Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#781 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.10.2008 – 15:06

Перегляд дописуБлискавиця (14.10.2008 13:35) писав:

легко можна перевірити, якщо завітати до будь-якого районного архітектора :prapor3: .

Я туди не збираюсь найближчим часом. І що це за документ, який у районного архітектора є, а на сервері ради нема?

Перегляд дописуБлискавиця (14.10.2008 13:35) писав:

Нашо по пунктах? Це типу "життя на папері"?

Це типу щоб дізнатись, що виконано, а що ні. Самому цікаво, але документ завеликий, а у мене часу зараз катма.
  • 0

#782 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 15.10.2008 – 10:12

Хочу навести у своєму дописі певні аргументи, які в черговий раз підтверджують надзвичайну цинічність УСІЄЇ нашої влади і бажаня Юлії Володимирівни будь - як втримати владу у своїх руках, та і Президента зрештою теж. Тут можна прочитати всю статтю, досить цікаву і інформативну, безсторонню, на мою думку. Якщо коротко, то суддя окружного адмінсуду Києва виявися однофамільцем із бізнесменом, на якого записана власніть Тимошенко в Дніпропетровську (тут), цей же суддя був на стороні БЮТ під час конфлікту за фонд держмайна. Перед попередніми дочасними виборами Юля твердила, що указ Президента має розглядати лише КС, зараз її юристи знайшли зачіпку (що указ Президента порушує закон про вибори) і про КС мовчать. Ющенко у відповідь почав робити радикальні і досить сумнівні кроки, не звільнюючи суддю, а скасувавши пункт у попередньомку указі про його призначення. Балога впроваджує тактику, яку проти нього застосував Кучма у Мукачевому (тут). Колись Турчинов ухвалював рішення про фінансування виборів з резервного фонду, а тепер всяко опирається цьому. Але тоді у Президента були можливості маневру, зараз їх немає, тому ЮВТ варто чекати від нього будь - яких сюрпризів, бо дуже небезпечною стає навіть надзвичайно слабка людина, коли її загнати у глухий кут, а Президент, не зважаючи на думку більшості далеко не такий. А виграє від цього всього ПР, яка "чистенька" і готова взяти владу, яка скоро може впасти їм у руки, от тільки вони можуть цю владу вже скоро не віддати, навчені своїми попередніми помилками...

Повідомлення відредагував Темний ангел: 15.10.2008 – 10:18

• 0

#783 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.10.2008 – 09:55

Схоже, Юля Конституційний суд не контролює, не даремно представники СП казали , що вона боїться спрямовувати туди позов щодо указу Президента. Ось підтвердження тому: тут. Тепер можна буде сумнівати у правдивості реєстру виборців і в тому, що ЮВТ не спокуситься провести певні махінації під час голосування. Ще один плюс Балозі. А що до "демократизму" Тимошенко, то варто вказати на сьогоднішній інцидент у КМ - вона навіть не дала Васюнику слово сказати, як би вона до нього не ставилася, але такого робити права не мала - тут.

Повідомлення відредагував Темний ангел: 16.10.2008 – 10:07

• 0

#784 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 19.10.2008 – 14:37

Цитата

Сьогодні, 19 жовтня, о 19.00 Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко виступить на провідних українських телеканалах із телезверненням до народу України. Про це ЗІКу повідомила прес-служба БЮТ.

Звернення транслюватимуть, зокрема, УТ-1, «5 канал», ICTV.

• 0

#785 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 19.10.2008 – 18:17

Цитата

Прем’єр Юлія Тимошенко пропонує створити коаліцію захисту від світової фінансової кризи за участю всіх фракцій парламенту та створити на її основі уряд.

Про це вона заявила у телезверненні до народу в неділю ввечері.

Тимошенко зазначила, що у понеділок о 12:00 чекає всіх лідерів фракцій у парламенті для обговорення цього питання.
Виникає питання криза виникла не сьогодні, чому раніше ЮВТ не створювала коаліцію, а пропонує створити таку вже після розпуску ВР?

Повідомлення відредагував Rush: 19.10.2008 – 18:19

• 0

#786 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луганщина

Відправлено 19.10.2008 – 19:19

Та щось мені підказує, що це монолог з чергового акту комедії, яка для пересічних громадян стане трагедією.
наступний монолог буде на тему: ми пропонували рятувати країну, а ви не прийшли о 12-тій годині до ВР

А мої знайомі пенсіонери взяли візочок та помандрували у магазин, що б купити крупи на зиму: зараз хоч гроші є і крупа, а завтра тільки фантики від цукерок...
це вже пережили у 90-х роках
  • 0

#787 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 19.10.2008 – 19:25

Перегляд дописуСлобожанка (19.10.2008 20:19) писав:

Та щось мені підказує, що це монолог з чергового акту комедії, яка для пересічних громадян стане трагедією.
наступний монолог буде на тему: ми пропонували рятувати країну, а ви не прийшли о 12-тій годині до ВР
скоріше всього так і буде, Юля знов буде всюди розказувати, як вона хотіла, а їй не дали зробити...як вже це набридло!

Повідомлення відредагував Rush: 19.10.2008 – 19:26

• 0

#788 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 20.10.2008 – 22:02

Життя стає не цікаве, бо прогнози справджуються. Прийшли тільки комуністи...
Ото коаліція!!! Могутня!!!!
  • 0

#789 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.10.2008 – 22:05

"Бакалєйщик і кардінал - єто сіла!"© :brovy:

Повідомлення відредагував Sotnik: 20.10.2008 – 22:05

• 0

#790 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 20.10.2008 – 22:47

Одне цікаво, скільки Леді Кручена Коса зараз набере голосів на виборах? Те, що вона втратила частину західноукраїнського електорату , я думаю вже ясно. "Вступила в позашлюбні зв'язки" з ПР, цього мабуть не прощають. Але зі своїми, ніби законопроектами, про надання російській статусу обов'язкової для держслужбовців+"підстилання" під Путіна в питанні агресії в Грузію+аморфна позиція по НАТО - вона почала загравати зі східноукраїнськими виборцями. Отже виходить , що в Партії Регіонів вона забирає голоси , адже там, на Сході, місцеві самоврядці на зразок Добкіна вже підмочили собі репутацію.Народу сподобається ця російськомовна Леді, тому можливо й скривджені "регіонофани " звернуть на неї увагу.
  • 0

#791 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.10.2008 – 22:53

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (20.10.2008 23:47) писав:

Те, що вона втратила частину західноукраїнського електорату , я думаю вже ясно.

Кому?
  • 0

#792 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 20.10.2008 – 22:57

Цитата

B.U.B.L.I.K Дата Сьогодні, 23:47
Народу сподобається ця російськомовна Леді, тому можливо й скривджені "регіонофани " звернуть на неї увагу.

Фанати на те й фанати, що не міняють уподобань. То ж саме на фанатів розраховувати не варто.
  • 0

#793 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 20.10.2008 – 22:57

Перегляд допису-=VJ=- (20.10.2008 22:53) писав:

Кому?
Мені
  • 0

#794 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.10.2008 – 23:05

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (20.10.2008 23:57) писав:

Мені

"я думаю вже ясно мені"? Це що, "тихо сам з собою я веду розмову"? :brovy:
  • 0

#795 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 20.10.2008 – 23:13

Перегляд дописуСлобожанка (20.10.2008 22:57) писав:

Фанати на те й фанати, що не міняють уподобань. То ж саме на фанатів розраховувати не варто.
Ну на людей , хай буде , які постійно раніше голосували за ПР. Просто цікаво, чому у цьому випадку ПР щось не дуже переживає? Чи може це приховує. Електоральне поле , як завжди розділиться на проукраїнське, проросійське й на "ковбасне" ( тобто на людей , яким всерівно мова та НАТО ), напевно на цьому полі й буде грати Юля, благо в неї нема проблем з російською.

Перегляд допису-=VJ=- (20.10.2008 23:05) писав:

"я думаю вже ясно мені"? Це що, "тихо сам з собою я веду розмову"? :brovy:
Так Ви ж пан Віджей зразу зреагували, тобто Ви є сам, а я- собою, або я-собою а Ви- сам...ги-ги..Це за Вашою логікою. Ви , як ангел-хранитель Юлькіного кавалку Теревень....Я знав , що не сам :ggggg:

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 20.10.2008 – 23:17

• 0

#796 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 21.10.2008 – 13:56

"Ми залишаємося борцями за єдину державну українську мову. І вот тут поставте крапку і припиніть провокацію!" :ggggg:

вгадайте, чия цитата? :brovy:
  • 0

#797 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.10.2008 – 14:15

Перегляд дописуkatapulta (21.10.2008 14:56) писав:

вгадайте, чия цитата? :brovy:

Думаючу людину рейтинги не цікавлять.
і потім узнаємо час і дату

Вгадай, чиї цитати?
  • 0

#798 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 27.10.2008 – 12:00

Цитата

Депутати від БЮТ, які представляють великий бізнес, розкритикували законопроект уряду щодо антикризових заходів уряду для боротьби з наслідками світової фінансової кризи.

Цитата

Против антикризисного законопроекта, подготовленного правительством Юлии Тимошенко, выступают даже члены БЮТ

Повідомлення відредагував Rush: 27.10.2008 – 12:00

• 0

#799 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.10.2008 – 13:52

А тепер дружно подякуймо Юлії Володимирівні за соціальні виплати. Дайош долар по 10 грн! Сучка тупорила :)
  • 0

#800 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 30.10.2008 – 14:11

Згадався вислів Тимошенко 2006 року випуску....

Зображення

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних