того, як замість нього прем"єром стала Юля..і взагалі, це їхні проблеми..
Ці "їхні" проблеми відображаються в багатьох діях, що впливають на державу.
Але: хто перший розпочав війну? Не Порошенко.

Цитата

Колосальний скандал хіба що локального характеру..хлопці вирішили пропіаритись, і все тут..
Але порушення Закону, спроби фальсифікації виборів - це злочин проти держави. До речі, Мукачево в рази менше ніж Черкаси.

Цитата

Ні, останнім часом новин не дивлюсь..
Це не міняє суті. Якби я пішов вимкнув світло в ДПА, що б мені було? А їм можна?

Цитата

А ви , зокрема, відчули оце "різке падіння"?
Не надто. Але я й не відчуваю сьогоднішньої кризи. Це взагалі суб'єктивні бачення. Натомість я довіряю показникам. Це об'єктивні факти.

Цитата

Та й усі ці цукрові і бензинові кризи були штучними і не з вини уряду Тимошенко, а тих хто вирішив "вставити палки в колеса", бо як потім виявилось, цукор в Україні був, як і пальне..
Хто? Факти, цифри, дати?

Повідомлення відредагував Бодя: 14.03.2007 – 19:17

• 0

#93 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 15.03.2007 – 13:19

Duje pozitivne stavlennya do neyi!
Hocha ya i ne dolyublyayu cih vashih pomaranchevih, vona ydaet'sya normal'na i yab ya yiyi partiyu golosuvala na viborah.
Yak bi u nas v Serbiyi bulo takih politikiv >((
  • 0

#94 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 15.03.2007 – 13:57

Під час прем'єрства Тимошенко, вона через адміністрацію примушувала сільськогосподарських виробників вивозити м'ясо та іншу продукцію на базар для реалізації по дуже дешевим цінам.
Воно ніби і добре для тих людей, що купували (та пізніше голосували), а як бути виробникам, які і так ледь дихають? Чому їм хтось має вказувати по яким цінам продавати продукцію що вони виробили?
Здається мені що це ніяк не демократичні методи.
Що скажете з цього приводу?
  • 0

#95 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 19.04.2007 – 23:32

Перегляд дописуMilady (10.02.2007 19:31) писав:

Як ви до неї ставитеся?

Подивимось якщо не кине народ, коли можливо стане президентом.......

Надіюсь вона не така продажна творюка як Ющенко (((((
Ганьба!!!!

А взагалі відношусь до неї позитивно, тому що вона одна може вивести Україну з кризи, і навести порядок.....
  • 0

#96 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 20.04.2007 – 01:14

Перегляд дописуivansstef (14.03.2007 15:19) писав:

А ЩО?? конкретно ДОБРОГО та корисного зробила ЮЛЯ ??? B)
Підвищіла мені зп в двічі і майже повністю прибрала корупцію на роботі. Коли її прибрали. Грабіж почався знову. А коли «Я» повернувся, то це вже бєзпрєдєл. Поставили скляні двері до маленького музейчику історії НТКУ за сто тисяч грн. Скільки коштувала сама холобудка навіть не уявляю. Але премії скоротили на 20%. Не потрібно мені робити Донбас з Києва :8:

Повідомлення відредагував Білий_Дракон: 20.04.2007 – 01:15

• 0

#97 Спостерігач

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Леополіс

Відправлено 14.05.2007 – 18:00

Перегляд дописуN@tsioN@list (20.04.2007 00:32) писав:

А взагалі відношусь до неї позитивно, тому що вона одна може вивести Україну з кризи, і навести порядок.....
Погоджуюсь :)
  • 0

#98 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 15.05.2007 – 08:47

Перегляд дописуN@tsioN@list (20.04.2007 00:32) писав:

Подивимось якщо не кине народ, коли можливо стане президентом.......
Надіюсь вона не така продажна творюка як Ющенко (((((
Ганьба!!!!
Ррррррррррррррррррррррр--рррррррррррррррр................До Юлі я ставлюся нормально! А от що тобі Ющенко зробив??? Він єдиний хто намагався знайти порозуміння, він демократ! Політики не вміють домовлятися а Президенту - ганьба?? за що це?? за його благородність та намагання дійти згоди?? :)
  • 0

#99 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 15.05.2007 – 08:53

За цю його доброту йому ,на жаль, на голову вилазять..Хоча за останній місяць Ющенко дуже піднявся в моїх очах..звісно ,разом з Тимошенко :)
  • 0

#100 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 15.05.2007 – 08:55

Перегляд дописуStuff (15.05.2007 09:53) писав:

За цю його доброту йому ,на жаль, на голову вилазять..Хоча за останній місяць Ющенко дуже піднявся в моїх очах..звісно ,разом з Тимошенко :)
хм..а я думав Тимошенко у ваших очах вже просто нікуди підніматись ;) І за які це вчинки ви її підняли ?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних