Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#741 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.10.2008 – 16:20

Сьогодні спілкувався з знайомими, які «вірять в Юлю». Вели довгу політичну дискусію в якій всі як звичайно лишилися при своїй думці… але я виділив декілька особливостей, що притаманні «любітєлям Юлі»:
1. Будь які закиди в бік Юлі призводять не до виправдовування її дій, а до контрнаступів типу: «Ющенко теж такий сякий», «НУНС така сяка» або «Бо Балога такий сякий»… при тому що розмова іде про ТИМОШЕНКО, а не про Ющенка чи НУНС (до чого вони взагалі, є Юля – є її дії, чого тикати на Ющя чи НУНС і чому саме на них а не на ПР, КПУ, чи уряд Зімбабве :) )
2. В розмові «любітєлі Юлі» почали критикувати, що у нас в політиці мало українців (мова йшла про ПР – Яника, Рената і т.д.)… а як тільки я їм нагадав, що Юля теж не має жодної краплі укр.крові – зразу заявили, що головне щоб людина була патріотом своєї країни… МОЖЕ ХТОСЬ ЗНАЄ приклад в історії коли патріотом країни була людина іншої національності (найчастіше вони «косять» під патріотів, у дійсності працюючи на інтереси «своїх країн» :lol: )
  • 0

#742 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 16:32

Перегляд дописуCAESAR (6.10.2008 17:20) писав:

1. Будь які закиди в бік Юлі призводять не до виправдовування її дій, а до контрнаступів типу: «Ющенко теж такий сякий», «НУНС така сяка» або «Бо Балога такий сякий»… при тому що розмова іде про ТИМОШЕНКО, а не про Ющенка чи НУНС

Це не специфіка, це загальна риса фанатів будь-чого. Фанатство - це сліпа віра. Прихильність - це аргументований вибір, цілком можливо тимчасовий.
Слід такі речі розрізняти.

МОЖЕ ХТОСЬ ЗНАЄ приклад в історії коли патріотом країни була людина іншої національності

Сталін, Гітлер, Наполеон, Ольга, Рюрик, Катерина ІІ. В історії дуже мало є сильних та відомих своїми діяннями політиків, які були б тої ж нації, якою керували.
  • 0

#743 Генн2

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 18:15

МОЖЕ ХТОСЬ ЗНАЄ приклад в історії коли патріотом країни була людина іншої національності (найчастіше вони «косять» під патріотів, у дійсності працюючи на інтереси «своїх країн» :) )

Ти дійсно не знаєш жодного прикладу, коли патріотами України були не українці, чи "косиш" під "розумного".

Чому на цьому форумі суцільні страхи, плачі, сумніви та нарікання?
Чому так мало тут любові, впевненості, знань та спокою в думках?
  • 0

#744 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 18:30

МОЖЕ ХТОСЬ ЗНАЄ приклад в історії коли патріотом країни була людина іншої національності

Дмитро Іванович Донцов - засновник і ідеолог українського націоналізму.
  • 0

#745 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 06.10.2008 – 21:42

Перегляд дописуГенн2 (6.10.2008 19:15) писав:

Ти дійсно не знаєш жодного прикладу, коли патріотами України були не українці, чи "косиш" під "розумного".

Чому на цьому форумі суцільні страхи, плачі, сумніви та нарікання?
Чому так мало тут любові, впевненості, знань та спокою в думках?

щодо "косиш під розумного" гадаю ви тут не так давно і не думаю що з першого поста зробили висновок про розумові здібності співрозмовника.

щодо наступного то на форумі тусуються типові представники своєї нації, з усіма її достоїнствами і недоліками. це не форум такий особливий, це нація така унікальна.
  • 0

#746 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 23:37

Головного спонсора БЮТ Ігоря Коломойцева обрали головним жидом України. :)
  • 0

#747 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 06:56

Перегляд дописуSotnik (7.10.2008 00:37) писав:

Чого ото пан усілякі дурні сайти читає. Ну який, в біса, Коломойцев спонсор? Той самий Коломойцев, з яким БЮТ практично веде війну - настільки телепень, щоб їх спонсорувати?
  • 0

#748 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 07.10.2008 – 08:07

Перегляд допису-=VJ=- (6.10.2008 14:17) писав:

Почну із запитання - а сам президент на це що сказав?

Дивно, здається усі, хто міг, зробили вигляд, що в історії з літаками винні "шістки" з адміністрації, які не змогли нормально впорядкувати план польотів. А тут з'являється Темний ангел (це янгол, чи хто?) і звинувачує Президента України в тому, що він персонально винен в цій ситуації. :)
Президент відповідає за дії своєї адміністрації в такій же мірі, як капітан корабля за все, що на кораблі відбувається. Я розумію, він не міг проконтролювати усе, але відповідальний за своїх людей він. А Тимошенко в черговий раз зробила із себе ображену, мовляв мені доведеться шукати якийсь чартерний рейс, та всі прекрасно розуміють, що в нашій країні таким високопосадовцям готові лизати зад і літак, напевно, шукався настільки швидко, як це було можливо. P.S. Доводжу до вашого відома, що в українській мові вживаються слова "ангел" (тут) і "янгол" (тут).
  • 0

#749 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 08:13

Перегляд дописуТемний ангел (7.10.2008 09:07) писав:

Президент відповідає за дії своєї адміністрації в такій же мірі, як капітан корабля за все, що на кораблі відбувається. Я розумію, він не міг проконтролювати усе, але відповідальний за своїх людей він.

Чудово. Ви не повірите, але я теж так думаю. А оскільки він не міг не знати, принаймні до кінця дня, що трапилось з літаками - то я б зрозумів, якби він виступив публічно і попросив вибачення за дії своєї адміністрації, які поставили під загрозу зриву важливі переговори і "опустили" прем"єра в очах російських високопосадовців. Він цього не зробив, чи не так? То які висновки?
  • 0

#750 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 09:58

Перегляд допису-=VJ=- (7.10.2008 09:13) писав:

Чудово. Ви не повірите, але я теж так думаю. А оскільки він не міг не знати, принаймні до кінця дня, що трапилось з літаками - то я б зрозумів, якби він виступив публічно і попросив вибачення за дії своєї адміністрації, які поставили під загрозу зриву важливі переговори і "опустили" прем"єра в очах російських високопосадовців. Він цього не зробив, чи не так? То які висновки?

ви мені нагадуєте типового українського політика. дискусія ведеться в руслі "сам дурак". зумисне чи ні ющенко підставив тимошенко. злорадно чи ні вона хихотіла коли путін обізвав президнта україни, це немає значення. зрозумійте що ви тут обговорюєте вчинки недостойних людей. тобто приділяти свою увагу тому політичному маразму, та ще й відстоювати позицію однієї із сторін це нижче гідності громадянина держави. повірте vj, ні тимошенко ні будь-хто в українській політиці не вартий того щоб за нього так розпинатися на форумі. хіба що ви отримуєте якісь дивіденди за свої труди <_<
п.с. наші політики вже давно опустили себе в очах як народу україни так і усього світу, тому ющенко просто фізично не міг опустити тимошенко нижче :unsure:
  • 0

#751 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.10.2008 – 10:30

Цікаво було почути, що Тимошенко свою "кар"єру" починала з продажу відеокасет.)
  • 0

#752 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 10:49

Перегляд дописуБогуслав (7.10.2008 10:58) писав:

відстоювати позицію однієї із сторін це нижче гідності громадянина держави

Нижче гідності - робити вигляд "усі вони козли, не буду я взагалі цим цікавитись", як у нас багато хто самоусунувся від життя країни.
  • 0

#753 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 13:20

Перегляд допису-=VJ=- (7.10.2008 11:49) писав:

Нижче гідності - робити вигляд "усі вони козли, не буду я взагалі цим цікавитись", як у нас багато хто самоусунувся від життя країни.

це ви про мене?
якщо б я не цікавився я б сидів у балачці, як мінімум. а моя позиція непідтримки жодної політичної сили, це не ознака самоусунення. у мене є чітка позиція і я її пропагую та відстоюю на цьому форумі.
ваші закиди не до мене.
  • 0

#754 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.10.2008 – 13:22

"Чому прем’єр сиділа і мовчки спостерігала, коли президент і прем’єр іншої країни звинувачували нашу рідну країну у незаконній торгівлі зброєю?", - обурився він, зазначивши при цьому, що частка експорту українських озброєнь до Грузії складає лише 6%, а частка експорту до Росії – 28%.
"Росія до недавнього часу активно і цілеспрямовано здійснювала постачання зброї до Грузії і не бачила в цьому ніякого сорому для себе", - сказав Кириленко.
  • 0

#755 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 13:23

Перегляд дописуОлеська (7.10.2008 11:30) писав:

Цікаво було почути, що Тимошенко свою "кар"єру" починала з продажу відеокасет.)

мені цікаво було б побачити як вона її завершить. <_<
надто вже наші політики люблять з вогнем гратись.
  • 0

#756 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 07.10.2008 – 14:49

В мене є два що додати: "Юля Тимошенко, як мавпа з гранатою - не знаєш що від неї чекати", "В Юлі коса в руках, а не на голові"
  • 0

#757 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 08.10.2008 – 10:12

Цитата

Сталін, Гітлер, Наполеон, Ольга, Рюрик, Катерина ІІ
- у Вас пане дивне розуміння слова "патріотизм", бо всі перераховані вами люди топили в крові тисячі, а деякі мільйони людей, заради влади і імперіалістичних амбіцій
  • 0

#758 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.10.2008 – 11:08

Перегляд дописуCAESAR (8.10.2008 11:12) писав:

- у Вас пане дивне розуміння слова "патріотизм", бо всі перераховані вами люди топили в крові тисячі, а деякі мільйони людей, заради влади і імперіалістичних амбіцій

Ми, здається, говорили не про методи. Ми говорили про патріотизм - для очільника країни це означає виведення країни на вищі позиції в світі, розвиток, підтримка і примноження. Скажете, що перераховані люди не були з цієї точки зору патріотами? Може вони прирізали інші країни до свого власного городу, а не до країни, яку очолювали?
  • 0

#759 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 09:39

Цитата

Ми, здається, говорили не про методи. Ми говорили про патріотизм - для очільника країни це означає виведення країни на вищі позиції в світі, розвиток, підтримка і примноження. Скажете, що перераховані люди не були з цієї точки зору патріотами? Може вони прирізали інші країни до свого власного городу, а не до країни, яку очолювали?

Патріотизм (грец. patriótes — співвітчизник, грец. patrís — батьківщина) — любов до Батьківщини, відданість своєму народові... А ви говорите про фашизм і імперські амбіції...

п.с. і взагалі ця тема про непатріотку Юлю, а не про щось високе і світле :D
  • 0

#760 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.10.2008 – 09:45

Перегляд дописуCAESAR (9.10.2008 10:39) писав:

Патріотизм (грец. patriótes — співвітчизник, грец. patrís — батьківщина) — любов до Батьківщини, відданість своєму народові... А ви говорите про фашизм і імперські амбіції...
Так і чим фашизм та імперські амбіції протирічать любові до Батьківщини?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних