Перейти до вмісту

Юлія Тимошенко

Повідомлень в темі: 2709

#721 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.10.2008 – 18:30

Перегляд дописуzav (4.10.2008 18:55) писав:

Не скасована?

А хтось просив?

Перегляд дописуzav (4.10.2008 18:55) писав:

Не ми, а вона: Президент запропонував врахувати у бюджеті 2009 року, а прем'єр відмовилася... наче.

А до чого тут прем"єр? Питання угоди вирішується МЗС та підкомісією з питань функціонування Чорноморського Флоту, які підпорядковані президенту. Скажуть, що так можна - нема питань, я думаю проблем не буде.

Кабінет міністрів заявляє, що Україна не може достроково погасити зовнішній борг перед Російською Федерацією за енергоносії у сумі близько 1,2 млрд. дол. США, щоб з січня 2009 перейти на світові ціни за базування ЧФ РФ у Криму. Як повідомили в прес-службі УНП, про це йдеться в офіційній відповіді Кабінету міністрів на запит народного депутата та лідера УНП Юрія Костенка. «У відповіді за підписом Юлії Тимошенко Кабмін раптом стверджує, що достроково погасити заборгованість перед РФ неможливо, бо «після підписання «Угоди про взаємні розрахунки, пов’язані з поділом Чорноморського флоту» період погашення збільшився на весь час перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України та встановлено новий порядок погашення"», - йдеться в повідомленні прес-служби. При цьому Костенко зазначає, що Кабмін надає «завідомо недостовірну інформацію».

«Як відомо, при підписанні Угоди у 1997 р. Україна погодилася на поступове списання боргу перед РФ в якості оплати за базування флоту замість оплати живими грішми за ринковими цінами. Відповідно до ст. 1 цієї Угоди, державний борг України перед РФ (в сумі 3074,0 млн. доларів США) підлягає погашенню до кінця 2007 р. Ця Угода була ратифікована законом України №547-XIV від 34.03.1999 р. і денонсована не була», - зазначає Костенко. За словами лідера УНП, «судячи з відповіді на депутатський запит, уряд фактично відсторонився від переговорного процесу щодо запровадження вигідних Україні, а не Росії умов перебування ЧФ РФ на території України» - «з Кабміну пишуть, що ці переговори здійснюються під керівництвом МЗС, яке очолює підпорядковану безпосередньо главі держави підкомісію з питань функціонування Чорноморського Флоту Росії та його перебування на території України Українсько-Російської міждержавної комісії».

Друге виділення - тут все вірно, ці питання належать до компетенції президента, який у нас здійснює зовнішню політику. А от стосовно першого виділення пан Костенко, свідомо чи ні (думаю таки свідомо), збрехав у своїй заяві, оскільки в Угоді мова йде про два кредити, лише один з яких мався бути погашеним до 2007 року, цитую угоду:

в погашення заборгованості України за державними кредитами, наданими їй Російською Федерацією відповідно до міжурядових угод від 26 травня 1993 року ( 643_041 ) та від 20 березня 1995 року ( 643_062 ), яка підлягає погашенню до кінця 2007 року і визнаються Сторонами за станом на 28 травня 1997 року в сумі 3074,0 млн. доларів США з урахуванням відсотків за користування кредитами.

В першій слова нема про 2007 рік, а от в другій, 643_062 - там справді так і є "Стаття 2 - Сплата вказаних платежів здійснюватиметься протягом 1998-2007 рр. щороку у розмірі однієї десятої частини загальної суми реструктурованої заборгованості."

Ось так працює ідеологічна зброя Президента.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 04.10.2008 – 18:33

• 0

#722 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 18:49

Перегляд допису-=VJ=- (4.10.2008 19:30) писав:

А хтось просив?
Ви тільки не скажіть, що ніхто не просив, бо і так смішно вельми.

Перегляд допису-=VJ=- (4.10.2008 19:30) писав:

А до чого тут прем"єр? Питання угоди вирішується МЗС та підкомісією з питань функціонування Чорноморського Флоту, які підпорядковані президенту.
А до чого тут угода? Мова про кошти для виплати боргу, ви ж самі запитали:

Перегляд допису-=VJ=- (4.10.2008 00:54) писав:

Ми вже хоча б сплатили борг?
Суму треба закласти у бюджет 2008 року, от і все.

Повідомлення відредагував zav: 04.10.2008 – 18:49

• 0

#723 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 20:26

Перегляд дописуzav (4.10.2008 19:49) писав:

Ви тільки не скажіть, що ніхто не просив, бо і так смішно вельми.

Я не казав. Я запитав.

А до чого тут угода? Мова про кошти для виплати боргу, ви ж самі запитали:

Я запитав "чи виплатили борг?". "Виплата боргу" означає "Домовитись, узгодити, виплатити, скласти нову угоду".

Суму треба закласти у бюджет 2008 року, от і все.

Бюджет 2008 і там маємо з великими дірками через заблоковану паном президентом та його любою Семенюк на посту ФДМ. Куди там ще вперти мільярд баксів?
  • 0

#724 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.10.2008 – 21:46

Опа:

Цитата

Настоящая фамилия Юлии Тимошенко - Капительман

Настоящая родовая фамилия премьер-министра Украины Юлии Тимошенко - Капительман. Такие данные обнародовал на пресс-конференции в Киеве сегодня, 1 октября, бывший соратник главы украинского правительства Дмитрий Чобит, передает корреспондент ИА REGNUM.

"К расследованию меня побудила сама Юлия Тимошенко, которая заявила, что у нее по отцовской линии все латыши до десятого колена, а по материнской линии только украинцы. Но, когда я начал искать данные о предках Юлии Владимировны, то отыскал документы, которые показывают ее вранье. Согласно проверенным мною данным, предки Юлии Тимошенко самостоятельно изменили фамилию на Григян, а настоящая родовая фамилия у нее Капительман. Деда Тимошенко звали Абрам Кельманович Капительман", - заявил Дмитрий Чобит.

• 0

#725 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 22:14

Перегляд дописуDarkLordVillis (4.10.2008 21:46) писав:

Для мене Даркі не важливо хто вона, нехай буде хоч аргентинкою. Головне, щоб любила Україну всім серцем, щоб не здавала національні інтереси за шмат ковбаси, а в неї так не виходить , вона скоро заборонить українську мову і позатикає всім рти курячими лапками. І будем ми Курячинцями а не українцями. Класно ! :)
  • 0

#726 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 04.10.2008 – 22:40

Перегляд дописуDarkLordVillis (4.10.2008 22:46) писав:

В черговий раз. Докази в студію. :) (тільки не від кишенькового агенства Путіна)

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 04.10.2008 – 23:00

• 0

#727 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 22:47

Перегляд допису-=VJ=- (4.10.2008 21:26) писав:

Я не казав. Я запитав.
А я відповів.

Я запитав "чи виплатили борг?". "Виплата боргу" означає "Домовитись, узгодити, виплатити, скласти нову угоду".
Це не проблеми прем'єра, чи домовились, чи ні; його проблема врахувати пропозиції Президента при формуванні бюджету.

Бюджет 2008 і там маємо з великими дірками через заблоковану паном президентом та його любою Семенюк на посту ФДМ. Куди там ще вперти мільярд баксів?
Вперти треба у 2009. А може не треба було повертати борги ощадбанку СРСР?

Повідомлення відредагував zav: 04.10.2008 – 22:52

• 0

#728 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 22:51

Не відкривається гигиги
  • 0

#729 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 22:53

Перегляд дописуБілий Дракон (4.10.2008 23:51) писав:

Не відкривається гигиги
Та, щось не працює.
Наразі читайте тут: http://209.85.135.104/search?q=cache:n65R9...;cd=1&gl=ua
  • 0

#730 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 22:56

Перегляд дописуzav (4.10.2008 23:53) писав:

Та, щось не працює.
Наразі читайте тут: http://209.85.135.104/search?q=cache:n65R9...;cd=1&gl=ua
Перепрошую, але що саме я там мав знайти?
  • 0

#731 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.10.2008 – 07:19

Перегляд дописуDarkLordVillis (4.10.2008 22:46) писав:

Ги-ги...

Сегодня, 1 октября, в Киеве презентовали книгу бывшего соратника Юлии Тимошенко Дмитрия Чобита "Макуха", которая посвящена подробностям жизни премьер-министра Украины и ее семьи

Пану Чоботу треба книжку розкрутити. Очікую, що наступним він буде розповідати про інцест та груповий секс усієї сім'ї Тимошенко по вихідним.
  • 0

#732 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.10.2008 – 11:15

Перегляд дописуБілий Дракон (4.10.2008 23:56) писав:

Перепрошую, але що саме я там мав знайти?
Родовід Тимошенко.
Або власний, ібо Тимошенко не вартує часу.
Ги.
  • 0

#733 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.10.2008 – 11:47

Сайт не працює, тому нічого і не можна знайти. До того ж родовід жителів східних і півленних областей майже не вівся.
  • 0

#734 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 05.10.2008 – 14:02

оцей топік тре запихнути в топік " що ви виколупуєте зі сраки"
  • 0

#735 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.10.2008 – 16:12

Перегляд дописуБілий Дракон (4.10.2008 23:40) писав:

В черговий раз. Докази в студію. :) (тільки не від кишенькового агенства Путіна)
а що я? я лиш цитатку по темі закинув, отож і від себе нічого не додавав.... а які ти докази хочеш? дерево намалювати? та яке завгодно... кров у пробірках принести? скажеш, що підмінив.
  • 0

#736 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.10.2008 – 16:25

Перегляд дописуDarkLordVillis (5.10.2008 17:12) писав:

а що я? я лиш цитатку по темі закинув, отож і від себе нічого не додавав.... а які ти докази хочеш? дерево намалювати? та яке завгодно... кров у пробірках принести? скажеш, що підмінив.
Якийсь дядько у російській «незаангажованій» пресі вилив купу бруду. А ти його приніс нам.
  • 0

#737 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.10.2008 – 18:36

Перегляд дописуБілий Дракон (5.10.2008 17:25) писав:

Якийсь дядько у російській «незаангажованій» пресі вилив купу бруду. А ти його приніс нам.
Він українець і друкувався в Україні. Подейкують, Тимошенко мала з ним якісь справи. Тому москалів винищувати завзято, але в даному випадку вони не сильно завинили.
  • 0

#738 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 06.10.2008 – 09:58

Перегляд дописуSotnik (4.10.2008 18:49) писав:

Буває. Популізм нищить прагнення до більшого, вбиває ініціативу, а за великим рахунком приводить до деградації суспільства.
Популізм - ідеологія дегенератів.
Саме популізм знищив древній Рим, коли плебсу дали всі права громадян, а для підкупу і лояльності давали "хліба і видовищ". Врешті решт цим "громадянам" нічого більш стало не треба. Тільки давай, давай, давай... Більше хліба, більше видовищ...
Коли готський вождь Алларих подивився на це бидло, то сказав, готуючись до битви: “Чим густіше трава, тем легше її косити”.
Популізм робить народ бидлом.

я би додав: популізм починається тоді, коли закінчується прогрес.
наш політикум себе вичерпав, вони нічого уже зробити не можуть, бо вони і не прийшли у владу шось робити. вони прийшли досягнути свої цілі, в основному це обмежується примітивним збагаченням (не духовним звичайно), та лобіюванням інтересів тих осіб, що допомогли їм цю владу отримати (ви ж не думаєте що ми самі обираємо владу, нам її призначають, а ми даємо мовчазну згоду).
популізм це засіб створення ілюзії активної діяльності, та спосіб утриматись при владі ще трохи.
  • 0

#739 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 06.10.2008 – 11:23

Дивитися випуски новин останнім часом стало не можливо, речі, які відбуваються в нашій державі, дійсно нечувані. Недавно дивився на 5 - му каналі предачу за участі двох депутатів від БЮТ, журналіст поставив їм пряме питання відносно випадку, що трапився під час візиту ЮВТ до Росії(тут), а ніхто з них не дав прямої відповіді на те, чи мав право Путін назвати Президента України мазуриком. Тут, на Україні, ми маємо право називати свого Президента Ющенка так, як нам заманеться, хоч словом із трьох літер, бо ми його обирали і це наші внутрішні справи, але яке право має самовпевнений чекіст ображати фактично обличчя нашої держави. Я не прихильник Ющенка, але справа не в особі, на його місці міг бути будь - хто інший, хоч Балога, хоч та сама Тимошенко, хоч Кучма. Президент представляє країну на світовій арені, а його називають злодієм у присутності прем'єр - міністра, яка тільки рада цьому. Звичайно, тоді розвели дитячий садок з тими літаками і розвів його, на мою думку, Ющенко, але це наші ВНУТРІШНІ справи. Нехай Путін так назвав би Буша в присутності Чейні, яка його б була реакція... А Юля, як завжди відмовчалася у даній ситуації, знову "вийшла суха із води".
  • 0

#740 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 13:17

Перегляд дописуТемний ангел (6.10.2008 12:23) писав:

ніхто з них не дав прямої відповіді на те, чи мав право Путін назвати Президента України мазуриком.

Почну із запитання - а сам президент на це що сказав?

Перегляд дописуТемний ангел (6.10.2008 12:23) писав:

яке право має самовпевнений чекіст ображати фактично обличчя нашої держави.

Дивно, здається усі, хто міг, зробили вигляд, що в історії з літаками винні "шістки" з адміністрації, які не змогли нормально впорядкувати план польотів. А тут з'являється Темний ангел (це янгол, чи хто?) і звинувачує Президента України в тому, що він персонально винен в цій ситуації. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних